Najbardziej temperamentne znaki zodiaku wśród mężczyzn

Astrolog Vera Khubelashvili powiedziała nam, które znaki zodiaku są najbardziej namiętne, a które są spokojne i delikatne. Krótko mówiąc, dowiadujemy się, którzy są najlepszymi kochankami według znaków zodiaku. Wszyscy do siebie pasowaliśmy, a ty? Podziel się swoimi obserwacjami w komentarzach!

Najlepsi kochankowie płci męskiej po znaku zodiaku: jak osiągają i co kochają

Zachowania seksualne człowieka, jego preferencje i potrzeby to obszar trudny do rozważenia przez jeden wąski pryzmat. Faktem jest, że sfera intymna zbudowana jest na wielu czynnikach: psychologicznych, dziedzicznych, społecznych, kulturowych, karmicznych. Nie możesz odrzucić części całości i uzyskać obiektywnego obrazu. Niemniej jednak możliwe jest nakreślenie ogólnego wektora podanego osobie przy urodzeniu. Wszyscy odbiegamy od niego w takim czy innym stopniu, ale nieuchronnie zachowujemy znaczący odcisk astrologiczny. Ogólnie rzecz biorąc, nawet aby zrozumieć, kto jest najlepszym kochankiem według znaku zodiaku, jest całkiem możliwe, że ludzie o różnych znakach zachowują się inaczej.

Z biegiem czasu, po szlifowaniu partnera, będziesz lepszy niż jakikolwiek podręcznik astrologiczny lub wnikliwy psycholog będzie w stanie powiedzieć najbardziej intymne informacje o ukochanej osobie, ale na początku nadal warto być w pełni uzbrojonym i zrozumieć, czym charakteryzują się mężczyźni różne znaki mają i jak są klasyfikowane najlepsi kochankowie płci męskiej według znaków zodiaku

Mężczyźni Barana są nieprzewidywalni, a jeśli kiedykolwiek spotkałeś kochanków, którzy przynoszą niespodzianki – sprawdź ich datę urodzenia, prawdopodobnie przypada ona na marzec lub kwiecień. Ocena kochanków według znaku zodiaku bez Barana na pierwszych pozycjach jest niemożliwa – człowiek urodzony w środku wiosny zdecydowanie w nią wpada. Możesz wiele od niego oczekiwać. Oczywiście przedstawiciele tego znaku nadal są bramkarzami, ale ich samoocena nie opiera się na niczym. Kiedy spotykasz się z Baranem, bądź przygotowany na presję i impulsywność w łóżku, ale nie oczekuj tego samego w życiu codziennym. Każdy przedstawiciel tego znaku jest dość dyplomatyczny i taktowny w stosunku do kobiet. Jest mało prawdopodobne, że będzie wymagał od ciebie więcej, niż mógł się spodziewać, ale na pewno zgarnie własne. Zachowaj ostrożność podczas flirtowania i nie składaj frywolnych obietnic – zostaną potraktowane poważnie, a po tym Baran nie cofnie się przed niczym.

Większość kobiet ulega urokowi przedstawicieli tego znaku zodiaku, z którego chętnie korzystają. Język i umiejętność przekonywania Barana mają niemal magiczny efekt, więc bądź ostrożny. Cóż, nie można nie zauważyć przyjemnej cechy tych mężczyzn, z którą zgadzają się prawie wszystkie ich kochanki: Barany nadal zabiegają o twoją łaskę nawet po pierwszej wspólnej nocy, nie ochładzają się i nie tracą zainteresowania kobietą. Wszystko czego wymaga od Ciebie to pokora i emancypacja w jego bogatych fantazjach seksualnych. Jeszcze raz powtarzamy, że najlepsi kochankowie według znaku zodiaku bez Barana są niemożliwi.

READ
7 zasad czystości na Wschodzie: „Czystość we wszystkim! ”

Byk jest jednym z najprostszych znaków zodiaku. Z pewnością wszystkie twoje próby pokonania i urozmaicenia randki z Bykiem nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Kiedy jest tobą zainteresowany, widać to gołym okiem: typowe dla tej sytuacji zaloty, komplementy, które w razie potrzeby można przewidzieć. Uwodzenie dla Byka to progresywny proces, w którym krok po kroku zmierza do celu, z jednym wielkim „ALE”: te kroki są w rzeczywistości galopem. Byk chce cię szybko posiąść, a jego wytrwałość może być przytłaczająca. Nie próbuj zmieniać przedstawicieli tego znaku zodiaku, a tym bardziej nie obrażaj się: są tym, czym są, nie ma nic do naprawienia. Jednak ktoś uważa, że ​​najlepszym kochankiem według znaku zodiaku jest człowiek Byk – tutaj ocena jest opracowywana na podstawie ich własnych preferencji.

Seks dla Byka to naturalna potrzeba, której zaspokojenia będzie u Ciebie uporczywie szukał, dopóki nie dostanie tego, czego chce. Jego upór nie przypadnie do gustu wszystkim i wiele kobiet będzie urażonych, czując, że są traktowane jako sposób na zaspokojenie głodu seksualnego. Z tego powodu wielu uważa, że ​​nie są to najlepsi kochankowie według znaku zodiaku. Nie daj się zwieść, Byk nie jest tak zimny, jak mogłoby się wydawać. Za zewnętrzną prostotą kryje się również wewnętrzny świat, uczucia i pełen szacunku stosunek do miłości i płci przeciwnej. Tyle, że środki wyrazu Byka są zbyt bezpośrednie. Ci mężczyźni są tak samo bezpośredni w seksie: są niewymagający, ich preferencje sprowadzają się do prostych przyjemności intymnych, znanych wszystkim.

Bliźnięta

Mężczyźni Gemini przemawiają do Twojej wyobraźni. Są doskonałymi rozmówcami. Czasami trudno jest dokładnie określić, czy przedstawiciel tego znaku próbuje się z tobą zaprzyjaźnić, czy też się tobą opiekował. Najciekawsze jest to, że same Bliźnięta często nie mogą na to odpowiedzieć, co mogłeś sprawdzić, gdy próbowałeś zapytać „na czole”. Jedną z ważnych cech przedstawicieli tego znaku jest niestałość i dlatego często nie potrafią nawet sobie wyjaśnić motywów własnych działań. Podległe Merkuremu Bliźnięta są dobrze zorientowane w dziedzinie informacji, lubią komunikację i prowadzą tę samą strategię w stosunku do przyjaciół i potencjalnych partnerów seksualnych – rozmawiają entuzjastycznie. Tylko doświadczenie komunikowania się z konkretną osobą da ci dokładne wyobrażenie o perspektywach rozwoju dalszych relacji. I najprawdopodobniej sam człowiek Bliźniąt na początkowych etapach jest dokładnie w tej samej ignorancji. Ale jeśli mówimy o tym, jak znaki zodiaku zachowują się w seksie, to Bliźnięta wolą działać jako obserwator.

READ
8 najlepszych serii dla kobiet w każdym wieku

Czy to oznacza, że ​​nie są najlepszymi kochankami według znaku zodiaku, nie jest jasne, ponieważ mężczyzna Bliźnięta może zaskoczyć – każde kobiece forum lub czat, na którym kobiety dyskutują o partnerach, jest tego dowodem. Można tam znaleźć wiele dyskusji na temat tego, który ze znaków zodiaku jest szczególnie dobry w łóżku. Ale wracając do Bliźniąt. Lubią patrzeć na siebie i na Ciebie z zewnątrz, chętnie zgadzają się na eksperymenty z udziałem trzeciego partnera, kochają się przed lustrem, filmują ten proces na wideo. Jeśli jesteś gotowy na takie eksperymenty i nie boisz się zmiennego usposobienia takich ludzi, możesz bezpiecznie reagować na ich zaloty.

Być może najlepszymi kochankami według znaku zodiaku są Raki, ponieważ taki mężczyzna będzie bardzo zmysłowy. Żadna kobieta, która spotkała Raka, nie będzie mogła mu zarzucić nieuwagi lub chłodu. Jest zanurzony w swoim wewnętrznym świecie, ale z niego uważnie obserwuje twój. Jeśli jest w tobie zakochany, widać to gołym okiem. Mężczyźni tego znaku zodiaku obsypują kobietę komplementami i dbają o nią w każdy możliwy sposób, ale co najważniejsze, szczerze i całkowicie wpuszczają ją do swojej duszy. Jeśli zdarzyło ci się zaniedbać ten gest, nie powinieneś wyjaśniać, że ten akt jest obarczony dożywotnią zerwaniem z takim mężczyzną. Najbardziej paradoksalne jest to, że Rak nie tylko opiekuje się tobą, ale pozwala ci opiekować się nim, co z punktu widzenia przedstawiciela tego znaku zodiaku jest najwyższą formą zaufania. W sferze seksualnej możesz spodziewać się realizacji dowolnej ze swoich fantazji. Rak skupia się na preferencjach partnera, pamiętając o jej strefach erogennych. To nie jest osoba, która zmusi cię do eksperymentowania, będzie tłumić i wymagać bezwzględnego posłuszeństwa. On sam jest raczej uległym wykonawcą. Nie wszystkie kobiety lubią to podejście i często narzekają na brak silnej woli w Raku, co oczywiście jest złudzeniem: mężczyźni tego znaku mają własne fantazje, ale aby je otworzyć, będziesz muszą osiągnąć specjalny poziom zaufania.

Mężczyźni Leo są niezwykle oddani narcyzmowi, fascynują się sobą i nigdy tego nie ukrywają. Jest jednak mało prawdopodobne, aby którykolwiek z przedstawicieli tego znaku zodiaku kiedykolwiek cię irytował. Są zbyt przekonujący w swoim narcyzmie. Komunikując się z Leo, chętnie wierzysz, że ma on wszelkie powody do niewiarygodnie wysokiej samooceny. Może przespać się z najtańszą dziwką, ale sam szuka królowej, a jeśli się tobą zainteresuje, wyjaśni to wykwintnymi komplementami i hojnymi prezentami. Wygląda na to, że Leo może rywalizować o tytuł „najlepszego kochanka według znaku zodiaku”, mężczyźni tego znaku są naprawdę uważni, dzielni, odważni. Ale mają też wady.

READ
Grzeczna dziewczyna”: 8 oznak, że wyglądasz na znudzoną

Uwaga Leo jest zawsze miła. Zna podejście do kobiet, a jego gesty są zawsze dobitnie arystokratyczne. Niemniej jednak wszelka komunikacja z pewnością odbędzie się w kontekście znanego dowcipu: „Co my wszyscy o mnie io mnie, porozmawiajmy o tobie. Jak ci sie podobam?”. Próbując cię zadowolić, Leo nigdy nie zapomni, że pociąga go nie tylko ty, ale ty obok niego – to znaczy, że kobieta jest atrakcyjna dla Leo właśnie jako towarzysz, który podkreśli jego status. W seksie będziesz musiał zapomnieć słowa „nie” i „nie chcę” – są tylko pragnienia twojego mężczyzny, jego pragnienie posiadania. Przygotuj się na zniewolenie, seks oralny i analny z całkowitą obojętnością na Twoje potrzeby. Leos to raczej agresywni kochankowie według znaku zodiaku, taki człowiek może tylko dominować, a jeśli nie zrobi tego, czego chce, to nie będzie mowy.

Mężczyźni z Panny są od siebie wymagający, dlatego starając się zadowolić partnera, dbają o swój wygląd, okazują uważność i uprzejmość, zachowują się delikatnie i uprzejmie. Wszystko to byłoby wspaniałe, gdyby nie jedna wada: pierwsza randka z Panną jest mało prawdopodobna, jeśli sam go nie zaprosisz. Historie związków z mężczyznami spod tego znaku zodiaku są zawsze ciekawe ze względu na ich niestandardowość, gdyż to właśnie kobiety stawiają pierwsze kroki, a te kroki często muszą pokonywać bardzo duże odległości – w końcu może się okazać, że są to najlepsze znaki zodiaku w łóżku. Jeśli uda jej się tam dotrzeć. Jeśli planowałeś w swoim życiu romans z Panną, ale nie doszedł do skutku, zadaj sobie pytanie, jak bardzo byłeś wtedy wytrwały? Całkiem możliwe, że nie udało się zacisnąć, a mężczyzna nie wziął inicjatywy w swoje ręce. Podobny obraz iw łóżku.

Panna jest bezpretensjonalna w sprawach seksu i może się wydawać, że w ogóle nie interesuje go intymna sfera twojego związku i zachowuje się zupełnie inaczej niż inne znaki zodiaku w seksie. Jest to błędne wrażenie, ale jego rozwianie zajmie dużo czasu i wysiłku. Bądź cierpliwy. Trudno mówić o jakichkolwiek preferencjach Panny w seksie. Zgodnie z astrologicznym wykresem ciała ten znak zodiaku odpowiada żołądkowi – i to naprawdę działa na kobiety z Panny, podczas gdy mężczyźni pozostają powściągliwi. Dużo większy efekt przyniosą nie fizyczne działania, ale stworzenie komfortowej dla Panny atmosfery: czystość, regularność, spokój.

READ
Jak znaki zodiaku przechodzą kryzys wieku średniego

Zaloty mężczyzn Wagi czasami dezorientują kobiety. Jeśli zdarzy ci się mieć długotrwały romans z przedstawicielami tego znaku zodiaku, to z pewnością wiesz, że potrzebują zachęty i zachęty, aby upewnić się, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Rządzona przez Saturna Waga traktuje relacje z powagą tkwiącą w tej planecie, argumentując, że aby zachować równowagę, należy kolejno wrzucać monetę do każdego kubka. W związku z tym romans z Wagą nie jest opowieścią o jednym uwiedzeniu kobiety przez mężczyznę, ale o ich wspólnym dążeniu do jednego celu. Jeśli przestaniesz, on też zamarznie. Podobny mechanizm działa w sferze intymnej. Waga nie gra jedną bramką i dba o to, aby ich partner doświadczał z nimi tej samej przyjemności – możliwe, że oni, a także Leos, są najlepszymi znakami zodiaku w łóżku. Podobnie jak inne znaki lotnicze, Wagi mają skłonność do podglądania i ekshibicjonizmu, więc pamiętaj, że zakradnie się do ciebie z zainteresowaniem pod prysznicem lub zaoferuje kochanie się w miejscu, w którym można cię zobaczyć. Relacje z mężczyznami Wagi to wzajemny proces, w którym zawsze istnieje możliwość dokonania pewnych korekt. Niemniej jednak nie powinieneś idealizować Wagi, ponieważ ten znak jest wietrzny, niewierny i nieprzewidywalny, wymaga od ciebie dużej wytrzymałości i silnej woli.

Czy wiesz, że na zachowanie mężczyzny podczas intymności wpływa nie tylko jego doświadczenie w komunikowaniu się z kobietami? Wiadomo, że gwiazdy mają najbardziej bezpośredni wpływ na temperament seksualny mężczyzn w łóżku. Zastanówmy się, który z 12 znaków jest najgorętszym i najbardziej niestrudzonym kochankiem.

Baran można słusznie nazwać najbardziej namiętnymi i temperamentnymi kochankami. Ci mężczyźni bardziej niż inni uwielbiają odgrywać rolę zdobywców i kusicieli. Najpierw wykorzystują swój urok, by oczarować kobietę, która im się podoba, po czym bez wahania podejmują zdecydowane działania. Warto zauważyć, że mężczyźni Barana są bardzo aktywni zarówno w społeczeństwie, jak iw związkach osobistych.

Taurus, pomimo wrodzonego uporu, są dość powściągliwi i ostrożni w sprawach intymnych. Rzadko angażują się w jednorazowe relacje i przedkładają jakość nad ilość. W łóżku Byki są uważne i konsekwentne, niezbyt aktywne, ale pracowite i zawsze doprowadzają do końca to, co zaczęły. Dla nich ważny jest wynik.

Mężczyźni-Bliźnięta często sprawiają wrażenie bohaterów-zakochanych. Ale rzeczywistość jest często zupełnie inna. Bliźnięta zdecydowanie bardziej preferują komunikację niż gry miłosne. A w łóżku są bardzo zmienne, tak jak w życiu. Dziś mają temperament, a jutro są zimni i nie do zdobycia.

ludzie znaku zodiaku rak bardzo zmysłowy i subtelny charakter. Dla nich w łóżku ważne są emocje, ciepło i uczucie. Raczej nie będą gotowi na spontaniczny seks w przymierzalni lub w samochodzie na podziemnym parkingu. Dla nich ważny jest komfort i relaksujące otoczenie podczas intymności.

READ
5 żeńskich imion, których właściciele nigdy nie mają szczęścia w miłości

Mężczyźni-Lwy – to duże koty, które uwielbiają być głaskane po wełnie i chwalone. Mężczyźni tego znaku wiedzą, jak zrobić dobre wrażenie i łatwo nakłonić kobietę do intymności. W łóżku zachowują się jak miłośnicy bohaterów, którzy marzą o tym, by w rezultacie uzyskać wysokie uznanie za swoje wysiłki. Często samolubny i surowy.

Przedstawiciele znaku Panna bardziej nadaje się do spokojnego, wyważonego życia rodzinnego, a nie do intryg na boku i namiętnych nocy. Są dobrymi kochankami, ale brakuje im ognia i entuzjazmu. W łóżku Panny są konserwatywne i ostrożne, niezbyt lubiące eksperymentować i okazywać emocje.

Mężczyźni-Waga często przypominają niedoświadczonych młodych mężczyzn, którzy interesują się wszystkim, co nowe i nieznane. Są dość pasywni w związkach, ale chętnie próbują wszystkiego nowego, szybko się uczą i osiągają dobre wyniki. W łóżku są spokojne i delikatne. Najczęściej konserwatyści i esteci uwielbiają, gdy wszystko wokół jest piękne i harmonijne.

Mężczyźni-Skorpiony są uważani za najbardziej rozpętanych seksualnie przedstawicieli kręgu zodiaku. Uwielbiają rozmawiać o seksie i uprawiać go w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Uwielbiają eksperymentować i doskonalić swoje umiejętności. Nudny, rutynowy i monotonny seks szybko im przeszkadza i oddala od partnera.

Znak mężczyzn Strzelec frywolne i zmienne w związkach. Prawie zawsze są otwarci na nowe znajomości i znajomości, uwielbiają seks z błyskiem. Ich partner musi być bystry i atrakcyjny seksualnie. W łóżku są samolubni, bardziej myślą o swojej przyjemności.

Capricorns odpowiedzialny we wszystkim, czy to w pracy, w związkach, czy w intymności. Poważnie podchodzą do wyboru partnera, rzadko mają przelotne romanse, ważna jest dla nich stabilność. W łóżku pracowity, ale bardziej dla siebie. Nie należy oczekiwać od nich emocji i słów miłości. Koziorożce lubią udowadniać czynem, a nie słowem.

Nawiązywanie intymności z Wodnik, nie powinieneś liczyć na oszałamiające i namiętne noce przy świecach i ody miłości skierowane do Ciebie. Seks z Wodnikiem przypomina bardziej przyjacielską grę, w której obaj partnerzy rozmawiali, doszli do kompromisu i oboje byli usatysfakcjonowani. Ogólnie rzecz biorąc, seks dla Wodnika nie jest tak ważny. O wiele bardziej interesuje go proces zalotów.

ludzie znaku zodiaku Ryby To są niepoprawni romantycy. Uwielbiają pięknie opiekować się, obdarzać ukochanymi prezentami i uwagą. W łóżku są zawsze zmysłowe i delikatne. Temperament seksualny Ryb jest umiarkowany. Seks dla nich to proces twórczy, który zawsze powinien przebiegać w harmonii i kończyć się przyjemnością dla dwojga.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: