Najlepsi kochankowie według znaku zodiaku i jak ich uwieść

Chcesz wiedzieć, kto nie ma sobie równych w łóżku? Astrologowie od dawna odkryli ten punkt i powiedzieli, kim są – najlepszymi kochankami według znaku zodiaku. Wskazówki z gwiazd są niezwykle nieoczekiwane, ale niezwykle dokładne. Pomogą lepiej zrozumieć bratnią duszę, osiągnąć harmonię w sferze intymnej.

najlepsi kochankowie według znaku zodiaku

Uwaga, ranking najlepszych kochanków według znaku zodiaku: TOP-12

12. miejsce. Ryba

Kolejny dowód na to, że w życiu nie ma sprawiedliwości! Jak zakochane Ryby, dla których zmysłowe przyjemności są nieodłączną częścią życia, a tu nagle koniec rankingu?

Astrologowie logicznie wyjaśniają gradację. Problem tkwi nie tyle w samych Rybach, ile w ich zamiłowaniu do piękna. Ci przedstawiciele żywiołów wody to wyjątkowi miłośnicy, ale z odpowiednim nastawieniem. Aby wszystko było na najwyższym poziomie, stwórz atmosferę: zapal świece, posyp płatkami róż na jedwabne prześcieradła.

11 miejsce. Panna

Jeśli masz związek z tymi podopiecznymi Merkurego, pamiętaj o dwóch zasadach.

Deweloperów łatwiej zabić niż w pełni usatysfakcjonować.

Intymność będzie trwała tak długo, aż partner otrzyma upragnioną porcję przyjemności.

Oni sami, będąc zręcznymi uwodzicielami, pozostają w środku zimni. Co więcej, po raz pierwszy dokładnie przeanalizują, co się stało, zważą słabe i mocne strony partnera. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest faktem, że połączenie zostanie powtórzone.

10 miejsce. Koziorożec

Wiele osób uważa, że ​​kapryśne dzioborożce są na ogół obojętne na bliskość fizyczną. Oczywiście, że nie! Są po prostu zbyt praktyczne, relacje są rozpatrywane przede wszystkim z pozycji rentowności. Działają ściśle według harmonogramu, który sami tworzą.

Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy w środku płonie zmysłowy ogień. Wtedy Koziorożce są gotowe w ogóle nie wstawać z łóżka.

9. miejsce. Rak

Relacje z przedstawicielami tego znaku charakteryzują się na trzy sposoby: długie, smaczne, fantastyczne. Troskliwi i troskliwi kochankowie. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczęsto trzeba ich trochę nauczyć, pocieszyć, dostosować „dla siebie”.

Użyliśmy terminu „długi” w tym sensie, że Raki chcą długiej i czułej intymności. Jedna zła rzecz: żeby wszystko się potoczyło, trzeba dużo gry wstępnej, a także odpowiedni nastrój, położenie gwiazd, temperatura powietrza za burtą…

8 miejsce. Byk

We wszystkim szanują dokładność, sfera intymna nie jest wyjątkiem. Podchodzą do sprawy bez mrugnięcia okiem, za to z wyczuciem, naprawdę, z układem. Młodzi i namiętni często tego nie lubią, ale dla tych, którzy próbowali wielu rzeczy, Byk jest najlepszym kochankiem.

READ
Astrologowie nazwali 3 znaki zodiaku, które mogą zmienić świat

Fizyczna intymność z nimi nie jest nudna, ale zwykle długa. A potem wystarczy porozmawiać. W przeciwnym razie Byk czuje się oszukany. I zemści się. Może nawet niepotrzebnie okrutny.

7. miejsce. osobliwości miasta

Pochwała na granicy pochlebstwa + aktorstwo. Te dwa czynniki, takie jak powietrze, są niezbędne, aby Lions czuł się komfortowo. Preludium będzie musiało zostać zastąpione przedstawieniem teatralnym, które lepiej zacząć na długo przed czasem „X”. Pierwsze próby uwiedzenia Leo najlepiej podejmować publicznie. Niestety, na takie obowiązki zużywa się tyle energii, że jedyne, co pozostaje w łóżku, to przytulanie się i spanie.

6. miejsce. Wodnik

Nie można powiedzieć, że ci marzyciele całkowicie ignorują cielesną część związku, ale nie jest to dla nich szczególnie ważne. Wodnicy przede wszystkim chcą wielkiej i czystej miłości, a potem wszystkiego innego. Uwielbiają też scenariusze.

Wszystko dzieje się tak: zauważywszy zainteresowanie sobą, Wodnik szczegółowo przedstawia fantastyczną intymność. W szampańskiej wannie, w otwartym oknie, na kuchennym stole. Aby uzyskać jak najlepszą życiową intymność, partner musi odgadnąć, co tym razem wymyślono. Stało się? Bingo i niebo w diamentach. Nie zgadłeś? Jesteś słabym ogniwem. Do widzenia.

5. miejsce. Baran

Namiętny. Doświadczony. Gotowy do eksperymentowania. Doceń uwagę swojej ukochanej osoby.

Tylko zmysłowość Barana czasami płata im okrutne figle. Czasami zbyt szybko osiągają najwyższą przyjemność. Partner po prostu nie rozumie sytuacji: jest dopiero w połowie drogi do mety, a Baran jest już gotowy do zapalenia papierosa, niecierpliwie patrząc na zegarek.

4. miejsce. Bliźnięta

Silny umysłem i ciałem. Bliźnięta nie trafiły do ​​TOP-3 najlepszych kochanków według znaku zodiaku. Z pozoru bardzo towarzyski i nieco wietrzny, nieufny wobec przypadkowych związków. Aby cieszyć się słodką nocą, wolą najpierw zbadać hipotetycznych partnerów, przetrzymać ich przez jakiś czas w kwarantannie. Myślisz, że nic się nie stanie? Nie ważne jak! Wszystko pod kontrolą. Jesteś po prostu przygotowywany do maratonu zmysłowych przyjemności.

3 miejsce. Strzelec

Oni naprawdę kochają ten proces! Zawsze gotowi na intymność, cenią cielesne przyjemności jak nikt inny. Są skłonni do różnorodności, chętnie próbują nieznanych wcześniej rodzajów przyjemności.

READ
12 błędów, przez które kobieta źle wygląda na zdjęciu

Pytacie, więc gdzie jest osławiona „mucha w maści”? Dlaczego Strzelce nie prowadzą? Odpowiadamy: są zbyt wielopłaszczyznowe, nie lubią ograniczeń. Tacy partnerzy są dobrzy dla jednostek, które albo potrafią ogarnąć cały świat, albo spokojnie postrzegają wolne związki.

2 miejsce. Skorpion

Guru erotyki. On wie i potrafi wszystko!

Z łatwością wymyśla nowe sposoby na zaskoczenie partnera. Nie stroni od ekstrawaganckich eksperymentów z wykorzystaniem zabawek i akcesoriów BDSM. Tak, Skorpiony są rzeczywiście najlepszymi kochankami. Nie prowadzą one w naszym rankingu z dwóch powodów. Po pierwsze, w łóżku często dbają wyłącznie o własną przyjemność. Po drugie, nie każdy może kontrolować zaabsorbowanego i nienasyconego potwora, który w nim żyje.

1. miejsce. Waga

Ta dama! Tytuł honorowy, złoty medal i namiętne spojrzenia potencjalnych partnerów należą do tych faworytów brutalnego Saturna. Dodatkowym bonusem jest chęć lekkiego obniżenia poziomu zmysłowości.

Ale pamiętaj, zdobycie Wagi jako kochanka nie jest łatwe. Są niezwykle ostrożni w doborze partnerów, dając pierwszeństwo tym, którzy nie boją się nietradycyjnych intymnych figli.

Mamy nadzieję, że nasza ocena najlepszych kochanków według znaku zodiaku Cię nie zdenerwowała. Nawet jeśli horoskop nie spełnił oczekiwań, przypominamy, że jest to tylko znak astrologiczny. W życiu są inne okoliczności: cechy charakteru, wychowanie, samoocena. Czasami to one, a nie data urodzenia, odgrywają decydującą rolę.

24 października, 1:33 | Towarzystwo Tatyana Moiseeva Tatiana Moiseeva 1 597

Astrologiczna przynależność mężczyzny, którego lubisz, powie ci, czego możesz się po nim spodziewać w łóżku.

Najlepsi kochankowie według znaku zodiaku: jak zdobywają kobiety i co kochają

Zdjęcie: www.globallookpress.com / Konstantin Kokoshkin

Znak zodiaku w dużej mierze determinuje charakter jego przedstawicieli, a jednocześnie jego temperament seksualny i preferencje w łóżku. Cosmopolitan opublikował wskazówki astrologiczne, które pomogą ci zorientować się, czego można oczekiwać od mężczyzny, jeśli chodzi o intymność.

Mężczyźni spod znaku Barana mają skłonność do przechwalania się – na pewno powiedzą Ci o wysokim poziomie sprawności seksualnej niemal w pierwszych pięciu minutach spotkania. Ale z reguły takie stwierdzenia mają dobry powód. W sferze intymnej Barany są dynamiczne, impulsywne i dążą do różnorodności. Jednocześnie przedstawiciele znaku, określając granice tego, co jest dozwolone, kierują się tym, co powiedział partner – dlatego w ich obecności lepiej nie robić frywolnych żartów na „dorosłe” tematy.

READ
Ocena rosyjskich projektantów i projektantów mody oraz ich charakterystyczne cechy

Taurus

Byki postrzegają seks jako naturalną potrzebę organizmu – i nie są gotowe długo czekać na jej realizację. Jednocześnie wolą podbijać kobietę etapami. Ale z powodu własnej niecierpliwości starają się szybko przejść przez wszystkie etapy. Warto zauważyć, że za pozornie lekceważącym podejściem do seksu Byk jest miły dla kobiety i odczuwa szczere uczucie do partnera. W łóżku ci mężczyźni nie są zbyt pretensjonalni i zadowolą się prostymi, można powiedzieć, klasycznymi czynnościami.

Bliźnięta

Bliźnięta z reguły urzekają rozmową – pasjonują się rozmówczynią i starają się z nią porozmawiać na każdy temat. Ale w łóżku ci mężczyźni zwykle przyjmują pozycję widza. Bliźnięta wolą eksperymentować z trzecim partnerem, bawić się przed lustrem i nagrywać domowe filmy.

Najbardziej zmysłowymi kochankami są zazwyczaj Raki. Swoją kobietę stawiają na pierwszym miejscu, dbając o to, aby podczas seksu czerpała ona maksimum przyjemności. Jednak mężczyźni z rakiem nie ograniczają się do tego i starają się stworzyć dziewczynie komfortową atmosferę zarówno przed, jak i po intymności.

Ale najwięksi egoiści najczęściej okazują się Lwami. Fascynuje ich nie kobieta, ale sposób, w jaki patrzy obok nich. W łóżku Lwy są ultimatum: albo dominują, a partner potulnie zgadza się na wszelkie radości, albo w ogóle nie będzie seksu. Przygotuj się na intymność z elementami niewoli i ewentualnie przymusu.

Panny opiekują się kobietą dbając o siebie. Są szczerze przekonane, że ich doskonały wygląd i nienaganne maniery to coś, bez czego żadna dama nie zwróci na nie uwagi. W łóżku ci mężczyźni są zwykle dość konserwatywni. Ale pomimo tego, że tradycyjne przyjemności naprawdę im wystarczają, mają bogatą fantazję seksualną, do której nie mają nic przeciwko wpuszczaniu. Właśnie w tym celu muszą czuć głębokie zaufanie do swojego partnera, aby zaryzykować otwarcie.

Mężczyzn Wagi można słusznie nazwać głównymi bojownikami o równość – przynajmniej w sferze romantycznej i seksualnej. Przedstawiciele znaku są przekonani, że obaj partnerzy muszą się nawzajem podbijać, więc oczekują, że podejmiesz wobec nich kroki na równi z nimi. W seksie Libra również przestrzega zasady równości – dla nich fundamentalnie ważne jest, aby kobieta była tak dobra, jak ona. Więc jeśli chodzi o preferencje seksualne, wolą cię wysłuchać i znaleźć kompromis.

READ
Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

Skorpiony

Jeśli nie jesteś gotowy na regularne maratony seksualne, trzymaj się z dala od Skorpionów. Ci mężczyźni są namiętni i nienasyceni. Cieszą się intymnością w każdej postaci, od niewinnych uścisków. Skorpiony mogą zaoferować szybki numerek w samym środku spaceru w parku lub podczas zakupów.

Strzelec

Głównym marzeniem erotycznym mężczyzn Strzelca jest, aby każda kochanka pozostała najlepszą partnerką w ich życiu. Dlatego przedstawiciele tego znaku stają się idealnymi damami – są zadbani i erudycyjni, aw seksie są niezwykle uważni na swoją partnerkę i starają się przewidzieć wszystkie jej pragnienia. Należy jednak pamiętać, że poważny związek postrzegają oni jako ingerencję w wolność osobistą.

Capricorns

Koziorożce można uznać za skromne, ale w rzeczywistości jest to dalekie od przypadku. Mężczyźni tego znaku mają ogromne potrzeby seksualne i niesamowite pragnienie eksperymentowania. Próbują różnych praktyk, w tym dość okrutnych. Nie ma się jednak czym martwić – Koziorożce starannie przygotowują się na innowacje w łóżku i długo planują swoje działania. Nawet w potencjalnie niebezpiecznych praktykach żaden szczegół nie umknie ich kontroli.

Wodnik

Wodnicy to wielcy marzyciele. Nawet jeśli będąc w związku dadzą się ponieść innej damie, sprawy nie wykroczą poza liryczne fantazje. Ale na swoim towarzyszu chętnie wypróbowują wszystkie pomysły, które przychodzą im do głowy – w większości również dość romantyczne. Wodniki uwielbiają różnego rodzaju pieszczoty – i wolą je dawać niż otrzymywać. Jeśli szukasz zmysłowego seksu, mężczyzna Wodnik jest dla Ciebie najlepszy.

Ryby są najbardziej niejednoznaczne w sprawach intymnych. Nie mają charakterystycznego znaku preferencji, jednak każdy z mężczyzn Ryby jest w stanie zaskoczyć damę ekstrawaganckim upodobaniem. Albo może się okazać, że twój kochanek jest zagorzałym zwolennikiem klasyki i nawet nowa poza zostanie przez niego przyjęta z wrogością.

Wcześniej 5-tv.ru pisał o głównych intymnych lękach mężczyzn związanych z różnymi znakami zodiaku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: