Najbardziej kobiecy i najbardziej męski znak zodiaku

Nasz Magic Ball postanowił opowiedzieć, który ze znaków zodiaku jest prawdziwym pułkownikiem, a który matczyną bzdurą. Nie dziękuj!

Najodważniejszy znak zodiaku - kim on jest?

I miejsce – Waga

Kliknij i zobacz

Zaszczytne ostatnie miejsce w horoskopie męskości zajmuje Waga – za wyjątkową, niesamowitą, czysto kocią czułość. Waga uświetni Twoje życie swoją obecnością i obsypie Cię romantycznymi czynami jeszcze przed diamentowym ślubem – jeśli oczywiście sam złożysz ofertę. Ale Waga nie może, mają łapy. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również zmywania naczyń, przynajmniej dla siebie.

II miejsce – Ryby

Kliknij i zobacz

Ryby nie są ani męskie, ani niemęskie, ponieważ Ryby wolą dochodową strategię życiową „Ani ryby, ani ptactwo”. To najwygodniejsza pozycja, z której możesz manipulująco zadeklarować: „Nie, cóż, czego teraz ode mnie chcesz, wiedziałeś, z kim się zadzierasz!” O to chodzi, nie! Ale teraz wiesz. Nie dziękuj.

10. miejsce – Rak

Kliknij i zobacz

Raki mają zbyt subtelną i wrażliwą naturę, więc umiejętność „męskości” jest im dana z wielkim trudem: w każdej niezrozumiałej sytuacji Rak chowa się w muszli i wyławia ją z sykiem „Bądź mężczyzną!” może zależeć od spisku marchewki. A mimo to nic ci się nie uda, chyba że sam jesteś Rakiem. Ale Rak ma inne przydatne umiejętności napompowane do poziomu „Boga”: na przykład seks i barszcz. Więc niech siedzi już w swojej skorupie – będzie więcej całości.

9 miejsce – Byk

Kliknij i zobacz

Z jednej strony Byk jest silnym dyrektorem biznesowym, który, jak widzisz, jest bardzo męski. Ale z drugiej strony jest drżącą angielską różą i matczynym zamieszaniem. Jeśli skierujesz go żelazną ręką ku świetlanej przyszłości, za nic nie zboczy ze ścieżki. Ale pamiętaj: dzieje się tak tylko dlatego, że boi się ciebie bardziej niż przeszkód na ścieżce życia.

8 miejsce – Panna

Kliknij i zobacz

Panna jest całkowicie pozbawiona toksycznej męskości: nie próbuje zająć dominującej pozycji w rodzinie, ale przy tym wszystkim nie chowa się za spódnicą; nie dzieli spraw na męskie i żeńskie, nie żartuje z seksistowskich żartów i nie ciągnie do domu pijanych przyjaciół; wierny jak nagrobek i ma zwyczaj dotrzymać słowa. I cały ten konglomerat niesamowitych męskich cnót przekreśla od razu jego sposób sprawdzania czystości podłóg bawełnianym wacikiem.

READ
7 cech, które czynią kobietę magnesem dla mężczyzn

7 miejsce – Koziorożec

Kliknij i zobacz

Koziorożec jest zupełnie nieinteresujący w graniu męskości i mierzeniu długości organu męstwa z innymi mężczyznami: wokół są tylko macho, a fabryki, swoją drogą, są! Tak więc męskość Koziorożca rozciąga się wyłącznie na podbój szczytów kariery, co w zasadzie jest dobre i poprawne. Ale z drugiej strony w każdej innej sytuacji Koziorożec woli, aby stalowe dzwonienie było słyszalne nie z jego spodni, ale spod spódnicy. Cóż, sam nie może dźwigać wszystkiego na sobie!

6 miejsce – Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Tradycyjnie honorowe miejsce centralne zajmuje Bliźnięta, w których katalogu subosobowości można wydobyć postacie o dowolnym stopniu męskości – od Don Kichota po Terminatora. Problem w tym, że to szczęście potrwa dokładnie do następnego piątku, w którym Bliźnięta tradycyjnie wyzdrowieją przy barze, a jaka subosobowość wyjdzie po tym, nawet nasz Magic Ball nie przewidzi. Będziesz miał szczęście, jeśli to tylko maminsynek, inaczej mogłoby być gorzej. Były, wiesz, przypadki.

5. miejsce – Wodnik

Kliknij i zobacz

Wodnik uwielbia bawić się w macho i deklarować, że będzie decydował o wszystkim, na prostej podstawie, że jest mężczyzną. W rzeczywistości jednak ma on naprawdę wiele cech Prawdziwego Człowieka, z wyjątkiem jednej: nie jest w stanie ponieść odpowiedzialności nawet za siebie, nie mówiąc już o innych.

4 miejsce – Baran

Kliknij i zobacz

Baran prawie nie znalazł się w czołówce trzech liderów – zwykłych, klasycznych mężczyzn ze wszystkimi atrybutami: wybuchowym temperamentem, konserwowanym brzuchem, „Wychodzimy!”, pięściami łomotanymi i mózgami, które tradycyjnie nie nadążają za pięściami. Dlatego czwarte miejsce: „Dlaczego się tak zabijasz? Nie umrzesz w ten sposób!”

3 miejsce – Strzelec

Kliknij i zobacz

Pierwszą trójkę otwiera Strzelec – człowiek odniesienia z dowcipów o rybołówstwie, porucznik Rzhevsky, aw niektórych miejscach nawet o Genie i Cheburashce, jeśli wiesz, co mamy na myśli. Wiecznie młody, wiecznie pijany Strzelec udaje się ożenić osiem razy, mieć gromadkę dzieci i opiekować się wszystkimi, jego byłe żony z reguły są przyjaciółmi (szczególnie druga i piąta z jakiegoś powodu) i przenoszą kaski motocyklowe i śrubokręty do siebie do przechowywania, a jednocześnie Strzelec jest nie tylko zabawny, ale także spokojny. A co najważniejsze, nawet jeśli się z tobą rozwiedzie, i tak nigdy cię nie opuści. Nawet jeśli masz tylko kota i pół martwego kaktusa ze wspólnie nabytego kaktusa.

READ
19 rzeczy, które dowodzą, że Japonia już żyje w 3018 roku

2. miejsce – Skorpion

Kliknij i zobacz

Srebrny medal trafia do Skorpionów – mężczyzn, na których naprawdę można polegać w każdej sytuacji: od „Niczego nie dotknąłem, to samo z siebie!” do “Kochanie, zostawiam cię na dobre, opiekuj się dziećmi.” Ale oczywiście za to Scorpio musi cię bardzo kochać.

Nazwany najbardziej kobiecymi i najbardziej męskimi znakami zodiaku

W płci pięknej kobiecość jest ceniona ponad wszystko, podczas gdy społeczeństwo wymaga męskości, odwagi i odwagi od silniejszej płci. Ale te cechy są różnie wyrażane u ludzi. Jak zrozumieć, czy twoja bratnia dusza spełnia te wymagania? Astrologowie twierdzą, że gwiazdy mogą dostarczyć tych informacji. Wystarczy przestudiować horoskop, aby dowiedzieć się, jak silna jest męskość lub kobiecość danej osoby. Zastanawiasz się, co astrologia może powiedzieć o Tobie i Twoich bliskich? Czytanie!

Najbardziej kobiece znaki zodiaku

Byk to klasyczna kobieta tajemnicy. Jest w niej coś niezrozumiałego, co sprawia, że ​​mężczyźni po nią sięgają. Żaden przedstawiciel silniejszego seksu nie pozostanie obojętny na taką damę. Ktoś będzie ją uwielbiał i czcił, podczas gdy inni będą ją nienawidzić, ale powodem tego będzie nieodwzajemniona miłość. Ale bycie blisko Byka i pozostawanie wobec niej obojętnym jest po prostu niemożliwe. Jeśli nadal jesteś z nią blisko, strzeż się patrzenia Bykowi w oczy: możesz się w nich utopić.

Bliźnięta są pozbawione tajemnicy, którą posiada Byk. Urzekają innych swoją czystością, niewinnością, spontanicznością. Mężczyzna odczuwa czułość dla takiej dziewczyny, ponieważ te cechy są nieodłączne od prawdziwych kobiet w rozumieniu silniejszego seksu. Co więcej, kobiety te nie tracą z wiekiem młodzieńczej bezpośredniości. A w wieku czterdziestu i pięćdziesięciu lat są świeże i delikatne, zachowują swoją atrakcyjność. Dlatego Bliźnięta nie powinny martwić się o swoje życie osobiste: samotność im nie zagraża. Ich infantylizm jest uważany przez mężczyzn raczej za zaletę niż wadę.

To jeden z najbardziej kobiecych znaków Zodiaku, a kobiecość u jego przedstawicieli przejawia się dosłownie we wszystkim. Są delikatne, opiekuńcze i bardzo ufne, bezwarunkowo ufają swojemu człowiekowi. Nic dziwnego, że silniejszy seks docenia te panie. Niektórzy uważają je za standard kobiecości, a wiele kobiet stara się być jak Raki. Ale łagodną naturę Raka uzupełnia melancholia i zwiększona płaczliwość. Ale nawet te cechy mężczyzn są wzruszające.

READ
Rowerem w przyszłość

Kobiety Scorpio są uznawane za osobowości magnetyczne. Są bardzo seksowne, kilkoma słowami potrafią doprowadzić mężczyzn do szaleństwa, pięknie flirtują. Kilka minut rozmowy – i mężczyzna bezwarunkowo zakochuje się w kobiecie Scorpio, całkowicie tracąc wolę. Siła magnetyczna tego znaku jest tak duża, że ​​mężczyźni uważają tę kobietę za prawdziwy ideał. Ma to również wadę: Skorpiony często rozstają pary, zabierając mężczyznę z dala od rodziny.

Waga to kolejny ideał kobiecości. Ich siła polega na tym, że są prawdziwymi młodymi paniami Turgieniewa. Ich niewinny, romantyczny wygląd doprowadza mężczyznę do szaleństwa. Wszystkie wojny z przeszłości z powodu pięknych pań wybuchły właśnie z winy pięknej i kobiecej Wagi. To są nieskazitelnie wyglądające, delikatne kobiety. Swoją zewnętrzną słabością budzą w mężczyznach opiekuna, wywołując chęć opiekowania się bezbronną młodą damą. Silniejszy seks chce podbić taką kobietę, podbić ją. Jednocześnie panie urodzone pod tym znakiem mają silny wewnętrzny rdzeń, co czyni je idealnymi kobietami.

Ale co z mężczyznami, którzy urodzili się pod wskazanymi znakami zodiaku? Często cierpią z powodu sentymentalizmu, wydają się zbyt delikatne. Powinni rozwijać swój charakter od dzieciństwa, pielęgnować w sobie cechy bardziej tkwiące w mężczyznach. Przy odpowiednim wychowaniu i silnej męskiej zasadzie osiągnięcie odpowiednich cech nie będzie trudne.

Najodważniejsze znaki zodiaku

Strzelec to wesoły optymista, który jest zawsze gotowy na przygodę. Dzięki temu przedstawiciele tego znaku mają wielu przyjaciół tej samej płci: mężczyzn urzeka jego niezależny charakter. Jest również bardzo popularny wśród kobiet, które zakochują się w Strzelcu od pierwszego wejrzenia. Osoby urodzone pod tym znakiem nie wyobrażają sobie życia bez ryzyka, pędzą na oślep w przygody i najczęściej kończą się sukcesem. Często mówimy o miłosnych przygodach, dzięki którym Strzelec jest ulubieńcem kobiet, które cenią go za męskość i awanturnictwo.

Dopełnieniem męskości Gemini jest ich zaradność. Robi na kobietach takie wrażenie, że dosłownie tracą głowę i marzą tylko o poddaniu się takiemu mężczyźnie. Przedstawiciele tego znaku są w pełni obdarzeni urokiem. Nie muszą siłą wykuwać ścieżki życia, nosić zbroi ani rogatego hełmu, walczyć z wrogami, aby wyglądać odważnie i pewnie. Te cechy błyszczą w nich, więc kobiety nie mogą odmówić Gemini. To prawda, że ​​przedstawiciele tego znaku mają jedną wadę – niestałość. Szybko schładzają się do swoich kobiet. To prawda, że ​​mają odwagę to przyznać.

READ
Główne sekrety prawdziwej kobiety, od której szaleją wszyscy mężczyźni

Scorpio to brutalny mężczyzna, który zawsze dostaje to, czego chce, a jednocześnie nie wstydzi się być agresywnym. Jest namiętny, a czasem twardy. Niektóre kobiety są onieśmielone takimi cechami. Jednak romantyczne panienki o wrażliwym charakterze marzą o takim „barbarzyńcy”, który gotów jest powiedzieć całemu światu: „Ta kobieta należy do mnie”, nie pytając o zdanie ukochanej. Jednak życie z takim znakiem nie będzie łatwe: Scorpio to twarda osoba, czasami jest niegrzeczny. Nie widzi granic, zawsze brakuje mu wszystkiego. Dlatego życie rodzinne zamienia się w codzienne pole bitwy.

W przeciwieństwie do impulsywnych Skorpionów, Baran ukrywa swoje emocje i nie spieszy się z godnością. Ale oni tego nie potrzebują. Męski rdzeń w Baranie można odróżnić na pierwszy rzut oka. To asertywna osoba z gorącym temperamentem. Ale jego presja nie ma nic wspólnego z chamstwem, które podbija kobiety. Wręcz przeciwnie, Baran jest uprzejmy. Nawet gdy ustala własne zasady, robi to tak delikatnie, że sama kobieta oddaje mu przywództwo. W męskim towarzystwie Baran z reguły również dominuje. To mądry i odważny lider, nic dziwnego, że inni mężczyźni rzadko kwestionują jego wyższość.

Imponujący i dumny Leo to władcza i dumna osoba, która urzeka swoją hojnością. To mężczyzna przez duże „M”, każda kobieta marzy o byciu w jego ramionach. Leo nie musi udowadniać swojego przywództwa, bronić się i przejmować cugle władzy w domu. Sama kobieta daje mu władzę – a wraz z nią odpowiedzialność za rodzinę. Wie, że teraz będzie w dobrych rękach. Leo jest w stanie podbić dziewczynę swoim statusem. Wybierając przedstawiciela tego znaku, kobieta może być pewna, że ​​obok niej znajdzie się mężczyzna najwyższej jakości.

Wiele kobiet rodzi się pod wymienionymi znakami zodiaku. Wydawałoby się, że „męskie” cechy charakteru powinny szkodzić płci pięknej. Ale nie jest. Wręcz przeciwnie, takie cechy są bardzo przydatne: dzięki nim kobieta jest w stanie osiągnąć znaczący sukces w życiu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: