Najczystszy znak zodiaku

Najseksowniejszy znak zodiaku: pierwsza piątka

Trudno wymienić jeden z najseksowniejszych znaków zodiaku, ponieważ kilku przedstawicieli kręgu ma jednocześnie doskonały temperament i zmysłowość. Nie oznacza to jednak wcale, że inne znaki nie mogą nic zrobić w łóżku, ponieważ gwiazdy wykazują tylko skłonność i obdarzają ludzi talentami i silnymi rysami.

Dlatego ważne jest, aby każdy znak rozwijał umiejętność słuchania i rozumienia partnera w celu osiągnięcia harmonii w sferze intymnej. W naszym artykule powiemy Ci, kto jest w pierwszej piątce najseksowniejszych znaków, kto będzie musiał włożyć trochę więcej wysiłku, a także którzy partnerzy będą najbardziej odpowiedni do znaków z góry.

Korzyści z horoskopu seksualności

Niewiele osób będzie się spierać z faktem, że związki nie rozwijają się bez romantycznych uczuć. Ale jedność ciał jest nie mniej ważna niż harmonia dusz. Wysokiej jakości seks w parze wzmacnia relacje, czyni je głębokimi i silnymi.

Korzyści z horoskopu seksualności

Bogate i harmonijne życie seksualne z partnerem jest niemożliwe bez zaufania i otwartości, wzajemnego zrozumienia. Bez znajomości upodobań kochanka czy ukochanej nie da się utrzymać pasji i atrakcyjności – w końcu nie wiadomo na czym się opierają. Dlatego tak ważne jest praktyczne badanie preferencji seksualnych partnera, co nie przeszkadza w korzystaniu z podpowiedzi. Na przykład horoskop zgodności seksualnej różnych znaków zodiaku.

Jeśli szukasz bratniej duszy, czas poznać własne preferencje i potrzeby dotyczące sfery intymnej. Na początek przestudiuj horoskop erotyczny, aby zrozumieć, który znak zodiaku jest najseksowniejszy i najlepiej pasuje do Ciebie w łóżku. Nawiasem mówiąc, horoskop opowie ci także o sobie – o twoich najskrytszych pragnieniach, do których wstydzisz się przyznać nawet przed samym sobą.

Horoskop erotyczny przyda się również tym, którzy chcą czerpać więcej przyjemności z seksu ze stałym partnerem, urozmaicić swoje życie intymne w małżeństwie. Horoskop mówi na przykład o typowych strefach erogennych i wrażliwych miejscach różnych znaków, o których nawet nie można było pomyśleć, a zatem nie używano ich w grze wstępnej.

Top 5 najseksowniejszych znaków zodiaku

Jeśli widzisz kogoś, kto wyróżnia się z tłumu swoją iskrzącą charyzmą, to z pewnością jest to Baran. Ponadto często mają również jasny wygląd, który od razu przyciąga uwagę. Cechą seksualną tego znaku zodiaku jest to, że jego przedstawiciele uprawiają seks wyłącznie z miłości. Są to natury bardzo namiętne i zmysłowe, ale niedostępne: szczęście intymności z nimi jest dostępne tylko dla ich ukochanej.

Baran

Strzelec

Nie wszyscy zgodzą się, że Strzelec jest najseksowniejszym znakiem zodiaku, ponieważ nie każdy lubi swoje zachowanie w miłości. Strzelcy nie zawsze potrafią się powstrzymać, są niegrzeczni, pozwalają sobie na zaniedbanie i zaniedbanie.

READ
WD-40 to skuteczny środek do prania: 6 zastosowań

prezent

materiał bonusowy “5 nietypowych sposobów wykorzystania astrologii w życiu codziennym”

pc

Ogólnie rzecz biorąc, dbałość o szczegóły nie jest mocną stroną Strzelca. Są jednak szczere i odważne, co czyni je bardzo atrakcyjnymi dla płci przeciwnej. Dlatego Strzelcom nie brakuje wielbicieli i kochanków.

Jasne ekstrawaganckie Lwy są zawsze otoczone wielbicielami i wielbicielami. Kochają i potrafią być w centrum uwagi, budować relacje, czarować i wyrażać emocje w przystępny i przekonujący sposób. Więc jest z nimi ciekawie. Wiele osób chce być w łóżku z Lwami. Skłonność Leo do egocentryzmu i narcyzmu może stać się problemem: potrzebują komplementów takich jak powietrze i nieustannie podziwiają siebie w lustrze. Ten znak zodiaku jest jednym z najseksowniejszych, Leos dużo wymaga od partnera i dużo mu daje. Wpisz dla amatora, ale takich amatorów jest ogromna liczba.

Ten znak zodiaku jest najbardziej uroczy. Jego seksualne talenty i umiejętność uwodzenia zaczynają się od przenikliwych spojrzeń, następnie wykorzystywane są liczne komplementy, piękne zaloty i dużo uwagi. Ryby są bardzo słodkie i uprzejme, chociaż mają zmienne hobby. Dlatego ci, którzy dobrze znają Ryby, nie traktują ich poważnie, co negatywnie wpływa na reputację przedstawicieli tego znaku wodnego.

Ryby

Skorpion

Skorpion jest bez zastrzeżeń najseksowniejszym znakiem zodiaku. Ten tytuł mało kto ośmiela się rzucić wyzwanie. Skorpiony same w sobie są seksualne, z natury nie muszą w tym celu podejmować dodatkowych wysiłków. Trudno racjonalnie wytłumaczyć ten fakt. Energia Skorpiona jest najsilniejsza w całym zodiaku, więc przyciąga do niego ludzi, jak do słońca.

Preferencje najseksowniejszych znaków zodiaku

Wszystkie Barany są w głębi duszy myśliwymi i nie zależy to od płci. Podnieca ich pogoń za „ofiarą”. Seksualnie bardzo ważne jest, aby Baran prowadził i kontrolował sytuację. To perfekcjoniści dążący do przywództwa wszędzie, również w sferze intymnej. Nie potrzebują długiej gry wstępnej – z natury są impulsywne, błyskawicznie się podniecają i namiętne, dzięki czemu z Baranem można od razu rozpocząć „główny program”. Nie próbuj oswajać tych ogierów, jeśli chcesz pozostać dla nich atrakcyjny. Po prostu graj dalej w ich grę, podsycaj ich emocje i nie poddawaj się zbyt wcześnie.

Fałszywe znaki zodiaku: czy warto się nimi bawić?

Król zwierząt, jeden z najseksowniejszych znaków zodiaku, musi nieustannie udowadniać swoją wielkość i wpływy. Często wybierają jako partnerów romantyczne, entuzjastyczne natury, które ich ubóstwiają. Prawiąc Leo komplementy nie tylko w domu, ale także w łóżku, masz wszelkie szanse, aby go oczarować i związać. Leo nie jest takim egoistą: wrażliwie reaguje na podziw i miłość, sam jest gotowy zadowolić swoją partnerkę i ucieleśnić swoje najbardziej szalone fantazje. I bądź przygotowany na to, że Leo będzie się chwalił liczbą orgazmów, które był w stanie dostarczyć Ci w ciągu nocy.

READ
17 nowoczesnych pomysłów na wygodną bibliotekę domową

Lew

Skorpion

Mając Skorpiona jako kochanka, uważaj się za niewiarygodnego szczęściarza. To najseksowniejszy znak zodiaku, praktycznie bez ograniczeń w łóżku. To naturalne, że te pełne pasji natury przełamują wszelkie tabu i granice. Intymność ze Skorpionem to nie tylko długie godziny niezapomnianej gry wstępnej, ale także niesamowity oszałamiający seks.

Irina Czukrejewa

Praktykujący astrolog gwiazd. Autor najlepszego na świecie szkolenia z astrologii od zera do Megaprofessional. Pomógł ponad 3000 osób w zdobyciu poszukiwanego zawodu.

Nadszedł czas, kiedy stare zasady przestały działać. Postanowiliśmy opublikować dla Ciebie wybór nowych narzędzi z naszej zamkniętej grupy.

Nie przegap szansy na zrozumienie siebie, znalezienie celu i poprawę relacji w rodzinie. Zostań panem swojego życia, bez względu na okoliczności!

Tylko do 20 listopada pliki można pobrać ZA DARMO!

5 zasad życia, jak odnaleźć siebie i być dla siebie zrealizowanym

Kluczowe zasady, które pomogą Ci zrozumieć, jak żyć i w pełni wykorzystać swój potencjał

Cel osoby, zgodnie z jej znakiem zodiaku

Za pomocą horoskopu zrozumiesz, jaki jest sens istnienia, aby być naprawdę szczęśliwym.

7 powodów, by studiować siłę rodziny

Człowiek bez rodziny jest jak drzewo bez korzeni. Znając swoje drzewo genealogiczne, nie tylko zachowujesz pamięć o swoich przodkach, ale także zapewniasz szczęśliwą przyszłość kolejnym pokoleniom

ikona dokumentu

Jak stworzyć szczęśliwą rodzinę z każdym mężczyzną?

Poznaj główne wartości rodzinne w życiu każdego znaku zodiaku i zbuduj relację z każdym mężczyzną, jakiego tylko zapragniesz

Skorpiony nie zaniedbują gry wstępnej i mogą sobie na nią pozwolić przez bardzo długi czas. Dlatego jeśli chcesz zaskoczyć swojego partnera Scorpio, wymyśl kilka oryginalnych sztuczek i sztuczek.

Strzelec

Strzelcy są również jednymi z najseksowniejszych znaków zodiaku, ale kochają się jak sport. Dla nich najważniejszy jest nie proces, ale zwycięstwo w konkursie, za które nagrodą jest jasny orgazm. Ich energia seksualna dosłownie zdmuchuje dach z ich partnerów. Jeśli chcesz sprawić Strzelcowi prawdziwą przyjemność, pieścić i masować jego biodra – to najbardziej wrażliwa część ich ciała.

Strzelec

Ryby są bardzo zmysłowe, szczere i romantyczne, ważne jest, aby łączyły się ze swoim kochankiem w jedną całość. Uwielbiają długą, delikatną grę wstępną, pozwalającą im złapać falę partnera i znaleźć najlepszą drogę do orgazmu. Ten seksualny znak zodiaku nie jest obcy najbardziej niezwykłym łóżkowym role-playing. Próbując nowych ról, uczestnicząc w oryginalnych kostiumowych scenach erotycznych, Ryby w pełni ujawniają twórczą i seksualną stronę swojej natury i czerpią prawdziwą przyjemność.

READ
14 prostych sztuczek, które odświeżą Twoje gadżety Raz, dwa, trzy

Top 3 nie najseksowniejszych znaków zodiaku

Panna jest słusznie uważana za najbardziej nieseksualny i czysty znak zodiaku. Mają nawet wygodne łóżka zgodnie z planem i harmonogramem, co może zniechęcić i zniechęcić wszelkie pragnienia. Na przykład Panna może z zasady uprawiać seks tylko w piątki i soboty, a w pozostałe dni – nie, nie. Dlatego uważa się je za bardzo zaciśnięte, a nawet oziębłe. Jednocześnie są bardzo techniczne w seksie. Swoją drogą, biurowe romanse są typowe dla Panny. Ich małżeństwo jest często budowane na poczuciu obowiązku i wzajemnych zobowiązań.

Pomyślne dni w 2022 roku: najlepsze daty na Twoje działania

Wodnik

Wodniki również nie należą do najlepszych seksualnych gigantów zodiaku, ale powody tego są zupełnie inne niż w przypadku surowych pedantycznych Panny. Wodnik nie jest tak ważną atrakcją fizyczną jak intymność duchowa, wspólne tematy i zainteresowania, wzajemne zrozumienie. – A co z rozmową? – chodzi o nich. Być może przyjaźń jest dla nich ważniejsza niż ospałość w miłości i seks. Pokrewieństwo dusz i wysokiej jakości komunikacja są dla nich zawsze na pierwszym miejscu.

Wodnik

Waga i Bliźnięta

Reszta znaków powietrznych też nie jest szczególnie seksowna. Wzniosły Saturn Wagi sprawia, że ​​są ostrożni. Ich związki miłosne, romanse i małżeństwa namalowane są w tonie pragmatycznym, a na seks potrafią być absolutnie obojętne. Bliźnięta wręcz przeciwnie, są wietrzne i niepoważne, seks też nie jest dla nich priorytetem, podobnie jak związki.

TOP 5 plików z instrukcjami, które w tym miesiącu ujawnią Twój potencjał i napompują wszystkie dziedziny życia

autor

Praktykujący astrolog gwiazd. Autor najlepszego na świecie szkolenia z astrologii od zera do Megaprofessional. Pomógł ponad 3000 osób w zdobyciu poszukiwanego zawodu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 najlepszych przydatnych materiałów, dzięki którym ulepszysz wszystkie obszary swojego życia: finanse, realizację, relacje, rodzinę, cel.

Zazwyczaj otwieramy te materiały tylko dla naszych uczniów, ale teraz Możesz je dostać ZA DARMO.

Pobierz i używaj już dziś:

3 powody, dla których musisz znać swój cel

Zrozum, dlaczego w życiu zdarzają się niepowodzenia i dowiedz się, jak łatwo jest znaleźć swoją Drogę

Najwierniejsze pary według znaku zodiaku

Dowiedz się, komu możesz zaufać w związku, a komu nie. Ostrzeżony jest uzbrojony!

Jak znaleźć podejście do swojego dziecka?

READ
15 prostych trików, które zamienią Twoją łazienkę w luksusowe spa

Klucz do interakcji i realizacji talentów u dzieci każdego znaku zodiaku

Siła rodziny w astrologii. Jak pobrać z niego zasób?

Jak znaleźć niewyczerpane źródło energii ze swojej przeszłości

O czym mówią milionerzy?

Jak z wykresu urodzeniowego dowiedzieć się, jak odnieść większy sukces w Nowym Roku?

Bliźniaczki są łatwo oczarowane i podniecone przez SMS-y, ale jeśli chodzi o prawdziwą randkę i łóżko, zawodzą. Podobnie jak Virgos, ich rządzącą planetą jest Prozerpina. Dlatego są tak samo czyste w rzeczywistości (chociaż w słowach są znacznie bardziej zrelaksowane i rozmowne niż Dziewica). Świetnie odnoszą sukcesy tylko w wirtualnym seksie i związkach w Internecie.

Najlepsi partnerzy dla najseksowniejszych znaków zodiaku

Młody Baran najlepiej pasuje temperamentem do innych znaków ognia – Strzelca i Lwa. W młodym wieku wszyscy dosłownie tryskają energią i są absolutnie niezmordowani. Około 30 roku życia Baran zaczyna wreszcie dorastać, nabiera praktyczności, traci trochę zapału i szybkości, sięga po siedzący tryb życia, stabilność. W tym okresie najlepszymi partnerami seksualnymi są dla nich ziemskie znaki zodiaku: Panna i Byk. Oboje są bardzo pragmatyczni i rozważni i właśnie tych cech tak bardzo brakuje Baranowi, aby osiągnąć sukces w życiu.

Baran

Baran, który przekroczył 30 lat, jest znacznie mniej samolubny niż w młodości: kieruje swoje wysiłki na utrzymanie rodziny i osiągnięcie dobrobytu. Seks i miłość z nimi w tym wieku jest o wiele bardziej interesująca. W połowie cyklu Urana, kiedy Baran ma już ponad 40 lat, samokontrola staje się dla nich głównym zadaniem, w przeciwnym razie wady charakteru (na przykład skłonność do poddawania się w połowie rzeczy) ranią zarówno ich, jak i osoby wokół nich. W tym okresie doskonale uzupełniają je intelektualna, wrażliwa Waga i nie mniej inteligentne Bliźnięta.

Skorpion

Jeśli chodzi o Barana, dla Skorpionów poniżej 30 roku życia najodpowiedniejszymi partnerami są inni przedstawiciele tego samego żywiołu. Dla Skorpionów są to Ryby i Raki. Wszystkie trzy są bardzo emocjonalne, ich interakcja odbywa się w sferze mentalnej i seksualnej. Jednak pragmatyczne ziemskie Panny i Koziorożce również czują się dobrze przy tym najseksowniejszym znaku zodiaku.

Skorpion

Po 30 latach Scorpio, dojrzewając, zaczyna realizować swoją osobistą istotę. To sprawia, że ​​jest bardzo agresywny i pochłonięty władzą. W tym okresie życia z powodzeniem uzupełniają ich kochankowie należący do znaków Wagi i Byka, którym rządzi Wenus: tylko oni mogą znieść kaprysy i dominację Skorpionów dzięki ich niezwykłej cierpliwości.

Dojrzałe Skorpiony powinny już otworzyć się jako jednostki i nauczyć się kontrolować swój intelektualny początek. Lepiej dla nich budować relacje z Wodnikiem i Strzelcem.

READ
25 sposobów na garderobę w małym mieszkaniu

Najbardziej nieodpowiednie seksualnie znaki zodiaku dla Lwów to Skorpiony i Raki. Rozpad takich par jest przesądzony od momentu ich spotkania. Być może ich związek będzie gorący i namiętny, ale będzie wiele skandali. Prędzej czy później partnerzy zmęczą się tym niekończącym się, męczącym karnawałem i rozstaniem. Ale Baran i Wodnik znacznie lepiej pasują do Lwa.

Niezgodne znaki zodiaku: z kim nie powinieneś rozpoczynać związku

Z ognistym Baranem Lwy mają podobny temperament, wysokie ambicje, energię i chęć pokonywania wszelkich trudności na drodze do celu. Wodnicy są z natury mądrzy i tolerancyjni, więc ich związek z Lwem i wzajemna pasja mogą trwać wiele lat. W przypadku pozostałych znaków zodiaku zasada jest prosta: im bardziej dojrzali i rozwinięci są partnerzy, tym łatwiej im być razem i znaleźć wzajemne zrozumienie.

Lepiej, aby młode Ryby miały romanse z innymi znakami wodnymi – dominującymi Skorpionami i dziecinnie bezbronnymi Rakami. Do 30 roku życia wszyscy są bardzo emocjonalni, impulsywni i namiętni, co pozwala osiągnąć wielką głębię w związkach.

Ryby

W wieku dorosłym Ryby są odpowiednimi partnerami seksualnymi i małżeńskimi z Wagą, z ich naturalnym poczuciem równowagi, rozwagą i spokojną gracją. A także Wodników, którzy tłumią ich nadmierną emocjonalność i pomagają poszerzyć krąg społeczny.

Po przekroczeniu 40-letniego kamienia milowego, Ryby stają się zgodne z Pannami, które są dla nich całkowitym przeciwieństwem znaku zodiaku. Pomagają sobie nawzajem ustabilizować i upodobnić się w wieku dorosłym.

Strzelec

W młodym wieku Strzelcy są przyciągani jak magnes do Barana i Lwa. Związki w parze, w których oba są oznakami ognia, nie są tak przenikliwe i zależne, jak w przypadku par „wodnych”. Obaj ogniści partnerzy są niezależni i pełni pasji.

Strzelec

Dodatkowo świetną parą dla młodego Strzelca będą Ryby lub Byk. Po przekroczeniu 30-letniego kamienia milowego Strzelec, zaczynając dojrzewać i realizować się, staje się bardzo niespokojny i potrzebuje stabilnych, spokojnych partnerów o wysokiej inteligencji – Bliźniąt i Panny.

Strzelec w wieku powyżej 40 lat to już ukształtowana osobowość, która zdobyła umiejętności samokontroli, kontaktu z samym sobą i introspekcji. Daje mu to z jednej strony niezależność, z drugiej – agresywność i dominację. Tylko Waga i Byk mogą je znieść i dogadać się z tym najseksowniejszym znakiem zodiaku.

Jak zacząć zmieniać swoje życie, nawet gdy jest to bardzo trudne

Więc teraz masz pomysł, które znaki zodiaku są najseksowniejsze. Wykorzystując tę ​​wiedzę w odpowiedniej sytuacji, możesz wiele osiągnąć od swojego partnera! Najważniejsze to walczyć z własną hipokryzją i poszerzać horyzonty, patrzeć na seks z różnych perspektyw.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: