Najbardziej uwodzicielskie znaki zodiaku według mężczyzn. Co jest Twoim punktem kulminacyjnym?

Co w wyglądzie kobiet przyciąga mężczyzn według znaku zodiaku

Bez względu na to, jak piękne są nasze cechy duchowe, mężczyźni kochają oczami, co oznacza, że ​​​​to ich wygląd robi na nich pierwsze wrażenie. Aby dowiedzieć się, jak podbić wybrankę, pomoże horoskop atrakcyjności. Powie ci, jak poderwać mężczyznę, którego lubisz.

Baran jest dość impulsywny i ma namiętną naturę. Poszukują partnera do siebie, dlatego zwracają uwagę na sylwetkę i seksualność. Ale nie myśl, że mężczyzna po prostu ocenia twoje dane zewnętrzne. Tak więc Baran z pewnością zwróci uwagę na twoje oczy, a raczej na twoje zachowanie. W spojrzeniu będzie szukał tej gotowości na spotkanie w połowie drogi i wesprzeć swój płomień.

Byki cenią raczej rzeczy przyziemne, materialne i praktyczne. Z pewnością zwrócą uwagę na Twoje dłonie, więc zawczasu zdobądź dyskretny, ale elegancki manicure. Pamiętaj, że nie powinno to być zbyt pretensjonalne. Nie należy po raz kolejny nadbudowywać paznokci – takie dłonie wytworzą u mężczyzny podświadome uczucie, że nie jesteś dobrze przystosowany do robienia czegoś rękami. Na przykład masaż relaksacyjny.

Bliźnięta

Bliźnięta lubiące różnorodność i niespodzianki potrzebują tego samego partnera. Skromnie patrzące w dół oczy nie są twoją mocną stroną: używaj zarówno chytrego spojrzenia, jak i zaraźliwego śmiechu. Ciekawe szczegóły i radość z wyglądu, niezapomniany kret, niezwykły kolor włosów lub asymetryczna fryzura pomogą podbić kochanka. Po prostu unikaj pretensjonalności: musisz być niezwykły, ale nie dziwny.

kawałek

Nowotwory, poetyckie i pociągające do rodzinnego komfortu, przyciągnie taka dziewczyna lub kobieta, które będą kojarzone z ogniskiem i ciepłem. Nie ostatnia rola może grać długie włosy. Pięknie ułożone lub jeszcze lepiej luźne, spływające na ramionach doprowadzą Twojego mężczyznę do szaleństwa. Ale przy krótkiej fryzurze twoje szanse znacznie spadną.

Львы обратят внимание на детали гардероба. Они относятся к тому редкому типу мужчин, которые имеют шансы запомнить, носите ли вы сережки и даже какой драгоценный металл предпочитаете. Царственный Лев захочет увидеть рядом такую же особу, так что вам придется буквально покорить не только его сердце, но и пристрастие к элегантной, бесспорной красоте и умению себя подать.

Przeciwnie, przedstawiciele Panny cenią skromność i prostotę. Twoja wybranka zakocha się w prostej, ale gustownej sukience, cienkiej bransoletce podkreślającej nadgarstek i skromnie spuszczonych rzęsach. Unikaj prób wydawania się bardziej naiwnymi niż jesteś: Panny bardziej kochają inteligentne kobiety, a kobieca logika wcale im nie wydaje się urocza.

READ
Prognoza horoskopu Fatimy Khaduyeva na 2023 r.

kawałek

Możesz uwieść Wagę ciekawym i chwytliwym detalem. Romantyzm w Tobie powinien łączyć się z czymś niezwykłym, z pragnieniem eksperymentowania. Osobom urodzonym pod znakiem Wagi spodoba się dobrze dobrana chusta lub głęboki, niezwykły kolor oczu. W jego oczach zostaniesz ozdobiony wysokiej jakości ręcznie robionym przedmiotem lub drogim designerskim przedmiotem – jednym słowem wszystkim, co jest nieco ponad przeciętność, ale odpowiada jego pojmowaniu piękna.

Skorpion

Skorpiony słyną z namiętnego i gorącego temperamentu, a ta sława nie pojawiła się znikąd. Jeśli celem twojego kobiecego polowania jest przedstawicielka tego znaku zodiaku, uzbrój się w coś seksownego, ale w żadnym wypadku nie wyzywającego ani wulgarnego. Nadmiernie głęboki dekolt może zniechęcić prostotę, ale przyda się czarna sukienka podkreślająca klatkę piersiową lub biodra.

Strzelec

Strzelcy lubią kobiety aktywne i wysportowane. I nawet jeśli nie masz idealnej sylwetki, aby pokazać jędrny brzuch, nie zniechęcaj się. Pokaż szczegóły garderoby, które kochasz i wiesz, jak prowadzić intensywny tryb życia i nie jesteś przyzwyczajony do stania w miejscu. To Strzelec najczęściej zakochuje się w krótkich fryzurach lub casualowych koszulach, więc wykorzystaj tę szansę.

kawałek

Koziorożec

Atrakcyjne nogi pomogą odnaleźć drogę do serca Koziorożca. Pochwal się nimi w najlepszy możliwy sposób – niekoniecznie w ultra-krótkiej spódnicy, wystarczy wybrać sukienkę, która skupi całą uwagę rozmówcy na ich długości i kształcie bioder. Zwróć też uwagę na buty, pedicure – każda drobnostka może być ważna. I oczywiście nie zapominaj, że twoja uroda nie ogranicza się do twoich nóg.

Wodnik

Wodnik dostrzega rzeczy, które nawet Ty możesz wydawać nieistotne. To inny typ mężczyzny, który zauważa zmianę koloru twoich włosów i pamięta, na którym palcu nosisz ulubiony pierścionek i czy masz pieprzyk na lewym ramieniu. Aby zatopić się w ich duszy, wybierz jeden zwycięski szczegół i ukaż się z nim przed jego oczami, aby twój obraz w jego umyśle był harmonijny i kompletny.

Możesz zadowolić i zakochać się w Rybach, tworząc romantyczny i poetycki obraz. Pomoże ci niezwykła fryzura, ale tylko pomimo całej jej złożoności ważne jest, aby czuć się i zachowywać naturalnie. Jeśli boisz się jeszcze raz potrząsnąć głową, by ozdobne i sprytnie ułożone loki nie uciekły z fryzury, twoja kochanka nie będzie zachwycona.

READ
8 prostych i pięknych naturalnych pomysłów na wystrój domu

Wykorzystaj mocne strony własnego wyglądu i pamiętaj, ile osób – tyle opinii. Skupiając się na atrakcyjnych cechach w oczach mężczyzny według Znaku Zodiaku, nie zapominaj o własnych tajemnicach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: