Myli karty: odciski i ogromna torba Jessica Simpson próbowała ukryć te dodatkowe kilogramy

Jessica Simpson pokonała dodatkowe kilogramy

Pewnego dnia Jessica Simpson zamieściła na swoim blogu czarno-białe zdjęcie, na którym leży na leżaku i cieszy się słońcem. Fani piosenkarki zauważyli, że jej sylwetka stała się idealna. Ale do niedawna Jessica walczyła z nadwagą.
Jak się okazało, w rok po drugim porodzie gwiazda zrzuciła aż 22 kilogramy. Ale Jessica nie zamierza na tym poprzestać i planuje osiągnąć 42 kilogramy.
Źródło zbliżone do gwiazdy powiedziało, że zajęcia fitness pomogły piosenkarce schudnąć. Jej mąż martwi się nawet, że Jessica ma obsesję na punkcie tego sportu. Ale oprócz niego gwiazda była na diecie wegetariańskiej, a także przyjmowała pokarmy bogate w węglowodany.
Pochodzi z www.govoru.com

użytkownik

użytkownik

18:30, 02 sierpnia. 2014

26 centów. 2019 r.

„Znowu czuję się sobą”: Jessica Simpson zakończyła walkę o piękno, tracąc 45 kg w sześć miesięcy po porodzie

Podczas gdy nasi czytelnicy dyskutowali o fenomenalnej utracie wagi Aleksandra Semcheva, inne wiadomości pojawiły się w podobnym kontekście. Tym razem piosenkarka Jessica Simpson. Szczegóły już w naszym materiale.–> Fani piosenkarki Jessiki Simpson wiedzą jak.

30 maja 2020 miasto

Minus 45 kg: trenerka opowiadała, jak schudła Jessica Simpson po porodzie

Aktorka bardzo wyzdrowiała podczas trzeciej ciąży. A po porodzie w ogóle zaczęła ważyć 108 kilogramów. Jessica Simpson postanowiła całkowicie zmienić swój styl życia, aby poprawić swoje zdrowie i schudnąć.Pewnego dnia obserwatorzy na Instagramie aktorki byli zdumieni.

26 centów. 2019 r.

Trener i dietetyk Jessiki Simpson opowiedział, jak udało jej się tak bardzo schudnąć

Tekst: Daria Khvichia / Zdjęcie: gettyimages.com A fani piosenkarza chcieli się dowiedzieć.

07 lutego. 2014 r.

Jessica Simpson jest dumna, że ​​szybko schudła

Dwuletnia historia odchudzania Jessiki Simpson zakończyła się drugą ciążą.Przypomnijmy, że po tym, jak Jessie urodziła swoje pierwsze dziecko, bez końca próbowała schudnąć, przeszła na dietę, a nawet zawarła umowę ze zdrową firmą selekcyjną.

Jessica Simpson podzieliła się wynikiem utraty wagi, przymierzając stare dżinsy, które nosiła 14 lat temu

Jessica Simpson W przyszłym tygodniu Jessica Simpson będzie świętować okrągłą randkę – piosenkarka i aktorka skończy 40 lat. Krótko przed świętowaniem gwiazda postanowiła uporządkować swoją garderobę, aby przyjrzeć się swoim starym ubraniom, które nosiła ponad dziesięć lat temu. W.

READ
Monica Bellucci pojawiła się na przyjęciu towarzyskim w koronkowej sukience

Jessica Simpson świętuje pierwsze urodziny swojej najmłodszej córki

Matka wielu dzieci, 39-letnia Jessica Simpson, jako jedna z pierwszych pogratulowała swojej najmłodszej córce urodzin. Piosenkarka zamieściła na swojej stronie na Instagramie zdjęcie dziecka, które siedzi na podłodze obok pęku balonów i napisała: Szczęśliwego pierwszego dnia.

12 sierpnia. 2014 r.

Jessica Simpson przesadza z odchudzaniem

Wytrwałość Jessiki Simpson w odchudzaniu jest godna podziwu. Matka dwójki dzieci schudła do ślubu 30 kilogramów i teraz waży tylko 42 kilogramy. Powinna jednak przestać, ponieważ jej sylwetka upodabnia się do ciała sztangisty: potężne nogi z.

06 maja 2020 miasto

Jessica Simpson reaguje na zawstydzenie ciała przez redaktora Vogue

Jessica SimpsonJessica Simpson przez całą swoją karierę zmagała się z ciałami. 39-letnia gwiazda nawet teraz nie zamierza się wycofać. Amerykański portal Vogue opublikował niedawno artykuł, w którym była dyrektor kreatywna Sally Singer.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: