Mantra na szczupłą sylwetkę: niezwykła, ale bardzo skuteczna metoda na spalanie tłuszczu

Jak szybko schudnąć? To pytanie dręczy wiele kobiet. Wszystkie diety wypróbowane, posty nie pomagają, poranne bieganie nie działa. Co robić? Istnieje mantra na odchudzanie – bardzo potężna siła dla niezbędnych zmian w ciele. Wiele kobiet z powodzeniem praktykuje te mantry i osiągnęło pozytywne zmiany.

mantra odchudzania

Najpotężniejsza tybetańska mantra „San Sia Si”

Ta święta formuła przybyła do nas ze starożytnego Tybetu. Święte słowa wpływają na podświadomość, która reguluje wszystkie procesy zachodzące w ciele. Po jakimś czasie zauważysz, że nadwaga zaczęła znikać. Nie stanie się to w tydzień czy miesiąc – nie czekaj. Po prostu ćwicz mantrę i nie martw się rezultatem. Z pewnością będzie.

W związku z licznymi prośbami abonentów przygotowaliśmy aplikację z dokładnym horoskopem na telefony komórkowe. Prognozy dla Twojego znaku zodiaku będą pojawiać się każdego ranka – nie można tego przegapić!
Bezpłatne pobieranie: Horoskop dzienny 2020 (dostępny na Androida)

Słowa mantry na odchudzanie:

„San Sia Chii Nah Pai Tun Du”.

Posłuchaj mantry odchudzania online:

Jak praktykować mantrę? Zgodnie z tradycją odmawia się ją na wodzie za każdym razem, gdy jest się spragnionym. Przeczytaj nieparzystą liczbę razy. Szklanka musi być trzymana w dłoniach (szklanka), a następnie po odczytaniu receptury dmuchać do wody. Ile razy pijesz wodę, tyle razy czytasz.

Ile dni ćwiczyć tę formułę? Dopóki nie schudniesz. Metabolizm każdej kobiety jest szczególny, dlatego nie można z góry określić ram czasowych na realizację planu. W praktyce kobiety mogą stracić nadwagę (do 10-12 kilogramów) w ciągu sześciu miesięcy. Uwierz w wynik!

Inne mantry na odchudzanie

W sanskrycie istnieją indyjskie mantry dotyczące utraty wagi. Są nie mniej skuteczne.

1. „Om Nama Bhagavate Rukmini Valabhaya Swaha”.

Ta formuła jest wymawiana 108 razy. Możesz czytać na szklance wody (najlepiej kryształowej) i dmuchać na wodę. Następnie woda jest pijana. Możesz po prostu medytować, wyobrażając sobie, jak Twoja sylwetka staje się szczuplejsza. Nie oczekuj szybkiego efektu. Mantra delikatnie zmienia strukturę ciała.

2. „Ma Nos Ku Sa Si Mon U”.

To także tybetańska mantra. Dzięki tej formule można osiągnąć nie tylko zmniejszenie objętości form, ale także odmłodzenie. Wibracyjna seria dźwięków harmonijnie wpływa na struktury komórkowe, zmieniając ich wibracje. W rezultacie komórki uzyskują prawidłowe wibracje, posłuszne uderzeniu energii.

READ
5 nieoczekiwanych przyczyn nadwagi

Twoja twarz stanie się młodzieńcza, skóra się wyprostuje. Na zewnątrz będziesz wyglądać młodziej niż w twoim wieku. Bonusem takiego programu będzie poprawa sylwetki! Mantra wpływa na struktury komórkowe jako całość. Ćwicz codziennie i nie poprzestawaj na tym.

Zasady wymawiania mantry na odchudzanie

jak czytać mantry

Jak wymówić słowa w nieznanym języku? Aby to zrobić, zaleca się uważne wysłuchanie wideo. Jeśli nie ma nagrania wideo, zasady wymowy są następujące:

 • samogłoski muszą być rozciągnięte;
 • spółgłoski wymawiane są wyraźnie i krótko;
 • litery „m” i „n” zgodnie z tradycją muszą być naciągnięte jak ryczenie;
 • śpiewać / czytać mantrę powinno być 108 razy (jest to pełne koło);
 • do ćwiczeń używa się różańca (108 paciorków);
 • najlepszy czas na ćwiczenia to wschód lub zachód słońca.

Pamiętaj, że wygląd człowieka jest odzwierciedleniem jego stanu wewnętrznego. Pewność siebie, spokój i mądrość wprowadzą w Twoje życie pozytywne zmiany w wyglądzie. Mantry aktywują duchowe centra człowieka, co przyczynia się do jego wewnętrznej przemiany.

Osoba rozwinięta duchowo staje się zrównoważona, cierpliwa, mądra. Aktywacja centrum duchowego zmienia światopogląd: stracisz apetyt na sztuczne i niskiej jakości jedzenie. Stopniowo dieta zmieni się w kierunku prostej, zdrowej żywności.

Nie oznacza to, że nagle zostaniesz wegetarianinem. Oznacza to, że intuicyjnie wybierzesz do diety tylko zdrową żywność.

Jak osiągnąć szybkie rezultaty? Pamiętaj, że dźwięk to wibracja. Nasze komórki również wibrują z własną częstotliwością. Aby aktywować wibracje komórek, musisz intonować mantrę w taki sposób, aby wibracja była odczuwalna w całym ciele. Tylko w tym przypadku możliwe jest uruchomienie mechanizmu oddziaływania mantry na poziomie komórkowym.

Co zrobić, jeśli mantry nie da się zaśpiewać na głos? Wtedy możesz ćwiczyć szeptanie. Śpiewanie szeptem wpływa na ciało eteryczne (energetyczne) człowieka. Wynik pojawi się wolniej niż podczas głośnego śpiewania. Jednak z pewnością tak się stanie.

Co zrobić, jeśli nie ma możliwości intonowania mantry na głos lub szeptem? Następnie intonuj świętą formułę w swoim umyśle. Taka praktyka wpłynie na ciało mentalne, co również przyniesie efekty. Ale lepiej jest poćwiczyć głośne śpiewanie i wydawanie dźwięków na szklance wody.

READ
10 sekretów szczupłych kobiet, na które warto zwrócić uwagę

Dlaczego praktyka z wodą jest lepsza niż praktyka wypowiadania mantry w myślach lub szeptem? Ponieważ woda (źródło) ma tendencję do wzmacniania efektu słów. Szybciej uzyskasz wyniki.

Moc mantr

Dlaczego mantra może pomóc w utracie wagi, dzięki czemu? Święte dźwięki powodują określone przepływy wibracyjne, które powodują zmiany w strukturach ciała, aktywują procesy metaboliczne i odmładzają ciało. Mantry są całkowicie bezpieczne dla ciała, ponieważ mają delikatny i niewyczuwalny wpływ na poziom duchowy.

Mantry mogą pomóc umysłowi przezwyciężyć ciągłe uczucie głodu (często przestaniesz jeść), ustalić zdrową dietę i pozbyć się obżarstwa. Co powoduje te zmiany?

Mantry wpływają na człowieka na poziomie energetycznym i podświadomym, płynnie zmieniając jego strukturę energetyczną i świadomość. Mantra nie może wyrządzić krzywdy na poziomie fizycznym, ponieważ nie ma przemocy wobec ciała i przymusu. Po prostu poczujesz, że nie masz ochoty często jeść tłustych potraw lub pić kawy.

Starożytne mantry na odchudzanie wpływają na świat duchowy praktykującego, czyniąc go bardziej pozytywnym i satysfakcjonującym, a także aktywnie wpływają na ciało fizyczne, poprawiając go. Organizm zaczyna pozbywać się wszystkiego, co niepotrzebne – nadmiaru tkanki tłuszczowej, toksyn, toksyn, przy czym rozpoczynają się procesy metaboliczne i wzmacniają się mięśnie. Czytanie mantr leczy, ładuje pozytywnymi emocjami, daje siłę, ale przed wykonaniem praktyki trzeba wybrać odpowiedni tekst modlitwy, zapoznać się z niuansami jego czytania.

Mantry na odchudzanie

Esencja mantr na odchudzanie

Mantra to krótki święty tekst słów i dźwięków, którego wymowa tworzy fale wibracyjne o wysokiej częstotliwości i wysyła sygnał do mózgu, aby odblokować program. W tym przypadku jest to nakaz zdrowego, naturalnego odchudzania.

Stała praktyka czytania mantr do utraty wagi pozwala aktywować ukryte wewnętrzne zdolności, w wyniku czego nagromadzony tłuszcz jest przetwarzany w energię na całe życie.

Jak działa mantra na odmładzanie i odchudzanie?

Indyjskie i tybetańskie mantry odchudzania i piękna ciała wymawiane są w języku zmarłych (sanskryt), wprowadzają do umysłu nowe postawy i eliminują to, co destrukcyjne. Aby nadwaga zaczęła ustępować, potrzeba trochę czasu, zanim nowy program zostanie naprawiony i zacznie działać. Dzięki temu chore narządy są gojone, jeśli w wyniku zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu i chorób powstał nadmiar masy ciała, normalizuje się przemiana materii i funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a przemiana materii ulega przyspieszeniu.

READ
10 невероятных фактов о вашем весе, которые вы вряд ли знали

Najskuteczniejsze mantry z poprawną wymową

Za najskuteczniejsze uważane są mantry tybetańskie i indyjskie. Głębokie i znaczące odczytanie sanskryckich zwrotów z pewnością da rezultat, jeśli szczerze wierzysz w ich moc i unikasz błędów w wymowie.

skuteczne mantry

Morze San Sia

To jeden z najpotężniejszych świętych tekstów mądrych tybetańskich mnichów. Jego dźwięki wytwarzają specjalne wibracje, które najpierw aktywują program odchudzania w mózgu, a następnie w świadomości i podświadomości. Słowa mantry rozpoczynają oczyszczanie organizmu, jego gojenie i redukcję tkanki tłuszczowej, można zauważyć poprawę stanu włosów, skóry, paznokci. Modlitwa brzmi następująco: „San Sia Chii Nah Pai Tun Du”.

Musi być wymawiane w stanie zrelaksowanym dowolną nieparzystą liczbę razy.

Om Nama Bhagawate

„Om Nama Bhagavate Rukmini Valabhaya Svaha” to silna indyjska mantra skierowana do Pana Kryszny. Tekst uruchamia proces spalania tłuszczu, napełnia ciało i ducha energią witalną, poprawia zdrowie, pamięć, inteligencję, a także jest korzystny dla sektora finansowego.

Konieczne jest wypowiadanie świętych słów dwa razy dziennie, 108 razy.

Mantra młodości

Mantra młodości łagodzi zmęczenie, dodaje witalności i energii, likwiduje oznaki starzenia, sprawia, że ​​skóra jest świeża i promienna, a ciało szczupłe i atrakcyjne. Skuteczne jest czytanie słów podczas samoopieki, na przykład podczas nakładania produktu kosmetycznego: „Oh Yajamahe Pushtivardhanam Sugindhim Bandhanan Urvarukamiva Mukshiya Mritor Mamritat”.

Mantra młodości

Ma Nos Koo

Ta mantra tybetańskich mędrców ma na celu przywrócenie młodości, zdrowia, piękna skóry, paznokci i włosów. Siła modlitwy aktywuje odbudowę uszkodzonych komórek i tkanek, uruchamia odnowę skóry, leczy organizm, przyspiesza proces spalania tłuszczu, utrzymuje napięcie mięśni. Tekst tego tybetańskiego spisku brzmi następująco: „Mas Nos Ku Sa Si Mon U”.

Dla utraty wagi i urody

Taki spisek tybetańskich mnichów jest najbardziej odpowiedni dla pięknej połowy ludzkości. Jego działanie ma na celu przyspieszenie przemiany materii, przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz odmłodzenie. Im częściej powtarzasz mantrę, tym szybciej zobaczysz pozytywne zmiany.

Słowa modlitwy: „San Siya Uii Nah Pai Tun Dou”.

Komu nie pomogą same mantry

Mantra nie przyniesie pożądanego efektu, jeśli czytelnik nie jest wewnętrznie gotowy na zmiany, nie dąży do rozwoju duchowego, samodoskonalenia. Modlitwa buddyjska nie pomoże tym, którzy:

 • nie wierzy w moc świętych słów;
 • jest w stanie apatii, depresji, stracił zainteresowanie życiem, przeżywa załamanie;
 • prowadzi aspołeczny styl życia, ma złe nawyki, angażuje się w obżarstwo – w tym przypadku świadomość jest zamglona, ​​taka osoba potrzebuje oczyszczenia poprzez medytację;
 • ma zbyt chłonną i aktywną psychikę – czytanie mantr takim osobom grozi przeciążeniem układu nerwowego, załamaniem emocjonalnym.
READ
Czym jest dieta metaboliczna i dlaczego naprawdę działa?

Depresja

Skuteczność w walce z nadwagą

Nie powinieneś oczekiwać szybkiego wyniku tej starożytnej techniki. Wprowadzenie nowego programu, zaakceptowanie go przez podświadomość i zmaterializowanie się wymaga czasu. Jeśli przestaniesz czytać na pewien czas, efekt zostanie zresetowany do zera i ćwiczenie trzeba będzie rozpocząć od nowa. Wynik może nie być zauważalny po pierwszym tygodniu czytania, a nawet po miesiącu, jednak opinie wskazują, że przy odpowiedzialnym podejściu do biznesu można zrzucić nawet 5 kg w 6-12 miesięcy.

Częstotliwość i czas trwania praktyk

Modlitwę należy czytać 2 razy dziennie przez 108 lub więcej powtórzeń. Aby nie stracić rachuby, zaleca się używanie różańca. Musisz ćwiczyć recytowanie mantr, aż do osiągnięcia zaplanowanego celu.

Jak naładować wodę mantrami

Woda to potężny żywioł o wielkiej mocy. Od czasów starożytnych woda źródlana była używana do oczyszczania z negatywności, poprawy ciała i ducha. Jeśli mówisz o wodzie źródlanej do utraty wagi, nabierze ona właściwości leczniczych i pomoże przyspieszyć proces spalania tłuszczu.

Jak ładować wodę?

Fabuła jest czytana co najmniej 108 razy nad szklanką czystej wody pitnej. Na ceremonię możesz wybrać dowolną mantrę, aby schudnąć, przywrócić młodość i piękno. Zaczarowany pojemnik zostaje na noc na parapecie, a rano piją małymi łykami na pusty żołądek, wizualizując efekt leczniczy. Trzeba sobie wyobrazić i poczuć, jak woda wnika w ciało, odbudowuje je, przemienia ciało od wewnątrz i na zewnątrz.

Skuteczne jest używanie leczniczej wody do porannego mycia lub dodawanie do kąpieli do kąpieli.

Podczas każdej ceremonii – picia czy mycia – powinieneś być w dobrym nastroju. Ta postawa pomoże Ci naładować się pozytywną energią. Jeśli doznasz urazy, złości i innych destrukcyjnych emocji, woda pochłonie negatywną energię, a efekt rytuału zostanie zniwelowany.

Jak czytać mantry o odchudzaniu

Aby lektura świętych tekstów była skuteczna, konieczne jest przestrzeganie reguł. Słowa modlitwy szybciej nabiorą siły, a efekt jej zastosowania będzie silniejszy, jeśli przygotujesz się duchowo do praktyki: na przykład oczyszczanie poprzez medytację.

Jak wymówić

Zasady czytania mantr są proste i jasne – wystarczy zapamiętać tekst modlitw i poćwiczyć wymowę. Dźwięki samogłosek są rozciągnięte w śpiewie, spółgłoski – wymawiają głośno, ostro i wyraźnie. Litery „H” i „M” w swoim brzmieniu przypominają pomruki. Mantry czytane są na wydechu.

READ
10 skutecznych nawyków, które pozwolą Ci szybko pozbyć się zbędnych kilogramów

Jak wymówić

Przed pierwszą praktyką możesz posłuchać poprawnej wymowy dźwięków mantry w nagraniu audio.

Kiedy czytać

Guru zalecają recytowanie wybranej mantry zaraz po przebudzeniu i wieczorem przed pójściem spać. W ciągu dnia skuteczne jest czytanie świętego tekstu przed każdym posiłkiem.

Jak poprawić wydajność

Aby działanie mantry buddyjskiej było silne i nie trwało długo, czytanie tekstów powinno być połączone z medytacją. Aby to zrobić, musisz zająć wygodną pozycję (siedzącą, leżącą lub lotosową, jeśli jest to wygodne dla czytelnika), całkowicie rozluźnić ciało i uwolnić umysł. Programy napisane dla czystej świadomości działają znacznie lepiej. Otoczenie powinno być ciche, wygodne i prywatne. Podczas wymowy modlitwy zaleca się wyobrazić sobie wynik – szczupłe, zdrowe i piękne ciało, a także szczerze radować się z pomocy wyższych mocy.

Ważne jest, aby dbać o swoje zdrowie. Nie trzeba poddawać organizmu wyczerpującemu wysiłkowi fizycznemu, surowej diecie czy głodowi. Pomoże wzmocnić efekt praktyki:

 • codzienna aktywność fizyczna, aktywny tryb życia;
 • zużycie optymalnej dziennej normy czystej wody – od 1 do 2 litrów;
 • odmowa przejadania się;
 • zmniejszenie udziału w diecie cukru, tłustych i wysokowęglowodanowych pokarmów;
 • być na dworzu;
 • regularne spożywanie owoców i warzyw.

Połączenie z mantrami

Mantrę o pozbyciu się zapasów tłuszczu i osiągnięciu harmonii można łączyć z innymi modlitwami tybetańskimi, ale najpierw trzeba doskonalić swoje umiejętności. Kiedy czytanie tekstu odbywa się naturalnie, z głębi serca, a jego moc już zamanifestowała się w świecie fizycznym, można dodać nową modlitwę tybetańską – na przykład o sukces lub miłość własną.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: