Mniej znaczy więcej: 9 gwiazd, które zmniejszyły piersi

W dzisiejszych czasach wiele kobiet marzy o operacji powiększenia piersi w nadziei, że ceniony czwarty lub piąty rozmiar radykalnie zmieni ich życie na lepsze. Ale wspaniały biust nie zawsze jest prezentem. Udowodniły to gwiazdy, które świadomie zdecydowały się na redukcję naturalnych piersi, czym natura hojnie je obdarzyła, lub żałowały wykonanej niegdyś mammoplastyki.

Nicole Kidman przed redukcją piersi

Nicole Kidman

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

globallook_ Isabelle Vautier

Aktorka nigdy nie mogła pochwalić się szykownymi formami, ale to nigdy nie powstrzymało jej przed filmowaniem w wyraźnych scenach. Tak, Nicole nie mogła mieć powodów do kompleksów – jej figura była idealna. Jednak w 2009 roku jej piersi nagle wyraźnie wzrosły z pierwszego do trzeciego rozmiaru i na niektórych zdjęciach zaczęły wyglądać nienaturalnie. Najwyraźniej sama aktorka nie była zbyt zadowolona z wyniku, ponieważ szybko pozbyła się implantów.

Victoria Beckham

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

Victoria Beckham zawsze była niezadowolona z rozmiaru własnego biustu, a kiedy miała okazję, przeszła operację, powiększając swój biust z miniatury do imponującej piątej. W tym samym czasie, pytana przez fanów i dziennikarzy o nagle wyrośnięte piersi, była-pieprzowa i bizneswoman kategorycznie odmówiła interwencji chirurgicznej, twierdząc, że jej piersi są małe i całkowicie naturalne. Jednak z biegiem czasu Vika postanowiła jednak pozbyć się implantów i teraz z dumą nosi naturalny biust drugiego rozmiaru.

Alena Vodonaeva

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

Alena odziedziczyła luksusowe formy po matce, a po urodzeniu dziecka jej piersi stały się jeszcze większe, co kategorycznie nie pasowało do gwiazdy, która zawsze marzyła o skromniejszym rozmiarze. Towarzyszka myślała o mammoplastyce redukcyjnej jeszcze przed pojawieniem się jej syna Bogdana, ale kiedy miał 3 lata, była zdecydowana wprowadzić ten plan w życie. Teraz piersi Aleny, dzięki wysiłkom doświadczonego chirurga, zmniejszyły się z piątego rozmiaru do skromniejszego trzeciego rozmiaru.

Drew Barrymore

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

Drew wielokrotnie przyznawała, że ​​nigdy nie lubiła swojego naturalnie wspaniałego biustu. Ponadto przyniósł wiele problemów, przede wszystkim psychologicznych. Aktorka była zmęczona coraz większą dbałością mężczyzn o jej piersi, a także faktem, że zawsze wydawała się pełniejsza niż w rzeczywistości. Gwiazda zmniejszyła swój biust z czwartego do drugiego rozmiaru w 1992 roku, a po operacji wielokrotnie powtarzała, że ​​od tego czasu jej życie stało się znacznie łatwiejsze.

READ
Diana Arbenina zabrała się na czerwony dywan w sukience

Christina Ricci

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

Miniatura z natury, Ricci, natura hojnie nagrodziła popiersie czwartego rozmiaru. Gwiazda Rodziny Addamsów i filmu o Lizzy Bordem kategorycznie nie była zadowolona z tego stanu rzeczy, wielokrotnie powtarzała, że ​​chce uciec się do mammoplastyki redukcyjnej, aby wreszcie mężczyźni zaczęli patrzeć jej w oczy. I zrobiła to! Co więcej, aktorka zmniejszyła swój biust do skromnego drugiego rozmiaru na początku 2000 roku, kiedy cały świat przeżywał boom w piersi, bardziej przypominający rozmiar piłek piłkarskich.

Jennifer Connelly

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

U szczytu swojej kariery młoda Jennifer Connelly miała bardzo imponujący rozmiar cztery, co zademonstrowała w wyraźnych scenach w kultowym filmie z 2000 roku Requiem dla snu. Jednak po 6 latach jej piersi stały się znacznie skromniejsze, co nie pozostało niezauważone przez fanów aktorki. Gwiazda nigdy nie powiedziała, co się stało, ale fakt pozostaje faktem: Jennifer albo zmniejszyła swój naturalny biust do skromnego pierwszego rozmiaru, albo pozbyła się implantów.

Pamela Anderson

Przed zmniejszeniem piersi

Po redukcji piersi

Historia milczy na temat tego, ile razy w życiu gwiazda Słonecznego Patrolu poddała się operacji powiększenia piersi. Po raz pierwszy skorzystała z usług chirurgów plastycznych zaraz po rozpoczęciu 21. urodzin. Od tego czasu biust Pameli urósł wykładniczo, a cały świat obserwował ten wzrost na niebieskich ekranach telewizorów – scena, w której aktorka biegnie po plaży w czerwonym kostiumie kąpielowym, nie pozostawiła nikogo obojętnym. Jednak na początku lat 2000. gwiazda postanowiła wrócić do bardziej naturalnego trzeciego rozmiaru. Nie mogła całkowicie odmówić implantów ze względów medycznych, ale teraz Pamela z dumą nosi nie ogromny silikonowy biust, ale całkiem zbliżony do naturalnego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: