Najlepsza gospodyni domowa według znaku zodiaku

Za każdym odnoszącym sukcesy mężczyzną stoi kobieta. A jeśli jest też gospodynią w kuchni, to partnerka ma podwójne szczęście. Który mężczyzna nie chciałby, żeby po pracy czekała na niego kobieta cudownie pachnąca rogalikami, a do tego wysprzątane mieszkanie. Jednak nie cała płeć piękna jest w stanie stworzyć komfort w domu i cieszyć się samą myślą o sprzątaniu. Dobre gospodynie domowe według znaku zodiaku – kim są? Znajomość horoskopu pomoże.

Znaki zodiaku

12. miejsce. Bliźnięta

Bliźnięta

Zasłużone i zaszczytne 12. miejsce przypada temu tajemniczemu i podwójnemu znakowi. Kobieta Gemini nie toleruje rutyny, dlatego życie jest dla niej trudne. Bardzo rzadko jej barszcz na kuchence stygnie, jej koszule są wyprane i wyprasowane, a jej dom jest czysty i schludny. Taka kobieta nie zasieje kuchennego chaosu, ale raczej nie utrzyma porządku. Jej mężczyźnie będzie bardzo trudno, jeśli jest przyzwyczajony do czekania na przytulność i wygodę w domu, ale zalety takiego sojuszu są oczywiste, ponieważ na pewno nie będziesz się nudzić z taką damą. Ale oczywiście będziesz musiał ugotować śniadanie i umyć naczynia po sobie.

11. miejsce. Wodnik

Wodnik

Wodnikowi nie jest trudno udawać Kopciuszka, myć górę garnków i sprawić, by wszystkie przybory kuchenne błyszczały, ale ta czynność raczej nie sprawi mu przyjemności. Jeśli mysz jeszcze nie powiesiła się w lodówce, a mniejsi bracia nie wylądowali w makaronie, to nic nie znaczy. Kobieta Wodnika, podobnie jak jej znak, nie siedzi w miejscu, a prace domowe obciążają ją w każdy możliwy sposób. Jeśli partnerowi się to nie podoba – no cóż, trzeba się z tym pogodzić. W przeciwnym razie Wodnik zmyje oburzoną istotę z powierzchni ziemi.

10. miejsce. Baran

Kobieta tego ognistego znaku kieruje się zasadą „Widzę cel – idę do niego”, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Baran wie wszystko, a nawet więcej i nie waha się tego użyć. Nauczy wszystkiego i wszystko pokaże, najlepiej własnym przykładem. Kobieta Baran z wielkim zapałem pokaże, ile jajek wrzucić do Charlotte, jak zrobić barszcz czerwony i zetrzeć plamę z tej ulubionej bluzki. Pokaże się, a potem odleci w zachód słońca, bo w ogóle tego wszystkiego nie zrobi

READ
Idealny ślub według twojego znaku zodiaku

9 miejsce. Strzelec

Strzelec

Bez puli – nie ma problemu. Po co myć multicooker przez drugą godzinę, jeśli w ogóle nie możesz go mieć? W końcu są ciekawsze zajęcia niż bieganie po domu z gąbką w pogotowiu. W życiu codziennym kobieta Strzelca dąży do minimalizmu (czego nie można powiedzieć o innych obszarach), preferując angażowanie się w zupełnie inne, ciekawsze obszary. Jeśli spróbujesz przekonać łucznika do obowiązków domowych, możesz zrobić sobie zaprzysięgłego wroga i na dodatek żelazną dziurę w ulubionej koszuli.

8. miejsce. Ryba

Och, te twórcze znaki. To właśnie kobiety Ryby nieustannie przestawiają usługę, aby wyglądały bardziej harmonijnie, usuwają każdą drobinkę kurzu, sortują zboża według koloru i są gotowe spalić serwetki z wyglądem, jeśli nie są w odpowiednim stopniu. Kieruje nimi miłość, kreatywność i inspiracja. Jednak trzeci, jak wiadomo, nie trwa długo, bo natchnienie to rzecz zmienna i kapryśna, a kobieta wykończona pięciominutową pracą odpływa, by poświęcić się bardziej kreatywnym rzeczom.

7. miejsce. Waga

Kobieta Wagi kocha, szanuje i ceni porządek. Nie potrafi jednak zrozumieć, skąd pochodzi kurz. To oni wskażą palcem centymetrową warstwę brudu i wyzywająco zdejmą opakowania po cukierkach i skórkę od jabłek, ale podniosą swoje śmiertelne ciało do bardziej znaczącego działania – dziękuję. O wiele przyjemniej jest nieść pocieszenie cudzymi rękami, prawda? I szczęśliwszy.

6 miejsce. Panna

Pani Panna to ta, która zatrzyma bałagan w szafie i nie będzie bała się wrzucać pierogów do płonącej wody. Jednak zwinna i pracowita połówka szybko się rozświetla i szybko się męczy, zastępuje ją inna – depresyjna i zmęczona, której głowa zaczyna boleć na słowo „sprzątanie”. Jeśli widzisz wznoszącą się dziewczynę, niespokojną i z mopem w dłoni, powinieneś wiedzieć, że jej depresyjna część jeszcze się nie obudziła i czeka na skrzydłach.

5 miejsce. Skorpion

Skorpion

Kobieta Scorpio to stworzenie, które nie zostało w pełni zbadane, dlatego raczej trudno jest przewidzieć reakcję na ogólne czyszczenie. Dziś bordowy skorpion biegnie po domu z mopem, a jutro przeklina przyklejone słowo „codzienność”, powiększając zapasy śmieci we wszechświecie. Jeśli odważysz się podpowiedzieć skorpionowi o potrzebie czystości, możesz dostać coś ciężkiego. I nie tylko w głowie.

4 miejsce. Koziorożec

Koziorożec

Koziorożec jest jakby stworzony do codziennego życia. Lekkim machnięciem jednej ręki pani Koziorożec wnosi czystość i wygodę, drugą rozdziela obowiązki po domu tak bardzo, że każdy jest przekonany, że to ich własna inicjatywa. Wszystko działa jak w aptece, ale nie może być inaczej, bo kobieta Koziorożca kontroluje proces własnymi rękami.

READ
11 pomysłów na projekt salonu na każdą kieszeń

3 miejsce. Byk

cielę

Taurus to cudowne gospodynie domowe, dla których słowa komfort, życie i ekspres do kawy nie są pustym frazesem. Kobiety tego znaku zodiaku są dobrze zorientowane w daniach dla smakoszy, kolorze ręczników kuchennych i odmianach ziemniaków. Przygotuj pyszne posiłki i utrzymuj dom w czystości. Jeśli jednak kobieta Byk jest zmęczona, żadne siły z innego świata nie mogą zmusić jej do wstania z kanapy i poruszenia palcami. Niech słudzy się poruszą. Choć nie, wciąż nowe przybory kuchenne i drugi robot odkurzający mogą dodać blasku w oczy, bo nic tak nie cieszy Taurusa jak nowe zabawki.

2. miejsce. Rak

Gospodyni to perfekcjonistka, której miejsce jest czyste prawie jak w sterylnym. Jeśli dania, to kompletny zestaw, w tym pierwszy, drugi, trzeci i kompot. Jeśli pierogi są koniecznie domowej roboty iz naturalnego mięsa. Jeśli ręczniki są zawsze krystalicznie białe, wyprasowane i wykrochmalone. Dzieci chodzą na palcach po kuchni, a mąż boi się wypić szklankę wody – nagle kapie na czystą podłogę.

1 miejsce. Lew

Złoty medal przypada kobiecie Lwa. Można ją słusznie uznać za najlepszą gospodynię według znaku zodiaku, ponieważ absolutnie wszystko powinno być dla niej idealne. Zwykła odnuszka na obrzeżach miasta wygląda jak pałac, a kasza gryczana bardziej przypomina pokarm bogów niż zboża gryczanej. Jednak tylko najbliższe grono ludzi może cieszyć się efektem pracy takiej kobiety, ponieważ Leo, jak wiadomo, zazdrośnie strzeże swoich granic i nie spryskuje obcych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: