Na rekonesans lub do baru: jaką jesteś dziewczyną według swojego znaku zodiaku

Dziś nasza magiczna kula ujawniła nam najbardziej dziewczęcą stronę Twojej natury. Gotowy, aby dowiedzieć się, jakim jesteś przyjacielem? Następnie przeczytaj nasz najbardziej prawdziwy horoskop na świecie!

Do inteligencji lub do baru: jaką dziewczyną jesteś według swojego znaku zodiaku?

Koziorożec

Kliknij i zobacz

Przyjaciel Hitlera. Koziorożec wybiera na przyjaciela tylko tę młodą damę, która podziela jej ideały, a następnie przez całe życie żelazną ręką doprowadza przyjaciółkę do szczęścia. A Koziorożca łatwiej zastrzelić, niż wyjaśnić, że się myli. Ma jednak rację: Koziorożec zawsze ma tylko jedną dziewczynę, a to najczęściej taki Goebbels. To znaczy, chcieliśmy powiedzieć, także Koziorożec. Albo Panna. Albo Skorpion.

Wodnik

Kliknij i zobacz

Idealna dziewczyna: przynajmniej upij się razem, przynajmniej idź do inteligencji, przynajmniej po sukienki, przynajmniej porozmawiaj o tym muflonie – Wodnik jest zawsze otwarty na komunikację, zawsze gotowy do pomocy, pożyczyć ramię, pożyczyć pieniądze i jeździć na wino. Ogólnie rzecz biorąc, przyjaźń z Wodnikiem jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie, jeśli nie zapomnisz o najważniejszym: ma około 45 więcej takich jak ty (w pewnym sensie najlepszych przyjaciół).

Kliknij i zobacz

Ranny przyjaciel. Zupełnie nie sposób zgadnąć, gdzie zmiażdżyłeś Rybce płetwę, bo najczęściej kłótnie Rybki z koleżankami toczą się według zasady „sam to wymyśliłem, obraziłem się na siebie”. Nie trzeba błagać o przebaczenie: w rzeczywistości Ryby kłócą się ze swoimi przyjaciółmi tylko po to, by móc leżeć samotnie – męczą się zbyt bliską komunikacją. Ale nawiązywanie przyjaźni na odległość, spotykanie się kilka razy w roku, jest tym, czego potrzebują. A tak przy okazji, Rybce można powierzyć każdą tajemnicę: zakopie ją w mule dennym i dla pewności przykryje zatopioną karawelą z góry. Na zawsze.

Kliknij i zobacz

Niespodziewany zwrot! Baran jest czułym przyjacielem. Wybaczająca, rozumiejąca wszystko, akceptująca przyjaciół ze wszystkimi ich wadami. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że w zamian oczekuje tego samego. Kiedy więc o trzeciej nad ranem w barze podają ci spokojnie pochrapującą owcę owiniętą w obrus, zaciśnij zęby i po cichu zawieź ją taksówką. I nie waż się narzekać później! Wymówki nie są przyjazne, a kto nie jest przyjacielem, jest wrogiem. A do tego Baran nie jest łagodną owcą, ale Sam-Wiesz-Kim.

Kliknij i zobacz

Planistka: Uwielbia planować życie, zwłaszcza czyjeś. Więc jeśli chcesz schudnąć, wziąć ślub lub wykopać kilka jabłoni w kraju, którego jeszcze nie kupiłeś, skontaktuj się z Bykiem: punkt po punkcie napisze, co robić i nauczy Cię dokładnie, jak to zrobić. zrobić to. I to się nie skończy, dopóki nie pokażesz jej wyniku. Z drugiej strony kategorycznie nie polecamy narzekania na to, że wynik jest jakoś trudny do osiągnięcia: Byk nie może znieść marudzenia, więc na pewno nie będziesz mógł szlochać, zakopany w ciepłym wymieniu cielęcia. A raczej to się uda, ale w tym przypadku Byk ma plan „Bądź”, więc lepiej iść płakać w Wodniku: Byk zwykle buduje plan „Bądź” od przeciwnego. Od czegoś tak paskudnego, że łatwiej umrzeć (ale Byk ci na to nie pozwoli).

READ
10 trafnych decyzji dla kobiety po 35 roku życia z własnego doświadczenia

Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Uniwersalny przyjaciel. Bliźniaki są zawsze na „dowolny wrzątek”, z wyjątkiem strajku głodowego, chociaż strajk głodowy wystarczy, jeśli nie będzie suchy, w tym sensie – będzie wino. Jednocześnie z Bliźniętami zawsze można porozmawiać z Bliźniętami – one wiedzą jak słuchać równie dobrze jak potrafią mówić, a Bliźnięta potrafią mówić w taki sposób, że ich wypowiedzi są czasem mylone z bezpośrednim audycja radiowa z Niebiańskiej Kancelarii. Jednocześnie naturalna gadatliwość Bliźniąt nie dotyczy przyjaznych sekretów: to, co przyjaciel mówi Bliźniętam, pozostanie z Bliźniętami. A co, pytasz, tu jest haczyk? Odpowiadamy: Bliźnięta są tak towarzyskie, że każda dziewczyna, którą Bliźnięta zabrały ze sobą na alkoholową piątkową wycieczkę, uważa się za swojego najlepszego przyjaciela. Ha, naiwny! Tylko wybrani są rejestrowani jako prawdziwi przyjaciele Gemini. I nie chodzi o to, że ci wybrani mają tyle szczęścia: chtoniczne otchłanie Duszy Bliźniaczej, jak rozumiesz, często są przed nimi otwarte. To doświadczenie nie jest dla osób o słabym sercu, ot co.

Z kim byś wybrał się na eksplorację? Klasyfikacja dziewczyn według znaków zodiaku

Jest takie zdanie: „Z kim wybrałbyś się na rekonesans? »
Po przeanalizowaniu moich znajomych zestawiłem ich cechy, wszystkie plusy i minusy, zgodnie z ich znakami zodiaku. Nie wierzę w horoskopy, ale jakoś trzeba było je sklasyfikować. I, jak prawdziwa Waga, teraz wisiała w głębokim zamyśleniu.

MOI PRZYJACIELE (uśmiech)

DZIEWCZYNA BARAN
Cóż, ten nie obudzi mnie ani światłem, ani świtem. A do tego czasu sama upiecze ciasta na drodze. Pojedziemy, nie, nie pojedziemy, będziemy biegać jak konie po górach. Tam, gdzie można brodzić, nie pójdziemy, zdecydowanie musimy iść tam, gdzie możemy pływać. Postaram się nadążyć, bo mój kolega Baran może nawet nie zauważyć straty, a ja sam nigdy bym nie wydostał się z tych zarośli. I nagle mój przyjaciel zaczyna śpiewać pięknym, dobrze wyszkolonym głosem. Słyszą go nie tylko ja, ale i wrogowie. Rozpoczyna się strzelanina. Wszystko dudni i wybucha. Wrogowie w zasięgu wzroku zniszczeni. Pomoc spieszy do nich. Szybko wycofujemy się przez bagno. Żaden wróg nie odważył się włożyć głowy w to bagno. A jeśli wrócimy, to uwierz mi, nie z pustymi rękami. Po drodze zbieraliśmy grzyby lub jagody.

READ
5 kobiecych cech, które sprawiają, że mężczyźni tracą głowę

DZIEWCZYNA BYK
Dziewczyna Byk kieruje się zdrowym rozsądkiem, bardzo przyziemnym, praktycznym, czasem pragmatycznym. Dlatego zadanie musi być sformułowane jasno i jasno, a wysokość wynagrodzenia dobrze byłoby od razu ogłosić. Co więcej, ten chwytak z łatwością podwoi kwotę.
Jechaliśmy długo na rekonesans i powoli, licząc sprzęt i siłę przeciwnika, wszystko skrupulatnie notowaliśmy. Z wrodzoną wytrwałością Byka, osiągnęlibyśmy z nią cel i zadanie.
Ale jak wrócić w daleką podróż bez pysznego obiadu? Chodziliśmy do kawiarni. Tam na pewno zauważą jej duże piękne oczy, trochę wypukłe, opadające i z nietypowymi podkręconymi rzęsami. Faszystowski oficer chciałby się z nią spotkać. Na pożegnanie zapisałaby swój numer telefonu. A potem według liczby, którą bylibyśmy zdemaskowani. Przy jej powolnej reakcji nie mielibyśmy czasu na ucieczkę. Bylibyśmy torturowani. Nie zdradziłaby nikogo. Zostałbym zastrzelony i najprawdopodobniej ten faszystowski oficer uratowałby ją.

DZIEWCZYNA BLIŹNIACZKA
Przede wszystkim powie mi: „Cóż, jakim jesteś przyjacielem?” A ja, z najbardziej przyjaznych powodów, zabiorę nie tylko swoją, ale też jej torbę i karabin maszynowy. Po drodze opowie mi o wszystkich nowinach i plotkach, a tak bardzo pomyli nam głowy, że zbłądzimy. Wędrując po lasach i zagajnikach, na skraju lasu natrafiamy na dom. I musi się zdarzyć, że mieszka w nim jej były mąż (trzeci lub piąty z rzędu, wciąż nie rozumiem). Oczywiście nadal ją kocha i na dowód pojedzie i wysadzi dla nas most kolejowy. Dla której będzie tańczyć cały wieczór dla swojej byłej – w szaliku, umiejętnie zawiązanym w formie sukienki. Koleżanka naszego asystenta podjedzie na zabawną imprezę, która natychmiast rozpali uczucia do tancerki. Boję się, że będę musiała wracać sama, a moja dziewczyna zostanie u kolegi swojego byłego męża jako rezydent w obcym kraju.

RAK DZIEWCZYNY
Nie jest pewne, czy w ogóle nigdzie pojedziemy. Po co? W końcu wszystko można znaleźć w Internecie. Długo będziemy się kłócić, koleżanka Raka od razu się na mnie obrazi, nawet zapłacze i nie będzie rozmawiać przez pół dnia, a ja nie będę umiał błagać o przebaczenie. Wreszcie zgodzę się z jej planem. O cud! Dzięki swojej wrodzonej intuicji przyjaciel znajduje wszystkie niezbędne informacje w sieciach społecznościowych, jednocześnie dyskutując z kimś o naturze wszechświata i tajemnicach podświadomości. I bez względu na to, jak zapewniała szczerymi oczami, że nie weszła na stronę wroga, wiesz, poszła tam. Wrogowie natychmiast nas zlokalizują i złapią.

READ
25 fajnych pomysłów na to, jak zamienić zwykłe śmieci w skarby

DZIEWCZYNA LEW
Zanim wyruszę na rekonesans z moim przyjacielem Leo, będę musiał się wcześniej przygotować. Przydałoby się zaktualizować tunikę i wypolerować rysy na kolbie, aby w ogóle nie wyglądały na wyblakłe na tle królewskiej osoby.
Środki finansowe, które zostaną nam przekazane na wydatki związane z prezentacją, nie wystarczą, dlatego będziemy musieli dołożyć wszystkie pieniądze na podróż, aby kupić prezenty dla naszych wrogów. Jak zahipnotyzowani strażnicy wpuszczą nas do głównej kwatery, a potem przez długi czas będą patrzeć od tyłu na mojego przyjaciela Leo. W kwaterze wszyscy będą zafascynowani moim towarzyszem i przyniesionymi prezentami. Za co od razu otrzymamy mapę z rozmieszczeniem wszystkich naszych wojsk. Żegnamy się uprzejmie i ruszamy w drogę. Szkoda tylko, że ta karta okazuje się fałszywa.

DZIEWCZYNA PANNA
Przed realizacją ważnego zadania moja przyjaciółka Panna kilkakrotnie mnie zbada: „Gdzie iść? Ile kilometrów do przejechania? Jak długo jechać? Jakie dokładnie jest zadanie? itp.” Muszę jasno i szczegółowo opowiedzieć o całym planie. A jeśli coś zepsuję, będę musiał zacząć wszystko od nowa.
W wywiadzie nagle wszystko nie poszło zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Pierwszy pojechał transporter opancerzony, ale motocykliści mieli to zrobić. Jak mogli? Po drodze wszystko musiałoby się zmienić. Ale wszystko zostało już policzone co do minuty. Gdy była oburzona, ja sam musiałbym naciskać ładunek wybuchowy, rzucać granaty i strzelać z karabinu maszynowego. byłbym zraniony. Zabandażowała mnie ostrożnie i ostrożnie. A potem wciągnęła mnie z powrotem do siebie, cały czas mówiąc, dlaczego kliknąłem na ładunek wybuchowy, skoro zgodzili się, że to jej zadanie.

DZIEWCZYNA LIBRA
Oooch! To ja!
Sam nie odważyłbym się zostać rezydentem. Długo ważyłem, doskonaliłem język, uczyłem się kraju. I nie jest faktem, że podjąłbym dziś ważną decyzję, dobrze, że za tydzień lub za rok.
Ale mogłam zostać żoną harcerza i pomagać mu na wszelkie możliwe sposoby. Zwłaszcza przy wyborze kraju przyjmującego. Wolałbym kraje europejskie.
Tak więc celem jest zdobycie cennych informacji. Założyłam szykowną sukienkę podkreślającą dostojeństwo mojej sylwetki, buty na wysokim obcasie, nałożyłam wieczorowy makijaż i poszłam do restauracji, w której wrogowie spędzają wieczory.
Oczywiście nie zabrałam ze sobą męża. Dlaczego potrzebujemy kowala?
W restauracji na pewno spotkam każdego, kogo potrzebuję. W cichej, swobodnej rozmowie nauczyłem się wszystkiego, co jest potrzebne ojczyźnie. Oczywiście nie odmówiłbym zabrania do domu luksusowej limuzyny. A potem zostałbym zdradzony przez rozwijającą się flagę mojego kraju nad konsulatem dyplomatycznym, gdzie się zatrzymałem.
Albo nie. Proszę o zatrzymanie samochodu dwie przecznice od domu. Odważnie klepiąc się po bruku w szpilkach… Potknęła się… „Och. ”- mimowolnie uciekające słowa w moim ojczystym języku naraziłyby mnie, ponieważ nie zauważyłem podążającego za nim wroga.

READ
7 błędów w makijażu ślubnym, które mogą zrujnować twój ślub

DZIEWCZYNA SKORPION
Więc nie wiem, czy wybrałbym się na rekonesans z moim przyjacielem Scorpio. Całe życie była o mnie zazdrosna o męża, a ja nawet nie wiem, jak tam wszystko się potoczy w trudnym momencie. Ale myślę, że na stres zdecydowanie wypilibyśmy kieliszek koniaku. potem więcej. i tam ginie – po co wyjeżdżać? Nie zaryzykowałbym kłótni i oferowania czegoś własnego, w każdym razie nikt by mnie nie słuchał, bo wyszedłbym na głupca. Ruszylibyśmy naprzód, zabijając wszystkich na naszej drodze. A potem, w samochodzie wypchanym materiałami wybuchowymi, zderzyliby się z wrogim rzędem czołgów i innych pojazdów opancerzonych jadących na wschód. A może pośmiertnie otrzymalibyśmy order.

DZIEWCZYNA Strzelec
To z nim śmiejesz się inteligencją, więc z przyjacielem Strzelcem. Najpierw nauczy i nauczy strzelać ze Schmeisera, chociaż nigdy nie widziała go w oczy. Dzięki towarzyskości i otwartości przyjaciela wszyscy będą wiedzieć o naszym zadaniu. Nasi będą serdecznie eskortowani, a wrogowie będą serdecznie witani. I to prawda! Bo okazuje się, że wzięliśmy broń, ale zapomnieliśmy zabrać do niej naboje.
Z uroku, uśmiechu migającego na twarzy przyjaciela, wrogowie zostaną rozbrojeni w sensie dosłownym i przenośnym. Na prośbę znajomego otrzymamy zaświadczenie o rzekomo poniesionych stratach. Do wrogów wrócimy jeszcze pięć razy, bo ci nie-Rosjanie albo błędnie przeliterują swoje nazwisko, albo pomylą się w warunkach pobytu. A kiedy w końcu wszystko będzie dobrze, wrócimy bezpiecznie, a dziewczyna natychmiast pobiegnie do funduszu emerytalnego, aby wyliczyć emeryturę.

DZIEWCZYNA KOZIOROŻEC
Och, to właśnie z nim podarują Bohaterowi kraju, więc to jest z jego dziewczyną Koziorożcem. Wszystko będzie tak jasno zaplanowane i przemyślane! Celowość jest najgłębszą, najistotniejszą cechą przyjaciela. Aby osiągnąć cel, zostaną wykorzystane doskonałe zdolności taktyczne, zręczność, a w niektórych przypadkach podstęp i konformizm. Zrobilibyśmy niemożliwe. Najpierw wysadzimy most. Podczas gdy wrogowie nawiążą komunikację, my zaminujemy stację kolejową. Utrata strategicznego obiektu zaniepokoi wrogów. Będą nas szukać w całym mieście, a my w tym czasie opuścimy miasto zdobyte przez najeźdźców na wrogim samolocie. Przez całą drogę moja koleżanka z pogardą, ale w milczeniu patrzy na mnie krwawiącego. I na pewno bym się zranił, bo nie byłbym w stanie biec tak szybko na pełnym biegu.

READ
Jakie uzależnienia są podatne na znaki zodiaku

WODNIK DZIEWCZYNA
Razem z moim przyjacielem Wodnikiem raczej nie będę musiał iść, zabierze ze sobą jeszcze kilka dziewczyn, tak samo oburzających i niezwykłych. Nie zdziwię się, jeśli zabiorą też ze sobą gitarę. Wszystkie taktyczne pytania dotyczące realizacji zaproponowanego wczoraj zadania okażą się dziś zupełnie bezużyteczne. I będziemy je poprawiać na bieżąco.
Więc zamierzam dokonać rekonesansu z tą budką. Zielone włosy, nie do pomyślenia stylowe ubrania i nasze ekstrawaganckie zachowanie sprawiają, że wrogowie myślą, że klauni zostali. Nie odważylibyśmy się kogoś zabić. Ale wędrując po mieście i śpiewając piosenki, stworzylibyśmy szczegółową mapę wszystkich punktów ostrzału wroga.

RYBA DZIEWCZYNKA
Nie mam dziewczyny Ryby, nawet nie wiem co powiedzieć. Ale miałem przyjaciela Ryby. Mówią o takich ludziach – ani rybach, ani mięsie. Często oczy są „mokre”. Żyje w swoim wyimaginowanym świecie, który jest bardzo daleki od rzeczywistości. Ze względu na nadmiernie rozwiniętą fantazję często myli prawdę z fikcją, pomijając pobożne życzenia, wierząc w niego całkowicie szczerze i myśląc, że inni uwierzą w ten sam sposób.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: