Miniaturowa królowa Hiszpanii nie pozwoliła Melanii Trump przyćmić samej siebie

Kończy się rok, który dla Joe Bidena był pierwszym w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zastąpił Donalda Trumpa w tym poście, a my postanowiliśmy dowiedzieć się, jak radzi sobie była pierwsza dama Melania Trump.

Już nie pierwszy: jak żyje Melania Trump po rezygnacji męża-prezydenta

W 2017 roku, zostając pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Melania Trump przyciągnęła uwagę milionów oczu z całego świata. Styl i ewentualna operacja plastyczna żony Donalda Trumpa, a także ich relacje w rodzinie były przedmiotem dyskusji w prasie i sieci.

Na przykład wielu uważało, że małżonkowie mieli kryzys w swoim związku – świadczyło o tym oderwanie się pierwszej damy, brak uśmiechu na jej twarzy, a także pewne działania wobec męża.

Złe języki zapewnione: gdy tylko Trumpowie opuszczą Biały Dom, Melania rozwiedzie się z Donaldem. Jakby na potwierdzenie, pierwsza dama wyszła z Białego Domu w czarnym stroju, podobno żegnając się z małżeństwem, które sprawiło jej tyle bólu w ostatnich latach.

Wszystkie takie same

Opuszczając mury Białego Domu, Melania nie przestała jednak angażować się w politykę. Nadal uczestniczyła w wydarzeniach charytatywnych i innych ważnych społecznie wydarzeniach, na swojej stronie w mediach społecznościowych opowiadała o tych, którzy potrzebowali pomocy.

O ile jednak wcześniej jej zdjęcia pojawiały się niemal codziennie w fotobankach, to teraz odnalezienie jej świeżych zdjęć to prawdziwy sukces.

W lipcu 2021 fani wreszcie zobaczyli Melanię. W wyglądzie byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych praktycznie nic się nie zmieniło: te same ciemne okulary, rozluźniona fryzura, poważny wyraz twarzy, monochromatyczny wygląd. Jedyną różnicą jest chwytliwy manicure.

W facecie obok Melanii nie rozpoznaliśmy ich od razu z Donaldem, synem Barrona. Kiedy skromny chłopiec zdołał tak dorosnąć? Pytanie jest retoryczne. Prawdziwe wsparcie dla mamy.

Jej głos

Podobno, poświęcając lato ukochanemu, jesienią 2021 r. Melania zaczęła pojawiać się na świecie z nową energią. I wszędzie ramię w ramię z mężem.

Melania i Donald Trump na meczu World Series pomiędzy Houston Astros i Atlanta Braves 30 października 2021 r.

W październiku para niespodziewanie pojawiła się razem na meczu baseballowym pomiędzy Houston Astros i Atlanta Braves. Melania i Donald uśmiechnęli się szeroko, pokazali charakterystyczne gesty i całym swoim wyglądem pokazali, że wszystko z nimi w porządku. Sieć zdecydowała, że ​​być może para zjednoczyła się, aby dokonać nowego przełomu w polityce.

READ
Gwiazdy, których małżeństwo z kochanką zakończyło się niepowodzeniem: 5 historii ze złym zakończeniem

Jakby na potwierdzenie tej teorii, w listopadzie pani Trump otrzymała nawet nagrodę za swoje wielkie serce. Otrzymała nagrodę „Spirit of Lincoln”.

Jej mąż zawsze towarzyszył jej na imprezie. W komentarzach do zdjęcia żałuje się, że Melania nie jest już pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie wielu nadal nazywa Trumpa „Panem i Panią Prezydent”.

Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, jak wspaniale Melania wyglądała tego wieczoru. Elegancka suknia Valentino, niezmiennie szpilki, włosy związane z tyłu i ulubiony smokey sprawiły, że wyglądała naprawdę szykownie.

Patrzeć w twe oczy

Na początku grudnia pani Trump ponownie zabłysła, gdy pojawiła się na wiecu bożonarodzeniowym z wyborcami GOP. Na to wydarzenie Melania wybrała sukienkę Alaia i wyglądała w niej bezbłędnie.

Wielu w sieci zauważyło, że para nie tylko zaczęła częściej pojawiać się publicznie, ale także z dumą demonstrowała swoje uczucia do siebie. Teraz trzymają się za ręce, przytulają, tańczą romantyczne tańce – generalnie robią wszystko, czego od nich oczekiwaliśmy w latach prezydentury Donalda.

Jednak wśród internautów panuje również opinia, że ​​​​Melania po prostu bardzo dobrze gra swoją rolę, ale tak naprawdę to wszystko nie dla niej. Na przykład na tym zdjęciu wielu uznało uśmiech pani Trump za wymuszony i „plastyczny”.

Jednak organizatorka tego wydarzenia, Ashley Garry, zauważyła, że ​​Melania i Donald to najsłodsi i najskromniejsi ludzie. Może taki uśmiech jest konsekwencją banalnego zażenowania? „Co za błogosławieństwo być częścią tego wszystkiego. Aby móc porozmawiać z Prezydentem Trumpem i poznać piękną Pierwszą Damę. To dla mnie zaszczyt. Byli mili, stylowi, zabawni i skromni ”- zauważył Garry na swoim Instagramie.

Nie wiemy, czy Melania przygotowuje się do odzyskania statusu pierwszej damy za kilka lat, czy nie, ale jest zdeterminowana. Pani Trump jest w pełni uzbrojona: jest urocza, słodka, chcesz na nią patrzeć, a jej styl jest rozłożony na elementy, jej życie osobiste wciąż ekscytuje miliony. Idealny kandydat!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: