Media: młody kochanek Petrosyana to plujący wizerunek Eleny Stepanenko

Wydawało się, że zawsze będą razem - jak Nowy Rok i szampan.

Skandal wokół rozwodu głównej, humorystycznej pary w kraju, Jewgienija Petrosjana i Eleny Stiepanenko, nabiera tempa i już przypomina wojnę informacyjną. Co więcej, strzały lecą z jednej strony – od Jewgienija Petrosjana i jego prawnika Siergieja Żorina. Elena Stepanenko woli nie komentować swojego rozwodu. I dopiero teraz jej przedstawicielka Elena Zabrałowa postanowiła przerwać milczenie.

Elena Stiepanenko. Zdjęcie: z archiwum osobistego

“Oni są małżeństwem”

– To pierwszy wywiad z prasą – podkreśla Elena Zabralova. – I nie tylko jako prawnik Eleny Grigorievny postanowiłem skomentować sytuację, ale także jako osoba, która nie może spokojnie zaakceptować informacyjnego prześladowania osoby bardzo godnej, przyzwoitej i wierzącej. Pomyślałem, że nie jest to sytuacja, o której powinien dyskutować cały świat. Ale działania Petrosjana zmuszają nas do wyjaśnień. Jewgienij Waganowicz stwierdził, że należy się rozwieść w cywilizowany i spokojny sposób. Jednak jego słowa są sprzeczne z prawdziwymi czynami. Elena Grigorievna uważa, że ​​to Evgeny Vaganovich zorganizował kampanię, by ją skompromitować. Zwracam uwagę: Petrosyan stara się pozostać za kulisami. Ale przecież to, co mówi jego przedstawiciel w mediach, wypowiada się w imieniu Jewgienija Waganowicza. Gdyby Petrosjan nie zgadzał się z jego działaniami, natychmiast cofałby pełnomocnictwo swojemu przedstawicielowi. Nie może nie wiedzieć, ile bezpodstawnych oskarżeń, ile kłamstw i obelg zostało wyrażonych przeciwko Elenie Stepanenko. O nieistniejących kibicach, o procencie podziału majątku, o innych rzeczach.

– Przedstawiciel Petrosyana Siergiej Zhorin powiedział, że para nie mieszkała razem od 15 lat.

– Elena Grigoryevna kategorycznie temu zaprzecza. Evgeny Vaganovich i Elena Grigoryevna mieli prawdziwą rodzinę od ponad 30 lat. Oni są małżeństwem. Evgeny Vaganovich opuścił rodzinę w 2017 roku. Wiedzą o tym wszyscy w ich otoczeniu – zarówno koledzy, jak i znajomi. Mieszkali razem w swoim największym mieszkaniu do pewnego miesiąca w 2017 roku. Więcej szczegółów podam w sądzie.

– Po co więc mówić o 15 latach?

– Uważamy, że te wypowiedzi wynikają z chęci zwiększenia w jakikolwiek sposób udziału Jewgienija Petrosjana w podziale majątku.

– Czy Elena Stepanenko planowała dalej mieszkać z mężem?

– W każdym razie do 2017 roku, według Eleny Grigoriewnej, wszystko było w porządku i nikt nie podejrzewał, że to małżeństwo się rozpadnie.

READ
Sandra Bullock pokazała w tym roku, jak połączyć dwa trendy naraz

– Kiedy Petrosyan opuścił rodzinę, czy Elena Grigoryevna była bolesna?

– Oczywiście. To rzeczywiście – mniej więcej – trauma. Ale nie będę wchodził w emocje, bo nie jestem psychologiem, tylko prawnikiem.

– Więc jaki jest prawdziwy powód rozwodu?

– Myślę, że zdyskredytowanie Eleny Grigorievny w mediach wynika właśnie z faktu, że Jewgienij Waganowicz próbuje ukryć prawdziwy powód rozwiązania małżeństwa. Prasa już pisała o młodym asystencie Jewgienija Waganowicza. Myślę, że ta informacja nie jest bezpodstawna. Rozumiem Jewgienija Waganowicza: kto chce opowiadać o swoim romansie z półwieczną różnicą wieku, o swoich działaniach, które wyrządziły szkody rodzinie, o drogich prezentach dla młodej asystentki? Myślę, że dlatego Jewgienij Waganowicz zażądał pilnego podziału majątku. I zażądał, zanim pojawiła się rozmowa o rozwodzie. Powiedział Elenie Grigorievnej, że wyjeżdża, i od razu sam zaczął mówić o podziale majątku. Bardzo się z tym pospieszył. Dla Eleny Grigoryevny wszystko to było nieoczekiwane. Co więcej, przedstawiciel Petrosjana zaczął nawet zapewniać, że teraz lepiej jest podzielić majątek, ponieważ łatwiej było negocjować z Jewgienijem Waganowiczem niż z nowym.

Elena Stiepanenko. Zdjęcie: z archiwum osobistego

– Dziedzic?!

– TAk. Rodzina była bardzo zaniepokojona takimi wypowiedziami. Nie jest jasne, jacy nowi spadkobiercy, jak niektórzy spadkobiercy mogą wejść w ten proces, ponieważ sam Jewgienij Waganowicz jest w dobrym zdrowiu, a jego rodzina nadal życzy mu dobrego samopoczucia i zdrowia.

Ale kim są ci spadkobiercy? Petrosyan ma córkę z pierwszego małżeństwa, wnuki.

– Oczywiście nie mówimy o tych spadkobiercach, którzy już istnieją. Nie sądzę, aby przedstawiciel Jewgienija Waganowicza się nimi martwił.

– Do tej pory nigdzie oficjalnie nie ogłoszono, że ukochana Petrosyana, Tatyana Brukhunova, jest w ciąży.

Odmawiam poruszania tego tematu.

– A jednak: asystent Petrosyana spodziewa się dziecka?

– Myślę, że to pytanie jest niewłaściwe.

Jewgienij Petrosjan zamienił swoją legalną żonę na młodą dziewczynę.

Mieszkanie o wysokiej wartości?

– Poinformowano, że Stiepanenko obrócił się aż 80 proc. wspólnie nabytego majątku.

Nie wiem, skąd się wziął ten numer. Nie ma takiej liczby w żadnym dokumencie sądowym. W dniu złożenia wniosku do sądu i do chwili obecnej roszczenia Eleny Grigoryevny wynoszą mniej niż 50% wartości nieruchomości zgłoszonej do podziału. Wówczas, po przeprowadzeniu inwentaryzacji majątku i ustaleniu okoliczności sprawy poprzedzającej podział, roszczenia mogą ulec zmianie. Ale nawet jeśli się zmienią, to zgodnie z prawem.

READ
Kristina Orbakaite przymierzyła młodzieżową różową sukienkę taniej marki

– Czy Petrosjan próbował rozwiązać sprawę pokojowo, bez procesu?

– TAk. Ale „pokojowa droga” dla Jewgienija Waganowicza jest taka, że ​​u40bu50bprawie cała potrzebna mu własność pozostaje przy nim. Zaoferował Elenie Stepanenko swoje największe mieszkanie, które dziś stanowi około 1 do 512 procent (nie przeliczałem procentów) wartości całej zadeklarowanej nieruchomości. To mieszkanie zostało pierwotnie utworzone w ramach domu-muzeum Petrosyana. Jest naprawdę duży, ma scenę, są kostiumy, archiwa, wideoteka itd. – wyd.). I oferuje to mieszkanie Elenie Grigoriewnej praktycznie jako jedyny atut. Ale po co jej dom-muzeum kogoś innego, skoro się rozwiedli?

– Czy Petrosyan chciał zatrzymać resztę majątku?

– To mieszkanie jest warte prawie połowę całkowitej zadeklarowanej nieruchomości. Jego przedstawiciel powiedział, że Elena Grigorievna może wynająć małe mieszkanie i wykorzystać je do utrzymania dużego mieszkania. Elena Grigoryevna ciągle pyta: dlaczego miałaby utrzymywać dom-muzeum Petrosyan?

– W tym mieszkaniu mieszkali Evgeny Petrosyan i Elena Stepanenko. A teraz ona tam mieszka?

Oczywiście to ich dom. Jeśli mąż odejdzie, gdzie powinna mieszkać żona?! Obecnie mieszka tam do czasu orzeczenia sądu. Dopóki sąd nie dokona podziału majątku. Po tym będzie mogła zdecydować, czy przenieść się do innego mieszkania.

– Zhorin zapewnił, że Stiepanenko nie wpuścił Petrosiana do wspólnego mieszkania, aby rzeczoznawcy dokonali inwentaryzacji nieruchomości.

– Faktem jest, że sąd podjął działania mające na celu zabezpieczenie mienia zgłoszonego do podziału. Ta nieruchomość znajduje się w mieszkaniu, w którym mieszkali małżonkowie i gdzie Elena Grigoryevna mieszkała do czasu orzeczenia sądu. Sąd podjął kroki w celu zabezpieczenia roszczenia i przekazał jej majątek w opiekę. Ale w tym okresie wyjechała w trasę. Artyści układają harmonogram koncertów z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Jak można przeprowadzić inwentaryzację w mieszkaniu bez osoby, pod opieką której znajduje się nieruchomość? Wyjaśniliśmy, że jak tylko Elena Grigoryevna przyjedzie, zostanie sporządzona inwentaryzacja reszty majątku. Gdy tylko Elena Grigoryevna przybyła, dokumenty zostały natychmiast przekazane komornikowi w celu sporządzenia inwentarza.

BTW

„Lalka Voodoo – fikcja”

– Przedstawiciel Jewgienija Waganowicza mówi nam wiele rzeczy, których nie rozumiemy. Tak więc dziennikarze zapytali mnie: mówią, według przedstawiciela Petrosyana, Elena Stepanenko twierdzi, że książka „Okultyzm i seksualność”, mówi Elena Zabralova. – Ta książka została wybrana z całej listy ogromnej biblioteki!

READ
13 razy Meghan Markle przebrana za Audrey Hepburn

– Skoro już o tej książce mowa – jaka jest Twoja reakcja?

„Jeśli Jewgienij Vaganovich uważa, że ​​jest to najcenniejsza książka z całej rodzinnej kolekcji książek, a są tam bardzo poważne, stare książki, to Elena Grigoryevna, jeśli znajdzie ją w bibliotece, podejmie wszelkie środki, aby ją chronić specjalna opieka. A jeśli Jewgienij Waganowicz potrzebuje teraz tej książki do użytku, niech przedstawi sądowi dowody.

– Nawiasem mówiąc, Zhorin powiedział w telewizji, że pod łóżkiem Petrosiana znaleziono lalka voodoo, przebity igłami – wygląda na to, że Stepanenko może spowodować uszkodzenie.

– O lalce – fikcja. Zabawnie jest komentować. W stosunku do wierzącego mówienie takich rzeczy jest moim zdaniem po prostu niehonorowe.

Petrosyan i Stepanenko rozwodzą się: jaki jest powód?

Pitt i Jolie. Cord i Matylda. A teraz Petrosyan i Stepanenko się rozwodzą. Jak dalej wierzyć w miłość?

W MIĘDZYCZASIE

„Petrosyan ma inną kochankę i małe dziecko”: były asystent byłej żony Dzhigarkhanyana dowiedział się, że nie był to sekretny ukochany komik Brukhunovej

Elina Mazur powiedziała, że ​​podeszła do niej aktorka, która teraz obawia się o swoje zdrowie

Historia rozwodu 72-letniego Jewgienija Waganowicza i jego żony zaczyna nabierać jeszcze bardziej niesamowitych szczegółów. Pogłoski, że Petrosyan ma młodą kochankę, skomentowała niedawno prawniczka Eleny Stepanenko.

– Dziś nikogo nie zaskoczy pojawienie się w życiu młodych asystentów, którzy stają się właścicielami serca, życia i oczywiście cudzej własności. I rozumiem Jewgienija Waganowicza, że ​​mało kto chce rozmawiać o swoim romansie z półwieczną różnicą ze swoim pracownikiem – powiedziała dziennikarzom Elena Zabrałowa, prawnik artysty. (Detale)

BTW

„To jest nadzienie od Stepanenko”: prawnik Petrosiana zareagował na plotki o dziecku i nowej kochanki

Siergiej Zhorin jest przekonany, że próbują zdyskredytować jego klienta

Niedawno w kraju dyskutowano, że 72-letni artysta ma 29-letnią asystentkę kochanki, co spowodowało lukę. Dziś nowa „bomba” wcale nie jest kochanką Tatiany Brukhunowej, ale zupełnie inną kobietą ze środowisk aktorskich. (Detale)

W THEME

Stepanenko żąda 10 z 12 mieszkań: prawnik Petrosyana uważa, że ​​żona komika celowo opóźnia proces

Tymczasem sąd już udowodnił, że domniemana kochanka komika niczego nie posiada.

READ
Denise Richards zaszła tak daleko z Botoxem, że nie potrafi wycisnąć nawet słabego uśmiechu

W Moskwie odbyło się kolejne posiedzenie sądu w sprawie podziału majątku i rozwodu znanych artystów. Gdy cała prasa centralna dowiedziała się, że Stiepanenko i Petrosjan wnoszą pozew, tłum dziennikarzy omal nie wtargnął do sali obrad sądu w Chamownikach. Tego samego dnia obrońcy Jewgienija Waganowicza i Eleny Grigoriewny poprosili o zamknięcie procesu. Teraz wszystko, co dzieje się w sądzie, wydawane jest przez prawników. (Detale)

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: