Najbardziej skandaliczne zdjęcia celebrytów zrobione przez paparazzi

Wszyscy w archiwum mają szczere zdjęcia lub po prostu złe ujęcia. A gwiazdy rosyjskie i zagraniczne nie są wyjątkiem. Jedyna różnica polega na tym, że paparazzi często nie pytają gwiazd, które zdjęcia powinny zostać opublikowane, a które zapomnieć, jak zły sen. A w tej kolekcji zebraliśmy skandaliczne zdjęcia celebrytów, których pewnie się teraz wstydzą.

Wszelkie kompromitujące dowody natychmiast rozprzestrzeniają się w sieci, a wyeliminowanie konsekwencji jest prawie niemożliwe. Każda ingerencja w życie osobiste jest bolesna dla influencerów i artystów, ale wciąż jest popularna – skandaliczne zdjęcia gwiazd w brzydkich sytuacjach dają pewność, że nawet najwybitniejsi artyści to te same osoby, co wszyscy.

Najbardziej skandaliczne zdjęcie Beyoncé

Kiedyś prawnik Beyoncé poświęcił ogromną ilość wysiłku, czasu i pieniędzy, aby zapewnić, że skandaliczne zdjęcia gwiazdy z występu jego klienta na Super Bowl American National Football League zostały usunięte z Internetu. Wydaje się jednak, że piosenkarka nie bierze pod uwagę faktu, że prawie niemożliwe jest usunięcie czegokolwiek z sieci na zawsze – pomimo wysiłków prawników zdjęcie Beyoncé „Usunięte z Internetu” (Niepochlebna Beyonce) stało się jednym z najbardziej popularne obrazy piosenkarza.

Wszystko za sprawą faktu, że amerykański Superbowl jest uważany za najbardziej popularne i oglądane wydarzenie w amerykańskiej telewizji. W 2013 roku twórcy show tradycyjnie zamieścili wybór zdjęć z najlepszymi momentami występu, na których uchwycono m.in. Beyoncé. Ale zaraz potem otrzymali list od rzekomego przedstawiciela artysty z prośbą o usunięcie „nieudanych” kadrów i zastąpienie ich innymi, jeszcze mniej atrakcyjnymi. Oczywiście tabloidy natychmiast rozpowszechniły tę historię i wybuchł straszny skandal.

Ojciec piosenkarki Beyoncé nieustannie obrażał jej matkę Tinę Knowles. Wszyscy dookoła wiedzieli o zdradach mężczyzny. W 2009 roku okazało się, że mężczyzna ma na boku dziecko. Tina Knowles złożyła pozew o rozwód, który został sfinalizowany w 2011 roku. Beyoncé oficjalnie ogłosiła, że ​​jej ojciec nie reprezentuje już jej interesów biznesowych i zaprzestał wszelkiej komunikacji z nim.

Prawnik popowej divy oczywiście wygrał w tej sprawie procesy, ale zdjęcie już obiegło sieć i stało się podstawą wielu memów. Karty są szczególnie popularne w RuNet – co roku w dniu oficjalnego „zniknięcia” ramki z sieci fani trollują piosenkarza i ponownie przesyłają publicznie nieudane zdjęcie.

READ
Gwiazdy i ich najlepsi przyjaciele

Szczere zdjęcie Alexandry Bortich

Zdarza się nawet, że skandaliczne zdjęcia nagich gwiazd wyciekają z rąk własnych kolegów. Na przykład Alexandra Bortich nadal ma pretensje do Tiny Kandelaki za opublikowanie być może najbardziej skandalicznego zdjęcia rosyjskiej gwiazdy, które zostało zrobione podczas kręcenia filmu Duhless-2. W rzeczywistości rama nie była osobista, ale „wyciekła” z planu i trafiła do sieci społecznościowych wyrwanych z kontekstu. Prezenterka telewizyjna uchwyciła aktorkę, gdy całkowicie naga jechała konno wzdłuż placu Manezhnaya. Dziennikarka nazwała Bortich nagą królową i swoim postem wywołała burzę emocji wśród subskrybentów.

Alexandra wyraziła swoje przemyślenia na temat tego incydentu w wywiadzie dla kanału Tender Editor: „Ta„ cudowna kobieta ”sfotografowała mnie tak, że ani operator, ani reżyser nie byli widoczni, i umieściła to na swojej stronie. Nakręciłem tę scenę i poszedłem do sklepu. Ktoś do mnie napisał lub zadzwonił, poszedłem zobaczyć i zobaczyłem to w komentarzach. Miałem napad złości – usiadłem w toalecie i szlochałem. Przyszła mama, mój chłopak i jakoś sobie z tym poradziłam” – powiedziała aktorka.

Kim Kardashian bez photoshopa

Szczere zdjęcie gwiazd na wakacjach to jeszcze smutniejszy przypadek. Artyści, jak wszyscy ludzie, chcą się zrelaksować, ale podstępni paparazzi dosłownie otwierają na nich polowanie, by pokazać celebrytów w najbardziej nieestetyczny sposób. A gwiazda reality TV Kim Kardashian nie jest wyjątkiem.

Była towarzyszka Kanye Westa pojechała do Meksyku ze swoją siostrą Kourtney i grupą przyjaciół, aby rozkoszować się słońcem. Efektem reszty miała być kolejna porcja podziwu dla pięknej postaci Kima, ale coś nie poszło zgodnie z planem. Zamiast doskonałych ujęć do sieci wyciekły karty wychudzonej gwiazdy z cellulitem.

Kiedy paparazzi opublikowali zdjęcia z wakacji Kim Kardashian bez retuszu, gwiazda reality show przeżyła prawdziwe załamanie emocjonalne.

Diva przeszła wówczas skomplikowaną przemianę – po porodzie schudła ponad 30 kilogramów i oczywiście nie wyglądała idealnie. Tak więc opróżnienie zdjęcia bez przetwarzania po prostu je powaliło. Kim planowała pochwalić się swoimi pikantnymi zdjęciami z plaży na Instagramie (sieć społecznościowa została uznana za ekstremistyczną i zakazana na terytorium Federacji Rosyjskiej), ale dziennikarze wyprzedzili ją i wyciekli do sieci materiał, na którym pojawiła się nie tylko zaniedbana , ale nawet niezbyt piękne. Nawiasem mówiąc, ten incydent był dla gwiazdy świetną zachętą do regularnych ćwiczeń: zaczęła trenować dwa razy dziennie i wkrótce naprawdę osiągnęła idealną formę. Oczywiście, jeśli wierzysz w zdjęcie.

READ
Wiosenny strój Valerii z ciężkimi tenisówkami zaskoczył fanów

Ольга Бузова: внезапный топлес

W jednym z wywiadów piosenkarka i popularna prezenterka telewizyjna Olga Buzova przyznała, że ​​w jej biografii są momenty, które chciałaby na zawsze wymazać z pamięci. Już u zarania kariery jej wizerunek znalazł się w sekcji skandalicznych zdjęć rosyjskich gwiazd.

Oprócz tego, że w tamtym czasie Olga nie była uważana za najbardziej stylową dziewczynę (co oznacza tylko rozjaśnione włosy, obficie lakierowane, samoopalacze i wątpliwy sposób ubierania się), w całym kraju świeciła nago.

Певица рассказала, что еще во времена, когда она была участницей «Дома-2», в туалетах на «поляне» висели камеры. Периодически участники об этом забывали и заходили в комнату для уединения без одежды. Ольга Бузова не стала исключением: в Сети можно найти много ее фотографий топлес, которыми певица совсем не гордится.

Skandaliczne zdjęcia Nikołaja Baskowa i Anastazji Wołochkowej

W 2013 roku Nikołaj Baskow i Anastasia Voloskova mieli romans: fani pary mieli nadzieję, że piosenkarka i baletnica odnajdą razem szczęście, ale krytycy nie wierzyli w delikatny związek pary i rozpowszechniali pogłoski, że to tylko dla PR. Dlatego skandaliczne zdjęcia rosyjskich gwiazd, które wyciekły przez fotografów, po prostu wysadziły sieć. Przed publikacją szczerych zdjęć artyści nie komentowali związku, ale potem stało się jasne dla wszystkich: Baskov i Volochkova byli czymś więcej niż tylko przyjaciółmi.

Paparazzi zrobili kilka skandalicznych zdjęć rosyjskich gwiazd podczas wakacji pary na Malediwach. Materiał filmowy trafił do mediów pod postacią ekskluzywnego oznaczonego 18+, zmuszając fanów do dyskusji o romansie celebrytów. Nie trzeba dodawać, że same gwiazdy nie były zadowolone z takiego naruszenia prywatności. Choć artyści zawsze wspominają się ze szczególnym ciepłem, to jednak w wywiadach wolą nie poruszać tematu powszechnych skandalicznych nagich zdjęć.

Ukryte strzelanie Ljubowa Tolkaliny

Ale Ljubow Tolkalina, jak się wydaje, był trochę przebiegły, kiedy powiedział, że szczere zdjęcia sprawiają, że się rumieni. „Z rodzicami w śmietnikach i spiżarniach zawsze znajdziesz coś, od czego palą cię uszy w słońcu. Jest moja gangsterska przeszłość. Te zdjęcia mają 15 lat ”- aktorka podpisała materiał. Skandaliczne zdjęcia zostały zrobione u zarania jej kariery modelki, choć później Tolkalina porzuciła zawód modelki na rzecz udanej kariery w kinie.

READ
15 najpiękniejszych gwiezdnych sióstr

Później zdarzały się przypadki, gdy Lyubov była filmowana nago dla własnych sieci społecznościowych, ale zrobiła to wyłącznie na złość hejterom, a każda strzelanina była starannie zaplanowanym krokiem. W ten sposób artysta „sprawdził” subskrybentów – odpowiednich powinno pozostać, a ci, którzy traktują kobietę z brakiem szacunku, powinni przestać ją obserwować lub zostać zbanowani.

Nagie zdjęcia Meghan Markle

Еще до того, как Меган Маркл вошла в британскую королевскую семью, ей озвучили ряд ограничений. В том числе и касательно изображений в социальных сетях. Хакеры решили этим воспользоваться: в сеть попали эротические снимки якобы с телефона Меган, на которых она пытается запечатлеть себя с голой грудью.

Skandaliczne nagie zdjęcia księżnej miały mocno podkopać reputację Meghan Markle, ale przypuszczenia dziennikarzy się nie sprawdziły. Pałac Kensington zaprzeczył autentyczności zdjęcia, grożąc prowokatorom sądem. Jednak dzięki tym zdjęciom przedstawicielom mediów udało się dość mocno zdenerwować księżną Sussex. Wielu uważało, że Megan wyciągnęła wnioski z tej sytuacji i nie popełni więcej takich błędów, co w zasadzie się wydarzyło. Megan zaczęła lepiej dbać o siebie na wakacjach, ale skandale przeniosła na inny samolot. Ile warta jest Megzit, przeprowadzka Megan z mężem najpierw do Kanady, a potem do ojczyzny aktorki w USA i cała seria głośnych wypowiedzi, które maksymalnie skomplikowały relacje między Sussexami a Koroną.

Zdjęcie: Getty images, funkcje Rex/Fotodom, Legion media, Persona Stars, Instagram (Sieć społecznościowa jest uznawana za ekstremistyczną i zakazana w Federacji Rosyjskiej), Facebook (Sieć społecznościowa jest uznawana za ekstremistyczną i zakazana w Federacji Rosyjskiej)

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Наркотики, измены, драки, обнаженка — да, все это привлекает внимание папарацци, которые делают состояния на скандальных и необычных фотографиях звезд. Мы вспомнили знаменитые кадры, которые заставили мир ужаснуться или удивиться.

Wpadki Britney Spears

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

В 2007 году Бритни, ушедшая в отрыв, отодвинула на второй план все статьи о смерти модели Анны-Николь Смит. За несколько дней до того, как был сделан этот кадр, Бритни попыталась лечь в клинику для лечения алкоголизма, но, не проведя в больнице и дня, вернулась в Лос-Анджелес, поехала в салон Tarzana salon и потребовала постричь ее налысо, а после отказа сама взяла машинку и побрила себя. Далее показания разных источников расходятся: кто-то утверждает, что Бритни была спокойна и уверена в том, что делает, а портал tmz.com, например, утверждал, что Бритни была на грани нервного срыва. Впрочем, глядя на это фото, мы склонны верить во вторую версию.

READ
Star naprawa pokaż skandale

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Rok wcześniej paparazzi złapali Britney w kadrze, przez co prawie upuściła jej ośmiomiesięcznego syna Seana Prestona. Chłopiec został odebrany przez ochroniarza piosenkarza. Potem te zdjęcia obiegły tabloidy, ale plotki nie wiedziały jeszcze, co ich czeka za rok…

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Sposób, w jaki Britney traktowała swoje małe dzieci, na ogół skłaniał wielu do myślenia. Oto kolejne skandaliczne ujęcie Spears jeżdżących z dzieckiem na kolanach.

Ostatnie zdjęcie księżnej Diany

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Paparazzi ścigali Lady Dee do ostatnich minut jej życia. Według głównej wersji przyczyną śmierci Diany w wypadku samochodowym były właśnie prześladowania fotografów, od których kierowca próbował się oderwać. Jak widać, chęć paparazzi do sfotografowania Diany wraz z jej chłopakiem Dodim al-Fayedem była naprawdę szalona. W skandalicznym kadrze ochroniarz Trevor Rees-Jones, jedyny ocalały z wypadku, podejmuje próbę zasłonięcia obiektywu, a Diana próbuje ukryć się na tylnym siedzeniu.

Michael Jackson wiesza syna na balkonie

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Podczas gdy niektóre celebrytki ukrywają się przed paparazzi, inne chętnie wrzucają do ognia drewno na opał. W 2002 roku Michael Jackson zaskoczył nawet doświadczonych fotografów, rzucając swojego dziewięciomiesięcznego syna, księcia Michaela Jacksona II, przez balustradę balkonu berlińskiego hotelu, aby tłum mógł bliżej przyjrzeć się dziecku. W tym samym czasie artysta trzymał dziecko jedną ręką, drugą przytrzymując twarz dziecka.

Oszukiwanie Kristen Stewart

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

На съемках фильма «Белоснежка и охотник» в 2012 году у Кристен Стюарт случился тайный роман с женатым режиссером Рупертом Сандресом, который благодаря стараниям папарацци быстро стал явным. Кадры, конечно, мгновенно попали в руки и Роберту Паттинсону, за которого Кристен тогда собиралась замуж. Обманутый жених собрал вещи и отменил помолвку, несмотря на мольбы и раскаяния Стюарт, в личной жизни которой до сих пор штиль.

Naga księżna Katherine

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

We wrześniu 2012 roku na okładce francuskiego magazynu Closer pojawiły się nagie zdjęcia księżnej Cambridge. Nawiasem mówiąc, zdjęcie nie pokazuje niczego przestępczego: książę koronny William i jego młoda żona Kate opalają się samotnie przy basenie w prywatnym zamku na południu Francji. Księżna pozwoliła sobie zdjąć górną część kostiumu kąpielowego iw tej postaci natrzeć plecy męża kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Pomimo nudnego charakteru odcinka, zdjęcia wywołały poruszenie na całym świecie, a panująca królowa Elżbieta II wyraziła swoje zakłopotanie.

READ
Uda Iriny Shayk zerwały łańcuchy wieczorowej sukni

Madonna, Sting i Tupac Shakur przy tym samym stole

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Nic skandalicznego i prowokacyjnego, ale rama jest naprawdę rzadka! Gwiazdy, które mają ze sobą tak niewiele wspólnego, spotkały się na imprezie i rozmawiały podczas robienia zdjęć przez zaskoczonych fotografów.

Najnowsze zdjęcia Steve’a Jobsa

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Założyciel Apple, Steve Jobs, zmarł w wieku 56 lat po leczeniu raka. Prawie rok po wykryciu guza w 2003 roku Jobs odmówił operacji, próbując leczyć się weganizmem, akupunkturą, ziołami, a nawet hipnozą. Programista później żałował swojej decyzji i mimo wszystko zwrócił się do chirurgów, ale stan Jobsa gwałtownie się pogarszał. Najnowsze zdjęcia wycieńczonego chorobą Jobsa zszokowały fanów.

John Lennon podpisuje autograf swojego zabójcy

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

8 grudnia 1980 r. Lennon został zastrzelony na podwórku swojego nowojorskiego domu przez fana Marka Chapmana. Kilka godzin wcześniej Chapman poprosił Beatlesa o autograf, kiedy Lennon wyszedł z domu z Yoko Ono, aby udać się do studia. Wśród fanów czekających na muzyka przy wejściu był fotograf Paul Goresh, który wykonał słynne zdjęcie. Po tym, jak Chapman odczekał kilka godzin, aż Lennon i Ono wrócili do domu, zastrzelił muzyka.

Kate Moss używa kokainy

Najbardziej skandaliczne i niezwykłe zdjęcia celebrytów wykonane przez paparazzi (12 zdjęć)

Skandal z kokainą z 2005 roku, kiedy paparazzi przyłapali Kate na używaniu, kosztowałby karierę każdego innego modela, ale nie Mossa: ponownie poszła na odwyk, a dwa lata później triumfalnie wróciła do biznesu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: