Na godzinę przed niewiernością, czyli które kobiety przyciągają mężczyzn

To często zadawane pytanie, na które nie ma jednej odpowiedzi. Ale jednej rzeczy możesz być jednoznacznie pewien: jeśli mężczyzna oszukuje, to jest ku temu powód. I nawet nie sam.

Być może jego druga połowa nie była tak blisko niego, jak się wydawało. A może nie wydaje się już tak atrakcyjna. Może dziewczyna po prostu stała się nadmiernie rozdrażniona lub straciła dawną pasję w łóżku. Możliwe też, że człowiek po prostu cieszy się samym faktem niewierności i tym, że go brakuje.

Bez względu na główny powód niewierności mężczyzny, jego kochanka najprawdopodobniej rekompensuje to, czego nie daje mu ukochana osoba. I to są rzeczy, których desperacko potrzebuje. W większości relacje z kochanką opierają się na zabawie, pociągu, pożądaniu i seksie.

Oczywiście, jeśli masz do czynienia z tym, wszystko może być znacznie bardziej skomplikowane.

Z czasem, gdy namiętność opadnie, mogą pojawić się inne problematyczne aspekty związku: nadmierna zmienność nastrojów, zazdrość i poczucie niepewności. Wszystko to prowadzi do tego, że spędzacie ze sobą coraz mniej czasu i coraz bardziej się sobą rozczarowujecie.

Victoria Milan, redaktorka jednego z popularnych serwisów randkowych, zajęła się badaniem przyczyn oszustw.

Udało jej się przeprowadzić masową ankietę wśród 8210 mężczyzn, którzy regularnie odwiedzają serwis randkowy. Wszyscy reprezentują różne kraje, takie jak USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Włochy, Kanada, Polska i inne. Przede wszystkim Victoria była zainteresowana pytaniem: co dokładnie popycha tych mężczyzn do zdrady. Oto jej wnioski:

1. Częste wahania nastroju.

Wszyscy czasami się zniechęcamy. Ktoś zatrzymuje swój smutek dla siebie, a ktoś jest przyzwyczajony do wyrzucania całej negatywności na innych.

Na samym początku związku każdy stara się ukryć swoje negatywne emocje, aby zachować pozytywne nastawienie i szczęście. Podobno łatwiej jest przekonać partnera, że ​​wszystko jest w porządku i nie ma powodu do zmartwień. Ale gdy tylko znajdziesz swoją strefę komfortu w tych związkach, ktoś natychmiast zaczyna się relaksować i pozwala przejąć kontrolę nad wahaniami nastroju.

Według ankiety 97% mężczyzn określiło zbyt częste wahania nastroju u partnera jako bardzo irytującą cechę.

READ
40 szykownych opcji makijażu wieczorowego i małe sekrety jego tworzenia

2. Zazdrość.

Oczywiście ankietę przeprowadzono wśród mężczyzn, którzy już więcej niż raz uciekali się do cudzołóstwa. Nic więc dziwnego, że ich bratnia dusza często okazywała zazdrość i podejrzliwość. Ale 96% ankietowanych mężczyzn stwierdziło, że nie podoba im się to zachowanie.

Być może zazdrość objawiła się jeszcze przed rozpoczęciem zdrady. Co więcej, ta skrajnie negatywna cecha jest nieodłączną cechą wielu kobiet, które mogą bezzasadnie oskarżać swoich mężczyzn o posiadanie powiązań z boku. Co dziwne, to zazdrość popycha mężczyzn do zdrady.

3. Omawianie życia seksualnego z przyjaciółmi.

Tak, mężczyźni nie lubią, gdy ich żony zaczynają omawiać intymne chwile z bliskimi przyjaciółmi. Tak więc 93% mężczyzn nie chce, aby ich bratnie dusze dzieliły się szczegółami ich życia seksualnego ze wspólnymi znajomymi. Ten powód wydaje im się zbyt irytujący.

Zastanów się: im dłużej trwa twój związek, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz mieć wspólny krąg przyjaciół. Oznacza to, że nie tylko jedna osoba, ale wszyscy inni mogą naprawdę dowiedzieć się o wszystkich intymnych szczegółach.

4. „Ona bardzo szybko się denerwuje!”

Mężczyzn w tym aspekcie denerwuje fakt, że ich partnerki często i szybko denerwują się różnego rodzaju drobiazgami. Nigdzie łatwiej!

Problem polega na tym, że każdy długotrwały związek, w którym oboje jesteście już pogrążeni w codzienności, prowadzi do walki z drobnymi irytującymi czynnikami. Może to być nieporządne ubranie, góra brudnych naczyń w zlewie lub obcięte paznokcie na stoliku do kawy, które ktoś zapomniał wyrzucić.

Oczywiście kobieta może z tego powodu wyrazić swoje niezadowolenie z mężczyzny, często zniechęcając się i denerwując. Kochanka nie zrobi nic takiego, ponieważ po prostu jeszcze tego nie spotkała.

Jeśli chodzi o poważny związek, zawsze jest miejsce na drobne rozczarowania. Ale 90% mężczyzn uważa, że ​​jest to zbyt denerwujące i zmusza ich do oszukiwania.

5. „Ona nie wyjaśnia, czego chce!”

Według badania 89% mężczyzn stwierdziło, że ten czynnik jest dla nich irytujący.

Kobiety mogą liczyć na intuicję swoich partnerek. Zwłaszcza jeśli związek trwa już od dłuższego czasu. Mogą oczekiwać, że ich mężczyzna znajdzie dla nich czas, pomoże w domu i obsypie ich komplementami bez nawet podpowiedzi. Ale to nie jest.

READ
Wyglądaj nieskazitelnie bez mnóstwa makijażu: proste życiowe hacki i wskazówki dla kobiet

Kochanka zachowuje się bardziej bezpośrednio, ponieważ nie ma takiego przywileju jak czas.

6. Unikanie intymności seksualnej.

Tak, 88% mężczyzn szczerze zastanawia się, dlaczego ich druga połówka nie chce się kochać, a to ich denerwuje!

Chociaż jest to całkiem normalne, gdy atrakcyjność ustępuje w związku, który trwał przez wiele lat. Niestety większość z nas ułożona jest w taki sposób, że pasja budzi się dopiero w momencie pojawienia się nowego partnera.

Mężczyźni często mają wyższy poziom pożądania seksualnego niż kobiety i dlatego mają tendencję do „wspierania apetytu” z boku.

7. Potrzeba ciągłego udowadniania swojej miłości.

Mężczyźni, którzy wzięli udział w badaniu, nie chcieliby, aby ich partnerka czuła się niepewnie swoim wyglądem. Ale są bardzo zmęczeni ciągłą potrzebą kobiet do słownych zapewnień o miłości lub pięknie.

Jak wynika z badania, 87% mężczyzn nie jest cały czas gotowych na takie zachowanie. Nie każdy z nich wie, jak dobrać właściwe słowa, a ktoś nawet widzi w takim zachowaniu osobę niepewną siebie. Oczywiście wszystko to odpycha.

8. Obsesja na punkcie wzrostu.

Kobiety często mają obsesję na punkcie wzrostu swojego mężczyzny. Oczywiście ten czynnik może zagrać okrutny żart, zwłaszcza jeśli facet jest naprawdę niski.

Badanie wykazało, że 87% mężczyzn uważa takie wymaganie za wyjątkowo irytujące. Kochanki często nie zwracają uwagi na wzrost, dlatego mężczyzna może czuć się bardziej pożądany i pewny siebie w ich ramionach.

9. Za dużo pytań!

Zastanawiam się, którego mężczyznę nie denerwuje duża liczba pytań ze strony swojej kobiety? Ale rzeczywistość jest taka, że ​​zjawisko to ma miejsce cały czas. Być może kobieta próbuje w ten sposób dowiedzieć się o obecności kochanki?

Badanie wykazało, że 65% mężczyzn nienawidzi dużej ilości pytań.

To dość dziwne, że większość ludzi nie nauczyła się obiektywnie postrzegać rzeczywistości. W końcu partner może zadawać pytania tylko dlatego, że martwi się o Ciebie lub chce wiedzieć o Twoim samopoczuciu. Czy to naprawdę takie złe?

Jak widać, te 9 działań można interpretować na różne sposoby. Ale ankieta może być naprawdę przydatna dla każdego, nie tylko dla kobiet, które zostały oszukane przez swojego mężczyznę. Być może powinieneś ponownie rozważyć ustalone normy zachowania w swoim umyśle.

READ
10 sposobów na ukrycie niedoskonałości sylwetki na plaży dla tych, którzy nie schudli przed latem

Jeśli jesteś mężczyzną, który myśli o posiadaniu lub już wziął kochankę, to twoje zachowanie może sprawić, że kobieta zachowywać się w ten sposób. Być może powinieneś trochę się uspokoić i spróbować rozwiązać problem.

Jeśli jesteś kobietą w poważnym związku, możesz przeanalizować własne zachowanie. Być może jakiś aspekt twojej postaci naprawdę odpycha mężczyznę, ale tego nie zauważasz?

W rzeczywistości przyczyny zdrady są tak proste, a czasem absurdalne, że nasuwa się logiczny wniosek: co, jeśli po prostu spróbujesz trochę i naprawisz sytuację w związku? Może w ogóle nie byłoby zmian?

Lubię, gdy kobieta ma oczy jak “dziwka”. To wtedy nawet bez mężczyzny, nawet z mężczyzną, ale dama jest od razu jasna: nie opuściła jeszcze „wielkiego seksu”. Takie kobiety bardzo różnią się od zwykłych, o wymarłym wyglądzie. Najprostszym znakiem, dzięki któremu można ją odróżnić w tłumie, jest
takie kobiety mają inny chód, bardziej elastyczny, pewny siebie. Mają mocniejsze nerwy i lepszy nastrój. Bo bez względu na to, co mówią o nieśmiertelnej kobiecej duszy, kobieta czuje się pewna siebie tylko w jednym przypadku – kiedy jest pożądana. Wszystko inne to nerwy napięte sznurkami, łzami i napadami złości. Kobieta to na ogół taka tajemnicza istota, która przy pomocy pary butów i farby do włosów potrafi zrobić takie rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie posprzątać przez wiele lat. W kratę!

Każda zakochana, flirtująca lub przyznająca się do zakochania kobieta ma bezwstydne oczy. Nie bez powodu w Pakistanie za jedno gorące spojrzenie na człowieka potrafią otruć – podobno wiedzą, że oczy są jeszcze potężniejszą bronią niż ksiądz. Podczas gdy oczy płoną, tyłek można napompować. A kiedy oczy wyjdą – już tu i nikt nie dba o twoich księży. A ty przede wszystkim.

Kiedy kobieta jest zdrowa, pewna siebie, odnosząca sukcesy, aktywna i wie, że jest piękna, wtedy jej oczy na pewno płoną. Cóż, ona reaguje na mężczyzn w inny sposób. Nie jest faktem, że się wpuszcza, ale uwielbia komplementy i strzela oczami oh-oh-oh. A ja ze swojej strony w pełni aprobuję takie zachowanie.

Ale chcę, abyś jasno zrozumiał: wysoki ton seksualny nie jest oszukiwaniem samego siebie, ale tylko jego prawdopodobieństwem. Jeśli prawdopodobieństwo jest wysokie, mąż najprawdopodobniej patrzy na taką żonę i szanuje swój obowiązek małżeński. Jeśli prawdopodobieństwo jest niskie lub, co gorsza, zero, wtedy ta kobieta smakuje jak przaśne warzywne jedzenie dla niemowląt, jeśli ktoś je zjadł. Tam, dziewczyna po drugiej stronie monitora, zjadłeś, wiem.

READ
6 odpowiedzi na najbardziej nieoczekiwane pytania

Krótko mówiąc, wysoki ton seksualny dla kobiety jest cudowny. Ale zdrada – nie tak bardzo. Zwłaszcza jeśli nie jest to zdrada z powodu sprzeczności nie do pogodzenia (napoje, bicie, spacery), ale jeśli jest to zdrada, której towarzyszy sformułowanie: zmęczona mężem. Sama kobieta nie wie, co dokładnie jest złe. Nie można formułować roszczeń. Ciągle powtarza – ma tego dość. Nie lubię. Nie chcę. Żadnych emocji, nic. Siedzi, myśli: co robić?

Nasze kobiety są jak narkomani. Od młodości znają jeden lub dwa sposoby na uzyskanie ostrych emocji. Pierwszym sposobem jest potajemne upicie się nocą ciastkami, a drugim sposobem jest nagłe oszukanie męża. Co więcej, wybór ten można łatwo wytłumaczyć. Ciasta są tanie, a lubieżni mężczyźni gotowi tańczyć do twojej melodii i zabawiać cię łatwym seksem są jeszcze tańsi. Te na ogół kosztują pięć kopiejek za pęczek w prawie każdym wieku, co jest najbardziej zaskakujące.

Otóż ​​kobieta zaczyna szukać dla siebie „emocji”. Jak coś biznesowego: poszedłem do kąpieli. I tu masz wstyd i poczucie winy i przyjemne erotyczne wspomnienia ciągnące podbrzusze i nadzieję na związek, a nawet lekki wzrost poczucia własnej wartości. A może nawet niewielka poprawa wyglądu, towarzysząca każdej lekkiej miłości. A może nowa powieść. Z burzami namiętności.

Problem polega na tym, że na dłuższą metę nowe związki zwykle nie kończą się lepiej niż stare. Zniszczenie rodziny jest tak samo głupie i daremne, jak wyburzenie domu, kiedy trzeba go tylko zmienić.

Dlatego wydaje mi się, że kobieta, której życie straciło emocje, nie powinna spieszyć się z nowym związkiem. Kiedy staje się nie do zniesienia i wydaje się, że wpadła w bagno, wystarczy zadbać o wysoki ton seksualny. Aby diabły wróciły do ​​oczu. A to osiąga się pracując nad sobą, swoim ulubionym hobby/biznesem i dietą. Cóż, masz mnie. Dla mnie prawdziwa kobieta powinna wyglądać na godzinę przed zdradą. Ale jednocześnie zawsze zatrzymuj się przed nim.

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z tym, że kobieta próbuje nadrobić brak emocji w życiu, rozpoczynając nowy związek? Do czego to doprowadziło?

READ
Astro prognoza 2023 dla wszystkich znaków zodiaku
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: