Mylili zwykłych ludzi z hollywoodzkimi celebrytami

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Wszyscy ludzie lubią myśleć, że są wyjątkowi. I tak jest w rzeczywistości: nie ma drugiej osoby o takich samych zdolnościach, myślach, uczuciach. Ale czasami zdarza się, że spacerując po mieście, w swojej sprawie, zauważamy osobę, która jest jak dwie krople wody, na zewnątrz podobna do kogoś, kogo znamy. A najciekawsze jest to, kiedy spotykamy osobę, która wygląda jak jakaś celebrytka. Dlatego pomysł Freddy’ego Slivinsky’ego, człowieka, który stworzył na Instagramie społeczność „Same de la Same”, poświęconą sobowtórom „gwiazd”, odniósł taki sukces.

Ludzie, którzy wyglądają jak gwiazdy z całego świata, wysyłają swoje zdjęcia do Freddiego. W tym wyborze zdjęć bliźniaków „gwiazd” znajdują się takie, które sprawiają, że zaczynasz się zastanawiać, która z nich jest oryginalna, a która jest podwójna. Niektórzy ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że są bardzo podobni do słynnego aktora, piosenkarza czy polityka. Spokojnie żyją swoim życiem. Wręcz przeciwnie, są tacy, którym udaje się na tym skorzystać. Oto wybór 20 najlepszych dubletów znanych osób.

Rebecca Maielano i Shakira.

Przypadkowo również piosenkarka, Rebeca Maiellano, mieszka i pracuje w Wenezueli. Według niej niesamowite podobieństwo do Shakiry nie tylko jej nie przeszkadza, ale naprawdę pomaga. Jej programy cieszą się popularnością, jest zapraszana do telewizji, udzielane są komentarze i wywiady. W pełni wykorzystuje swoją szansę: pisze piosenki, występuje z koncertami. Przyjęła też bardzo wymowny pseudonim Shakibecca (od imion Shakira i Rebecca).

Denise Onona i Kate Moss.

Tutaj możesz nawet pomylić się, gdzie jest. Na zdjęciu po lewej jest podwójna, a po prawej prawdziwa Kate. I to też jest zbieg okoliczności! Zarówno Denise, jak i Kate są supermodelkami. Dziewczyna z małego angielskiego miasteczka Ormskirk, Denise Onona, żyła swoim zwyczajnym życiem. Wyszła za mąż, urodziła dziecko i nawet nie podejrzewała, jaka jest dla niej przygotowana przyszłość. Kiedy przechodnie na ulicy zaczęli jej nie przepuszczać, myląc ją z Kate Moss, postanowiła to wykorzystać i ostatecznie również została supermodelką. Denise nie ma końca dla fanów. Jest wdzięczna losowi za to, że jest tak podobna do Kate. „Dzięki temu moje życie wypełniają ciekawe wydarzenia. Dużo podróżuje. Życie jest przygodą!” mówi Deniz Onona.

READ
Dziewczyna w bieli: Angelina Jolie uderzyła w kobiecy sposób

#3. Justin Timberlake

Justin Timberlake i jego sobowtór.

Po prawej stronie jest prawdziwy Justin, a po lewej jego amerykański odpowiednik, zarejestrowany online jako „justintimberlakelookalike” (wyglądam jak Justin Timberlake). Oto, co mówi:
„Ludzie bardzo się ekscytują, kiedy mnie widzą. Jestem zaszczycony, że mogę wyglądać jak Justin, biorąc pod uwagę, jak bardzo jest kochany i szanowany przez swoich fanów”.

Brytyjska stewardesa i Meghan Markle.

Brytyjska stewardesa Christina Mathis jest uderzająco podobna do byłej amerykańskiej aktorki i obecnej księżnej Sussex. Według niej pasażerowie, ilekroć ją widzą, uśmiechają się i relacjonują, jak bardzo przypomina Meghan.

Sir Elton i jego fan Dave Bills.

Amerykanin Dave Bills jest po prostu zachwycony swoim podobieństwem do Sir Eltona. Jest jego fanem, a nawet zna go osobiście! „To świetna zabawa!”, mówi. „Kilka lat temu byłem na koncercie Eltona w Leicester w Wielkiej Brytanii i oczywiście przebrałem się za Eltona. Przez cały wieczór byłem “atakowany” przez jego fanów, dałem nawet kilka autografów.

Kim Jong-un i jego kopia.

Podwójny potężny przywódca KRLD ma 31 lat, urodził się w Urugwaju. W wieku 14 lat przeniósł się z rodzicami do Izraela. Pracuje jako copywriter. O swoim podobieństwie do przywódcy Korei Północnej mówi: „Jest super! Ludzie po prostu zastygają w zmieszaniu na kilka sekund, kiedy mnie widzą. Wtedy zaczynają się śmiać, ale bardzo rzadko chcą kontynuować komunikację.

Tom Cruise i jego młodsza wersja.

Kopia młodego Toma pracuje jako jego sobowtór od 9 lat. Ludzie uwielbiają nostalgię za przeszłością i cieszą się fotografowaniem z młodszą wersją Toma Cruise’a.

#osiem. Robbie Williams

Robbiego Williamsa i Tony

Tony Lewis jest oficjalnym dublerem piosenkarza. Od 10 lat znakomicie go naśladuje. To jest jego zawód. Według niego, gdziekolwiek jest, ktoś na pewno krzyknie do niego: „Robbie!” Tony spotkał się z Williamsem, rozmawiali z przyjemnością, rozmawiali o piłce nożnej.

#9. Daniel Craig / Agent 007

Agent 007 i jego odpowiednik.

„Fajnie jest być pomylonym z Jamesem Bondem. Zatrzymuję się prawie za każdym razem, gdy wychodzę na zewnątrz. Ludzie chcą robić ze mną zdjęcia. Zacząłem nawet wierzyć, że jestem nim. Podoba mi się i myślę, że nigdy nie będę się nudzić!”

#dziesięć. Angelina Jolie

Angelina Jolie i jej sobowtór.

„Za każdym razem, gdy jestem porównywana do Angeliny, czy to w pracy, w Internecie, czy po prostu na ulicy, jestem bardzo zadowolona, ​​a nawet pochlebia mi. Ale szczerze mówiąc, sam jestem zaskoczony naszym podobieństwem. Myślę, że jest absolutnie nie do podrobienia!”

READ
Sieć podziwia piękno żony Igora Akinfiejewa

#jedenaście. Benedicta Cumberbatcha

Benedict Cumberbatch i jego odtwórca.

„Bardzo często znajomi mówili mi, jak bardzo przypominam Benedykta. Nie obchodziło mnie to, nie myślałem o tym. Potem zagrałem Dr Strange na Comic-Conie i zaczęli mnie zatrzymywać na ulicy, prosząc o autograf i robiąc zdjęcie.

John Lennon i jego sobowtór.

„Moje podobieństwo do Johna jest całkowicie naturalne. Ale naprawdę chciałem to wzmocnić i pracowałem nad swoim wyglądem. Mam ten sam styl ubioru, fryzurę. Ludzie zwykle są zaskoczeni i podekscytowani, kiedy mnie widzą”.

„Izraelski Johnny Depp” i prawdziwy Johnny Depp.

Ten człowiek nazywa się „izraelski Johnny Depp”.

#czternaście. Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson i sobowtór.

„Ludzie po prostu codziennie mi mówią, że wyglądam jak Samuel L. Jackson. To jest niesamowite! Jestem naprawdę pod wrażeniem naszego podobieństwa!”

#piętnaście. Sansa Stark / Gra o Tron

Uczennicy często mówiono: „Hej, wyglądasz jak pani, którą widziałem w telewizji”.

„Wszystko zaczęło się w liceum jako żart. Powiedziano mi, że wyglądam jak „dama, którą widziałem w telewizji”. Byli ludzie, którzy zatrzymali mnie na ulicy i prosili, żebym zrobiła im zdjęcie. Pewnego razu jakiś facet, przejeżdżając samochodem i widząc mnie, głośno krzyknął: „Hej, jesteś Sansa Stark, prawda?”. To było takie zabawne!”

Gdy tylko zobaczą go na ulicy, zaczynają tańczyć jak w „Gangnam Style”.

„To takie zabawne, kiedy po prostu idziesz ulicą, zwłaszcza w okularach przeciwsłonecznych, a ludzie nagle zaczynają się poruszać jak w Gangnam Style. Wyjmują telefony komórkowe, żeby zrobić ze mną zdjęcia.

Rihanna i dziewczyna bardzo do niej podobna.

„Naprawdę lubię Rihannę, więc bardzo lubię, kiedy mówią, że wyglądam jak ona. Rihanna jest inspiracją dla mnie i wielu innych kobiet na całym świecie. Ona jest świetna!”

#osiemnaście. Mariah Carey

Mariah Carey i jej zwolennik.

„Kiedy pojawiam się na imprezie jako niedoszła Mariah Carey, to niesamowite doświadczenie. Publiczność jest bardzo szczęśliwa widząc mnie taką i zawsze bardzo ciepło mnie wita”.

# 19. Jason Statham

Jason Statham i jego dobra wersja.

„Kiedy ludzie widzą mnie po raz pierwszy, myślą, że jestem prawdziwym Jasonem Stathamem. Dopiero gdy przyjrzą się bliżej, zauważą różnicę. Poza tym wiele osób myśli, że jesteśmy bliźniakami”.

Mila Kunis i jej kopia.

„Ludzie często pytają mnie:„ Czy wiesz, jak wyglądasz? Z przyzwyczajenia odpowiadam: „Tak, oczywiście, Mili Kunis”. A potem zawsze mówią: „Ta dziewczyna z serialu z lat 70.!”
Jeśli interesują Cię fakty z życia „gwiazd”, przeczytaj nasz inny artykuł na ten temat.
Pochodzi z boredpanda.com

Istnieje teoria, że ​​każda osoba ma nieznanego bliźniaka, a patrząc na zdjęcie z naszej selekcji, nietrudno w to uwierzyć. Znaleźliśmy gwiazdy, które są jak dwa groszki w strąku. Dziwne jest nawet to, że nie mają więzów rodzinnych.

READ
Ewolucja piękna: jak zmienił się wygląd Kylie Jenner

Podobny czy nie? Które gwiazdy mają kopie na żywo?

Czasami ludzie, którzy się nie znają, są tak podobni, że chce się wierzyć w mity o rozdzielonych bliźniętach. A jeśli są sławni?

Stefania Malikova i Chloe Moretz

Córka Dmitrija Malikova jest często porównywana do aktorki Chloe Moretz. Naprawdę są do siebie podobne: oczy, uśmiech, włosy, brwi. Ale fakt, że Stephanie jest uważana za kopię Chloe, tylko bawi dziewczynę. W swoim mikroblogu tworzy nawet kolaże, stawiając się obok hollywoodzkiej aktorki.

Ekaterina Vilkova i Amanda Seyfried

Trudno nie zauważyć podobieństw między aktorkami Ekateriną Vilkową i Amandą Seyfried. Gwiazdy są prawie w tym samym wieku, a na zdjęciu, jakby celowo, tak samo pozują.

Katerina Spitz i Geraldine Chaplin

Córka Charliego Chaplina w młodości jest bardzo podobna do miniaturowego piękna rosyjskiego kina Ekateriny Spitz. Włosy, brwi, zadbane nosy i kształt oczu są jak siostry.

Tina Kandelaki i Penelope Cruz

Tina była ciągle porównywana z Penelope, ale porównanie jest bardzo pochlebne. Penelope Cruz jest uznanym symbolem seksu w światowym kinie, więc rosyjska prezenterka telewizyjna powinna być zadowolona.

Tina Kuznetsova i Pink

Po wzięciu udziału w projekcie Voice kolejna Tina zaczęła nazywać się Rosyjską Różą, ale sama piosenkarka woli nie porównywać się z nikim.

Piotr Fiodorow i Colin Farrell

Cóż, kto by twierdził, że są bardzo podobne? Obaj są uznawani za jednych z najbardziej atrakcyjnych aktorów w kinie, obaj znakomicie odnoszą sukcesy w rolach kobiet i „złych facetów”.

Elena Koreneva i Shirley MacLaine

Są do siebie niesamowicie podobni i być może dlatego obaj byli kiedyś muzami Androna Konczałowskiego. W swojej książce Idiota Elena Koreneva napisała słowa, które amerykańska aktorka zostawiła ją na zdjęciu: „Dla Eleny, moją miłością, moją twarzą, moim innym życiem, jestem twoją fanką, Shirley MacLaine”.

Jeffreya Deana Morgana i Javiera Bardema

Podobieństwo między Javierem Bardemem i Jeffreyem Deanem Morganem już dawno zostało zauważone przez wszystkich, a aktorzy często są zdezorientowani na zdjęciach. O bezprecedensowym podobieństwie wspomina nawet Wikipedia. Wszystko, co odróżnia aktorów od siebie, to uśmiech.

Natalie Portman i Keirę Knightley

Kiedyś Kira zagrał kopię Natalie w jednym z odcinków Gwiezdnych wojen, od tego czasu wielu je pomyliło. Mówią, że dziennikarze próbowali nawet przestudiować rodowody obu aktorek, aby dowiedzieć się, czy mają wspólne korzenie, ale nic nie znaleźli.

READ
6 najbardziej stylowych gwiazd powyżej 50

Julia Kowalczuk i Sarah Jessica Parker

Fani Julii Kowalczuk wielokrotnie zauważali zewnętrzne podobieństwo do słynnej Sarah Jessiki. A Julia niejednokrotnie mówiła, że ​​uważa hollywoodzką aktorkę za ikonę stylu. Być może dlatego próbuje ją w jakiś sposób naśladować.

Garika Kharlamova i Matta Damona

Sam Garik niejednokrotnie mówił o podobieństwie do Matta Damona, porównywał się nawet ze słynnym hollywoodzkim aktorem w swoim mikroblogu. Nawiasem mówiąc, Garik studiował aktorstwo w Chicago. W wieku 16 lat Kharlamov został wybrany do słynnego Harendta. Był jedynym Rosjaninem w trupie, grał około sześciu występów miesięcznie, głównie musicale. Być może szkoła amerykańska dodaje Garika do podobieństwa do Matta Damona.

Artem Tkachenko i Adrien Brody

Wybitny nos, wymowny, lekko smutny wygląd i morze uroku, któremu żadna kobieta nie może się oprzeć.

Jan Tsapnik i Jeremy Renner

A ci dwaj aktorzy są generalnie podobni, jak dwie krople wody.

I jeszcze kilka nieznanych bliźniaków:

Oscar Wilde i Valery Zolotukhin

Nikołaj Fomenko i Bill Murray

Grigory Leps i Serge Gainsbourg

Dmitrija Kharatyana i Davida Wenhama

Wow, co za zbieg okoliczności, nie nigdzie, ale w samym Hollywood podwaja się! Wszystko jest o wiele bardziej prozaiczne. Znajdujesz mniej więcej podobny typ, skopiuj go i podążaj za nim. Kharlamov, Malikov i Spitz śmiali się najbardziej. Taka zarozumiałość powoduje tylko hiszpański wstyd. A Leps, ogólnie rzecz biorąc, jest niewytłumaczalny. To nie tak, że sam to wymyślił, a raczej gadał, że skopiował Ginzburga. Po prostu charyzma nie wystarczy, by się utrzymać. Najbardziej prawdopodobną opcją są Elena Koreneva i Shirley MacLaine. Reszta jest wymyślona lub przypadkowa.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: