Na próżno zmieniono mini: postać Brigitte Macron stała się prostokątna w wieczorowej sukni w pionowe pasy

Formalnie żona prezydenta Francji, Brigitte Macron, została pierwszą damą od momentu wyboru męża, ale pomoc z jej strony w pierwszej kampanii wyborczej była niewielka. Tym razem pani Macron zdecydowała się pójść na całość, a drastyczna zmiana stylu była jednym z pierwszych kroków.

Brigitte Macron

Blond Brigitte Marie-Claude Tronier doprowadzała mężczyzn do szaleństwa

Dziewczyna urodziła się i wychowała w Amiens, w rodzinie bogatego mieszczańskiego Troniera. Była szóstym dzieckiem, ostatnią córką, a jej matka poświęcała jej wiele uwagi. Nic dziwnego, bo różnica z jego starszym bratem wynosiła 20 lat. Produkcja czekolady i sieć cukierni, którymi zajmowali się ojciec i najstarszy syn, przyniosły dobry dochód, a matka opiekowała się domem i dziećmi.

Niewiele wiadomo o okresie młodości. Brigitte, mimo swojej atrakcyjności, okazała się dość skromną dziewczyną, która przywiązywała dużą wagę do swojego wykształcenia. Było wielu chłopaków, wielu porównywało urodę z Brigitte Bardot i było ku temu wiele powodów.

Brigitte Macron

Pomimo swojej atrakcyjności nie miała powieści, pierwszy poważny związek zakończył się ślubem z Andre-Louisem Ozierem, który później został słynnym bankierem. Wkrótce (1975) urodził się syn, para doczekała się w sumie trojga dzieci i według wspomnień córki Tifenga była to silna i przyjazna rodzina.

Brigitte Macron

Narodziny dzieci nie wpłynęły na wygląd modelki i sylwetkę Brigitte. Po powrocie do Amiens zaczęła uczyć francuskiego i łaciny w Liceum Jezuickim. Podstawą stylu były krótkie spódniczki lub sukienki, luźne bluzki lub T-shirty, a ona wolała Chanel i Diora, na które mogła sobie pozwolić. Chociaż pracowała jako prosta nauczycielka w liceum, nigdy nie zwracała uwagi na artystyczne życie Amiens.

Brigitte Macron

W 1993 roku Emmanuel Macron, rówieśnik i kolega z klasy jego córki Laurence, wstąpił do Liceum i wkrótce zaczęła się historia najbardziej dyskutowanej powieści we Francji i późniejszego ślubu. Aby uniknąć skandalu, rodzice wysłali Emmanuela na studia do Paryża, ale po chwili wrócił i oświadczył się. Brigitte zastanowiła się, po czym się zgodziła, a rok po rozwodzie z mężem (2006 r.) wyszła za Macrona.

Skromna uroczystość odbyła się w ratuszu w Amiens, w tym samym miejscu, w którym 30 lat wcześniej Brigitte po raz pierwszy wyszła za mąż. Panna Młoda wybrała białą mini sukienkę, która zaskoczyła nielicznych gości, w końcu panna młoda miała już 54 lata.

READ
Wskaźnik masy ciała: jak określić BMI i dlaczego jest potrzebny?

Brigitte Macron

Od tego czasu kariera Macrona poszła w górę, a zbyt krótkie spódniczki na tle dużej różnicy wieku małżonków stały się smakowitym tematem dla prasy.

Pragnienie młodszego wyglądu było mocno wspierane przez męża

Kampania wyborcza Brigitte rozpoczęła się od wizyty na oficjalnej kolacji z królem Hiszpanii latem 2015 roku, co zbiegło się z początkiem ataków w prasie. „Starszy profurnet” drogo kosztował osławiony magazyn „Charlie Hebdo”, po czym media złagodziły swój zapał, ale osad pozostał.

Brigitte Macron

Było za co krytykować, nawet szanowany dom mody Louis Vuitton, który nazywa się „nie wyjął”. To właśnie ta marka Brigitte zaczęła dawać pierwszeństwo od 2013 roku. Otwarte ręce i nogi w tym wieku nie dodawały estetyki wizerunkowi żony odnoszącego sukcesy polityka. Kiedy pojawiła się ponownie w nowej sukience, krytycy mody już przestali się powstrzymywać, zwracając uwagę na fakt, że zmienił się tylko kolor.

Brigitte Macron

Wszystko to wydarzyło się w szczytowym momencie kampanii prezydenckiej, a na początku 2017 roku media otwarcie zaczęły pisać, że wizerunek Madame Macron nie odpowiada statusowi Pierwszej Damy.

Interesujące wiedzieć. We Francji status żony prezydenta nie jest oficjalnie ustalony, a starania Macrona, by to zrobić, spotkały się z ostrym sprzeciwem społeczeństwa. W dużej mierze tylko ze względu na upodobania żony w szafie.

Próby zmiany wizerunku za pomocą garniturów do spodni również okazały się takie sobie, wywołując kolejną falę kpin.

Brigitte Macron

Nowy obraz, który wszyscy w końcu uznali za przyzwoity

W lipcu 2020 roku sytuacja polityczna we Francji uległa eskalacji, rating Macrona nie dawał podstaw do łatwego zwycięstwa. A Brigitte postanowiła, przynajmniej ze swojej strony, zmniejszyć intensywność ataków. Na oficjalnym przyjęciu z okazji Dnia Bastylii wystąpiła w surowej i długiej sukience, co wywołało burzę dyskusji, a większość ocen była zdecydowanie pozytywna.

Brigitte Macron

Po pewnym czasie publiczność zobaczyła ją w sukience, jeśli nie midi, ale już nie mini. Biorąc pod uwagę, że nie była to publikacja, wszyscy zaczęli mówić o nowym wizerunku.

Brigitte Macron

Eksperci mody nie wiedzą, z czym kojarzyć tak drastyczne zmiany. Być może Brigitte zdała sobie sprawę, że bycie młodszym w wieku 67 lat oznacza zabawniejszy wygląd. Bez względu na powód, nowy wizerunek pierwszej damy Francji naprawdę zbliżył się do tego, co chcieli zobaczyć Francuzi.

READ
Strategie żywieniowe, które naprawdę działają!

Brigitte Macron

Oczywiście lata nikogo nie malują i szczerze mówiąc Madame Macron udało się zrobić naprawdę dużo. Będąc obojętną na biżuterię i chwytliwe akcesoria, przynajmniej w tym stała się przykładem dla zamożnych kobiet z kraju. Nawet zagorzali krytycy rodziny nie raz to zauważyli.

Chciałbym wierzyć, że zmniejszenie intensywności krytyki strojów żony pomoże Macronowi walczyć o drugą kadencję, jeśli kolejna kardynalna przemiana nie nastąpi przed kwietniem przyszłego roku.

Brigitte Macron

I są do tego wszystkie warunki. Niedawno zażartowała w wywiadzie: „Rano jemy śniadanie we trójkę, jestem moim mężem i zmarszczkami”. Potem dodała, że ​​jest nimi zmęczona (mamy nadzieję, że chodzi tylko o zmarszczki). A jeśli tak, to zamożną kobietę stać na pozbycie się ich. Jeśli tak się stanie, chcę wierzyć, że Brigitte poradzi sobie z tym bez fanatyzmu.

Od czasu swojego debiutu w Pałacu Elizejskim Brigitte Macron konsekwentnie przyciąga uwagę publiczności. Dziennikarze nazywają ją nową ikoną stylu i feminizmu. Stroje pierwszej damy są zawsze przemyślane i podkreślają smukłą sylwetkę. Karl Lagerfeld nazwał postać Madame Macron nienaganną, a jej nogi najpiękniejszymi w Paryżu.

Smukłe nogi Brigitte Macron

Pierwsza dama nigdy nie przegapi okazji, aby pokazać swoje smukłe nogi

Pytanie, jak utrzymać młodzieńczą sylwetkę w wieku 67 lat, dotyczy nie tylko Francuzek, ale także wielu kobiet na całym świecie. Niektóre tajemnice żony prezydenta zostały ujawnione przez Caroline Derrien i Candice Nedelek w swojej książce Les Macron.

Brigitte Macron na rowerze

Madame Macron uwielbia jazdę na rowerze

Madame Macron ma wielkie szczęście z dziedzicznością. Od urodzenia ma szczupłą sylwetkę. Aby jednak zachować ten dar natury, pierwsza dama z wiekiem zaczęła stosować żelazną dyscyplinę. Brigitte Macron to zapalona kolarka. Fotografom wielokrotnie udawało się uchwycić ją podczas jazdy na rowerze.

Macrony na rowerze

Na wakacjach para prezydencka jeździ razem na rowerze

Jednak takie ćwiczenie jest dostępne tylko w czasie wakacji, a zwykle dzień pierwszej damy zaczyna się od sesji na rowerze stacjonarnym w Pałacu Elizejski, która trwa około godziny. Ponadto jej kompleks fitness obejmuje trening siłowy i Body Ballet. Wszystkie ćwiczenia są dostosowane do wieku i bezpieczne dla mięśni i stawów.

Spacer z Labradorem Nemo - część treningu Madame Macron

Chodzenie z Labradorem Nemo jest częścią treningu Madame Macron

READ
Aplikacja mobilna „Twój Trener” - treningi na siłowni i w domu

Kolejny sekret smukłej sylwetki Madame Macron: długie spacery z czarnym labradorem Nemo, ulubieńcem i talizmanem prezydenckiej pary.

Jeśli chodzi o jedzenie, Brigitte Macron stosuje zbilansowaną dietę. W maju 2020 r. prezydencki szef kuchni Guillaume Gomez rozmawiał z Pomadą o preferencjach Pierwszej Damy. Ma ścisłą zasadę: jedz 10 warzyw i owoców dziennie, najlepiej sezonowych. Ale nie w formie koktajlu lub smoothie, ale w kawałkach, aby uzyskać niezbędny błonnik.

Brigitte i Emmanuel Macron na okładce magazynu

Zdjęcie Brigitte Macron w kostiumie kąpielowym zachwyciło Francuzki, sierpień 2016 r

Produkty pochodzą z najbliższych regionów Francji lub terytoriów morskich. Niedawno w ogrodzie Pałacu Elizejskiego wybudowano szklarnię, która zaopatruje kuchnię prezydenta w ekologiczne warzywa i zioła.

Brigitte Macron w restauracji

Pierwsza Dama czasami odwiedza restaurację z przyjaciółmi.

Pani Brigitte preferuje kuchnię narodową: w menu dużo sałatek, grillowanych ryb i owoców morza. Kobieta ogranicza spożycie mięsa, ale nie może odmówić ulubionych serów. Madame Macron praktycznie nie pije alkoholu, tylko czasami może wypić kieliszek białego wina, które często pozostaje niedokończone.

Brigitte Macron z mężem

Dla pani Brigitte posiłek to prawdziwy rytuał.

Szef kuchni Gomez uważa, że ​​jednym z sekretów szczupłości żony prezydenta jest to, że dla niej jedzenie to nie tylko sposób na zaspokojenie, ale piękny rytuał. Pierwsza dama je bardzo powoli, małymi porcjami: takie podejście całkowicie eliminuje przejadanie się.

Brigitte Macron w kostiumie kąpielowym teraz 2020

Zdjęcie pary Macronów zrobione podczas wakacji na Lazurowym Wybrzeżu, sierpień 2020 r.

Większość Francuzek podziwia smukłą sylwetkę Brigitte Macron, ale pojawiają się też negatywne komentarze na jej temat. W sierpniu 2020 r. na portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia reszty pary prezydenckiej. Wielu czytelników zauważyło jędrny biust i jędrną sylwetkę pani Macron, ale doradzono jej, aby przybrała na wadze, ponieważ jej ramiona wyglądają na zbyt szczupłe.

Brigitte Macron w kostiumie kąpielowym

Hejterzy uważali, że ręce Brigitte Macron są zbyt cienkie

Rówieśnicy ojczyma: Jak wyglądają i robią dzieci Brigitte Macron – przeczytaj tutaj

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: