Najbardziej idealna dziewczyna według znaku zodiaku

Najbardziej idealną kobietą dla mężczyzny jest ta, którą kocha. Niemniej jednak oferujemy ocenę standardów kobiecej postaci według znaków zodiaku.

Wkrótce nadejdzie dzień, na który czekają wszystkie kobiety. Panowie z bukietami luksusowych tulipanów, słodyczy i prezenty na 8 marca zadowoli ich towarzyszy, nie zastanawiając się, czy jest dla niego idealna, czy nie. I słusznie, bo wbrew wszelkim przekonaniom, każdy przedstawiciel płci pięknej jest idealny i standardowy. Jednak Joinfo.com nadal proponuje dowiedzieć się, który ze znaków zodiaku można śmiało nazwać doskonałym, powołując się na Marketium ru.

Ocena standardu kobiet według znaków zodiaku

12 miejsce – Bliźnięta

Bliźniacy doskonale zdają sobie sprawę, że nie pasują do standardów ogólnie przyjętego wśród kobiet standardu, ale to, delikatnie mówiąc, nie przeszkadza im zbytnio. Bliźnięta czerpią przyjemność z bycia innym od innych. Nie dążą do żadnych ideałów piękna. Po prostu żyją i cieszą się życiem, nie roszcząc sobie tytułów.

11 miejsce – Panna

Panna lubi być „we własnej desce”. Jeśli chce, może zostać zarówno królową standardu, jak i królową piękności, nazwij to jak chcesz. Ale ma pytanie: „Dlaczego?” Po co te wszystkie statusy, tytuły, standardy, skoro już dobrze żyje. Dobrze dogaduje się zarówno z mężczyznami, jak i kobietami i jest gotowa z przyjemnością poddać się innym paniom.

10. miejsce – Strzelec

Strzelec jest z natury idealną młodą damą, ale nawet nie zbliżyła się do standardu. Tak, może mieć wielu adoratorów, wielbicieli, chłopaków, ale wszystkich pociąga spontaniczność Bliźniąt, a nie ich standard. Mężczyźni, jak wiadomo, uwielbiają wszystko, co nowe i szybko męczą się monotonią. A Bliźnięta mogą po prostu zapewnić mężczyznom zmianę. Tak, takie wow!

9 miejsce – Baran

Młoda dama-Baran jest również daleka od tytułu „Standarda stulecia”, pomimo wszystkich warunków wstępnych. Jest inteligentna, piękna, aktywna i ambitna. Jednym słowem jest jedną z tych, które zatrzymają galopującego konia i… No, rozumiesz. To właśnie powstrzymuje Barana przed zbliżeniem się do ideału kobiety. Takie młode damy po prostu odstraszają mężczyzn. Nie, oczywiście, są śmiałkowie, którzy są gotowi podbić tego upartego, ale nie jest ich tak wielu.

READ
Co faceci naprawdę widzą o nas, kiedy się spotykamy?

8. miejsce – Koziorożec

Koziorożec w zasadzie jest zakłopotany, dlaczego ktoś powinien otrzymać jakieś tytuły, standardy i tak dalej, i tak dalej. Ona ma się tak dobrze. Co więcej, jeśli chce, może z łatwością zostać królową piękności. A jeśli nie chce, może chodzić w dresach, nie umniejsza to jego naturalnego uroku.

7 miejsce – Byk

Byk od młodości buduje z siebie śpiewaczkę. Uwielbia wszelkiego rodzaju sukienki, pierścionki, słodycze, długie włosy. Poza tym Pani Byk potrafi w razie potrzeby wydymać usta, trzepotać rzęsami i wykrzykiwać, że niczego nie dotykała, samo się złamało. Ale daleko mu do standardu. Ponieważ nie może być chórem przez długi czas. Męskie notatki w charakterze zaczynają się przebijać, bez względu na to, jak próbuje je ukryć.

6 miejsce – Wodnik

Wodnik jest ucieleśnieniem Ninoczki z „Diamentowej Ręki”. Wszyscy ją kochają, tę mądrą i piękną kobietę, sportowca i członka Komsomola. Tylko tutaj pojawia się problem: Wodnik tak naprawdę nie chce kogoś kochać. Byłaby po prostu przyjaciółkami. To takie proste! Ale kochać. Nie, dziękuję. Niech pokochają Scorpions!

5 miejsce – Rak

Raki są bliskie bycia idealną kobietą. Są piękne, słodkie, uczynne i, co najważniejsze, opiekuńcze. Młode damy-raki szybko przecinają chip, że bardzo dobrze sprawdzają się w roli matki i zaczynają żyć według tego scenariusza. Tylko oni zapominają, że matka jest tylko jednym z elementów standardowej kobiety. To nie wystarczy!

4 miejsce – Ryby

Ryby wiedzą, jak się dąsać, obrażać, znajdować przygodę. Jednym słowem idealnie grają rolę tych, którzy chcą być uratowani i wziąć w swoje ręce. Mężczyźni chętnie to robią. Ale tutaj jest problem: w większości przypadków Ryby marzą o jednym – aby w końcu zostać same i dalej siedzieć, dmuchać w usta i myśleć o swoich, pogrążając się w tak przytulnym świecie różowych kucyków.

3 miejsce – Lew

Lwice miałyby wszelkie szanse stać się standardem wśród wszystkich kobiet. Są piękne, inteligentne i pewne siebie. Ale jedna rzecz im przeszkadza: chęć uduszenia wszystkich konkurentów gołymi rękami. Niestety i ach, z tego powodu Lwicom można przyznać tylko trzecie miejsce.

2 miejsce – Skorpion

Drugie miejsce może spokojnie zająć Scorpio. Kobieta referencyjna nr 2 – nie odejmij, nie dodawaj! Piękna, mądra, przebiegła i umiarkowanie podstępna. Mężczyźni tracą głowy na sam widok młodej damy Scorpio. W tych damach jest jakaś nieznana siła, która sprawia, że ​​mężczyźni odwracają szyję i tracą głowy. Skorpiony wiedzą, że mają tę zdolność i są strasznie z siebie zadowolone.

READ
Najbardziej pożądaną kobietą według znaku zodiaku jest. BĘDZIESZ ZASKOCZONY!

I miejsce – Waga

Wagi – standard numer 1! Uosabiają wszystkie cechy, które tkwią w prawdziwej kobiecie. Co więcej, nawet te, których nie można nazwać pozytywnymi, ale w Wadze są połączone w tak idealnej równowadze, że przyciągają do niej wszyscy bez wyjątku. Uroku Libra dodaje fakt, że w ogóle nie przejmuje się tym, kim jest kobieta odniesienia. Po prostu żyje, cieszy się życiem i tego samego życzy nam.

Dziennikarka JoInfoMedia Nastya Art zaleca również zapoznanie się z horoskopem, z którego dowiesz się Jaki znak zodiaku jest idealną żoną? i wierny towarzysz.

Dla każdego mężczyzny idealną kobietą jest ta, która jest obok niego i do której ma najczulsze uczucia. Ale astrologia ma własną wizję standardu piękna. Astrologowie opracowali ranking najbardziej atrakcyjnych i idealnych kobiet według horoskopu.

Horoskop najbardziej idealnych kobiet według znaku zodiaku

Bliźnięta zajmują – 12. miejsce

Przedstawiciele tej konstelacji nigdy nie starali się zająć miejsca wzorca, wiedzą, do czego są zdolni i jakie jest ich miejsce na tym świecie. Gemini zostanie wysłane, że ten znak nie jest taki jak inne i dotyka ich. Kobiety urodzone pod tymi konstelacjami nie podążają za standardami, ale kochają siebie i doceniają ich szczególne cechy.

Panna zajmuje – 11. miejsce

Kobiety urodzone pod tym znakiem nie potrzebują statusu wzorca urody ani królowej czegokolwiek, nie widzą takiej potrzeby. Jeśli Panny postawią sobie taki cel, staną się kimkolwiek zechcą. Ten znak wie, jak zdobyć serca absolutnie każdej osoby, nawet jeśli jest to mężczyzna, a nawet kobieta. Z pragnieniem i właściwym celem Panna będzie mogła osiągnąć dowolną wysokość.

Strzelec zajmuje – 10. miejsce

Przedstawiciele tego znaku nie mogą uważać się za standard lub standard kobiecego piękna, ale mają ogromny potencjał. Mężczyźni są przyciągani do Strzelca przez ich spontaniczność i zmienność. Z taką damą nigdy się nie znudzisz, dlatego wokół niej jest wielu wielbicieli i zalotników.

Baran zajmuje – 9 miejsce

Kobieta tego znaku jest właścicielką wspaniałego umysłu, danych zewnętrznych i silnych ambicji, co przyciąga uwagę mężczyzn. Jest silna i zawsze osiąga to, czego chce, nigdy nie będzie się z nią nudzić. Barana do pewnego stopnia można nazwać idealnym partnerem, gdyby nie upór i niezłomność.

READ
Najbardziej pokojowe i konfliktowe pary w zodiaku

Ocena idealnych kobiet według horoskopu

Koziorożec zajmuje – 8 miejsce

Kobiety z tym znakiem pozostają zagubione, gdy słyszą o jakichś normach lub znajomości norm. Koziorożce mają wspaniałe życie na tym świecie i wszystko im pasuje, inaczej by coś zmienili. W razie potrzeby znak ten może przyjąć tytuł królowej piękności, jeśli poczuje taką potrzebę.

Byk zajmuje – 7. miejsce

Czasami przedstawicielami tej konstelacji może być pewna młoda dama, która może zająć pierwsze miejsce w rankingu ideału wśród kobiet, ale to tylko na chwilę. Przez długi czas Byk nie będzie w stanie wyobrazić sobie takiej damy. W kobietach spod tego znaku drzemie siła i moc, której nie da się ukryć.

Wodnik zajmuje – 6 miejsce

Kobiety urodzone pod tym znakiem są z pozoru piękne, są same w sobie, po prostu nie wiedzą, jak obdarzyć innych uczuciem miłości. Wodnicy mogą być świetnymi przyjaciółmi, ale nie możesz liczyć na więcej. To nie jest znak, który wie, jak doświadczyć uczucia miłości.

Rak zajmuje – 5 miejsce

Och, te Raki emocjonalne, ale ich brak zawiera w sobie wszystko, co niezbędne do tytułu ideału. Ich zdaniem kobieta powinna być cudowną matką. I tak się dzieje, Raki zamieniają się w cudowne mamy. Tylko nie zapominaj, że standardem kobiety jest nie tylko piękna matka.

Najbardziej idealne kobiety według horoskopu

Ryby zasługują na – 4 miejsce

Przedstawicielami tego znaku są prawdziwe kobiety. W razie potrzeby mogą pokazać pulchne, pełne urazy usta lub desperacko szukać dla siebie przygody. Ryby chcą, aby ludzie je ratowali i robili, co chcą, robiąc odważne czyny. Tylko prawie zawsze ten znak potrzebuje spokoju i samotności, aby być sam na sam ze sobą i swoim wewnętrznym światem.

Leo zajmuje zaszczytne – 3 miejsce

Przedstawiciele tej konstelacji mają tak doskonałe cechy jak inteligencja, wdzięk, piękno i pewność siebie, co nie jest standardem. Tylko moment oddala ich od tytułu najlepszej kobiety – to chęć walki z konkurentami własnymi rękami. Mimo wszystkich swoich walorów mogą liczyć tylko na 3 miejsce.

Skorpion – 2 miejsce

Kobiety urodzone w tej konstelacji zajmują zasłużone drugie miejsce. Skorpiony mają seksualność, inteligencję, przebiegłość, a czasem nawet podstępność. Patrząc na nich, płeć przeciwna szaleje. Ten znak przyciąga wzrok tysięcy mężczyzn, ich obecnością zaniemówili.

READ
Wskazówki z 1930 r: Z jakim mężczyzną nie powinieneś się żenić

Waga zajmuje – 1 miejsce

Przedstawiciele tej konstelacji zebrali w sobie wszystkie najlepsze cechy, jakie może posiadać tylko kobieta. Waga zajmuje zasłużone pierwsze miejsce, zachowując w sobie idealną równowagę. Dzieje się tak pomimo faktu, że ten znak absolutnie nie dba o tego rodzaju oceny. Jest taka, jaka jest, a Waga jest w tym idealna.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: