Melanie Griffith pokazuje swoją „zwężoną” twarz

Nikt nie chce się zestarzeć i widzieć brzydkich zmarszczek na twarzy, wskazujących na to, że wiek nieuchronnie wzrasta, odciskając się na wyglądzie. Zwykli ludzie podchodzą do procesu starzenia się nieco spokojniej niż gwiazdy, co w zasadzie jest zrozumiałe – twarz to wizytówka każdego celebryty. W pogoni za wieczną młodością hollywoodzkie gwiazdy stają się stałymi klientami kosmetologów i chirurgów plastycznych, co nie zawsze daje pozytywny rezultat, a tych 8 gwiazd jest tego żywym dowodem.

Melanie Griffith

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Aktorka Melanie Griffith jest wielką fanką zastrzyków i chirurgii plastycznej. Po wykonaniu plastyki nosa gwiazda była tak porwana, że ​​nie mogła już przestać. Pomimo niezadowolenia męża – przystojnego Antonio Banderasa – Melanie nadal „poprawiała” swoją twarz: niekończące się szelki i zastrzyki z botoksu, plastyka powiek, powiększanie ust . Wszystkie te manipulacje nie doprowadziły do ​​​​najprzyjemniejszych konsekwencji. Banderas wyszedł, a twarz Melanie zmieniła się w „zaciśniętą” maskę.

Meg Ryan

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Kilka lat temu aktorka Meg Ryan zdecydowała się na zabieg plastyki powiek – gwiazda lekko uniosła powieki i zmieniła kształt oczu. Dalej – więcej: zabiegi liftingujące, plastyka nosa, powiększanie ust i policzków, niekończące się zastrzyki z botoksu. Fani są zawiedzeni: po kultowym pięknie lat 90. nie ma śladu.

Janice Dickinson

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Janice Dickinson ma dosłownie obsesję na punkcie wiecznej młodości, o czym świadczą jej regularne wizyty u chirurgów plastycznych. Trwałe liposukcja, modelowanie nosa i podbródka, niekończący się botoks i wypełniacze. Wydaje się, że Janice nigdy nie przestanie. Sama supermodelka nie ukrywa: „Jestem gotowa być trupem, ale wyglądam idealnie”.

Courtney Love

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Courtney Love co najmniej trzykrotnie korygowała kształt nosa, dwukrotnie zmieniała kształt i rozmiar piersi, a ile razy gwiazda eksperymentowała z objętością ust i kości policzkowych jest po prostu nie do policzenia. I choć każda interwencja chirurgiczna znalazła odzwierciedlenie w wyglądzie Courtney, jest daleka od najlepszej drogi, dziewczyna nadal eksperymentuje. Wygląda na to, że piosenkarka jest mocno „zahaczona” o skalpel.

Lara Flynn Boyle

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Pamiętacie Donnę z Twin Peaks? Lara Flynn Boyle zachwycała nas swoją „inteligentną” urodą aż do początku XXI wieku. A potem wszystko się „zawaliło”: jej kariera zaczęła podupadać, aktorka bardzo schudła, zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem i oddała się w ręce chirurgów plastycznych. Kilka lat temu zdjęcia Lary Flynn Boyle trafiły do ​​​​sieci i wywołały prawdziwy horror wśród fanów: opuchnięta kobieta o „wykrzywionej” twarzy niewiele przypomina „tą samą Donnę”.

READ
Nowe wideo piosenkarki: Madonna przesadziła z „zastrzykami piękności”

Lil Kim

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

W 2005 roku piosenkarka hip-hopowa Lil Kim została skazana na karę więzienia za krzywoprzysięstwo. „Z więzienia” w złotym Bentleyu Lil pojechała prosto do kliniki chirurgii plastycznej, aby przywrócić piękno utracone podczas jej uwięzienia. Od tego czasu piosenkarka nie zatrzymała się: przeszła ponad 10 operacji, ale za każdym razem twarz dziewczyny staje się coraz bardziej . okropna. Kości policzkowe „wyglądają” w różnych kierunkach, podbródek jest nienaturalnie ostry, cięcie oczu również pozostawia wiele do życzenia. Ale Lil Kim nie przestaje. Próbując przywrócić „dawną” piękność, dziewczyna nadal regularnie wchodzi pod skalpel.

Mickey Rourke

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

W pewnym momencie Mickey Rourke postanowił „odejść” z Hollywood i zajął się wielkim sportem. I to nie byle gdzie, ale w boksie! Przez kilka lat aktor stoczył około 50 walk i doznał kilku złamań nosa, podbródka i kości policzkowych. Musiałem szukać pomocy u chirurga plastycznego. Pięć operacji na nosie, plastyka powiek, okrągły lifting twarzy… Ale wynik wciąż jest smutny: dzisiejszy Mickey wygląda bardziej jak „bezdomny mężczyzna” niż symbol seksu lat 90-tych.

Kim Basinger

przed i po operacjach plastycznych, nieudanych operacjach plastycznych gwiazd

Pasja do chirurgii plastycznej nie przyniosła dobrego i Kim Basinger. Zastrzyki upiększające, okrągły lifting twarzy, wypełniacze ust i kości policzkowych… Ale nieudana plastyka powiek była „ostatnią kroplą”: po słynnym „kocim spojrzeniu” aktorki nie pozostał ani ślad.

186_large

Jeśli masz nieograniczone finanse w swoich rękach, aw głowie – chęć jeszcze większego zadowolenia fanów, łatwo jest bawić się plastikiem. Pokażę teraz przykłady, które wydają mi się więcej niż dziwne, chirurgowi z wieloletnim stażem i założycielce kliniki Beauty Time.

Sylvester Stallone: ​​martwa twarz

Sylvester Stallone: ​​nadal zdjęcie twarzy

Aktor od zawsze miał asymetrię twarzy, spowodowaną niedowładem nerwu twarzowego, uszkodzonego podczas porodu. W młodości nadawało to twarzy Sylwestra brutalność i pewną powagę, ale z wiekiem zaczęło to wyglądać dziwnie. Aktor przeszedł wiele operacji, a także nadużywa zastrzyków. Przez to jego twarz praktycznie straciła wyraz twarzy i wyjątkowość, wygląda na opuchniętą, a usta otwierają się sztywno.

Jocelyn Wildenstein: nieludzki wygląd

Jocelyn Wildenstein: zdjęcie o nieludzkim wyglądzie

Amerykańska ekonomistka przeszła niezliczone operacje plastyczne w bardzo dziwnym celu. Kobieta chciała upodobnić się do kota, aby zadowolić męża. Małżeństwo miliardera Aleca Wildensteina nie było szczęśliwe, a mężczyzna bardzo lubił koty. W związku z tym Joslin przeszedł cały szereg operacji: plastykę powiek, lifting brwi, lifting twarzy, ostrzykiwanie ust, mentoplastykę korygującą podbródek, zmianę kształtu kości policzkowych. Sposób, w jaki wygląda teraz 80-letnia kobieta, jest najlepszym przykładem tego, co dzieje się, gdy pojawiają się problemy psychologiczne i nieograniczony budżet.

READ
Oksana Akinshina podsyciła plotki o romansie z Shnurem szczerym zdjęciem w bikini

znikający nos michaela jacksona

Zdjęcie znikającego nosa michaela jacksona

Legendarny piosenkarz miał nos typowy dla swojego etnicznego pochodzenia: duży, płaski i szeroki. Michael tak bardzo chciał zmienić swój kształt, że wykonał w sumie osiem plastyki nosa. Tkanki w tym rejonie ucierpiały tak bardzo, że po kolejnej operacji zaczęła się martwica czubka nosa, którą lekarze z wielkim trudem przywrócili. W rezultacie nos piosenkarza wyglądał bardzo dziwnie. Przykład Michaela nie powstrzymał jego sióstr Janet i Latoyi: obie dziewczyny również przeszły plastykę nosa i otrzymały małe noski nieproporcjonalne do ich twarzy.

Dickinson Janice: Nienasycony perfekcjonizm

Plastikowe zdjęcie Janice Dickinson

Modelka i prezenterka telewizyjna wykonała kilkanaście operacji: lifting twarzy, mammoplastykę, skorygowała brzuch plastyką brzucha i liposukcją, ujędrniła szyję i zastrzyki z botoksu tam, gdzie to możliwe. W rezultacie Janice ogłosiła upadłość, ponieważ nie była w stanie opłacić skumulowanych rachunków za tworzywa sztuczne i kosmetyki. Twarz kobiety wygląda sztucznie, zwężona i wynędzniała, pomimo wszystkich wydanych pieniędzy.

Melanie Griffith: blisko punktu bez powrotu

Plastikowe zdjęcie Melanie Griffith

Popularna w latach 1980. aktorka przestała dostawać role, ponieważ zainteresowała się chirurgią plastyczną i zmieniła się nie do poznania. W pewnym momencie twarz kobiety zaczęła wyglądać bardzo źle: aparaty ortodontyczne, zastrzyki z botoksu, ogromne usta. Ponadto Melanie od dłuższego czasu nadużywa alkoholu, co zawsze wpływa na jej wygląd. Na szczęście kobieta zmieniła zdanie i teraz wygląda dużo bardziej naturalnie i zgodnie ze swoim wiekiem.

Dlaczego ludzie to robią?

Obsesyjna chęć ciągłego poprawiania swojego wyglądu to niebezpieczny sygnał. Często chirurdzy plastyczni wysyłają potencjalnych pacjentów na konsultację z psychologiem lub psychiatrą, aby upewnić się, że ich intencje są adekwatne. W końcu jesteśmy przede wszystkim lekarzami i złożyliśmy przysięgę Hipokratesa: „Nie szkodzić”.

Ale nawet wśród moich kolegów są tacy, którzy wykonują dziwne, jeśli nie szalone operacje: przecinają język na dwie części, wkładają silikonowe rogi w czoło. Pewnego razu przyszła do mnie dziewczyna i poprosiła, żebym zdjęła jej mały silikonowy kucyk. Na prośbę swojego chłopaka wszczepiła mu w okolice kości ogonowej, a gdy związek się skończył, postanowiła się go pozbyć.

Takie szalone operacje wykonują zarówno gwiazdy, jak i zwykli ludzie. Ale częściej pacjenci kierują się chęcią osiągnięcia idealnego wyglądu. Co o tym sądzisz: rozumiesz czy potępiasz? Podziel się swoim podejściem do chirurgii plastycznej w komentarzach!

READ
10 gwiazd, które pokazały, co należy ukryć
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: