Miłość i nie tylko! Jak zakochują się przedstawiciele różnych znaków zodiaku?

Zawodowy dziennikarz, autor zbioru poezji i kilku publikacji literackich.

Sędzia – Margarita Lopukhova

Psycholog rodzinny. Od 8 lat ratuję „rodzinne komórki” przed rozpadem. Pomagam parom odzyskać miłość i zrozumienie.

kobieta w związku miłosnym

Tajemnicza i zawsze trochę nieprzewidywalna kobieta, zakochana, zawsze potrafi zaskoczyć nielogicznością swoich działań. W końcu nie bez powodu wśród ludzi żartuje się, że kobieca logika to brak jakiejkolwiek logiki. Tak więc każda kobieta w związku miłosnym jest w stanie zaskoczyć nawet swojego stałego partnera. Istnieją jednak podstawowe kryteria określające, jaki rodzaj związku jest akceptowalny dla kobiety i jak go wyraża.

  • 1 Udane relacje kobiety samowystarczalnej
  • 2 Miłosne relacje pod znakiem zodiaku
  • 4 Kobieta pod znakiem Byka

Udane związki kobiety samowystarczalnej

W sercu relacji szanującej się kobiety, oprócz miłości, zawsze jest szacunek dla partnera. Jest samowystarczalna i wie, jak cenić siebie, nie szuka związków tylko po to, by uzyskać wsparcie od swojego towarzysza.

Początkowo kobieta sukcesu jest w stanie dostrzec i pokochać siebie za to, kim naprawdę jest, ze wszystkimi zaletami i wadami. W ten sam sposób traktuje swojego towarzysza, nie próbując go zmieniać.

Prawdziwa kobieta demonstruje swoje szczere emocje, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne. Warto zauważyć, że dotyczy to absolutnie wszystkiego, począwszy od spotkań, spacerów, życia rodzinnego, a skończywszy na związkach seksualnych.

Będąc w związku miłosnym, kobieta nie przestaje wyrastać ponad siebie. Pielęgnuje i rozwija każdą część siebie – osobowość i wygląd, poglądy religijne i wartości moralne, hobby i osiągnięcia.

Wysoka samoocena pozwala kobiecie nie doszukiwać się wad w towarzyszących jej mężczyznach, postrzegać ich takimi, jakimi naprawdę są, ponieważ nie potrzebuje potwierdzenia swojej ważności z zewnątrz.

Kobieta w związku miłosnym z reguły jest otwarta i ufna. Jednocześnie nie pozwala partnerowi się nią posługiwać. Wiele pań, zwłaszcza udanych kobiet biznesu, patrzy na partnera przez specjalny pryzmat, który kompleksowo definiuje relacje:

  • Czy te relacje są dla mnie dobre, jedyne?
  • Czy rozwijam się w tym związku?
  • Czy nie mogę być obłudny w komunikacji i pozostać sobą?

Przeprowadzając kolejną analizę relacji i stwierdzając, że sprawiają jej kłopoty lub mają destrukcyjny wpływ na jej „ja”, zatrzymuje je bez wyrzutów sumienia. Jeśli jednocześnie pojawia się kryzys (ale z reguły tak się nie dzieje), doświadcza go, pogrążając się w innych żywotnych zainteresowaniach i komunikując się z przyjaciółmi.

Będąc z natury linią brzegową, kobieta, chroniąca swoje zdrowie i dobre samopoczucie, nie pozwoli na zaistnienie napiętych, bolesnych związków i chaotycznych dramatów życiowych.

kobieta w związku miłosnym

Prawdziwa kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że aby zbudować stabilny i zdrowy związek, każdy z partnerów musi pozostać osobą niezależną. Jednocześnie bardzo ważne jest, gdy ich wartości są zbliżone, a także cele i zainteresowania. Jednocześnie jej partner powinien zawsze być wobec niej szczery i otwarty, nawet w bardzo delikatnych sprawach.

Niestety nie wszystkie kobiety w związkach miłosnych uważają się za szczęśliwe. Nawiasem mówiąc, często zdarza się, że kobieta nie tylko jest piękna, mądra, uważna i oddana, ale jednocześnie ma po prostu chroniczny pech w relacjach osobistych. Dlaczego to się dzieje?

Większość problemów pochodzi z dzieciństwa. Kobieta podświadomie pamięta relacje rodzinne między rodzicami, a jeśli jej psychika doznała traumy we wczesnym dzieciństwie, najprawdopodobniej doświadczy pewnych trudności w relacjach z przedstawicielami płci przeciwnej.

Takie kobiety są dość łatwe do odróżnienia dzięki dość zauważalnym cechom.

W większości przypadków takie dziewczęta pochodzą z rodzin znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społecznej. Jedno z rodziców (lub oboje) może być poważnie chore (w tym choroba psychiczna) lub nadużywać alkoholu.

Nie otrzymując opieki w dysfunkcyjnej rodzinie, starają się wypełnić tę lukę. Często mężczyzna, którego lubisz, staje się obiektem nadmiernej troski, zwłaszcza jeśli nie jest wystarczająco rozwinięty jako osoba. Takie dziewczyny wybierają na partnerów facetów z trudnym losem, zostają dla nich nianiami, opiekują się i chronią swoich wybrańców przed całym światem.

To nie jest miłość. Takie relacje można raczej nazwać zbawieniem utonięcia. Zbawienie uwikłanego w życie człowieka. Najciekawsze jest to, że żyjąc całe życie z takim cierpiącym, na samym końcu kobieta w większości przypadków zdaje sobie sprawę, że jej młodość i wszystkie jej świadome lata minęły zupełnie bez celu. W tym tkwi prawdziwe rozczarowanie.

kobieta w związku miłosnym

W większości mają rację. W końcu przez całe życie robią tylko to, na co czekają, mają nadzieję i całą energię poświęcają na sprawianie przyjemności swojemu wybranemu. Jednocześnie, jeśli coś się dzieje, zawsze biorą za siebie pełną odpowiedzialność, doświadczając nieustannego poczucia winy.

Niska samoocena takich pań nie pozwala im nawet przyznać się do myśli, że mogą być szczęśliwe lub na szczęście zasłużyć. Zawsze starają się zdobyć wyłączne prawo do cieszenia się miłością.

READ
Strona o miłości i związkach, która sprawi, że Twoje życie będzie harmonijne

Pilnując swojego związku jak prawdziwy strażnik na służbie, zawsze starają się pomagać innym, stając się dla nich po prostu niezastąpionymi. Nawiasem mówiąc, w swojej karierze, podobnie jak w życiu osobistym, wolą wybierać zawody, które mają na celu pomaganie innym. To dobry personel medyczny, psycholodzy i pedagodzy, nauczyciele i kelnerki.

Taka skwiercząca i pochłaniająca wszystko miłość, być może partnerowi się to początkowo spodoba. Ale później, nawet nie dostając „oddechu świeżego powietrza”, partner zaczyna dusić się z takiej miłości i stara się jak najszybciej uciec.

Ważna jest również zgodność seksualna. Dlatego warto przestudiować, które znaki zodiaku występują w seksie, czytając bardziej szczegółowo w naszym artykule pod linkiem.

Miłosne związki pod znakiem zodiaku

Wielu jest głęboko przekonanych, że to, jaka będzie kobieta w związku miłosnym, zależy bezpośrednio od znaku zodiaku, pod którym się urodziła. To, czy to prawda, jest bardziej widoczne dla samych mężczyzn. A astrologowie charakteryzują kobiety urodzone pod różnymi gwiazdami w następujący sposób.

Kobieta pod znakiem Barana

Bezpośrednia ambicja kobiety Barana często może “dać” jej reputację kobiety wyzwolonej. Pani nieustannie flirtuje, skłonna do wielu powieści biegnących równolegle. Bez większego namysłu i rozważenia wszystkich za i przeciw, może z łatwością ożenić się, gdy tylko osiągnie pełnoletność (a w niektórych przypadkach nawet przed jego osiągnięciem).

dziewczyna

Po dojrzeniu i ponownej ocenie priorytetów życiowych rozwodzi się bez wyrzutów sumienia i znajdzie wiarygodnego, inteligentnego i celowego partnera życiowego, jeśli „opcja młodzieńcza” nie spełniała wszystkich jej wymagań. I wcale nie są małe w kobiecie Barana.

Są oczywiście wyjątki od reguły. Jeśli mąż jest gotowy do rozwoju, dąży do sukcesu i rozwija się, stanie się wspaniałą żoną i pomoże mu w tym w każdy możliwy sposób.

Kobieta pod znakiem Byka

„Po ukończeniu pełnego toku studiów” wraz ze swoją patronką Wenus wiedzą, jak kochać. Co więcej, zarówno zakochanie się, jak i miłość przychodzą naturalnie, bez większego wysiłku z ich strony. Tak, i kochają, bardzo naturalnie, bez wysiłku.

Ekonomiczne i pragmatyczne, wymagają tych cech od towarzysza. Wartości rodzinne ​​​pokonują pasję, a kobieta Byk włoży cały swój wysiłek w stworzenie komfortu i przytulności w domu, dbając o męża i dzieci.

Kobieta – Bliźnięta

Kobieta urodzona pod znakiem bliźniaka jest obdarzona wysokimi zdolnościami intelektualnymi i nie mniej rozwiniętą wyobraźnią. Całe życie jest dla nich grą. W związku z tym gra ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami – fantazjami seksualnymi i powieściami obrazkowymi, wszystko to jest w porządku rzeczy dla bliźniaczki.

W końcu związek miłosny dla przedstawiciela tego znaku to tylko kolejny krok na ścieżce wyrażania siebie. W nich z pewnością musi być pierwsza. I we wszystkim i zawsze, nigdy nikomu nie ulegając.

dziewczyna

Kobieta – Rak

Zwiększona wrażliwość kobiet urodzonych pod znakiem raka sprawia, że ​​czasami we wszystkim popadają w skrajności. Dotyczy to również relacji. Takie panie wyróżniają się zwiększonymi wymaganiami dla wybranego. Jednak decydując się już na swój wybór, kobieta z rakiem całkowicie rozpłynie się w swoich uczuciach i będzie kochać bezinteresownie jak nikt inny.

Rządząc domem twardą ręką, mają gwarancję zapewnienia dobrego samopoczucia rodzinnego ogniska. W końcu dobro rodziny jest najważniejszym priorytetem życiowym kobiet urodzonych pod tym znakiem.

Kobieta – Lew

Znak słoneczny samego lwa jest przeznaczony do miłości, bezpośrednio ją promieniuje, podobnie jak wszystkie kobiety urodzone pod nim. Seksualność i urok dam lwów przyciąga mężczyzn. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ niezależnie od wieku uważnie się obserwują.

Jednak spełniając „wszelkie normy jakościowe”, będąc w stanie się zaprezentować, wymagają również większej uwagi dla siebie. Romantyzm, harmonijnie spleciony z pracowitością, czyni ją doskonałą żoną i gospodynią.

Kobieta – Panna

Posiadająca doskonałe inklinacje analityczne kobieta urodzona pod znakiem dziewicy na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie osoby zimnej i bezstronnej. Ale w rzeczywistości jest zdolna do silnych i bardzo głębokich uczuć. To wierna towarzyszka życia, zawsze będzie niezawodnym wsparciem dla męża. Ale jednocześnie romantyczne związki wcale nie są dla dziewic, nie skupiają też uwagi na seksie.

Jednocześnie są uważne na męża, zawsze zadowolą go pysznym obiadem i doskonałym porządkiem w domu. Żona z Panny stanie się dowcipną i wierną asystentką męża, utrzymując z nim przyjazne stosunki przez całe życie.

dziewczyna

Kobieta – Waga

Zgodnie z jej znakiem zodiaku kobieta w związku miłosnym woli harmonię we wszystkim, stając się atrakcyjną kochanką i wspaniałą żoną dla męża. To znak rodzinny. Ale mimo wszystko kobieta urodzona pod nim wymaga od swojej towarzyszki godnej oceny jej wysiłków. Te romantyczne i wrażliwe natury stają się wspaniałymi żonami i troskliwymi matkami.

Kobieta – Skorpion

Zasłużenie uważany za najseksowniejszego przedstawiciela wszystkich znaków zodiaku. Zmysłowość natury pozwala jej całkowicie oddać się wzmagającym się namiętnościom. Sama szczera, nie będzie tolerować kłamstw, zdrady, a jeszcze bardziej zdrady w związku. Dla niej w relacjach małżeńskich szczerość, wierność i wzajemne partnerstwo zawsze będą na pierwszym miejscu.

READ
Eleganckie rajstopy to jasny akcent kobiecego wyglądu.

Kobieta – Strzelec

Niezwykle kochający wolność, w porównaniu z resztą znaku zodiaku, czyni kobietę urodzoną pod nim prawdziwą przyjaciółką i doskonałą gospodynią z tylko jednym warunkiem obowiązkowym. W żadnym wypadku nie można go ograniczać, a ponadto kontrolować. W przeciwnym razie po prostu zacznie zmieniać małżonka.

Kobieta – Wodnik

Wszechstronnie rozwinięta dama, urodzona pod gwiazdozbiorem Wodnika, po prostu nie będzie w stanie postrzegać miłości (nawet najbardziej szczerej i żarliwej) jako jedynego życiowego celu. Jej intensywny tryb życia i na satelicie sugeruje całą naturę z jasnymi priorytetami życiowymi. Absolutnie nie zazdrośni i zawsze zachowują wierność małżeńską. Lubią przewodzić w związkach.

dziewczyna

Kobieta – Koziorożec

Kobieta, która jest praktyczna we wszystkim, nigdy nie da się oszukać pochlebnymi przemówieniami i nie pozwoli swojemu towarzyszowi popisywać się. Nie ma upodobania do licznych powieści i zawsze dokładnie podchodzi do wyboru partnera. Miłość do niej to troska o rodzinne ognisko i materialne wsparcie dla członków rodziny. Często mają stabilne i silne rodziny.

Kobieta – Ryby

Wrażliwość i romantyzm przedstawicieli tego znaku zamienia miłość tych kobiet w ożywioną bajkę. Są marzycielami i mają tendencję do fantazjowania, lekko wyolbrzymiają wszystko, co się dzieje. Piękne kochanki, ale nieco nieodpowiednie do codziennego życia. Absolutnie niepraktyczne, ale mimo to całkiem szczęśliwe w życiu rodzinnym.

Ale mimo wszystko kobieta w związku miłosnym będzie przede wszystkim tym, czym mężczyzna chce ją widzieć. Wiadomo przecież, że prawdziwa miłość potrafi zdziałać cuda.

Jak kochają kobiety o różnych znakach zodiaku. Dokładnie w 100%!

Jak kochają kobiety o różnych znakach zodiaku.
Ciekawe, jak kochają kobiety o różnych znakach zodiaku? W końcu każda dama, w zależności od swojego zodiaku, kocha inaczej. Jak kochasz?
Jak kochają kobiety o różnych znakach zodiaku. Więc odkryjmy wszystkie sekrety.

Baran

Miłość kobiety Barana jest namiętna. Brak półtonów – wszystko jest prawdziwe. Kiedy są zakochani, ich uczucia są zawsze na pierwszym miejscu. Są gotowi poświęcić temu całe życie. U kobiet urodzonych pod tym ognistym znakiem relacje rozwijają się zgodnie z ich żywiołami. Ale burzliwy związek jest możliwy tylko z ukochaną osobą. Kochający wolność Baran zgadza się tylko na najlepszą opcję. Jeśli nie, wolą cieszyć się samotnym pływaniem.

Baran bierze na siebie odpowiedzialność, ale jednocześnie lubi silnych partnerów. Szukają kogoś, kto nie naruszy ich wolności, ale jednocześnie nie będzie „plasteliną”. Taka jest sprzeczność. Ponadto Baran czasami staje się zakładnikiem własnej dumy, dzikiej zazdrości i uporu. Prowadzi nawet do agresji. Ale wszyscy wiedzą, że Baran to niepoprawni optymiści. A po burzy zawsze następuje słoneczna pogoda.

Kobieta Baran uwielbia być podziwiana. A dobry komplement może ją rozweselić na cały tydzień! Baran tak bardzo chce być kochany i dumny z nich, że są gotowe przenosić góry, tylko po to, by ponownie usłyszeć: „Jest lepszy od ciebie!” Przedstawiciele tego znaku są bardzo przedsiębiorczy. Pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj! Muszą tylko wykazać się na polu zawodowym. A niektórzy wolą nawet pracę od obowiązków rodzinnych. Ale namiętny i wierny Baran nie pozostawi swoich bliskich w krytycznej sytuacji.

Byk

Jak kochają kobiety Taurus zrównoważony i realistyczny. Nie wykazują silnych emocji. Dlatego Twój komplement, przeznaczony dla innej kobiety, nie wywoła skandalu. Ale to oczywiście pod warunkiem, że jest pewna twojej miłości. W przeciwnym razie ryzykujesz nauczenie się mocy gniewu. I jest to rzadkie wśród ludzi tego znaku, ale naprawdę niszczycielskie.

Przeczytaj także: Co przyciąga mężczyzn do kobiet o różnych znakach zodiaku

Elegancja Taurus Women jest legendarna. Wiedzą, jak pokazać kobiecość! Jednocześnie Byk uwielbia, gdy na ciele jest niewiele ubrań. Udaje im się skupić na kolorze, bo w duszy każdy przedstawiciel tego znaku jest trochę stylistą. Cieszą się życiem we wszystkich jego przejawach. Dobre ubrania, wykwintne drinki, pyszne jedzenie, piękne obrazy i tylko najlepsza muzyka!

Zakochani w Byku doceniają ich czułość i oddanie, ale ważne jest, aby nie rozwijać ich pesymistycznych nastrojów. Nie przysięgaj na nich, inaczej doświadczysz ich “ciężkiej” broni – obojętności i chłodu. Byk sceptycznie podchodzi do fantazji. Ci materialiści muszą widzieć i „dotykać” snu. Nie są skłonni do ryzyka, ale jeśli dojdą do wniosku, że sprawa jest warta zachodu, mogą nawet wyruszyć w daleką wyprawę. Piękne i silne kobiety Taurus w trudnym momencie nie będą płakać i dręczyć swojego mężczyzny. Bez zamieszania i paniki sami znajdą pracę.

Bliźnięta

Gemini to kalejdoskop zawierający kilka osobowości. Dlatego budowanie z nimi relacji jest dość trudne. A jeśli zgodziłeś się z jedną „osobowością”, jutro druga po prostu zdecyduje się nie chodzić z tobą na randkę. Gemini jest przekonany, że życie to wielki eksperyment. Dzięki nim na zawsze zapomnisz o monotonnej codzienności! Natychmiast się zakochują i szybko się ochładzają. Jednocześnie wątpią. Taką kobietę podbije mężczyzna, który przekonuje ją, że jest najlepszy. Dla Gemini seks i miłość to pojęcia równorzędne. Kreatywność i nieprzewidywalność w tym zakresie u ludzi tego znaku jest naprawdę nieograniczona. Temperament jest jak wiatr wiejący nad morzem.

READ
Top 10 najlepszych zagranicznych kochanków

Czasami są czułe, czasami pełne burzliwych impulsów. I nie trzeba tracić czasu na zrozumienie ich logiki – lepiej oddać się miłości.

Zobacz też: Najbardziej wierne i kapryśne kobiety według znaku zodiaku

Ci, którzy już od jakiegoś czasu mieszkają z Bliźniętami, nauczyli się akceptować ich dwoistość, która przejawia się zarówno w związkach, jak i w życiu codziennym. Dziś są urocze i wesołe, a jutro szorstkie i nie do zniesienia. Ale dla ciebie kobieta Bliźniąt jest gotowa nawet na krańce świata, dzieląc na równi wszystkie trudy i radości. I nigdy nie zapomnij wymyślić pięknych komplementów, jeśli chcesz, aby Twój „kameleon” był w tęczowym nastroju.

rak

Jak kobiety kochają. rak – to apogeum romantyzmu i komfortu dla ukochanej osoby. Pocałunki i uściski, uściski i pocałunki. A także barszcz, klopsiki, ciasteczka i miłe słowa wsparcia w trudnych czasach. Oczekują również od Ciebie kompleksowej opieki. Chociaż nie spieszą im się o tym rozmawiać. Nie czekaj jednak na ich krytykę, bo to bardzo boleśnie boli. Ale jeśli zasłużyłeś na miłość i głębokie zaufanie Raków, w ich sercu wytworzy się strumień uczuć, który wystarczy na dziesięć.

W osobowości Raka, jak mówią, śledzone są dwie strony Księżyca. Rano można było zobaczyć je delikatne i delikatne. A kiedy wracasz wieczorem, nagle znajdujesz stanowczą i gorącą naturę. A jeśli jest powód, to w takim nastroju Raki mogą zapytać cię „na piątym numerze”. Chociaż później będą sobie wyrzucać, że zranili cię własnymi słowami. Kobiety z rakiem wiedzą, jak dochować tajemnicy. Fajnie jest dzielić się z nimi historiami życia. Ale nie zapominaj, że są bardzo zazdrośni. Są czystymi właścicielami! A w dniu twojej zdrady miłość natychmiast zamieni się w głęboką nienawiść. Jeśli rak przestał ci ufać, możesz zapomnieć o jasnej i czułej bajce o miłości. Kobiety z rakiem to prawdziwe Amazonki, które nie boją się prób. Ale nie zapominaj, że mają chwile słabości, kiedy potrzebują wsparcia. A z miłości stają się tak ładniejsze, że ludziom zaczyna się wydawać, że jest z nimi bogini!

Lew

Kobiety Leo to cenne kreacje, które potrzebują miłości i szacunku. A jeśli nie możesz poradzić sobie z charyzmatyczną osobowością, to nie powinieneś nawet próbować. Przedstawiciele tego znaku uwielbiają spędzać czas w otoczeniu przyjaciół. Przygotuj się na to, że Twoja Lwica miała już związek i nie próbuj ustanawiać nad nią „opieki”.

Lwy po prostu nie mogą fizycznie tolerować zewnętrznej kontroli w jakiejkolwiek formie. A uwaga płci przeciwnej jest uważana za oczywistą. Jeśli jesteś złożony, ona to zauważy. Powinieneś wierzyć w siebie, ponieważ Lwica pokocha taką osobę namiętnie i szczerze. Leos potrafi być hojny i wyrozumiały. Ale są zniesmaczeni manifestacją miłości w trybie „automatycznym”. Cenią sobie celowe komplementy, a nie nudne przemówienia. Leos nie lubi frazesów i wzorów.

Chcesz zdobyć serce tej królowej? W takim razie naucz się podejść do wszystkiego kreatywnie!

Lwice wcale nie są samolubne, nie są zimne, ale też nie gonią za uwagą. Te wymagające kobiety wiedzą, że zasługują na to, co najlepsze. Lubią wydawać pieniądze na biżuterię i ubrania. Daj im taką możliwość. A smak wielu Lwów jest po prostu doskonały!

Kobiety tego znaku potrafią okazywać dobre maniery, ale nie ma to nic wspólnego z pokorą. Jak tylko ją drażnisz – “warczy” i “pazurami” nie możesz uciec. Jednocześnie musisz w pewnych momentach umieć ją zdominować.

Zobacz też: Indyjski horoskop miłosny. BARDZO DOKŁADNY!

Udowodnij, że można na Tobie polegać. A jeśli jesteś dobrym kochankiem, Lwica nie będzie mogła się oprzeć. W końcu sks dla niej jest zwieńczeniem miłości. Niektórym może wydawać się snobem, ale ze sobą będziecie dużo się śmiać, planować wycieczki i kochać się i kochać ponownie w nocy!

Ambitne i pewne siebie Lwice emanują magnetyzmem. Zazdrość uważają za stratę czasu. I ze względu na ukochaną osobę są w stanie zrobić wszystko, aby go uratować.

Jak kochają kobiety Panna to kobieta, która może zrezygnować ze wszystkiego w imię poważnych uczuć. Jednocześnie może nie zwracać uwagi na opinię z zewnątrz. Ważne jest, aby była przede wszystkim szczera wobec siebie.

READ
Jak zdobyć miłość kobiet o różnych znakach zodiaku

Kobieta z Panny albo szuka, albo jest szczęśliwie zakochana. W życiu codziennym są czysto materialistami, ale w związkach są „ostatnimi romantykami”. Ich wykwintny smak przejawia się we wszystkim: w ubraniach, w wystroju wnętrz, w serwowaniu potraw. To prawdziwi perfekcjoniści.

Panny są takie opiekuńcze! Możesz na nich polegać we wszystkich dziedzinach. Nie spoczną, dopóki wszystko się nie ułoży. Panny nienawidzą krytyki. Mów o niedociągnięciach lepiej taktownie twarzą w twarz, aby utrzymać związek.

Panny cierpią bardziej niż inne z powodu uświadomienia sobie niedoskonałości. Rzadko pokazują publicznie bezbronność. Ale w pewnym momencie mogą po prostu odejść.

Przedstawiciele tego znaku są dość zdecydowani, kierują się logiką. Ale są wśród nich także marzyciele. Chociaż wszyscy unikają dramatów i kolizji. Przeraża ich nieprzewidywalność.

Daj Pannie harmonię i pewność siebie w przyszłości. Ale najlepiej unikać zbyt gwałtownych namiętności. Kobiety urodzone pod tym znakiem cenią czułą miłość.

Miłość do uroczych Panny zaskakująco przejawia się w małych rzeczach. A jeśli związek będzie pełen zaufania, Panna stanie się najlepszą żoną dla mężczyzny, który doceni jej piękno, inteligencję i praktyczność.

Waga

Kobieta Wagi to morze uroku! Są jak małe światełka, które oświetlają Twój dzień i noc.

Miły, dyplomatyczny, trochę uparty i niezdecydowany. Jakie one są kobiece! Ale nagle możesz zobaczyć, jak bez wysiłku wykonują męską pracę, gdy jest to konieczne.

Kobieta Wagi pojawi się na ulicy tylko w zadbanej formie. Te inteligentne panie wiedzą, że wszystko ma znaczenie. Wiedzą, jak analizować i uwielbiają rozmawiać z różnymi ludźmi.

Reagują na nie nawet posępni, milczący ludzie i zaczynają brać udział w rozmowie. A celem Wagi jest uniwersalna harmonia. Od razu dowiadują się, kto je narusza.

Ważne jest, aby kobiety Wagi wiedziały, że przy każdej okazji potrzebujesz jej myśli i porad. Jeśli możesz, przytul ją, gdy chce się wprowadzić, założyć nowy biznes lub zmienić krąg znajomych. Waga uwielbia towarzystwo, taniec i zabawę, ale jednocześnie potrafi się kontrolować.

Zobacz też: Znaki zodiaku w małżeństwie – od najlepszych do najgorszych Sprawdź!

Z całym urokiem przedstawiciele tego znaku są dość dominujący. Niepostrzeżenie, ale bardzo pewnie doprowadzą Cię do ich opinii. Ale podejmując decyzję, wezmą pod uwagę zarówno rozsądek, jak i uczucia. W końcu równowaga jest dla nich tak ważna!

Libra ceni sobie przede wszystkim piękno, czystość i szczerość! I będą tego szukać w swoim wybranym. U pięknych kobiet Wagi słabym punktem jest niezdecydowanie. Często odkładają podejmowanie trudnych decyzji. Oni potrzebują pomocy!

Skorpion

Jak kobiety kochają. Skorpiony są tajemnicze i piękne. Łatwo ulegać ich urokom, ale nie każdemu da się je rozwikłać.

Mężczyźni jak ćmy krążą wokół tych urzekających kobiet. Ale nie przyciągniesz jej banalnymi komplementami. To, że nie jesteś wobec niej obojętny, może zdradzić jej przeszywający wygląd.

Skorpiony są dumne ze swojej siły i talentów, którymi w pełni obdarzyła je natura. A jeśli w pewnym momencie wydali ci się spokojni, jest to złudzenie. Są bardzo emocjonalni, po prostu wulkan nie zawsze wybucha.

Kobiety Scorpio to królowe i boginie, wspaniałe żony i dziewczyny! Kochają i nienawidzą do końca. Bez półtonów! Jeśli dotknąłeś głębi serca Skorpiona, zapomnij o swojej miłości. Wszystko albo nic – nie ma wyboru!

Skorpiony są zazdrosne. Jednak nie zamierzają tego ukrywać. Muszą powiedzieć ostatnie słowo, mają rację itd. Jeśli ta kobieta jest urażona, czekają cię próby. Ale starając się dominować, są gotowi przebaczyć swoim bliskim wszelkie grzechy.

Wszystkie Skorpiony są lojalne, oddane i wierne w miłości i przyjaźni. Dają radość i pasję swoim bliskim. Kobiety cenią u mężczyzn siłę, determinację i chęć wygrywania.

Skorpiony nie uważają innych kobiet za rywalki, ponieważ są pewne swojego magnetyzmu.

Skorpiony są często nazywane śmiertelnymi wybrańcami serca. Ale w przypadku szczęśliwej miłości nie można nawet marzyć o lepszej!

Strzelec

Kobiety Strzelca są wyjątkowe, szczere i spontaniczne. Ich rewelacje prowadzą czasem do ślepego zaułka. Ale jak Strzelcy potrafią inspirować w trudnych czasach!

Strzelcy są szczerzy, więc nie powinieneś udawać kogoś, kim nie jesteś z nimi. Są niezależne i wszelkie manipulacje, w tym hipnoza i oficjalna komunikacja, nie będą z nimi działać. Gardzą „wiedzą-wszystko”. Miłość do wolności jest często przyczyną ich samotności.

Ale jeśli kobieta Strzelca znalazła „swojego mężczyznę”, znajdzie najbardziej niezawodnego towarzysza na całe życie. Zawsze będzie przy tobie, nawet jeśli wszyscy twoi krewni i przyjaciele odwrócą się od ciebie.

Kobiety Strzelca to imponujące i pewne siebie kobiety, które znają wszystkie tajniki stylu. Są hojni i cierpliwi, ale lepiej nie widzieć ich w gniewie. Zakochani są bardzo romantyczni.

Przedstawiciele tego znaku pamiętają twoje pierwsze spojrzenie, pierwszy dotyk, piosenkę, która zabrzmiała podczas pocałunku . Ale to jest ich sekret.

READ
6 par zodiaku, które mają najgłębsze połączenie

Jeśli zerwali z ukochaną, to całym swoim wyglądem pokażą, że wszystko jest w porządku. I nie będziesz w stanie zrozumieć, jak złamane jest ich serce.

Te niezwykłe kobiety są zawsze młode duchem i nie ma to nic wspólnego z wiekiem. Są bardzo namiętni w miłości, dowcipni i nie boją się otworzyć swoich uczuć. Być może nigdy nie otrzymałeś tak słodkich pocałunków. Ta miłość Cię złapie!

Koziorożec

Jak kochają kobiety Kobieta Koziorożca sama planuje swoje życie i nie boi się trudności. Kieruje nimi sukces. Idą do niego, robiąc karierę. Jeśli to również Cię interesuje, mogą udzielić dobrych rad.

Ci ludzie o kilku słowach nigdy się nie poddają. Nie można ich złamać, Koziorożce idą naprzód i pamiętają wszystkie swoje osiągnięcia. Ich ambicje są uzasadnione, wiedzą, że mogą to zrobić.

Przeczytaj też: Przepis na szczęście dla każdego znaku zodiaku.

Długie negocjacje nie są ich mocną stroną. Albo złóż im dobrą ofertę, albo nie wygłupiaj się. Ale jednocześnie wiedzą, jak prowadzić dialog i kłócić się. A romantyczne słowa dla tych pań nie będą deklaracją miłości, ale frazą: „Jesteś najmądrzejszą i najbardziej praktyczną kobietą na świecie!”.

Te kobiety wiedzą, jak stworzyć nienaganny wizerunek, stworzyć przytulne i piękne wnętrze, wybrać najlepszą dekorację. Kochają ciekawy odpoczynek i melodyjną muzykę, a do tego nie potrzebują wielu rozmówców. Wystarczy jeden, ale najlepszy.

Koziorożce potrzebują wsparcia, chociaż ci tego nie pokażą. Ale kiedy zaczniesz je częściej chwalić, zobaczysz, jak zmienia się kobieta. Jej dusza po prostu śpiewa w takich chwilach.

Jeśli komuś wydawało się, że czułość i pasja są nieznane Koziorożcom, to jest to absolutne złudzenie. Za maską powściągliwości kryje się niezwykle namiętna kochanka i troskliwa partnerka życiowa. I zrozumiesz, że najlepszy partner do szczęśliwego, długiego życia po prostu nie istnieje!

Wodnik

Jak kochają kobiety Wodniki są zakochane i niezależne. Przedstawicieli tego znaku przyciągają eksperymenty. Potrzebują nowych horyzontów, są gotowi z każdą minutą poszerzać swój światopogląd.

Nie zapominaj, że pod tym znakiem urodziła się największa liczba osób, które zmieniły świat. Jeśli odbierze im się wolność, ich wewnętrzne światło zgaśnie.

Ci szczerzy i pełni pasji ludzie nie będą tolerować niesprawiedliwości. Są zasadniczo mili i spokojni, ale uwielbiają przeciwstawiać się opinii publicznej. Przyciągają ich niezwykli ludzie i wydarzenia.

Kobieta Wodnika natychmiast zagłębi się w istotę twoich słów i wyda ci się, że jest teraz gdzieś nie z tobą. Ale to tylko mówi, że już wszystko rozumie i jest znudzona. Ludzie tego znaku nie lubią stać w miejscu.

Romans z Wodnikiem zmieni Twoje życie na zawsze. Ci ludzie to ludzie logiki, romantyków, pragmatyków i idealistów. Ale nie lubią, gdy ktoś przesadza i na próżno dramatyzuje, jak to mówią, znikąd.

Kobiety z Wodnika lubią okres bukietów cukierków, ale jeśli związek znajdzie się w impasie, po cichu zniknie z twojego życia. Wodniki to indywidualiści, ale ich krąg społeczny jest bardzo szeroki.

Lubisz tajemniczość i jednocześnie otwartość tej niesamowitej kobiety, po prostu obdarz ją miłością. A twoje życie wyda ci się niekończącą się i cudowną podróżą!

Ryby

Jak kochają kobiety. Ryby Kobiety są niezwykle kobiece, czarujące i wrażliwe. Uwielbiają, gdy partner otacza je troską, komplementami, nawet tymi najzwyklejszymi. W końcu najważniejsza jest szczerość.

Porozmawiasz z nimi na pierwszej randce i wyda ci się, że znasz ich przez całe życie. Są tacy kochający i wrażliwi. Nie skrzywdzą cię słowami. Wiedzą, jak to jest.

Powiedzenie „kocham cię” o świcie to dla nich najlepszy początek dnia. Żadne diamenty nie zastąpią ich radości z prawdziwych uczuć.

Kobiety spod znaku Ryb są dyplomatyczne i swobodnie przebywają w nieznanym towarzystwie. Ale jeśli ktoś nagle zdecyduje się obrazić Ryby, popełni błąd. Ci bystrzy ludzie już zauważyli twoje słabości, więc znajdą sposób, aby odpowiednio zareagować.

Ryby kochają wygodę i przyjemność. Nie można powiedzieć, że dążą do bogactwa, ale inspirują ich piękne rzeczy i zmysłowe przyjemności. Żyją w niepokoju o jutro. Są bardziej zainteresowani „teraz”. A potem. Wtedy wszystko będzie dobrze!

Wszystkie Ryby od czasu do czasu potrzebują prywatności. W swoim cudownym świecie zostaną oczyszczone ze stresu i strachu. Ale okazują wrażliwość tylko bliskim ludziom, a w świecie zewnętrznym zachowują się pewnie i niezależnie. I nie należy zdradzać Ryb ani naruszać ich interesów, nie wybaczą tego.

Zobacz też: 3 znaki zodiaku, które podbiją każdego człowieka

Ryby są wrażliwe i wesołe, ale ich serce nie otworzy się tak łatwo. Jeśli ci się udało, los da ci najbardziej pożądaną i wierną żonę!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: