Najbardziej pokojowe i konfliktowe pary w zodiaku

Chcesz wiedzieć, czy pokłócisz się we dwoje, czy zawsze będzie bezchmurne i radosne? Jeśli jesteś zainteresowany, ten horoskop jest dla Ciebie!

Bezkonfliktowe pary „Yin” – Ziemia i Woda

Wiele osób uważa, że ​​najłatwiej jest znaleźć wspólny język z przedstawicielami swojego Żywiołu: Ogień – z Ogniem, Ziemia – z Ziemią, Powietrze – z Powietrzem i Woda – z Wodą. Ale tak nie jest. Rzeczywiście, związek ludzi tego samego pierwiastka rozwija się łatwo. Nie mają się o co kłócić, wszystko do siebie pasuje. Jednak temperamentne znaki „Yang”, Ogień i Powietrze, będą się nudzić w takim związku. Zaczynają szukać partnerów, z którymi rozwinie się bardziej dynamiczna relacja. Dlatego z własnym rodzajem silne i dobre sojusze w miłości, przyjaźni lub pracy tworzą tylko znaki yin –Ziemia i woda. Z zewnątrz taka para wygląda na nudną, ale oni sami są w pełni zadowoleni z takiego związku. Żyją w pokoju i harmonii, a to jest ważne dla znaków Yin.

Bezkonfliktowe pary „Yang” – Ogień i Powietrze

Ludzie Ognia i Powietrza – najlepszych partnerów dla siebie. Są na tyle podobni, że mają wspólną płaszczyznę, ale też na tyle różni, by się uzupełniać, zachowując jednocześnie pokój w związku. Ogień zbytnio się porywa. Wkłada całą swoją energię w jedną jedyną rzecz, która go w tej chwili interesuje i nie zauważa niczego innego. Znaki powietrzne pomagają Ogniu stać się bardziej wszechstronnym i łatwiejszym do odnoszenia się do życia. Ponadto Powietrze jest źródłem świeżych pomysłów na Ogień. Ale Air ma swoje słabości: rozprasza uwagę i nie interesuje się niczym. Brakuje mu pasji, ma niewiele, co dotyka nerwów. Komunikacja ze znakami ognia sprawia, że ​​„przewiewni” ludzie są cieplejsi, bardziej zmysłowi i nie pozwalają się poddać w połowie. Szczególny przypadek – para przeciwstawnych znaków (Baran-Waga, Lew-Wodnik, Strzelec-Bliźnięta). Trudniej jest im niż innym parom ognistego powietrza znaleźć wspólny język, ale jeśli przedstawiciele tych znaków są razem, to kłótnie w takiej parze prawie nigdy się nie pojawiają.

Specjalne szczęśliwe pary

Bardzo dobra kompatybilność wśród ludzi, których znakowi patronuje ta sama planeta. To: Baran-Skorpion, Byk-Waga, Bliźnięta-Panna, Strzelec-Ryby i Koziorożec-Wodnik. Nie zawsze łatwo jest im znaleźć wspólny język, ale przyciąga ich do siebie z niezwykłą siłą. Tych par nie można nazwać w pełni harmonijnymi, mają wiele wewnętrznych napięć i niezgody, ale to nie przeszkadza im w byciu szczęśliwym.

READ
Modna izolacja: 4 stare sztuczki, które wciąż działają

Byk i Waga równie pociąga go wygoda, tylko Byk – na zewnątrz, a Waga – do środka. Byk zapewnia parze materialną bazę, a Waga nawiązuje wygodne relacje ze światem zewnętrznym.

Bliźnięta i Panna – intelektualiści. Ale Gemini polega na zbieraniu informacji, a Panna na wprowadzaniu ich w życie. W życiu osobistym takie pary nie są zbyt silne, ale w życiu biznesowym jest to bardzo udany i owocny związek.

Parowanie Baran i Skorpion, Strzelec i Ryby, Koziorożec i Wodnikpotrzeba więcej warunków zewnętrznych. Ci ludzie mogą łatwo przejść obok siebie i nie być zainteresowani. I tylko wtedy, gdy samo życie ich połączyło, zrozumieją, jakie mają szczęście. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbzwykle dzieje się to po długim szlifowaniu i serii konfliktów o różnym nasileniu.

Najbardziej sprzeczne pary kręgu zodiaku

Prawdziwy problem – pary przedstawicieli sąsiednich znaków i tych ludzi, których znaki znajdują się w odległości 150 stopni od siebie w kręgu zodiaku. Nie mają sobie nic do zaoferowania. Trudno im się nawet poznać, ale jeśli mimo to okoliczności ich połączą, wówczas para będzie krótkotrwała lub każdy w niej będzie miał własne życie, niezwiązane z partnerem. Doprowadzi to do częstych kłótni i ciągłego napięcia.

Słoneczny znak narodzin jest kluczem do psychologicznej zgodności z innymi ludźmi. Jeśli wiesz, kim jest twój partner na znak, możesz z góry przewidzieć, jak rozwinie się twój związek z nim i czy będą konflikty w twojej parze.

Najbardziej konfliktowe i bezkonfliktowe pary według znaków zodiaku

Pary żyjące duszą z duszą

Bezkonfliktowa para dla znaków Yin (Ziemia i Woda)

Powszechnie przyjmuje się, że najłatwiej jest ludziom znaleźć wspólny język z przedstawicielami swoich Żywiołów: Ogień – z Ogniem, Ziemia – z Ziemią, Powietrze – z Powietrzem, Woda – z Wodą. To nie do końca prawda. Rzeczywiście, związek ludzi tego samego pierwiastka rozwija się łatwo. Nie mają się o co kłócić, wszystko do siebie pasuje. Wydawałoby się, że cisza, harmonia i wygoda – czego jeszcze potrzeba do dobrej kompatybilności? Jednak temperamentne znaki yang, Ogień i Powietrze, będą się nudzić w takim związku. Zaczynają szukać partnerów, z którymi rozwinie się bardziej dynamiczna relacja. Dlatego z własnymi dobrymi, silnymi i dobrymi sojuszami w miłości, przyjaźni lub pracy tworzą tylko znaki Yin – znaki Ziemi i Wody. Z zewnątrz ich para wygląda na nudną, mdłą, ale oni sami są całkowicie zadowoleni z takich relacji, ponieważ żyją w pokoju i harmonii, a to jest ważne dla znaków Yin.

READ
Oto prawdziwe znaki zodiaku w życiu codziennym

Przykładem takiej pary jest związek Elizabeth Taylor (Ryby) i Richarda Burtona (Skorpion).

Bezkonfliktowa para na znaki yang (ogień i powietrze)

Ludzie Ognia i Powietrza są dla siebie najlepszymi partnerami. Są na tyle podobni, że mają wspólną płaszczyznę, a w ich zjednoczeniu utrzymuje się pokój, ale są też na tyle różne, by nie kopiować, ale uzupełniać się nawzajem. Ogień zbytnio się porywa. Wkłada całą swoją energię w jedną jedyną rzecz, która go w tej chwili interesuje i nie zauważa niczego innego. Znaki powietrzne pomagają Ogniu stać się bardziej wszechstronnym i łatwiejszym do odnoszenia się do życia. Ponadto Powietrze jest źródłem świeżych pomysłów na Ogień. Ale Air ma swoje słabości: jest za zimno, odwraca uwagę i niczym się nie interesuje. Brakuje mu pasji, ma niewiele, co dotyka nerwów. Komunikacja z Baranem, Lwem i Strzelcem sprawia, że ​​ludzie „Powietrza” są cieplejsi, dają im wyobrażenie o uczuciach i nie pozwalają im się poddać w połowie. Szczególnym przypadkiem jest para przeciwstawnych znaków (Baran-Waga, Lew-Wodnik, Strzelec-Bliźnięta). Trudniej jest im niż innym parom Ogień-Powietrze znaleźć wspólny język, ale taki związek przynosi obojgu więcej korzyści, a jeśli przedstawiciele tych znaków są razem, to kłótnie w takiej parze prawie nigdy się nie pojawiają.

Przykładem takiej pary są John i Jacqueline Kennedy (Gemini i Leo).

Pary specjalnej kombinacji planet

Bardzo dobra kompatybilność wśród ludzi, których znakowi patronuje ta sama planeta. Są to: Baran-Skorpion, Byk-Waga, Bliźnięta-Panna, Strzelec-Ryby i Koziorożec-Wodnik. Nie zawsze jest im łatwo znaleźć wspólny język, ale przyciągają się do siebie z niezwykłą siłą. Obok siebie potrafią odkryć w sobie takie cechy, których nie byli świadomi. Tych par nie można nazwać w pełni harmonijnymi, mają dużo wewnętrznego napięcia i niezgody, ale to nie przeszkadza im w byciu szczęśliwym. Byk z Wagą i Bliźnięta z Panną mają tylko jedną rządzącą planetę. Takie pary zbiegają się szybciej, ich zgodność jest bardziej oczywista. Byk i Waga są w równym stopniu przyciągane do komfortu, tylko Byk – do zewnętrznego, a Waga – do wewnętrznego. Byk stanowi bazę materialną dla pary, a Waga nawiązuje wygodne relacje ze światem zewnętrznym, znajduje wspólnych przyjaciół. Bliźnięta i Panna to intelektualiści. Ale Gemini polega na zbieraniu informacji, a Panna na wprowadzaniu ich w życie. W życiu osobistym takie pary nie są zbyt silne, ponieważ tylko dzięki zainteresowaniu intelektualnemu i umiejętności rozmawiania o wszystkim godzinami nie zajdziesz daleko, ale w życiu biznesowym jest to bardzo udany i owocny związek.

READ
5 błędów w makijażu, które popełniają tylko Rosjanki

Aby Baran i Skorpion, Strzelec i Ryby, Koziorożec i Wodnik połączyli się w pary, potrzeba więcej warunków zewnętrznych. Ci ludzie mogą łatwo przejść obok siebie i nie być zainteresowani. I tylko wtedy, gdy samo życie ich połączyło, zrozumieją, jakie mają szczęście. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdzieje się to po długim szlifowaniu i serii konfliktów o różnym nasileniu.

Najbardziej skonfliktowane pary w kręgu zodiaku

Są ludzie, którzy nie muszą być razem. Oczywiście tworzą również pary biznesowe, osobiste i przyjazne. Ale dzieje się tak w dwóch przypadkach: albo w osobistych horoskopach takiej pary, niektóre inne planety są silne, z wyjątkiem Słońca, a związek opiera się na ich interakcji, albo para została zjednoczona przez okoliczności zewnętrzne i nie ma duchowej zrozumienie w nim. Czym są te pary? Często błędnie uważa się, że są to pary przeciwstawnych znaków. Albo że są to pary niekompatybilnych elementów (Ogień-Woda, Ziemia-Powietrze). To nie jest prawda. Pary przeciwstawnych znaków są często bardzo udane, aw parze niekompatybilnych elementów mogą powstać bardzo interesujące relacje, w których ludzie się nie rozumieją, ale są zafascynowani odmiennością partnera.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: