Najciekawsze i najśmieszniejsze przypadki na koncertach gwiazd

Absolutnie wszyscy wpadają w zabawne i zabawne sytuacje, a rosyjskie gwiazdy nie są wyjątkiem. A jeśli w przypadku zwykłych ludzi takie przypadki nie dotrą do wiadomości publicznej, to zawstydzenie celebrytów natychmiast przyciąga uwagę opinii publicznej. Czasami gwiazdy nawet celowo robią coś zabawnego lub dziwnego, uciekając się do metody „czarnego” PR. Ale niektóre przypadki występują nieoczekiwanie dla samych gwiazd.

Miłośnicy fonogramów

Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się wykonawcy, jest odtwarzanie utworów na fonogramie, który może się wyłączyć w niewłaściwym momencie. Jeden z tych przypadków przydarzył się Kristinie Orbakaite, która wystąpiła na nagrodzie Muz TV. Podczas wykonywania utworu fonogram nagle się wyłączył. Córka Primadonny była przez chwilę zdezorientowana, ale po chwili zebrała się i kontynuowała występy na żywo. Pomimo tego, że głos Orbakaite na żywo bardzo różni się od fonogramu, całkiem dobrze zakończyła swój występ.

Piosenkarka Nyusha musiała zmierzyć się z podobnym problemem. Podczas jednego z występów gwiazdy ścieżka dźwiękowa nagle się wyłączyła i przez jakiś czas nadal tańczyła i śpiewała. Zauważając brak muzyki, Nyusha zaczęła komunikować się ze swoją publicznością, po czym postanowiła zatańczyć numer bez muzyki. Pomimo tego, że sytuacja z fonogramem oburzyła wielu słuchaczy, taneczny występ został przez wielu oceniony pozytywnie.

Podczas swojego występu na konkursie New Wave 2016 rosyjski król popu Philip Kirkorov również doświadczył niedogodności związanych z wyłączeniem ścieżki dźwiękowej. Zagrał piosenkę „Sirtaki” i nagle wyłączył „minus-1”. Kirkorov nie stracił głowy i zwrócił się do publiczności, prosząc publiczność, aby zapomniała o zakłopotaniu i udawała, że ​​dopiero zaczął występ, po czym ponownie zaczął wykonywać piosenkę. Ale fonogram urwał się po raz drugi, w tym samym miejscu. To bardzo zdenerwowało artystę, dlatego opuścił scenę.
Ale Philip Kirkorov nie poddał się tak łatwo. Zwrócił się do organizatora pokazu, Igora Krutoya, z prośbą o trzecią próbę. Tym razem z fonogramem wszystko było w porządku, a mimo to publiczność wysłuchała Sirtaki do końca.


W przeciwieństwie do wszystkich innych gwiazd, które były zawstydzone problemami ze sprzętem, sam piosenkarz Valery Meladze jest winien zabawnej sytuacji, która wydarzyła się na jednym z jego koncertów. Podczas występu artystka za bardzo dała się ponieść żonglowaniu mikrofonem, czego ewidentnie nie opłacało się śpiewać do ścieżki dźwiękowej. Jeden niezręczny ruch – i mikrofon wypadł z rąk nieudolnego żonglera. Komizmu sytuacji dodawał wyraz twarzy Meladze.

READ
Nie mogę być Hiszpanką: Maria Kozhevnikova przymierzyła nowy wygląd

Problemy z mikrofonem
Dziwny incydent przydarzył się rosyjskiej piosenkarce Valerii podczas występu na Nowej Fali w Jurmale. Artysta wyszedł na scenę, zaczęła grać muzyka, ale publiczność nie słyszała śpiewu gwiazdy, bo mikrofon był wyłączony. Nie wiadomo, dlaczego organizatorzy imprezy nie sprawdzili sprzętu, ale całkiem możliwe, że wszyscy, którzy wystąpili przed Valerią, śpiewali do ścieżki dźwiękowej. Dlatego organizatorzy są winni tego wstydu, a nie sama piosenkarka. Na tym jednak problemy się nie skończyły i po chwili mikrofon wyłączył się podczas wykonywania przez Valerię jednej ze swoich piosenek.

Czasami powodem wstydu jest chłodny temperament artystów. Podczas jednego z występów Grigory Leps był bardzo niezadowolony z jakości dźwięku. Próbował przemówić do mikrofonu, ale obrzydliwy dźwięk doprowadzał go do gniewu – wokalista rzucił winowajcę swojego niezadowolenia na scenę i wyszedł.


Kilka minut później mikrofon został wymieniony, a artysta kontynuował swój występ.

Dziwne zachowanie na koncercie

Siergiej Łazariew, przemawiający na swoim koncercie w Petersburgu, nagle zemdlał. Pomimo tego, że wielu widzom wydawało się to zabawne, w rzeczywistości sprawa była związana ze złym stanem zdrowia piosenkarki. Sam artysta powiedział, że ma zawroty głowy, a powodem tego jest zbyt napięty harmonogram pracy.


Jego koleżanka Irina Dubtsova podczas przemówienia w Homlu wyróżniła się niezwykle dziwnym zachowaniem. Wypowiadała niespójne frazy i zachowywała się niewłaściwie, dlatego publiczność uznała, że ​​piosenkarka jest pijana. Publiczność tak bardzo nie lubiła zachowania Dubtsovej, że jedna z nich nawet weszła na scenę i ją obraziła. Następnie artysta odmówił kontynuowania spektaklu i opuścił scenę.

Sama Dubtsova stwierdziła, że ​​nie była pijana, a dziwne zachowanie było spowodowane alergiami. Nie wiadomo, na ile prawdziwe są słowa artystki, ale po powrocie z Homla trafiła do szpitala.

Upadki podczas występów są nie mniej powszechne niż problemy ze ścieżką dźwiękową. Ich przyczyną są często niewygodne stroje gwiazd lub ich niezręczność. Komiczny incydent miał miejsce z wykonawcą ElVan, który wystąpił z kompozycją „Taniec z łokciami”. Piosenkarz upadł i uderzył łokciem.

Raper Timati znalazł się w podobnej sytuacji. Na jednym z występów wyszedł na scenę na Segwayu i to właśnie ten transport spowodował upadek. Podczas wykonywania piosenki stracił równowagę i prawie spadł z samochodu.

READ
Rodzinny komfort zamiast imprez i kariery: 5-gwiazdkowe matki, które zmieniło macierzyństwo


Na koncercie piosenkarki pop Very Breżniewej to nie ona sama upadła, ale jej spódnica. Najciekawsze jest to, że ubrania prawie spadły na podłogę, gdy wykonawca zaśpiewał do mikrofonu zdanie „Nie jestem uważny”. Breżniewa zauważyła na czas i zdołała złapać spódnicę, ale nie mogła się kontrolować. Piosenkarka śmiała się głośno do mikrofonu, co również rozbawiło publiczność.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: