Meghan Markle zamienia się w „bladą ćmę” lekką ręką pałacowych stylistów?

Megan Markle. Zdjęcie: GLOBAL LOOK press/I-Images
Meghan Markle złożyła pierwszą oficjalną wizytę jako księżna Sussex. Obecni zauważyli, że dziewczyna wyglądała bardzo zwyczajnie.
Meghan w towarzystwie królowej Elżbiety II przybyła do hrabstwa Chester. To pierwszy oficjalny przystanek Markle w długiej podróży, którą księżna będzie musiała odbyć bez księcia Harry’ego.
aktorka meghan markle
Na powitanie poddanych panie ubrane były w surowe garnitury. Żona księcia miała na sobie beżową sukienkę od Givenchy. Z drugiej strony królowa ubrana była w kwaśnozielony płaszcz i pasujący kapelusz.
Goście uroczystego spotkania zauważyli, że Markle wyglądała w swoim stroju nudno i nudno.

Z kolei królowa wolała soczysty jasnozielony płaszcz i kapelusz. Obok Jej Królewskiej Mości Meghan Markle wyglądała na nudną i szczerze wyblakłą. Obie kobiety śmiały się i żarliwie się uśmiechały podczas wydarzeń, ale świeżo upieczona żona księcia Harry’ego, mimo przekonujących umiejętności aktorskich, nie mogła być nie tylko w centrum uwagi, ale przynajmniej gdzieś w jego pobliżu. Wszystkie oczy skierowane były na królową.
92-letnia królowa przyćmiła młodą księżną Markle.
Po raz pierwszy fani rodziny królewskiej zauważyli, że coś jest nie tak cztery dni po ślubie Harry’ego i Meghan.

Przynajmniej teraz nikt nie ma wątpliwości, że Markle nie naruszyła królewskiego dress code’u. Wcześniej, jak pamiętamy, została opublikowana w sukience z odkrytymi ramionami. Przeczytaj więcej tutaj.
Meghan Markle i książę Harry pobrali się w zamku Windsor 19 maja tego roku. I od tego czasu otrzymała tytuł księżnej Sussex.
1 / 4
Zdjęcie: Getty Images
Jaka będzie Jolie, Beyoncé i 30 innych gwiazd na starość
Dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać dziecko księcia Harry’ego i Meghan Markle
Podziel się z

Zdjęcie: Twitter/Pałac Kensington
Meghan Markle podróżuje z królową Elżbietą II
Księżna Sussex i królowa Wielkiej Brytanii złożyły wizytę w Cheshire, aby uczestniczyć w wydarzeniach.
Królowa Elżbieta II i księżna Sussex odbywają pierwszą wspólną podróż. Monarchowie złożyli wizytę w Cheshire, dokąd przybyli pociągiem. Ludzie o tym piszą.
Meghan, która w zeszłym miesiącu poślubiła wnuka królowej w Pałacu Windsor, podróżowała z królową Elżbietą na północ Anglii na serię wydarzeń.
Królowa i Księżna wprowadzają się do @storyhouselive, aby oficjalnie otworzyć budynek.

Zdjęcie: REUTERS
Księżna Sussex miała zaszczyt przejechać się słynnym pociągiem The Royal Train.
Meghan Markle po raz pierwszy od czasu otrzymania tytułu księżnej Sussex została wydana razem z królową Elżbietą II. Żona księcia Harry’ego towarzyszy Jej Królewskiej Mości w podróży do Cheshire.
Księżna Sussex i królowa udali się do Cheshire legendarnym Pociągiem Królewskim, który był używany przez rodzinę królewską od 1842 roku. Tylko starsi członkowie rodziny królewskiej mogą się na nim poruszać. Ani książę Harry, ani księżna Cambridge, Kate Middleton, nigdy na nich nie jeździli.

READ
Bitwa o modę: Blake Lively kontra Melania Trump

14 czerwca 2018, 16:48
0
Zdjęcie: Global Look Press/Paul Marriott
Księżna Sussex Meghan Markle i królowa Elżbieta II po raz pierwszy wystąpiły razem 14 czerwca. Pisze o tym Reuters.

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II i księżna Sussex Meghan złożyły w czwartek królewską wizytę w angielskim hrabstwie Cheshire.
Według Reutera to ich pierwsza wspólna podróż bez księcia Harry’ego, wnuka królowej i męża księżnej Meghan.
Meghan, która w zeszłym miesiącu poślubiła wnuka królowej w Windsor Palace, podróżowała z królową Elżbietą do
na północy Anglii, aby wziąć udział w serii wydarzeń” – czytamy w raporcie.

Nikita Nikonow
Kate Middleton/Meghan Markle. Zdjęcie © Pałac Kensington Oficjalny Twitter/Instagram.com/meghan_markle
Prawnicy magazynu odwołują się do faktu, że członkowie rodziny królewskiej zajmują się autopromocją.
Ukryte zdjęcia żony księcia Harry’ego, Meghan Markle, zrobione w 2013 roku w ramach reklamy hamburgerów, mogą uniemożliwić żonie innego członka rodziny królewskiej księcia Williama, Kate Middleton, wygranie procesu sądowego
przeciwko magazynowi Closer. Zostało to zgłoszone na portalu Dni.ru w odniesieniu do publikacji OK!
Powodem pozwu były intymne zdjęcia samej Middleton, zrobione przez paparazzi podczas wakacji Williama i Kate na południu Francji.

O tym informuje Kensington Royal na Twitterze.
Księżna Sussex ma szczególny zaszczyt towarzyszyć królowej Elżbiecie II w jej podróży do Cheshire.
W Cheshire królowa i Meghan przybyły na otwarcie mostu i teatru.
Zdjęcie Pałac Kensington/ Zdjęcie na Twitterze Pałac Kensington/ Zdjęcie na Twitterze
Pałac Kensington/ Twitter Zdjęcie Pałac Kensington/ Twitter Zdjęcie Pałac Kensington/ Twitter Zdjęcie Pałac Kensington/ Twitter Zdjęcie Pałac Kensington/ Twitter
Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle przerazili widzów programu telewizyjnego

Królowa i księżna Meghan oficjalnie otworzyli most Mersey Gateway oraz Chester Storyhouse Theatre.
Pierwsza królewska trasa Meghan Markle
Księżna po raz pierwszy uczestniczy w wydarzeniu z królową bez męża księcia
Złupić. Tysiące ludzi zgromadziło się na ulicach Chester na godziny przed przybyciem Elżbiety II i księżnej Sussex. Z tej okazji w powiecie sprzedawane są flagi i pamiątki.
Przeczytaj takżeMeghan Markle nazwała jedną z najbardziej wpływowych Brytyjek
Jak informował wcześniej UNIAN, 19 maja w Pałacu Windsor odbyła się uroczysta ceremonia ślubna brytyjskiego księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle.

READ
5 par celebrytów, których wesela nie możemy się doczekać

Meghan Markle i Elżbieta II
Zdjęcie: Getty
Meghan Markle i Elżbieta II
Zdjęcie: Getty
Meghan Markle i Elżbieta II
Zdjęcie: Getty
Meghan Markle i Elżbieta II
Zdjęcie: Getty
Meghan Markle i Elżbieta II
Zdjęcie: Getty
Meghan Markle
Zdjęcie: Getty
1 / 6
Wcześniej porównaliśmy sukienki Meghan Markle i Kate Middleton na przyjęciu urodzinowym Elżbiety II.

FAKTY”
Księżna Sussex, była aktorka Meghan Markle, po raz pierwszy towarzyszy królowej Elżbiecie II podczas oficjalnego wydarzenia w czwartek. O tym informuje RIA Novosti.
Zobacz też: Książę Harry i Meghan Markle przestraszyli publiczność pokazu talentów szklistym spojrzeniem
Od ślubu, który odbył się w Windsor nieco ponad trzy tygodnie temu, żona księcia Harry’ego dwukrotnie pojawiła się publicznie, za każdym razem w towarzystwie męża: na przyjęciu z okazji 70. urodzin ojca książę Karol w ogrodzie Pałacu Buckingham i na paradzie „wyjmowania sztandaru” w ubiegłą sobotę.

Na oficjalnej stronie księżnej na Instagramie opublikowano film, w którym Meghan Markle i Elżbieta II wysiadają z królewskiego pociągu na stacji Runcorn.
Meghan Markle wybrała na imprezę jasną sukienkę, ozdobioną cienkim paskiem. Miała na sobie również czarną kopertówkę i wysokie obcasy.
Królowa Elżbieta II wyruszyła w podróż w jasnozielonym płaszczu i dopasowanym kapeluszu.
Dostojni goście wezmą udział w otwarciu mostu drogowego na rzece Mersey w Runcorn (Cheshire). Budowa mostu kosztowała prawie 2,5 miliarda dolarów, a następnie Elżbieta II i Meghan Markle pojadą do miasta Chester – administracyjnego centrum Cheshire.

Księżna Sussex i królowa udali się do Cheshire Królewskim Pociągiem, który jest używany przez rodzinę królewską od 1842 roku.
Dlaczego Kate Middleton przez długi czas nie będzie widywana publicznie
Tylko niektórzy członkowie rodziny królewskiej mogą podróżować tym pociągiem: Elżbieta II, książę Filip, książę Karol i księżna Camilla. Tylko raz zrobiono wyjątek dla księcia Williama, kiedy w 2003 roku jeździł nim z okazji swoich urodzin.

To pierwszy przystanek na oficjalnej królewskiej podróży, kiedy to Meghan po raz pierwszy będzie musiała odbyć to bez księcia Harry’ego.
W Anglii królowa Elżbieta II i jej synowa będą podróżować słynnym pociągiem królewskim, zbudowanym w 1842 roku na polecenie królowej Wiktorii.
W zeszłym miesiącu Meghan została żoną księcia, wnuka królowej księcia
Sussex na oficjalnej ceremonii w zamku Windsor z udziałem wielu brytyjskich i amerykańskich celebrytów.
Ze względu na jej przeszłość aktorską i nieanglojęzyczne pochodzenie, wokół wybranego księcia Harry’ego wybuchło wiele skandali.

READ
Melania Trump pracowała w ogrodzie w koszuli za 1380 dolarów

Przetwarzanie materiałów na stronę – RCO Zoom: rco.ru
Indeksowanie stron internetowych — InfoStream: infostream.com.ua

Od ostatniego poniedziałku stycznia zalały mnie wspomnienia z Rio de Janeiro, kolejny post „kostiumowy” płynnie wpłynął w środek tygodnia. Tak więc z lekkim opóźnieniem, ale bez dalszej zwłoki, przejdźmy do wizerunków bohaterów-kochanków właśnie z serii o tej samej nazwie. A ta seria „Kochanków” przywraca widzów do znanego już utworu, opowiadając o tym, co dzieje się z punktu widzenia dwojga głównych bohaterów. Zobaczmy, jakie historie opowiadają nam w każdej wersji swoich [przebranych] kostiumów.

Kolejna seria „Kochanków” to być może pierwszy pełny odcinek „Życia po”, kiedy tajemnica staje się jasna, a romans przeradza się we wspólne życie po zerwaniu z legalną żoną/mężem. Ten odcinek jest jak zwykle opowiadany z punktu widzenia Alison i Noego. I jak zwykle przedstawia wiele rozbieżności w naszym osądzie.

Oczywiście głównym będzie to, jak główni bohaterowie postrzegają siebie i swojego partnera. I tutaj odbywa się to bez specjalnych niespodzianek, bo – co tu dużo mówić – tak naprawdę rzadko zmieniamy siebie i swoje poglądy! Tak więc prawie każdy, kto zna bohaterów The Lovers z pierwszego sezonu, z łatwością ustali, kto jest właścicielem każdej z wersji:

Noe pozostaje więc wierny sobie, kontynuując idealizację swojej ukochanej, widząc w niej ucieleśnienie „prawdziwej” kobiecości i naturalnego magnetyzmu. W jego wersji Alison ma na sobie romantyczną kwiecistą sukienkę. We wspólnej scenie pojawia się nawet w kadrze biała orchidea, współgrająca ze wzorem sukni – tak więc Alison w oczach kochanka jest jak ten egzotyczny kwiat, który często kojarzy się z romansem i pokusą:

Inną ciekawostką jest to, że wzór sukienki jest mocno kontrastowy, „głośny”. I tak właśnie wygląda Alison podczas kolacji według Noah: dużo mówi, nie waha się napełnić kieliszka winem, jest pewna siebie i asertywna:

A sądząc po ubraniu, bohater prezentuje się jako facet czysto pozytywny, prosty i „swój” – w kraciastej koszuli o znacznie delikatniejszym/bledszym odcieniu w porównaniu z sukienką Alison. To tak, jakby Noah postrzegał siebie jako „drugie skrzypce”, pozwalając Alison przejąć prowadzenie i prowadzić. W tym samym czasie bohaterowie siedzą obok siebie, naprzeciw swoich nowych przyjaciół, bo według Noego stanowią zgraną drużynę:

READ
Płaskie pośladki i fałdy po bokach: Britney Spears znów nie udało się uporządkować figury

Jej sukienka na kolację nie jest tak jasna, nie tak kontrastowa, ciemniejsza, podobnie jak ona sama zachowuje się znacznie ciszej i bardziej powściągliwie. W jej wersji rola „drugich skrzypiec” zarezerwowana jest dla niej, a nie dla Noego. Ta ostatnia po prostu jest w bogatej koszuli w kolorze wina, przykuwając całą uwagę w kadrze (i siedzi nie obok Alison, ale z daleka, przy okrągłym stole, bliżej gospodyni wieczoru iw domu) .

Kolejną porcją niezgody (i nie mniej interesującym punktem jeśli chodzi o kostiumy) jest to, jak każdy z głównych bohaterów widzi wokół siebie. I tutaj, we właściwym czasie, najstarsza córka Noego, Whitney, wpada w przyjacielski wieczór. A jeśli udało Ci się obejrzeć pierwszy sezon, już wiesz, że ta piękna dziewczyna jest nieprzewidywalna. wiatr zmian problemy z tornado :

Jednocześnie Noah i Alison widzą i reagują bardzo różnie. I tę różnicę odzwierciedla obraz Whitney, w jej kostiumach:

Tak więc dla Noah Whitney jest przede wszystkim córką, a zatem w jego wersji dziewczyna w ultra-krótkiej sukience, która wygląda, jakby jej nie wystarczała, jest młodą kobietą w dziecięcym ubranku, która na zawsze pozostanie dzieckiem dla jej ojca:

Jednak to dziecko jest bardzo toksyczne, Whitney jest pełna negatywnej energii, zatruć, który chętnie pluje na wszystkich wokół siebie i przede wszystkim na swojego ojca i oczywiście na swoją nową kobietę. Ten “zjadliwość” Whitney świetnie wyjaśnia zarówno trujący zielony kolor swojej sukienki, jak i fryzurę, która sprawia, że ​​jej głowa wygląda jak gad – ta dziewczyna jest jak cienki jadowity wąż.

oprócz kostiumów konflikt między Alison i Whitney odbija się także w detalach wnętrza –
najprawdopodobniej to nie przypadek, że bohaterki dzielą miskę warzyw o „sprzecznych” jasnych kolorach:
ostrzegawcze żółte i czerwone, sygnalizujące niebezpieczeństwo

W wersji Alison Whitney wygląda jeszcze bardziej wojowniczo i agresywnie – w czarnej skórzanej kurtce iz metalowymi łańcuszkami zamiast pasków plecaka – prawdziwa wojowniczka:

A wraz z tym wizerunek Whitney jest złożony wizualnie (w tym ze względu na geometryczny nadruk sukienki), miejski – Whitney, w oczach Alison z przedmieść, jest prawdziwą córką swojej wykształconej i odnoszącej sukcesy nowojorskiej matki.

Nawiasem mówiąc, Alison już wcześniej miała taką postawę w swojej córce Noah – ta sama pewna siebie i miejska Whitney wyglądała [według Alison] w pierwszym sezonie:

READ
Nagie babcie: 10 gwiazdek po 50, które uwielbiają skąpe stroje

A to z kolei odbija się na samej Alison – nie tylko postrzega Whitney jako potencjalne zagrożenie, ale także czuje się przy niej bezbronna, słaba. Co podkreślają kostiumy bohaterek ich wspólnej porannej sceny: Whitney w ciemnej sukience z aktywnym geometrycznym nadrukiem [najprawdopodobniej drogie/designerskie], oraz Alison różowy i puszysty w prostych [tanich] domowych ubraniach w nieszkodliwym różu:

Nawiasem mówiąc, uważny widz dostrzega tu pewien trend – Alison wydaje się mieć tendencję do odczuwania słabości i bezbronności w społeczeństwie silnych / udanych / asertywnych kobiet (w każdym wieku). Co dają jej kostiumy:

Wygląda więc na to, że nawet w społeczeństwie, pozytywnie nastawiona przez swojego nowego znajomego (w niepełnym wymiarze godzin, odnoszącą sukcesy redaktorkę i jej nowego szefa), Alison zwraca się do „słabych” odcieni szarości i akwarelowo-kwiatowego wzoru, który w tym kontekst i obok kostiumu drugiej bohaterki, nadaj jej wygląd słabego prostaczka:

Czy na to skazuje się Alison, zgadzając się być nową towarzyszką potencjalnie odnoszącej sukcesy pisarki? A czy jej garderoba będzie w przyszłości wypełniona takimi strojami? Dowiemy się o tym w najbliższy „kostiumowy” poniedziałek! Więc nie zmieniaj kanału – ciąg dalszy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: