Meladze, Natalie i inne gwiazdy, które zostały przyłapane na ścieżce dźwiękowej

Incydenty i nieprzyjemne sytuacje związane z fonogramem i awarią sprzętu nagłaśniającego nie są rzadkością na koncertach zagranicznych i krajowych celebrytów różnej wielkości. Każdy performer będzie mógł sobie przypomnieć takie przypadki, jednak nawet gdy fakty są trudne do zakwestionowania, artyści nadal udają, że wszystko jest w porządku i nadal występują. Potem wykonawcy wciąż muszą szukać wymówek i udowadniać fanom, że potrafią śpiewać na żywo.

W materiale 24SMI – rosyjskie gwiazdy, które zhańbiły się fonogramem.

Dima Bilan

Podczas jednego z występów słynna rosyjska piosenkarka Dima Bilan znalazła się w niezręcznej sytuacji z powodu użycia fonogramu. Artysta nie mógł trzymać mikrofonu w dłoniach i upuścił go na scenę. Muzyka i głos wokalisty nadal brzmiały w tym czasie, więc nietrudno zgadnąć, że na koncercie użyto fonogramu.

Victoria Daineko

Znana rosyjska piosenkarka i aktorka Victoria Daineko również znalazła się w selekcji „Gwiazdy, które zhańbiły się fonogramem”. Triumfatorka dwóch konkursów „Star Factory” wielokrotnie przyznała w jednym z wywiadów, że wstydzi się śpiewać pod „plusem”. Kiedy jednak celebrytka wystąpiła na koncercie poświęconym Wszechrosyjskiej Uniwersjadzie i wykonała swój hit „Stop, dokąd idę”, doszło do nieprzyjemnego incydentu. Nagle wykonawca potknął się i upadł na scenę, ale jakość dźwięku nie uległa żadnemu pogorszeniu.

Innym razem doszło do równie żenującej sytuacji. Daineko zapomniała, ile razy trzeba powtarzać słowa w refrenie, więc po prostu śpiewała do swojego nagrania. Ale piosenka trwała, nawet gdy piosenkarka opuściła rękę i zaczęła tańczyć. Publiczność nie mogła nie zwrócić uwagi na tak niefortunne przeoczenie faworyta.

Stas Kostyushkin

Podobnie jak inni artyści, Staś Kostyuszkin często używa plus ścieżki dźwiękowe podczas swoich występów i nie ukrywa tego. Powodem tej decyzji było to, że wokalista aktywnie porusza się na scenie i dość trudno jest połączyć śpiew na żywo z energicznym tańcem.

Wielu fanów pamięta incydent, który miał miejsce na solowym koncercie wykonawcy. Staś postanowił zejść do audytorium, dalej śpiewając i nie mógł utrzymać równowagi. Artysta prawie wpadł na Allę Pugaczewę, która siedziała w pierwszych rzędach, co przestraszyło i zawstydziło primadonna. Nic dziwnego, że głos wokalisty nadal brzmiał w tym samym czasie, a nieprzyjemny incydent nie wpłynął na jakość wykonania.

READ
Znane kobiety, które zmieniły się nie do poznania w 2023 roku

Vera Breżniew

Podczas jednego z koncertów słynna piosenkarka Vera Breżniewa postanowiła zejść do audytorium, aby być bliżej swoich wiernych fanów. Coś jednak poszło nie tak: performerka potknęła się i tracąc równowagę upadła. W tym samym czasie muzyka i słowa piosenki nadal brzmiały w sali, ale reakcja publiczności miała na celu troskę o dobro artystki, a incydent, który jej się przydarzył, nie został podany znaczenie.

Olga Buzova

Instadiva i piosenkarka Olga Buzova często pada ofiarą krytyki za brak głosu i słuchu, ale nie ukrywa, że ​​w swoich występach wykorzystuje fonogram. Gwiazda wyjaśnia jednak, że mówimy o przypadkach, w których koncerty są transmitowane w telewizji lub sprzęt nagłaśniający nie pozwala na transmisję dźwięku na żywo w wysokiej jakości.

Ponadto, zdaniem performerki, inni artyści korzystają z utworów „plus” równie często, jak ona. Nie jest tajemnicą, że niektóre kanały telewizyjne zabraniają nawet występów na żywo, aby uzyskać doskonały dźwięk. Jednak fani celebrytów z łatwością zapamiętają przypadki, gdy ich ulubieńcy nie zsynchronizowali się z dźwiękiem podczas koncertów.

Na przykład w 2016 roku celebrytce przydarzył się zabawny incydent: podczas występu Olgi wystąpił problem ze sprzętem nagłaśniającym i kompozycja „zacięła się” na jednym słowie, które powtarzano kilka razy, podczas gdy realizator dźwięku próbował naprawić problem. Buzovej można było pozazdrościć spokoju: gwiazda spokojnie kontynuowała swój występ. Fani wspierali Olgę brawami, a ona z kolei podziękowała publiczności.

Innym razem fonogram zdradziecko zamilkł w szczytowym momencie występu, a Buzova próbowała wygładzić zakłopotanie, próbując śpiewać na żywo. Nie udało jej się jednak przekrzyczeć podekscytowanych fanów i po prostu skierowała mikrofon na korytarz w nadziei, że uratuje sytuację. Fani nie od razu zrozumieli, co się stało, ale na sali słychać było śmiech.

Lolita

Na festiwalu muzycznym w 2019 roku w stolicy Kazachstanu Lolita Milyavskaya zachwyciła fanów swoim pojawieniem się na scenie w luksusowym półprzezroczystym stroju. Celebrytka wykonała hit „On the Titanic” i zatańczyła podpalacza. Publiczność entuzjastycznie witała gwiazdę i śpiewała razem z nią. Jednak internauci w komentarzach pod filmem na Instagramie zauważyli, że jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek był w stanie jednocześnie energicznie śpiewać i tańczyć, aby trafić w nuty i nie przeszkadzać w oddychaniu. Dlatego fani doszli do wniosku, że Lolita często używa „plusa” na swoich koncertach.

READ
Na nowym zdjęciu pierś Iriny Pegovy sięgała jej podbródka

Philip Kirkorov

Król popu, znany ze swojego skandalicznego zachowania, niejednokrotnie trafiał na listę gwiazd, które zhańbiły się fonogramem. Pomimo silnego głosu i doskonałych umiejętności wokalnych Philip Kirkorov często nie trafia w sedno, co zauważają jego fani na koncertach i podczas oglądania filmów w Internecie.

A przypadek, gdy na scenie nagle pojawił się fan, bardzo przestraszony Kirkorov, został zapamiętany przez publiczność na długi czas. Podczas wykonywania kolejnego hitu z widowni na scenę wstała kobieta, która niepostrzeżenie podeszła do Filipa od tyłu i wzięła go pod ramię. Król popu krzyknął z zaskoczenia, ale jego głos nadal rozbrzmiewał w głośnikach. Artysta szybko opamiętał się, przytulił kobietę i kontynuował swój występ, ale już wszystko stało się jasne dla wszystkich.

Ponadto w sieci przechowywane są filmy z występów gwiazdy, które pokazują, jak Filip nie ma czasu na podniesienie mikrofonu i otworzenie ust, a także nie wpada w słowa. Powód najwyraźniej polega na tym, że jednocześnie energicznie śpiewając i tańcząc, okresowo schodząc do audytorium, nawet król sceny nie może tego zrobić.

Piosenkarka Nyusha, która straciła brzmienie podczas występu, nie była wyjątkiem. Wykonawca kilkakrotnie próbował kontynuować śpiewanie na żywo, ale mikrofon nie działał. Dlatego artysta postanowił zadowolić publiczność tańcem zapalającym bez akompaniamentu muzycznego. Publiczność wywołała burzliwą reakcję, która poparła Nyushę oklaskami.

Gregory Leps

Były nieprzyjemne incydenty z Grigory Leps. Podczas kolejnego koncertu artysta wykonał z Timatim swój przebój „Pójdę zamieszkać w Londynie”. Raper nie mógł powstrzymać uśmiechu, gdy Leps opuścił rękę z mikrofonem przed czasem, a jego głos nadal brzmiał.

Na kolejnym koncercie, na Kremlu, artysta ponownie znalazł się w niezręcznej sytuacji. Kiedy Leps wykonał kolejną kompozycję w duecie z piosenkarzem z Azerbejdżanu, Eminem, sprzęt nagłaśniający zawiódł, a Grigorij był zdezorientowany, nie mając czasu, aby dowiedzieć się, jak uratować sytuację. Sala wsparła artystów owacją na stojąco, ale nie udało się załagodzić kłopotów.

Valery Meladze

Zamyka selekcję “Gwiazd, które zhańbiły się fonogramem” zdobywcy kobiecych serc Walerij Meladze. W 2016 roku na konkursie New Wave artysta wraz z innymi gwiazdami wykonał ostateczną kompozycję muzyczną. Kiedy nadeszła jego kolej na śpiewanie, Valery Meladze nie zdążył podnieść mikrofonu na czas i zareagował z opóźnieniem, gdy słowa w jego występie brzmiały już na pełnych obrotach. Publiczność na sali i widzowie zapamiętali ten incydent w karierze twórczej artysty.

READ
Rzadki materiał filmowy: niepublikowane zdjęcie księcia Harry ego i Meghan Markle, które zdobi salon królowej

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: