Najlepsza żona według znaku zodiaku

Chcesz wiedzieć, komu gwiazdy przyznały tytuł „Najlepszej Żony Świata”? Przeczytaj nasz horoskop – ranking najlepszych żon według znaku zodiaku! No właśnie, które miejsce zająłeś?

Ocena żon według znaku zodiaku: kto jest najlepszy?

Najlepsze żony według znaku zodiaku – kim oni są? Zastanówmy się, z kim życie rodzinne zamienia się w raj, a kto zamieni je w wieczną przygodę!

12 miejsce – Skorpion

Kliknij i zobacz

Najlepsze żony według znaku zodiaku – ocena zaczynająca się od Skorpionów. To prawda, jeśli spojrzeć na to od końca. A wszystko dlaczego? Faktem jest, że niezwykle atrakcyjna, czarująco inteligentna i zapierająca dech w piersiach piękna młoda dama Scorpio jest najgorszą żoną na świecie. Ponieważ małżeństwo ze Skorpionem oznacza zaprzedanie się w niewolę. Oczywiście służenie tak pięknej damie jest nawet w pewnym sensie honorowe, ale jest jeden problem: kiedy przyzwyczaisz się do jej złożonego charakteru i nauczysz się unikać nagłych uderzeń w twarz, będziesz miał czas, aby zasłużyć na łysinę, erekcję dysfunkcja i emerytura. I tu zmieni cię w seksownego trzydziestoletniego macho z takim wąsem.

11 miejsce – Ryby

Kliknij i zobacz

Poślubienie Rybki jest tym samym, co zdobycie kota: w domu zamieszka bardzo piękna istota, która przez całe życie będzie patrzeć na ciebie jak na smutno pachnący rezultat długiego procesu trawienia. Jednocześnie Rybka kosztuje znacznie więcej niż koty, ale przynoszą te same korzyści: czasami, jeśli Rybka raczy być w dobrym nastroju, możesz wziąć ją w ramiona i trochę ścisnąć. Może nawet zamruczy. I uzależniają się od tego mruczenia jak twarde narkotyki: od pierwszego razu i na zawsze. Bo nawet jeśli zejdziesz z igły, życie nadal pozostanie puste i pozbawione sensu. To świetnie, prawda? Nic więc dziwnego, że Ryby, jako najlepsza żona według znaku zodiaku, zajęły przedostatnie miejsce w rankingu.

10 miejsce – Lew

Kliknij i zobacz

Żona-pokaz i wystawa osiągnięć gospodarki narodowej. Jeśli gospodarka narodowa nie wypracowała jednego karata w każdym uchu Lwicy i kilku karatów w jej serdecznym palcu – napisz zmarnowany: ciężka łapa z pazurami uderzy w tę właśnie gospodarkę. Bardzo bolesne. A co gorsza, nieodwracalne. W tym sensie, że rozwód z Lwicą nadal nie zadziała: teoretycznie oczywiście jest to możliwe, praktycznie – wszystkie inne kobiety po ślubie z Lwicą wydają się bladymi kopiami żywych ludzi. A dla drugiej Lwicy ktoś jest teraz za biedny, ha ha. Tak więc na liście najlepszych żon według znaku zodiaku Lwica jest prawie na samym końcu.

READ
40 błędów, które zrujnują każde wnętrze

9. miejsce – Strzelec

Kliknij i zobacz

żona szatana Szczerze ostrzega, że ​​nie potrzebuje niczego od męża, z wyjątkiem jego nieśmiertelnej duszy, ale oto, uprzejmie, zapewnij ją do niepodzielnego użytku. Nie żeby Strzelec był bardzo zainteresowany tym, co dzieje się w tej samej duszy, po prostu potrzebuje gwarancji na przyszłość. A wspólna przyszłość w rozumieniu Strzelca jest następująca: jak mówi, niech tak będzie. Jest zawsze. W przeciwnym razie – oto klauzula w umowie – spłoniesz na zawsze w piekle. Na zawsze! Nie najlepsza żona według znaku zodiaku, prawda?

8 miejsce – Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Horoskop najlepszych żon według znaków zodiaku uplasował Bliźnięta na ósmym miejscu. To niebezpieczna żona! Są kobiety, przy których mężczyzna widzi siebie jako wspaniałego bohatera, są kobiety, przy których mężczyzna czuje się jak porażka i są bliźniaczki. Wiedzą, kim on naprawdę jest. Nie ma sensu udawać: Bliźnięta patrzą na samą istotę, karmią z rąk wewnętrzne potwory innych ludzi, drapią je za uchem i pozwalają na kanapę. Problem polega na tym, że tak naprawdę niewiele osób jest gotowych tak dokładnie poznać swoje wewnętrzne potwory. I będzie musiało.

7 miejsce – Baran

Kliknij i zobacz

Wszyscy wiedzą, że życie z Baranem jest jak siedzenie na wulkanie, ale niewiele osób naprawdę rozumie, dlaczego warto ryzykować tak cenne miejsce. I wiemy: w płomieniu temperamentu Barana możesz podgrzać dowolny metalowy klin, trochę go ubić, a następnie utwardzić, a wtedy otrzymasz coś – pięknego i przydatnego w gospodarstwie domowym. W rzeczywistości tak właśnie dzieje się z mężami Barana i z reguły są z tego bardzo zadowoleni. Każdy jeden. Niezadowolony Baran zostaje przekazany żelaznemu metalowi do przetopu. A takie kobiety nie są uważane za najlepsze żony według znaku zodiaku!

I miejsce – Waga

Kliknij i zobacz

Najlepsze żony według znaku zodiaku – ranking kobiet, którego środek zajmuje Waga. Poślubienie Wagi to dochodowe przedsięwzięcie ze wszystkich stron: z jednej strony jest to bardzo „prawdziwa kobieta”, o której marzą wszyscy mężczyźni: miękka, delikatna i uległa młoda dama, wspaniała, choć nieco nerwowa gospodyni, wykwalifikowana kucharka, sprytna, piękna i seksowna rzecz. W tych dniach, kiedy Waga dąży do dobroci i radości. Co, szczerze mówiąc, rzadko się zdarza. Resztę czasu Waga poświęca na napady złości, cierpienie, skandale, szlochanie i zjadanie cudzych mózgów łyżeczką. Ale robią to też bardzo, bardzo pięknie.

READ
20 wskazówek dotyczących organizacji przestrzeni w mieszkaniu

5 miejsce – Panna

Kliknij i zobacz

Top 5 najlepszych żon według znaku zodiaku otwiera Panna – nie tyle żona, co najlepsza przyjaciółka i towarzyszka broni. Panny są przekonane, że mąż i żona nie powinni patrzeć na siebie, ale w jednym kierunku iw tym, który wybierze Panna. Tak więc z jednej strony bycie mężem Panny jest niezwykle korzystne – to jak bycie samcem alfa w stadzie wilków: przywódcą oczywiście wcale nie jesteś ty, tylko wilczyca, ale formalnie masz status . Chyba że jesteś owcą w wilczej skórze. Bardzo łatwo jest sprawdzić się pod kątem „koni”: jeśli wnikliwa Panna, widząc pierścionek, nie powiedziała od razu „tak”, ale stwierdziła, że ​​​​„musi pomyśleć” – nadal jesteś baranem. Biegnij bracie. Biegnij szybko.

4 miejsce – Byk

Kliknij i zobacz

W czołówce najlepszych żon według znaku zodiaku zaszczytne czwarte miejsce zajmuje Byk – kobieta, z którą warto się ożenić, jeśli jest się wesołą żebraczką żłobiącą. Ponieważ Byk ma dar – wyhodować udane wyżłobienia od biednych wyżłobień, ale wesołość z reguły gdzieś się gubi. Musisz więc poślubić Byka, jeśli uważasz, że talerz lecący nad twoją głową to świetna zabawa. Tak, i trzy tysiące pięćset osiemnaście razy – tak samo zabawne jak pierwsze.

3. miejsce – Koziorożec

Kliknij i zobacz

Jaka jest najlepsza żona według znaku zodiaku, bo jest idealna? Oczywiście Koziorożcu. Koziorożce zamykają pierwszą trójkę – w końcu to kobiety, które dokładnie znają przepis na rodzinne szczęście. Podstawowy Watson! Idealny mężczyzna powinien poślubić idealną kobietę, to nie może być łatwiejsze, prawda? Tak więc Koziorożce biorą ślub, kierując się zdrowym rozsądkiem i trzeźwą kalkulacją, a nie jakąś na wpół mityczną miłością. A potem żyją ze swoim idealnym mężem w miłości i harmonii, dopóki śmierć ich nie rozdzieli. Być może nie podamy kryteriów idealności: kogo wybiera Koziorożec – mogą spojrzeć w lustro, a reszta nie musi wiedzieć tak okropnych rzeczy. Nie zaśniesz później.

2 miejsce – Wodnik

Kliknij i zobacz

Jaki znak zodiaku jest najlepszą żoną, ale nie do końca, ale prawie? Zaszczytne drugie miejsce zajmuje Wodnik – tylko i wyłącznie dlatego, że Wodnicy nie lubią być pierwsi: po co więc dążyć, co? Żona Wodnika to niemal mityczna kobieta, główna bohaterka męskich marzeń: wiecznie młoda (XNUMX-letni Wodnik potrafi chichotać jak nowicjusze); wiecznie piękny, bo temperament Wodnika nie podlega czasowi; na zawsze niesamowite, ponieważ Wodnik zawsze będzie żył swoim życiem obok męża i nigdy nie będzie żył z nim sam. Jest tylko jeden problem: zatrzymasz siedem par żelaznych butów, bracie, podczas gdy ciągniesz za nią i jęczy: „Wyjdź za mnie, proszę!”

READ
Nektarynki na parapecie? Łatwo! Jak założyć własny mini ogródek

1 miejsce – Rak

Kliknij i zobacz

Najlepszą żoną i matką według znaku zodiaku jest Rak. Nie jest łatwo przekonać młodą kobietę z Raka do małżeństwa, ale jeśli już jej się to udało, pokaże się w całej okazałości: jest zarówno mądra, jak i piękna, i jest gospodynią. Idealnie prowadzi dom, bezbłędnie pielęgnuje dzieci, zaprzyjaźnia się z bliskimi męża. Zawsze wspieraj ukochaną osobę, zawsze sprawiaj mu przyjemność. Bo rodzina jest najważniejsza. Co najważniejsze, powiedziała! A kto skąpi na rodzinnych obowiązkach, zabierze go ze stalowym pazurem w jakieś miejsce. I tu oczywiście można żałować, że nie poślubiłem jakiegoś Skorpiona, ale. Nie możesz przepraszać. Klak-klak. Nawiasem mówiąc, najlepsze żony według znaku zodiaku wykazują największą zgodność z Bykiem i Panną.

Lista najlepszych żon według znaku zodiaku nie jest jedyną i nie najciekawszą rzeczą, którą można znaleźć w naszym dziale Horoskop. Zaglądaj tam częściej i dowiedz się, co czeka Cię jutro, jakie prognozy podają astrolodzy na rok i jakie są pięć powodów, dla których inni nienawidzą Wagi.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: