Mieszne upadki i ciekawostki zagranicznych gwiazd

Ciekawostki z gwiazdami na scenie

Czerwone dywany nie zawsze są szykowne i błyszczące. Czasami nawet gwiazdy mogą stracić kontrolę nad sytuacją, a gdy zrobisz to przed dziesiątkami kamer, konsekwencje na zawsze pozostaną w historii. Mówimy o najbardziej wstydliwych i po prostu zabawnych momentach celebrytów, które wydarzyły się na czerwonym dywanie.

Dziewczyna bez kompleksów

Dziewczyna bez kompleksów (2015)
Trainwreck
komedia, melodramat, przygoda
Dyrektor: Judd Apatow
Obsada: Amy Schumer, Billa Hadera, Brie Larson, Tildę Swinton, Johna Cenę
Premiera: 10 Wrzesień 2015 roku
patrzeć na

Amy Schumer

Amy Schumer

Upadki aktorek podczas czerwonych dywanów i ceremonii trudno nazwać czymś niezwykłym, ponieważ zdarzyło się to więcej niż raz (przypomnijcie sobie na przykład upadek Jennifer Lawrence na Oskarach, który stał się klasykiem). Ale w przypadku Amy Schumer sytuacja była nieco inna. Aktorka i komik jest gotowa zrobić wszystko dla żartu, więc w 2015 roku, podczas gali Time 100 Gala, celowo upadła przed Kim Kardashian i Kanye Westem. Niestety nikt się nie śmiał, a para po prostu ją zignorowała i ruszyła dalej.

Lorax

Lorax (2012)
Lorax
bajki, komedia, przygoda
W reżyserii: Chris Reno, Kyle Balda
Obsada: Danny DeVito, Ed Helms, Zac Efron, Taylor Swift, Betty White
Premiera: 8 marca roku 2012
patrzeć na

Zac Efron

Zac Efron

Zac Efron już dawno wyrósł z koszykarskiej koszulki Wildcats, ale dla niektórych fanów pozostaje licealistką śpiewającym Troy z High School Musical. Dlatego trudno opisać zakłopotanie, jakiego wszyscy doświadczali podczas premiery filmu dla dzieci „Lorax”, bo właśnie na czerwonym dywanie z kieszeni Efrona wypadły prezerwatywy. Aktor po prostu grzebał w kieszeniach, żeby oddać papiery swojemu publicyście, ale przypadkowo upuścił środki antykoncepcyjne. Wszyscy, łącznie z samym aktorem, próbowali udawać, że nic się nie stało, ale Zach był wyraźnie bardzo zakłopotany i pospieszył.

Dyktator

Dyktator (2012)
Dyktator
комедия
Dyrektor: Larry Charles
Obsada: Sacha Baron Cohen, Anna Faris, Ben Kingsley, Jason Mantzoukas, Bobby Lee
Premiera: 17 maja roku 2012
Uważaj za 1 ₽

Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen

Jest mało prawdopodobne, że Sacha Baron Cohen w zasadzie czegoś się wstydzi, ale kiedy zostaniesz wyrzucony z czerwonego dywanu Oscarów, zdecydowanie można to dodać do listy wątpliwych osiągnięć. W roku premiery jego filmu Dyktator aktor pojawił się na ceremonii przebrany za swojego bohatera, tyrana Haffaza Aladyna, trzymającego urnę zawierającą rzekomo prochy Kim Dzong Ila. Kiedy prezenter telewizyjny Ryan Seacrest podszedł do niego, baron Cohen jakby przez przypadek przewrócił urnę i posypał prochami dziennikarza, z powodu którego wezwano strażników, którzy odciągnęli go od grzechu za ramiona.

READ
Gwiazdy, które zostały pobite przez swoich mężów

Co ciekawe, po tym incydencie w zabawnej sytuacji na ścieżce znalazł się aktor Jason Segel, którego zaczęto fotografować właśnie wtedy, gdy woźny odkurzał bałagan pozostawiony przed nim przez Saszę, więc pozostaje mieć nadzieję, że miał przynajmniej kilka zdjęć z imprezy bez odkurzacza.

Zimne serce

Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart

Czasami nie wszystko zależy od samego aktora, dlatego naprawdę ważne jest, aby celebryci otaczali się dobrymi wizażystami i innymi cennymi pracownikami. Gwiazda „Sabriny nastoletniej czarownicy” Melissa Joan Hart przyszła kiedyś na premierę „Krainy lodu”, ale jakby sama właśnie odwiedziła zimną północ. Faktem jest, że wizażystka aktorki nierównomiernie rozprowadziła puder na jej twarzy, więc na zdjęciu widać wyraźnie białą skórę. Fotografowie na szczęście wiedzą, jak wykonać swoją pracę w taki sposób, aby flesz wszystko naprawił, a większość zdjęć nie zdradzała tego drobnego, ale wstydliwego faktu.

Jak wytresować smoka

Jak wytresować smoka (2010)
Jak wytresować smoka
bajki, akcja, przygoda
W reżyserii: Dziekan Deblois, Chris Sanders
Obsada: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill
Premiera: 18 marca roku 2010
patrzeć na

Ameryka Ferrera

Ameryka Ferrera

Wybryki skandalicznego dowcipnisia z Ukrainy Witalija Siediuka mogą już samodzielnie stworzyć osobną kolekcję. Prankster ciągle sprawia, że ​​aktorzy tracą cierpliwość na czerwonym dywanie, więc niesamowite jest, że wciąż jest na nich dozwolony. Tak więc na premierze kreskówki „Jak wytresować smoka” Seduc próbował wczołgać się pod sukienkę gwiazdy „Brzydkiej Betty” America Ferrera, co okazało się dla niej wyjątkowo nieprzyjemnym przeżyciem. A wcześniej Witalij zaatakował Willa Smitha pocałunkiem, co bardzo go wkurzyło.

Morganowie są w biegu

Uciekający Morganowie (2009)
słyszałeś o Morganach?
dramat, komedia, melodramat
Dyrektor: Marka Lawrence’a
Obsada: Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Natalia Klimas, Vincenzo Amato, Jesse Liebman
Premiera: Luty 4 2010 roku
patrzeć na

Hugh grant

Hugh grant

Niektórzy fani tak bardzo uwielbiają swoich idoli, że zrobią wszystko, aby spędzić z nimi trochę więcej czasu niż kilka sekund na wspólne zdjęcie lub autograf. Tak więc podczas jednego z czerwonych dywanów z udziałem Hugh Granta jego szalona fanka przykuła się do gwiazdy prawdziwymi kajdankami. W rezultacie w sprawę interweniowała policja, która uwolniła Granta z kajdan, a dziewczyna została wysłana, by przez kilka godzin przesiedzieć na komisariacie. Ale dla niej zdecydowanie było warto.

READ
12 najbardziej szokujących sekretów urody gwiazd Hollywood

Pięćdziesiąt odcieni szarości

Pięćdziesiąt twarzy szarości (2015)
Pięćdziesiąt Shades of Grey
dramat, melodramat, thriller
Dyrektor: Sama Taylora-Johnsona
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk
Premiera: Luty 12 2015 roku
patrzeć na

Melanie Griffith i Dakota Johnson

Melanie Griffith i Dakota Johnson

Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek mógł wydobyć emocje silniejsze niż ich rodzice. Dlatego dla Melanie Griffith i jej córki Dakoty Johnson wspólne pojawienie się na Oskarach nie było najlepszą decyzją. Kiedy przeprowadzono wywiad z aktorkami, sytuacja wymknęła się spod kontroli, a matka i córka zaczęły się kłócić na antenie. Faktem jest, że Griffith została zapytana, czy zamierza oglądać „50 Shades of Grey” z udziałem Dakoty, na co kategorycznie odpowiedziała „nie”. Pomimo wszelkich starań Johnsona, by powiedzieć jej, że to tylko film, Melanie była tak nieugięta, że ​​jej córka wyrzuciła z oburzeniem: „Cóż, nie musisz oglądać”. Pozostaje mieć nadzieję, że ten wieczór nie był dla nich zepsuty, ale potem zdecydowanie przestali rozwiązywać relacje publicznie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: