Modne „tak” i „nie” wszechczasów: pamiętamy o sobie, dzielimy się z przyjaciółmi

To w zasadzie całe pytanie. Czy dzielisz się najbardziej osobistymi rzeczami z przyjaciółmi, rozmawiasz o relacjach z mężem, innymi krewnymi, problemach z dziećmi, o swoich problemach zdrowotnych, o aborcjach, nieudanych ciążach.

Wreszcie się dzielę. Po co mi jeszcze najlepsi przyjaciele?

Tak, wszystko jest na widoku, łatwiej się żyje, gdy jest się do kogo odezwać, choć z moim najlepszym przyjacielem z dzieciństwa bardzo się rozwinęliśmy, ale jest jeszcze ktoś, kto mnie bardzo dobrze rozumie! :)

NIGDY. To moje życiowe prawo.

nie, po to jest mąż i matka

kobietom nie można ufać, mam takiego męskiego przyjaciela, więc mówię mu wszystko

nie nigdy. W ogóle nie rozumiem tego „wypowiadania się”. Jeśli już, to lepiej pójdę na anonimowe forum.

Niektórzy tak, niektórzy nie. Nie można być w 100% pewnym drugiej osoby. Rzeczy się zdarzają.

Już się nie dzielę i sam nie chcę słuchać o problemach innych ludzi.

niestety nie ma zbyt wielu osób, które mogą coś powiedzieć mając pewność, że nie pójdzie to dalej(

Czy twoi przyjaciele cię wspierają?

co robić dziewczyno?

Czy poczułbyś się urażony, gdyby przyjaciel nagle zdecydował się na ślub miesiąc przed twoim?

dziewczyna płacze, prosi o radę, ale i tak robi to po swojemu.

Czy dzielisz się ze znajomymi?

Mówię dwóm znajomym, ale tylko o problemach z mężem, będę mówić otwarcie i będzie mi łatwiej. Znacznie mniej mówię mamie, ostatnio prawie nic negatywnego nie mówię, żeby się nie denerwować. Ale nie mówię o dobru, mam go bardzo mało, a kiedy to się dzieje, boję się to zepsuć.

Nie, nigdy się nie dzielę, to zostało w moim dzieciństwie.

Przestałam rozmawiać o moich problemach z przyjaciółmi po tym, jak jeden z nich (prawdopodobnie z PMS) nie zwrócił mi tych wszystkich słów, żeby to podkreślić, ale pamiętaj, że cię wtedy skrzywdził, nic ci nie zrobił. Ale podzieliłem się tym w przypływie złości na MCH, ale potem postanowiliśmy wszystko w domu z naszą ukochaną. Teraz po pierwsze mówię tylko dobre rzeczy o swoim życiu osobistym, a jeśli jest jakiś problem, to w domu od razu wszystko rozwiązujemy. Nawiasem mówiąc, kiedy przestałem opowiadać znajomym o swoim życiu osobistym, bardzo się to poprawiło, bo nikt już nie eskaluje problemu, jak to robili moi znajomi.

A ja nie mam dziewczyn. Rozluźnili się z wiekiem. (((

Mówię wszystko, czasem nawet więcej niż to konieczne. Do tej pory nigdy za to nie zapłaciłem :)

nie mam przyjaciół

Nie dzielę się, z reguły moi znajomi też dzielą się swoimi problemami, ale swoją radością dzielą się z mężami i bliskimi, a właściwie ukrywają***. Mogę opowiedzieć o problemach, ale o dobru – od razu zaczyna się zazdrość, co jest ze mną czy z nią itp. lepiej. tak jest w przypadku większości. ale generalnie im mniej wie, tym lepiej dla rodziny.

czyli nie udostępniaj

Dzielę się. Mam szczęście, moi przyjaciele są sprawdzeni od ponad roku. Czasem nawet nie wyobrażam sobie, jak ten czy inny kłopot by sobie poradził, lub wręcz przeciwnie, doświadczył szczęścia. Zawsze mi pomagają, doradzają i radujcie się za mnie, bo mają ode mnie zupełny powrót.

Dzielę się tylko bezpiecznymi informacjami, a prawdziwe sekrety milczą. Dopiero kiedy chodzę z dzieckiem, mogę porozmawiać ze sobą o czymś osobistym. a potem zdradzają.

Czasami hochetsya podelit’sya, bez potom peredumyvayu. Takie minutnye slabosti potom vyhodyat bokom: zavist’yu, poucheniyami i osuzhedeniyami.

30, tak, zmierzyłem go specjalnie do tego, aby wszyscy moi przyjaciele wiedzieli.

30, tak, mówimy, a nawet pokazujemy)))

Nigdy nie rozmawiałam o seksie, powiedziałam o ciąży, potem żałowałam, nie dlatego, że boję się, że będę mówić, tylko dlatego, że jestem skryta :) ale ogólnie mniej wiesz, lepiej śpisz

READ
10 rzeczy, których nigdy nie powinnaś zakładać do pracy

7 – Mamo – zgadza się, mama nie zdradzi. Z moim mężem jest trudniej. Boże daj ci szczęście, ale moja zdradziła mnie i mieszkając z nim, odeszłam od wszystkich moich przyjaciół. Są dwie dziewczyny, ale jedna jest w Stanach, a druga w Meksyku – nie możesz na siebie wpaść z Moskwy i nie możesz powiedzieć wszystkiego listami. Więc nie możesz żyć bez przyjaciół. Oczywiście musisz filtrować. Nawiasem mówiąc, mój mąż długo mnie zdradzał ze swoim pracownikiem, którego czasami nazywałam moją dziewczyną.

Mój mąż i jego dzieci i wnuki mnie wkurzają.

Mężczyzna natychmiast ostrzegł, że cała własność została zapisana na dzieciach

Taka pensja – nie chce mi się pracować

Kłamie od 22 lat. Jak niszczyć?

Mąż odszedł, 2 miesiące depresji. Jak sobie radzisz, gdy jesteś sam?

Są takie dziewczyny, którym bez względu na to, co powiesz, nigdy się to nie wymknie, zawsze będą wspierać, żałować, jak mamy czy babcie. Mam taką przyjaciółkę, rzadko się z nią komunikujemy, bo nie ma czasu, ale jak tylko się spotkamy, nie mów jej, zawsze da radę, wsparcie. Takich ludzi jest oczywiście bardzo mało.

37 lat doświadczenia życiowego nauczyło mnie, że ze znajomymi można i należy dzielić się tylko słodyczami. Nie ma kobiety, która odmówiłaby wykorzystania otrzymanych od Ciebie informacji, jeśli jest to dla niej korzystne.

Dzielę się, ALE nie ze wszystkimi i nie ze wszystkimi. Nawet najbliżsi nie przekręcę całego mojego „dobra” na lewą stronę.

Mówię dużo, ale nie wszystko. Wysłucha mnie, powie „ok” i przechodzimy do innego tematu Uwielbiam ją za to, nie lubię, jak dają mi rady w momencie, gdy chcę tylko mówić

Dzielę się, ale nie ze wszystkimi znajomymi i nie do końca.Im jestem starszy, tym bardziej rozumiem, że to na nic.

nie, tylko z mamą, czasami wydaje się, że nikt nie potrzebuje twoich problemów, chociaż i tak nie są potrzebne. każdy ma dość.

Nigdy nie dzielę się niczym z mamą – nie daj Boże, a szkoda jej nerwów. z mężem – o przeszłości wszystko jest mniejsze w uproszczonej wersji: nie mówię o aborcji w moim życiu, a także ilu było mężczyzn. Dzielę się ze znajomymi, ale mam ich z różnych kręgów i nie zamierzam ich przedstawiać.

39, Mileka: „Dzielę się, ALE nie ze wszystkimi i nie ze wszystkimi. Nawet najbliższego nie wywrócę całego mojego „dobra” na lewą stronę”. Zgadzam się w 100%. Absolutnie wszystkim dzielę się z mężem, a codzienne (ale nie miłością!) kłopoty z mamą.

Mam 17 lat, już zdałem sobie sprawę, że w tym życiu nie ma dziewczyn. Kobiety generalnie są zazdrosne, nawet dziewczynki z dmuchawca okazują się rzadkimi sukami.Oczywiście jest to IMHO.

Dzielę się oczywiście, do czego potrzebne są podrgi. Ale mówię wszystko w całości, tylko jedno. inni zazdroszczą dobra

Dziewczyny, proszę, powiedz mi, jakie masz metody antykoncepcji

Interesuje mnie opinia lub porada co robić?

Mąż. Pasuje ci to?

Spacer z rodzicami

Kto brał ten lek?

Zaszaleję moimi przyjaciółmi, kłamię, komponuję. Do objawień jest matka, brat. Ogólnie mam takie prawo: dziewczyna to tylko poduszka.

Udostępniam. Ale nie wszystkim i nie wszystkim))

Dawno się nie dzieliłam, dzięki mojej byłej „najlepszej” przyjaciółce nauczyła mnie, jak dobrze i efektywnie żyć. Wyprałem pościel ze wszystkimi, którzy nie byli zbyt leniwi, by słuchać. Od tego czasu wszystko zostało odcięte do dzielenia się, wszystko, czego pragniemy, przeminęło. Ale była najlepszą starą przyjaciółką, zawsze wpadała w słowika o swojej wiecznej przyjaźni, miłości i wdzięczności dla mnie.)))). Jestem jej też wdzięczny za lekcję. Teraz dzielę się tylko z moją rodziną zarówno dobre, jak i złe, to jest jak najbardziej poprawne i normalne. Teraz „dziewczyna” robi to: gdy jest w złym humorze, ma problemy w pracy lub kłóci się z kimś, jest tuż przy telefonie. Nie miałam czasu się przywitać, ale nagromadzona w ciągu dnia wanna negatywności wylewa mi się na głowę. Na przykład, przynajmniej jakoś muszę być używany w gospodarstwie domowym))))))))))))))) Najwyraźniej będę musiał całkowicie przestać się z nią komunikować, a nie przyjaźń, nie przyjaźń, ale to nie jest jasne Co.

READ
Jesienny minimalizm 2023: stylowy wygląd, aby wyglądać jak najlepiej!

Tak, dzielenie się z przyjaciółmi o aborcjach i nieudanych ciążach jest szczytem idiotyzmu. i nie ma się o co kłócić.

Dodałbym do pytania autora -. a ile masz lat? Myślę, że im jesteśmy starsi, tym mniej ufamy naszym przyjaciołom.

udostępnij, ale nie wszystkie

a nawet częściej niż na odwrót zdarza się, że przyjaciel jest tylko pierwszym wrogiem rodziny.

Mam 20 lat. Po prostu robię bardzo szczerą osobę, mamę, męczennicę, dziewczyny wiedzą o mnie prawie wszystko. i ukochana dziewczyna 99%. dzielić się z nią wszystkim

Podzielę się bochenkiem chleba, a resztę, nie, nie, moją! Chciwy – jestem – chciwy! I nie potrzebuję nikogo innego :)

A jaki jest rozmiar waszych męskich kutasów, które dziewczyny sobie opowiadają?

tak, dzielę się. Mam dwie cudowne dziewczyny.

33//Jak to jest? Robisz zdjęcia telefonem komórkowym, a potem oglądasz je w palarni?

Obnażyła się nago, aby wszyscy mogli zobaczyć jego bliskich.

Jak zareagowałabyś na kobietę, która zostawiła swoje dziecko mężowi podczas rozwodu?

 • Małe dzieci
 • Dzieci od 3 do 6 lat
 • Dzieci od 7 do 12 lat
 • nastolatki
 • Jedzenie dla dzieci
 • Zdrowie i rozwój
 • Przedszkola i szkoły
 • Nazwy
 • Zasiłki na dzieci
 • Czas dla siebie
 • Art
 • Podróże
 • Święta i prezenty
 • Próba pisania
 • Poznajmy się
 • Użytkownicy forum o użytkownikach forum
 • Komunikacja z moderatorami
 • Forum Blog
 • Portal rozrywkowy

Użytkownik serwisu Woman.ru rozumie i akceptuje, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie materiały częściowo lub w całości opublikowane za pomocą serwisu Woman.ru. Użytkownik serwisu Woman.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym m.in. praw autorskich), nie narusza ich honoru i godności.

Użytkownik serwisu Woman.ru przesyłając materiały jest tym samym zainteresowany ich publikacją w serwisie i wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez właścicieli serwisu Woman.ru. Wszystkie materiały serwisu Woman.ru, niezależnie od formy i daty umieszczenia w serwisie, mogą być wykorzystywane wyłącznie za zgodą właścicieli serwisu.

Wykorzystanie i przedruk materiałów drukowanych ze strony woman.ru jest możliwe tylko przy aktywnym linku do zasobu. Wykorzystywanie materiałów fotograficznych jest dozwolone tylko za pisemną zgodą administracji serwisu.

Umieszczanie obiektów własności intelektualnej (zdjęć, filmów, dzieł literackich, znaków towarowych itp.) na stronie internetowej woman.ru jest dozwolone tylko osobom, które posiadają wszelkie niezbędne prawa do takiego umieszczania.

Prawa autorskie (c) 2022 Shkulev Media Holding LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-83680, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Środków Masowych (Roskomnadzor) w dniu 26 lipca 2022 r. 16+

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Redaktor naczelny: Vorontseva O. A.

Dane kontaktowe redakcji dla agencji rządowych (w tym dla Roskomnadzor):

Podczas gdy niektóre dziewczyny budują otwarte i wspierające relacje, inne mogą wpaść w pułapkę przebywania w strefie wpływów złego przyjaciela. Jest szansa, że ​​po prostu nie pomyślała o tym, jak jej zachowanie wpływa na ciebie, w takim przypadku rozmowa od serca do serca może coś zmienić. A jeśli nie. Potem po prostu biegnij.

READ
Top 5 błędów stylistycznych, które nie zwracają na ciebie uwagi

11 rodzajów złych dziewczyn: jak rozpoznać toksyczny związek

Podpowiadamy Ci, jak zrozumieć, że obok Ciebie nie jest prawdziwy przyjaciel, ale toksyczna osoba, której głównym celem jest wyssanie z Ciebie całej siły i skorzystanie z niej wyłącznie dla siebie!

Zawsze mówi o sobie

Omawianie ważnych tematów i prowadzenie rozmowy z takimi osobami nie jest łatwe. Szczególnie trudno jest się czymś podzielić, nawet mówić o prostych codziennych sprawach.

Powiedziałeś swojemu przyjacielowi, że jedziesz na Krym na święta. Ale w odpowiedzi jest zmuszona słuchać swoich niekończących się opowieści o tym, jak pojechała do Sudaka z przyjacielem i la-la-la, ja, ja, ja.

Podzieliła się, że przed nami prosta operacja, trzeba zrobić testy, w związku z tym trochę się martwisz. Ale koleżanka już przelewa wiedzę z zakresu medycyny i zauważa, że ​​przeżyła gorsze udręki.
Po usłyszeniu chęci pójścia do kina na nową komedię lub przeczytanie niedawno wydanego bestsellera, rozmówczyni szczegółowo opowiada o fabule i relacjonuje własne wrażenia.

Takich przykładów jest wiele. Każdego dnia przyjaciel gorzej traktuje Twoje zainteresowania i ignoruje Twoje słowa. Ta dziewczyna może nie być tak egocentryczna, jak się wydaje. Jej prawdziwym problemem jest to, że ma deficyt uwagi i zwraca uwagę tylko na tę część rozmowy, którą może zastosować do siebie, zamiast skupiać się na tym, co chcesz powiedzieć. Prawdziwi przyjaciele potrafią cię słuchać.

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli namiętny romans na planie „Pana i pani Smith”. Pitt znalazł się w delikatnej sytuacji – w domu czekała na niego jego żona Jennifer Aniston. Zdrada na planie doprowadziła do rozpadu ich pięcioletniego małżeństwa.

Wybierz mężczyznę, którego lubisz

Przyjaciółka sypia z facetem, który ci się podoba. Doskonale wiesz, że nie każdy mężczyzna, w którym możesz się zakochać, odwzajemni się. Jesteś dorosła, żeby to zaakceptować. Twoja przyjaciółka jest zła, jeśli o tym wie, ale nie rozmawiała z tobą pierwsza.

Oczekiwano, że przyjaciel otrze twoje łzy po nieudanym związku. W skrajnych przypadkach wytłumaczy się, a nie po cichu przejedzie cię na dziarskim koniu. Grosz jest wart człowieka, jeśli nie dba o twoje uczucia, jeśli świadomie zadaje ci silny ból.

Nie jesteś gotowy, by być razem w żalu

Zła dziewczyna nie spieszy się, aby świętować, gdy w twoim życiu dzieje się coś poważnego i zmieniającego życie. Na przykład masz nową pracę, bierzesz ślub lub planujesz niesamowity miesiąc miodowy w Hiszpanii. Jej reakcja na twoje sukcesy to proste triki:

 • Zmienia temat, który jest dla Ciebie szczęśliwy, ale dla niej niewygodny.
 • Opowiada o swoim nieszczęsnym losie i naciąga na siebie koc, żeby było jej żal.
 • Mówi wątpliwe rzeczy, wtłaczając pesymizm w nuty twojej radości.
 • Próbuje cię prześcignąć (mówią, że była w Hiszpanii dziesięć razy, plaże są brudne, a ludzie nudni).
 • Głośno przepowiada, że ​​twoja euforia raczej nie potrwa długo.

Tacy przyjaciele częściej przyjdą usłyszeć o twoim zwolnieniu lub zerwaniu z facetem. Kiedy dzielisz się z nimi dobrą nowiną, oczekujesz, że będą się z ciebie szczerze radować. W przeciwnym razie niedalekie od poczucia winy za własny sukces lub przebłyski szczęścia. Potem robi się źle po rozmowie z przyjacielem, jakbyś ukradł komuś innemu. Następnie, z tęsknoty, przynajmniej daj z siebie wszystko. Ale warto pamiętać, że na to zasługujesz i nie wynika to z chęci dokuczenia przyjacielowi.

Lubi grać jednym golem

Toksyczna przyjaciółka oczekuje, że zrobisz dla niej wszystko, ale nie jest gotowa zrobić tego samego. Ze szczerych pobudek jesteś gotów poświęcić swoje plany, aby biec do niej, ratować, pomagać. Ale jak długo widziałeś takie podejście do siebie?

 • Opiekujesz się jej kotem za każdym razem, gdy wyjeżdża, ale ona nigdy nie wyprowadzała twojego psa na spacer.
 • Przychodzisz do niej z pełną paczką słodyczy, a ona przychodzi do ciebie z pustymi rękami.
 • Zawsze pomożesz jej wybrać sukienkę lub uporządkować zawiłości relacji z jej MCH, a ona nawet nie odbierze telefonu, jeśli musisz się odezwać lub pilnie w czymś pomóc.
READ
Tunika ze spodniami: 13 pomysłów na każdą okazję

To nie przyjaźń, ale jednostronna gra. Niech najgorszy przyjaciel śmiało powalczy o tytuł. Potrzebujesz tego? Czy w twoim życiu jest miejsce dla dziewczyny, która nie kiwnie za ciebie palcem?

Zazdrosny o resztę otoczenia

Oprócz niej masz wielu dobrych przyjaciół i znajomych. Jak zrozumieć, że przyjaciel jest zły i lepiej przerwać z nią wszelką komunikację? Nigdy nie mówi nic miłego o twoich znajomych i przyjaciołach, bez względu na to, czy są to kobiety, czy mężczyźni. Nikt jej nie zmusza do kochania ich. Ale to nie znaczy, że warto je dyskredytować w twoich oczach, bo są ci drogie.

Toksyczna przyjaciółka nie dopuszcza myśli o tobie z kimś innym niż ona, spacerującym lub jedzącym lunch w kawiarni. To ona zawsze powinna być obecna na wszystkich ważnych i niezbyt ważnych wydarzeniach. Jest mało prawdopodobne, aby ci ludzie poważnie ją skrzywdzili. Najprawdopodobniej po prostu uwielbia robić dramat z niczego. Lubi wypychać tych, którzy rzekomo stanowią zagrożenie dla jej pierwszego miejsca w twoim świecie.

Staje się twoją kopią i próbuje prześcignąć

Przyjaciółka, która jest o ciebie zazdrosna. Tę łatwo rozpoznać: nieustannie robi niejednoznaczne uwagi na temat wszystkiego, co robisz, i robi wszystko, co w jej mocy, aby cię prześcignąć. Jeśli rywalizacja jest dla niej ważniejsza niż przyjaźń, to czy warto poświęcać jej czas?

Mówią, że najlepszą formą pochlebstwa jest imitacja. Ale w przyjaznych stosunkach takie zachowanie wygląda bardziej jak karykatura i są to wyraźne oznaki złego przyjaciela. Dlaczego musisz zobaczyć kopię swojego spaceru, stylu, fryzury? Najprawdopodobniej starasz się komunikować z osobą, która ma własne poglądy i maniery, a nie patrzeć w żywe lustro.

Widzi wszystko w czarnym świetle

Negatywny. Delikatnie mówiąc, buk, twardy – pesymista i niegrzeczna kobieta. Nie lubi każdego, kogo oboje spotykacie, każdej imprezy, na którą idziecie, każdego sklepu, kawiarni, koncertu. Naprawdę nie ma o czym z nią dyskutować, jest zdolna tylko do krytyki. Zaraża nawykiem dostrzegania we wszystkim tylko tego, co złe, a nie dostrzegania dobra.

Być może czasami w życiu potrzebna jest mucha w maści i produktywna krytyka. Ale tak nie jest. Raczej oznaki toksycznej dziewczyny, od której lepiej trzymać się z daleka. Komunikacja z takimi ludźmi po prostu prowadzi do depresji. Jeśli chcesz być szczęśliwy, otaczaj się pozytywnością.

Zamiana starej dziewczyny na nową miłość

Przyjaciółka, która nie chce mieć z tobą nic wspólnego, gdy ma nowego chłopaka. Nieważne, że wspierałeś ją podczas ostatniego trudnego rozstania – teraz ma się dobrze, a jej przyjaciele poszli w zapomnienie. Więc zapominasz, inaczej przybiegnie do ciebie z płaczem i zniknie, gdy wszystko będzie dobrze.

Prowadzi pochlebne przemówienia z podtekstem

Przyjaciel, który prawi ci podwójne komplementy. Serie:

„Jesteś taka naturalna! Świetnie, że nie masz obsesji na punkcie kosmetyków. Zgadza się, nie wstydź się niewłaściwych rysów twarzy!
„Słuchaj, powiedz mi, jak stać się lepszym. A potem co jem – nie wszystko jest w jedzeniu konia. Na przykład, co zwykle jesz?
„Gdybym nie wiedział, nigdy bym nie pomyślał, że jesteś 10 lat starszy ode mnie!”.

READ
11 modowych błędów, które wszyscy popełniają

A wszystko to zwykle jest wyrażane przed mężczyzną, który patrzy na ciebie z zainteresowaniem. No cóż. Najbardziej idiotyczne jest to, że ludzie, którzy wygłaszają takie dziwaczne komentarze, naprawdę myślą, że to czyni ich pięknymi. Żałosne, zabawne stworzenia. Kiedy zły związek z dziewczyną przekracza wszelkie granice przyzwoitości i taktu, lepiej unikać takiego społeczeństwa.

Nie umie dotrzymywać słowa i zawsze się spóźnia

Przyjaciółka, która tak często Cię dynamizuje, że nie jest jasne, w jaki sposób udaje jej się żyć z takim poziomem odpowiedzialności. Kiedy umawiasz się na spotkanie, bardziej prawdopodobne jest, że poślubisz Brada Pitta, niż zobaczysz ją w wyznaczonym czasie. Przyjaciółka coraz gorzej z obietnicami, które złożyła. W tym samym czasie albo kłamie, pisząc wymówki, albo oskarża cię o doszukiwanie się w niej winy i zbytnio przywiązywanie się do jej słodkiej frywolności – o-la-la!

Jak nazywa się zły przyjaciel, który nie chce przepraszać za spóźnienie lub zakłócenie czegoś ważnego? W najlepszym razie osoba o złych manierach. W tym zachowaniu nie ma nic uroczego ani uroczego: oznacza to po prostu, że ona nie szanuje ciebie, twojego czasu i twojej przyjaźni.

To po prostu dla ciebie złe

Przyjaciel, który próbuje nakłonić cię do picia lub eksperymentowania z narkotykami. „Nie” oznacza „nie” i koniec dyskusji. Są ludzie, którzy uważają, że wszystkiego w życiu trzeba spróbować (z jakiegoś powodu „wszystko” często rozumiane jest nie jako wejście na szczyt góry i wolontariat w Afryce, ale wszelkiego rodzaju złe ekscesy). Niech spróbują – bez ciebie. Jeśli wiesz, jak cieszyć się życiem bez szkodliwych nałogów, po co marnować czas na ludzi, którzy ciągną cię w dół?

Te obserwacje pomogą zidentyfikować toksycznych przyjaciół. A umiejętność odpędzania złych przyjaciół może tylko uczynić twoje życie lepszym. Spróbuj skorzystać z porad psychologów:
 • Na początek taktownie wskaż wadę. Jeśli przyjaciel nie jest gotowy na zmianę, to ślepy zaułek.
 • Staraj się ignorować połączenia, wiadomości i zaproszenia do wspólnego spędzania czasu.
 • Po kolejnych wybrykach kłóci się i zrywa przyjaźń.
 • Działaj na jej sposób. Tak, tak, ma taką uroczą fryzurę, a wszystkie trzy włosy na jej głowie są piękne.
 • Jednak nie zmieniaj siebie i mów wszystko szczerze. Nie ma wstydu w zakończeniu niezdrowego związku.

Zdjęcia Getty Images

Te pierwsze rozmowy z moim już byłym też były. Późne przyjazdy do domu, nocne wiadomości, jakieś częste wyjazdy służbowe, których wcześniej nie zauważano iw ogóle zaczęli żyć jak sąsiedzi po 20 latach szczęśliwego małżeństwa, związek strasznie się ochłodził.Jakoś rozmawiałem ze starym znajomym na ten temat. Poradziła mi, abym skontaktował się z jej przyjacielem mistrzem, który może pomóc w tak drażliwej sprawie. Zadzwoniliśmy do niego, poradził mi, żebym dał mu zdalnie fajny program, po czym mogłem zarówno słuchać, jak i nagrywać wszystkie jego telefony, zarówno wychodzące, jak i przychodzące, cała jego korespondencja była przechwytywana, a kopie listów przychodziły do ​​mnie i zawsze znałem adres, gdzie iz kim podobno pracuje.No cóż, cała ta historia zakończyła się tym, że dowiedziałem się, jak moi wierni mężulek mieszkał trzy lata w dwóch rodzinach z koleżanką z klasy tej pierwszej i dzieci tam zamknęły jego trójkę widać że to za mało.Długo nie płakałam szybko zbierałam rzeczy dla niego i wysłał dziwaka do piekła. zero dziewięć zero pięć pięć sześć pięć) Musisz zdjąć różowe okulary i takich kretynów wbić sobie w szyję i żyć dla siebie kochanie

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: