Na nowym zdjęciu pierś Iriny Pegovy sięgała jej podbródka

Latem 2021 roku Irina Pegova będzie obchodzić 43. urodziny. Aktorka zerwała z dodatkowymi kilogramami, ale „najważniejsza rzecz” – dołeczki na policzkach, popiersie 5. rozmiaru i charyzma pozostały przy niej. Gwiazda niczym bohaterka kultowego filmu udowodniła, że ​​„po czterdziestce dopiero zaczyna się życie” i popisała się talentem na lodzie i na parkiecie, biorąc udział w popularnych programach telewizyjnych.

Jak twarz aktorki zmieniała się z wiekiem

Na zdjęciu w młodości Irina Pegova wygląda jak „dziewczyna z sąsiedniego podwórka” – nie zachwyca swoim pięknem i wyrafinowaniem, przyjmuje to z entuzjazmem i wdziękiem. Pulchna i wielkooka, z zadartym nosem i rozbrajającym uśmiechem (którego urok dodają dołeczki na policzkach), aktorka stała się ucieleśnieniem typowej mieszkanki rosyjskiej wsi lub małego prowincjonalnego miasteczka.

Przed operacją plastyczną: Irina Pegova w młodości

Przed operacją plastyczną: Irina Pegova w młodości

W młodości Irina Pegova oczywiście nie wykonywała chirurgii plastycznej – przez wiele lat rysy i architektura twarzy były zachowane zgodnie z zamierzeniami natury. Metamorfozy zaczęły pojawiać się w wieku dorosłym i prowokowały je nie tylko naturalnymi procesami więdnięcia. Aktorka straciła dużo na wadze, a jej twarz stała się wychudzona: jej policzki straciły „sygnaturową” objętość, jej podbródek stał się ostrzejszy, a nos zaczął wyglądać bardziej „imponująco”.

Stało się: twarz Iriny Pegovy przed i po odchudzaniu

Stało się: twarz Iriny Pegovy przed i po odchudzaniu

Fakt, że zmarszczki i zmniejszenie turgoru skóry, aktorka zatrzymuje się w czasie dzięki zastrzykom kosmetycznym i zabiegom przeciwstarzeniowym, pokazuje zdjęcie Iriny Pegovy bez makijażu. Jej skóra jest dobrze nawilżona i napięta, prawdopodobnie dzięki biorewitalizacji, a brak fałd skórnych między brwiami i na czole wskazuje na zastrzyki z botoksu. Nawiasem mówiąc, gwiazda nie odmawia stosowania leków rozluźniających mięśnie, ale wyznaje zasadę rozsądnej wystarczalności i nie zamierza zmienić twarzy w martwą maskę.

Na zdjęciu aktorka Irina Pegova bez makijażu

Na zdjęciu aktorka Irina Pegova bez makijażu

Jak dotąd Irina Pegova mówi, że nie wykonywała operacji plastycznych, chociaż porównując jej zdjęcia przed i po utracie wagi, zaczynasz w to wątpić. Np. gdzieś odszedł obrzęk dolnych powiek (może aktorka wykonała dolną plastykę powiek?), a kości policzkowe wyglądają bardziej niż w młodości (efekt ten zapewnia konturowanie wypełniaczem hialuronowym lub operacja usunięcia grudek Bisha ).

Galeria zdjęć aktorki

Galeria zdjęć aktorki

Jak zmieniła się postać Iriny Pegovy

Według wspomnień aktorki w dzieciństwie była szczupła, a z wiekiem nabierała „apetycznych” form. Co zaskakujące, pozostała przy niej główna atrakcja celebrytki – popiersie 5. rozmiaru po imponującej utracie wagi. Ale teraz „konkuruje” z długimi nogami i cienką talią celebryty.

READ
Mamy i ich córki-gwiazdy poznały się na zdjęciu w tym samym wieku

Irina Pegova schudła: przed i po zdjęciach

Irina Pegova schudła: przed i po zdjęciach

Irina Pegova nie ukrywa, że ​​profesjonalny dietetyk i trener personalny pomogły jej schudnąć, a siła woli pomogła jej utrzymać wynik. Teraz jej dzień zaczyna się od bieżni, aktorka zjada małe porcje, odmawia tłustych i smażonych potraw, wyklucza słodycze z diety, pije dużo wody i wstaje od stołu z lekkim uczuciem głodu.

Oceń zdjęcie Iriny Pegovy w stroju kąpielowym

Oceń zdjęcie Iriny Pegovy w stroju kąpielowym

Irina Pegova, która schudła, świetnie wygląda w kostiumie kąpielowym, a jej kreatywność znacznie się poszerzyła.

Irina Pegova na scenie

Irina Pegova: data urodzenia, wzrost, waga, operacja plastyczna

Data urodzenia miejsce urodzenia 18 czerwca 1978 / ZSRR, Federacja Rosyjska, obwód Niżny Nowogród, Wyksa.
Zawód Aktorka teatralna i filmowa.
Parametry wzrostu / wagi / sylwetki 155 cm / 58 kg (po schudnięciu) / 98 – 66 – 94 cm.
Zweryfikowana chirurgia plastyczna / zabiegi kosmetyczne Nie. / Botoks.
Domniemany plastik Plastyka powiek, plastyka konturowa.

Interesujące fakty o życiu Iriny Pegova

Sportowa dziewczyna. Jako dziecko Irina uprawiała lekkoatletykę, narciarstwo, pływanie, szermierkę i sporty jeździeckie. Jej ojciec, trener Siergiej Zacharowicz Pegow, marzył, aby jego córka poszła w jego ślady i poświęciła swoje życie sportowi. Nabyte umiejętności przydały się aktorce w projekcie Epoka lodowcowa, w którym współpracowała z łyżwiarzem figurowym Aleksiejem Tichonowem.

To była Ira Pegova w dzieciństwie

To była Ira Pegova w dzieciństwie

Idol – Edith Piaf. Pasja do sportu minęła, gdy Irina Pegova dostała się do szkoły muzycznej. Oprócz gry na skrzypcach opanowała podstawy sztuki wokalnej i kompozytorskiej, a po udanym występie na konkursie dla dzieci „Chcę zostać gwiazdą” postanowiła zostać piosenkarką.

W aktorce przez Politechnikę w Niżnym Nowogrodzie. Irina wstąpiła na politechnikę, by uśpić czujność rodziców, którzy nie chcieli dla córki kariery artystycznej. Równolegle Pegova zdała egzaminy w Szkole Teatralnej w Niżnym Nowogrodzie, a następnie kontynuowała studia na wydziale reżyserii GITIS.

Irina Pegova w projekcie „Epoka lodowcowa”

Irina Pegova w projekcie „Epoka lodowcowa”

Idealny związek i piekło wspólnego życia. Tak więc jej mąż, aktor Dmitrij Orłow, mówił o swoim małżeństwie z Iriną. Po pięciu latach „niebiańskiego życia” mężczyzna stwierdził, że obok niego nie stoi pogodna i domowa żona, ale kupiecka, krnąbrna „wściekłość”, która nie chce brać pod uwagę jego zainteresowań. Aktorka nie skomentowała rozwodu, ale powiedziała, że ​​jest silną kobietą i nie jest łatwo z nią żyć. Teraz Irina Pegova jest wolna, chociaż od czasu do czasu przypisuje się jej powieści z kolegami na scenie i na planie.

READ
Znane kobiety, które opuściły rodzinę dla kochanka

Zdjęcie rodzinne: po lewej Irina Pegova z mężem i córką, po prawej aktorka z dorosłą córką

Zdjęcie rodzinne: po lewej Irina Pegova z mężem i córką, po prawej aktorka z dorosłą córką

Dzieci. W 2006 roku Irina Pegova urodziła córkę, z którą są bardzo blisko. Tatiana Orłowa uczy się w szkole, jej plany nie są jeszcze znane. Fani zauważają, że dziewczyna wygląda bardzo podobnie do swojego ojca, chociaż jej postać wyraźnie trafiła do matki – równie wesoła, otwarta, ale z „żelaznym prętem” w środku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: