Najbardziej uczciwa ocena kochanków według znaku zodiaku

Oto uczciwa ocena męskich kochanków według znaku zodiaku.

Oto uczciwa ocena męskich kochanków według znaku zodiaku. Tylko się nie obrażaj! Mamy idealną parę. Oto, kogo ominąć dziesiątą drogę Chcesz wiedzieć, jak odpowiedni jest dla ciebie mężczyzna według znaku zodiaku? Ale jest to ważny czynnik przy wyborze partnera. Wasza kompatybilność i dalsze wspólne życie zależy od znaku zodiaku.Oferujemy ocenę mężczyzn według horoskopu: od najgorszego do najlepszego. Oto, który z mężczyzn jest dla ciebie najlepszą parą, a z kim nie należy w ogóle zadzierać.

Oto uczciwa ocena męskich kochanków według znaku zodiaku.:

12. Ryba.

To dla nich trudne, ponieważ Ryby – najbardziej wrażliwi przedstawiciele spośród wszystkich znaków zodiaku. Nie jest tak łatwo znaleźć osobę, która jest przesiąknięta ich światopoglądem, rozumie, jak myśli. Będziesz musiał zanurzyć się w świat niemożliwych do zrealizowania marzeń i fantazji. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, będziesz miał doskonałe relacje z Rybami.

11. Byk.

dla byk Relacje nie zawsze są na pierwszym miejscu. Kariera i rodzina (rodzice) są dla nich znacznie ważniejsze. Byk szuka kobiety, która zawsze we wszystkim go wesprze, która zostanie jego drugą matką. Bez tego nie można budować długotrwałych relacji.

10. Dziewice.

Takich zazdrosnych ludzi i właścicieli wciąż warto szukać. Dlatego małżeństwo z nimi nie jest łatwe. Tak, przy każdym wybuchu zazdrości będą tarzać się u twoich stóp i błagać o przebaczenie, ale nie myśl, że to ostatni raz. Panny nie spieszą się z naprawą.

9. Koziorożce.

У Koziorożec nadmierne wymagania – zarówno wobec siebie, jak i innych. Raczej nie pasujesz do roli damy serca, jeśli nie spełniasz jego oczekiwań. Lubią dowodzić, podejmować absolutnie wszystkie decyzje w rodzinie. Czasami nawet nie potrzebują porady.

Zobacz także: Najszczersi i najbardziej fałszywi przyjaciele według znaku zodiaku

8. Strzelec.

Strzelcy są niezdecydowani, dlatego często tracą z rąk prawdziwy skarb. Jeśli Strzelec nawiąże związek z ukochaną kobietą, jest gotowy na ustępstwa ze względu na nią, staje się miły i przychylny. Nie wszystkim może się to spodobać.

7. Wodnik.

Wodniki są miłymi ludźmi w komunikacji, wiedzą, jak rozweselić partnera. Nie będziesz się nimi nudzić. Z drugiej strony Wodniki nie są zbyt chętne, aby zadowolić swoją partnerkę, ale na pewno ją uszczęśliwią.

READ
20 osób, które wiedzą jak rozwiązywać problemy z niezrównanym poczuciem humoru

Wodnik jest gotowy do pracy nad związkami, słuchania partnera życiowego. To czyni go wygodnym i przyjemnym partnerem.

6. Lwy.

Leosi to beznadziejni romantycy, wolą żyć jak bohaterowie powieści przygodowych. Są gotowi na wiele dla dobra swojej kobiety, szczęście partnera też go uszczęśliwia! To prawda, że ​​Leo będzie potrzebował twojego bezwarunkowego wsparcia, będziesz musiał częściowo przejąć rolę jego matki.

5. Raki.

Raki mają naprawdę złote serce, ale w ogóle nie rozumieją ludzi, często spotykają kobiety, które absolutnie do nich nie pasują. Dla „samych” Raków zrobią wszystko, a nawet więcej!

4. Baran.

Baran lubi kierować związkiem i nigdy nie wybiorą kobiety o słabej woli. Lubią podbijać kobietę, a potem boją się, że zostanie zabrana. Jeśli uda Ci się zdobyć serce Barana, otworzy się on dla Ciebie bardziej niż dla swojego najlepszego przyjaciela!

3. Waga .

To najspokojniejsi mężczyźni. Zrobią wszystko, by uniknąć sytuacji konfliktowej, trudno ich wkurzyć. Są bardzo wesołe i elastyczne, przy nich poczujesz się całkowicie bezpiecznie. Na pewno nie pożałujesz swojego związku z Wagą!

Zobacz także: Oto niektóre kochanki uzyskane z różnych znaków zodiaku.

2. Bliźnięta.

Potrafią się od razu zakochać. Z drugiej strony Bliźnięta wyraźnie rozumieją, czy potrzebują tej osoby, czy nie. Jeśli udało ci się zdobyć serce Bliźniąt, to na pewno cię nie opuści. W związku z nim jest bardzo wygodnie, chętnie cię zmotywuje.

1. Skorpiony.

Tak, mają raczej złą reputację, ale to przedstawiciele tego znaku są charyzmatyczni, czarujący, głębocy i tajemniczy. Jeśli uda ci się złapać Skorpiona, twój związek będzie po prostu świetny!

Skorpiony są bardzo lojalne, dlatego świetnie nadają się dla kobiet lubiących poczucie lekkości i swobody.Czy zgadzasz się z tą oceną, czy przede wszystkim masz przedstawiciela innego znaku zodiaku?

W gronie przyjaciół mężczyźni lubią chwalić się swoimi intymnymi przygodami i osiągnięciami na froncie miłosnym. Jednak w praktyce ich „bohaterstwo” nie jest takie oczywiste. Wiele kobiet zauważa, że ​​spotkanie dobrego kochanka to prawdziwe szczęście, ale po prostu nie spotykają się tak często, jak byśmy tego chcieli.

READ
7 porad kosmetycznych, które pomogą Ci wyglądać młodziej

A może powinieneś wybrać kochanka według swojego znaku zodiaku? Według astrologów mężczyźni o niektórych znakach w zasadzie nie mogą pochwalić się pomysłowością i wrażliwością w łóżku, podczas gdy inni wydają się rodzić ze zdolnością sprawiania kobiecie przyjemności. W tym artykule podamy najbardziej uczciwą ocenę męskich kochanków według znaku zodiaku od najgorszego do najlepszego.

12. Strzelec

Kiedy spotykają Strzelców, są niesamowicie uwodzicielscy i atrakcyjni. Świetnie radzą sobie z flirtowaniem, gestami i ruchami gałek ocznych, dzięki czemu partnerka wie, jak bardzo jej chcą. Jednak ten zmysłowy nacisk w łóżku szybko zanika. Strzelec nie zwraca uwagi na grę wstępną, nie wykazuje wyobraźni i wytrzymałości, nie stara się zaskoczyć partnera zmysłowymi przyjemnościami, po prostu dostaje to, czego chce i natychmiast traci zainteresowanie dziewczyną. Tak ostry kontrast między zainteresowaniem seksem a późniejszą postawą konsumencką jest zbyt rozczarowujący dla dziewcząt, które stawiają Strzelca na ostatnim miejscu w rankingu kochanków.

11. Bliźnięta

Płeć piękna nie jest zadowolona z zapału miłości Bliźniąt. Z jednej strony ci mężczyźni są selektywni w wyborze partnera, dając pierwszeństwo najlepszym. Jednocześnie nie interesuje ich trywialny seks w klasycznej pozie, ale ciągnie ich do rozegrania złożonej fabuły i wypróbowania niezwykłej techniki podglądanej w czasopismach lub filmach. To po prostu prezentowanie się z najlepszej strony, Bliźnięta zapominają o szczerych uczuciach, co oznacza, że ​​nie mogą same czerpać przyjemności i nie dostarczają jej partnerowi. Po takich spotkaniach młode panie nie mają ochoty na powtarzanie takich spotkań.

10. Waga

Osobowości tego znaku to ciepłe, miłe i zrównoważone osobowości, które przede wszystkim stają się prawdziwymi przyjaciółmi i towarzyszami dla dziewcząt. Takie platoniczne relacje bardzo często uniemożliwiają Wadze przekroczenie granicy, za którą zaczyna się namiętność i wzajemne pożądanie. A to psuje wrażenie Wagi jako kochanków. I nawet jeśli uczucia wybuchają po przyjacielskim związku między partnerami, Waga zachowuje się raczej nudno w łóżku, unikając eksperymentów i okazując własne uczucia. Ogólnie rzecz biorąc, ci mężczyźni są dobrzy i wygodni, ale bardzo nudni.

9. Wodnik

Dla intymności przedstawiciele znaku Wodnika nie mają wystarczającej zewnętrznej atrakcyjności swojego partnera. Potrzebują jedności duchowej, bliskości dusz. Prawdopodobnie dlatego mężczyźni z Wodnika rzadko uprawiają seks na pierwszej randce. Ale nawet kiedy kładą się spać, te osobowości często rozczarowują swojego partnera. Wagi starają się unikać eksperymentów i wstydzą się przyznać do swoich pragnień. Prawda zdradza mimikę Wodnika, bo w takich momentach cała przyjemność i cała ekstaza odbija się na jego twarzy, co nieco łagodzi uczucie intymności.

READ
Najlepsze cechy charakteru przedstawicieli różnych znaków zodiaku

8. Koziorożec

Ostrożne i nieufne Koziorożce nigdy nie otwierają duszy pierwszej napotkanej osoby, poszukując kobiety, która zostanie matką ich dzieci. Z tego powodu mężczyźni tego znaku są rzadko widywani w swobodnych związkach. I nawet po przejściu do pełnoprawnego związku seksualnego Koziorożce długo nie ufają swojej partnerce i nie mogą się przed nią w pełni otworzyć. Taka powściągliwość nie ma najlepszego wpływu na reputację Koziorożca jako kochanka. Jednak z czasem, gdy między partnerami pojawi się zaufanie, Koziorożce zademonstrują całą swoją zmysłowość i namiętność.

7. Baran

Odważny i zdecydowany Baran chętnie przystępuje do ataku na wybraną przez siebie kobietę i dość łatwo osiąga swój cel. Żarliwy i namiętny, zawsze przyjmuje aktywną pozycję i podbija swoją partnerkę presją, dosłownie ją rozbrajając. I pod tym względem Barana można nazwać jednym z najlepszych kochanków. Ale mężczyźni tego znaku działają według tego samego schematu i czują się nieswojo w nietypowych sytuacjach, na przykład, gdy kobieta zaczyna dominować. Ponadto Baranowi zależy tylko na liczbie kontaktów seksualnych i czasie ich trwania, ale nie myślą o zmysłowej stronie zagadnienia, często pomijając grę wstępną.

6. Rak

Potencjał seksualny człowieka z rakiem jest ogromny. W komfortowych warunkach, z pełnym zaufaniem, taki mężczyzna jest gotów pokazać całą swoją zmysłowość w seksie. Jest delikatny, delikatny i szalenie romantyczny. A co najważniejsze, najważniejszą rzeczą dla Raka jest przyjemność partnera, a on myśli o sobie jako ostatni. To prawda, że ​​​​Rakowi trudno jest przyjąć agresywną, dominującą rolę, jest bardziej skłonny do posłuszeństwa, co nie wszystkim kobietom się podoba. Ale jeśli znajdzie swoją kobietę, która lubi takie relacje seksualne, oboje będą całkowicie szczęśliwi.

5. Skorpion

Skorpiony można nazwać prawdziwymi smakoszami seksu, którzy wiedzą, jak cieszyć się procesem i dać go swojemu partnerowi. Tych mężczyzn wyróżnia presja, z jaką oczarowują osobę, którą lubią, oraz pragnienie, z jakim oddają się intymności. Skorpiony są silne w technice seksu i dokładnie wiedzą, czym musi się cieszyć partner. Ale osobowości tego znaku są zbyt agresywne w wyrażaniu swoich uczuć i przede wszystkim zaspokajają swoje pragnienia, a dopiero potem pamiętają o swoim partnerze. Taki egoizm nie pozwala nazwać Skorpiona najlepszym kochankiem.

READ
Jakie będą dzieci urodzone w 2023 roku?

4. Panna

Na pierwszy rzut oka Panny wcale nie sprawiają wrażenia miłośników herosów. Są zamknięci i nie skłonni okazywać swoich uczuć. Wszystko jednak się zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się kobieta, w której ten mężczyzna się zakochuje. W takim momencie Panny przemieniają się i stają się wyrafinowanymi i wirtuozowskimi kochankami. Udaje im się znaleźć równowagę pomiędzy flirtem, zmysłową grą wstępną i harmonijnym seksem. Życie pokazuje, że wiele dziewczyn przeżywa prawdziwe zdziwienie, gdy dowiadują się, jak zręcznym kochankiem jest Panna.

3. Leo

Mężczyzna z Lwa jest żarliwym kochankiem, który z jednej strony podporządkowuje sobie kobietę, pozbawiając ją możliwości oporu, az drugiej strony swoimi słowami i czynami wywyższa ją do nieba. Leo jest wyzwolony, nie ma dla niego zakazanych tematów i jest otwarty na eksperymenty, co jest bardzo urzekające dla jego partnera. Jednocześnie Leo jest uniwersalny, potrafi cieszyć się zarówno dominacją nad partnerką, jak i posłuszeństwem jej. To prawda, że ​​tego człowieka nie można nazwać idealnym kochankiem, ponieważ Leo nie może całkowicie poddać się przyjemności. Ważne jest, aby zrobił wrażenie, aby następnie dodać kolejną piękność do listy swoich zwycięstw.

2. Ryba

Ryby mężczyźni są jednymi z najbardziej zmysłowych przedstawicieli silniejszego seksu. Ale to nie przeszkadza im pozostać mężczyznami – wrażliwymi, troskliwymi, uprzejmymi i niesamowicie seksownymi. Ryby mogą pochwalić się niesamowitą fantazją i nieustannie wymyślać coś nowego w seksie, który zdobi miłosną grę. Jednocześnie Ryby to prawdziwi smakosze, dla których gra wstępna jest ważniejsza niż sam akt. Taka zmysłowa intymność podczas seksu jest bardzo zniewalająca dla partnerów. Jedyne, co Rybom można zarzucić, to to, że nie zawsze są gotowe do samodzielnego realizowania swoich dzikich fantazji, składając tę ​​misję na delikatnych kobiecych barkach.

1. Byk

Przedstawicieli znaku Byka można nazwać najlepszymi kochankami i prawdziwymi smakoszami seksu. Sfera intymna zajmuje jedno z kluczowych miejsc w ich życiu i oddają się jej z całego serca. Taurus to smakosze, którzy wiedzą, jak zdobyć kobietę, nastawić ją na intymność i zrelaksować się jak nikt inny. Intymna intymność z Bykiem zaczyna się na długo przed stosunkiem seksualnym. To prawdziwa gra, w której ospały wygląd i zmysłowy oddech uzupełniają delikatne dotknięcia i ciągłe podniecenie. A w seksie Byk daje swojemu partnerowi najbardziej różnorodne i najbardziej wykwintne przyjemności. Ten mężczyzna jest uznawany za najbardziej wrażliwego, najbardziej opiekuńczego i po prostu najlepszego kochanka.

READ
15 nowych wynalazków, które mogą zmienić Twoje życie w sekundę
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: