Mężczyźni, którzy od piękności stali się inteligentni i prości

Zdarza się, że kobieta, która powala ją urodą, ma totalnego pecha w życiu osobistym. Szkoda, ale jeszcze bardziej smutno, kiedy mężczyzna zostawia dla najzwyklejszej kobiety piękność bez osławionych nóg od uszu i anielskiej twarzy. Takie epizody po raz kolejny dowodzą, że piękno nie jest najważniejsze w człowieku. Dowodzą tego doświadczenia nawet gwiazd zepsutych przez kobiecą uwagę. Który z celebrytów wolał prostaków od eleganckich piękności, czytaj dalej na uznayvse.ru.

Arnold Schwarzenegger

W 2011 roku Iron Arnie świętował 25. rocznicę małżeństwa z Marią Shriver, a zaledwie 2 tygodnie później zaszokował opinię publiczną ogłoszeniem rozwodu. Krótko przed tym aktor powiedział swojej żonie o trwającej ponad dziesięć lat zdradzie z gospodynią domową, Latynoamerykańską Mildred, dodając, że Joseph, syn służącego, urodził się ze Schwarzeneggera. Pięć dni po narodzinach prawowitego spadkobiercy Arnolda, Christophera Schwarzeneggera, urodziło się nieślubne dziecko. Maria nie mogła znieść takiego upokorzenia i złożyła wniosek o rozwód.

Arnold Schwarzenegger z Marią Shriver (po lewej) i gospodynią Mildred

Tobey Maguire

Miłosny rekord młodego Tobeya Maguire’a zawierał wiele ładnych aktorek, w tym jego partnerkę ze Spider-Manem, Kirsten Dunst i Rashidę Jones (Karen z The Office), z którą umawiał się przez ponad trzy lata. Ale w 2007 roku, po czterech latach romansu, oświadczył się Jennifer Meyer, którą trudno nazwać pięknością.

Tobey Maguire i Rashida Jones (po lewej) i Jennifer Meyer (po prawej)

Po ślubie Toby’emu zarzucono małżeństwo z rozsądku, ponieważ w tym czasie ojciec Jennifer był prezesem zarządu studia filmowego Universal i naturalnie pomógłby zięciowi w jego karierze. Ale jeśli spojrzysz na filmografię Maguire’a, po ślubie prawie przestał grać i to był jego świadomy wybór. Kolejną rolę w dużym filmie (był nim Nick z Wielkiego Gatsby’ego) otrzymał dopiero po odejściu ojca Jennifer. W 2017 roku para rozstała się, ale nadal pozostaje blisko.

Ethan Hawke

Ten hollywoodzki aktor jest kolejnym miłośnikiem romansów ze służącymi. Na początku XXI wieku Ethan Hawke i jego żona Uma Thurman zatrudnili 2000-letniego Ryana Shohuze jako nianię ich nowonarodzonego syna Levona i jego starszej siostry Mayi. Uma nie mogła sama zająć się dzieckiem, ponieważ zagrała w Kill Bill Quentina Tarantino.

Podczas gdy aktorka znikała na planie, jej mąż zbliżył się do Ryana – bardziej niż powinien to robić żonaty mężczyzna. W rezultacie oszustwo zostało ujawnione. Wracając z kręcenia filmu „Mój super-ex” Uma przyłapała męża w łóżku z nianią. Po rozwodzie Ethan oświadczył się byłemu słudze. Teraz prasa świecka zna ją jako panią Ryan Hawk, para wychowuje dwoje własnych dzieci. Chociaż typ Ryana i Umy jest nieco podobny, była niania jest nadal gorsza od ulubieńca Tarantino – zarówno z wyglądu, jak i w swoim artykule.

READ
Wiejska dyskoteka lub kołchoz w biegu: rosyjskie gwiazdy zebrane na Tydzień Mody w Paryżu

Ethan Hawke zamienił Umę Thurman (z lewej) na nianię

Maska Ilona

Prototypem Tony’ego Starka z filmów Marvela był nie kto inny jak Elon Musk – w rzeczywistości geniusz, playboy i filantrop. Założyciel Space X spotykał się z hollywoodzką gwiazdą Cameron Diaz w 2013 roku i był w związku z Amber Heard od 2016 do 2018 roku. Ta sama aktorka, która wcześniej wyszła za Johnny’ego Deppa, a następnie rozwiodła się ze skandalem, oskarżając aktora o przemoc domową.

Najwyraźniej Amber nie mogła zaoferować Elonowi niczego poza błyszczącą skorupą, ponieważ w przeddzień zaręczyn miliarder ją zostawił. Potem zaczął spotykać się z piosenkarką Grimes, dziewczyną o bardzo specyficznym wyglądzie. Poznali się na Twitterze – okazało się, że oboje pasjonują się teoriami technofuturystycznymi i lingwistycznymi kalamburami.

Elon Musk z Amber Heard (po lewej) i Grimes (po prawej)

Możesz być zainteresowany, aby dowiedzieć się, które inne zachodnie gwiazdy doświadczyły zdrady partnera, oprócz niektórych bohaterek tego materiału.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: