Manicure owocowy – 70 soczystych pomysłów na dobry nastrój!

Manicure z owocami, jagodami i warzywami – witaminowy ładunek do paznokci! Ta stylizacja będzie u szczytu popularności wiosną, latem i jesienią 2021 roku – kojarzy się z truskawkami, wiśniami, słodkimi jabłkami i innymi świeżymi owocami. Aby go stworzyć, używa się suwaków, stempli, rysunków odręcznych i odrobiny magii, aby przełożyć projekt na rzeczywistość.

Pomysły na manicure owocowy 2020-2021

Manicure z plasterkiem arbuza

Pomysły na manicure owocowy

Neonowe owoce w bazie nude

Jeśli rozpala Cię pomysł wykonania wyrazistego manicure, to musisz pomyśleć o kolorze powłoki. Na przykład rzemieślnicy zauważają, że projekt oparty na kontraście zawsze wygląda na wygrywający. Bogaty wybór kwaśnych tonów sprawi, że obraz będzie jasny – manicure otrzyma indywidualne rozwiązanie. Poniżej kilka pomysłów na manicure z owocami.

Manicure z owocami

Manicure z wzorem soczystych owoców z lakierem hybrydowym

Artystyczne malowanie lakierem hybrydowym jest dostępne dla mistrzów, którzy nauczyli się rysować kolorowe owoce na paznokciach. Technika wymaga precyzji i cierpliwości. Istnieją niuanse w pracy z różnymi materiałami, kołem kolorów i wystrojem. Lepiej jest podkreślić poszczególne paznokcie wzorem, wybierając kolor bazy do zdobienia paznokci. A resztę paznokci można wykonać pod wzór lub w innym kolorze.

Owocowe lakiery żelowe na paznokcie

Rysowanie owoców krok po kroku

Manicure z jagodami i owocami, zdjęcie

Kreatywność można również wykazać za pomocą idealnego połączenia owoców + jagód i najlepszych odcieni tego sezonu. Jak jasnozielony, pomarańczowy, żółty, biały, kolor zielonych liści i dojrzałych jagód. Nadal bardzo piękne pomysły uzyskuje się w stylu Negative space na przezroczystych i kamuflażowych powłokach.

Manicure z owocami i jagodami

Trendy tego sezonu:

 • plastry arbuza i melona,
 • truskawki i wiśnie,
 • banan i kokos
 • słodka papaja i granat,
 • kiwi i awokado
 • rysunki limonki i innych owoców cytrusowych.

Rysowanie na paznokciach plasterka arbuza

Projekt z owocami ananasa

Akwarele zdobienia paznokci z owocami i jagodami

Tutaj powstają owocowe arcydzieła na paznokciach za pomocą pędzla z naturalnego włosia i akwareli. Może np. manicure oparty na pastelowych kolorach pasujących do wzoru wygląda oryginalnie. Aby trochę się rozweselić, zdecyduj się na jasne owoce techniką akwareli na osobnym gwoździu na przezroczystej podstawie.

Akwarela malowanie paznokci - plasterek arbuza

Abstrakcyjny manicure z owocami

Owoce są stylowe i modne, dlaczego ich nie narysujesz. Jeśli wybierasz projekt abstrakcyjny, to jest on najciekawszy, wieloaspektowy i różnorodny. Można wykonać w technice 3D, lakierach akwarelowych lub żelowych. Manicure owocowy w stylu abstrakcyjnym wyróżnia się umiejętnym połączeniem kropek, linii, zygzaków, gradientowych i naturalnych odcieni. Nie potrzebuje szczegółów.

READ
Gwiaździste niebo na paznokciach: nowy trend, który nie pozostawi nikogo obojętnym!

Projekt kiwi 3d

Abstrakcyjny manicure w pastelowych kolorach z owocami

Abstrakcja owoców - manicure

Manicure owocowy na transparentnej podstawie

Tutaj powinieneś dodać jasne kolory, akcenty, chwytliwe detale do przezroczystego lub półprzezroczystego odcienia powłoki. Ale jednocześnie Twój manicure może przypominać minimalizm. Jeśli ozdobisz tylko jeden gwóźdź, to na nim zostanie nałożony rysunek konturowy, na przykład gruszki lub awokado.

Rysowanie gruszki na paznokciach cienkimi liniami

plasterek pomarańczy na paznokciach

Jasny rysunek arbuza na przezroczystej podstawie

Pomarańcze na transparentnej podstawie paznokci

Matowy manicure owocowy

Ta opcja jest dobra, ponieważ możesz stworzyć wzór, używając kontrastu matowej bazy i błyszczącego wzoru. Nie przeciążaj manicure elementami dekoracyjnymi. Na przykład porzuć duże cyrkonie. Zamiast tego zaleca się dekorowanie rysunków owocowych kropelkami błyszczącego blatu, kropkowanymi iskierkami, folią i delikatnymi liniami żelu pajęczynowego.

Matowy manicure owocowy

Matowy manicure owocowy

Manicure z naklejkami i stemplowaniem owocami

Niewielu mistrzów może pochwalić się umiejętnością pięknego rysowania. Najłatwiejszą opcją jest umieszczenie obrazu owocu na gwoździu za pomocą suwaka lub techniki stemplowania. Takie rozwiązanie skróci czas projektowania, poprawi wizualnie i urozmaici np. letni manicure. Ale niezależnie od wybranego rodzaju projektu, należy wziąć pod uwagę kolorystykę i kompozycyjną budowę wzoru na paznokciach. W przypadku krótkich paznokci zaleca się pomalowanie paznokci w tradycyjnym kolorze białym, szarym, jagodowym lub beżowo-mlecznym. To wizualnie zwiększy płytkę paznokcia.

suwaki owocowe

Zdjęcie – manicure z owocami w różnych odcieniach, techniki 2021

Zasadniczo nie ma specjalnych zasad tworzenia projektu paznokci z owocami. W każdym razie będziesz potrzebować umiejętności i chęci do eksperymentowania. Najważniejsze, że lubisz rysunek, a manicure wygląda modnie i schludnie. Zebraliśmy przykłady w jednej galerii zdjęć. A potem pozostaje tylko wybrać piękną opcję.

Manicure owocowy zyskuje ogromną popularność na Instagramie. Szczególnie istotne są miniaturowe cytryny, limonki, wiśnie, arbuzy i truskawki. Ozdabiają czubki palców jak małe cukierki, przez co trend jest zbyt słodki, by można go było pominąć. Kiedy jesteś twórcą własnego manicure, możesz z łatwością sprawić, że manicure owocowy stanie się Twoim własnym trendem. Bogate i intensywne kolory owocu nadają się do neutralnego koloru bazowego – pomyśl o pastelowych błękitach, kremach i bieli. Odpowiedni jest również bezbarwny lakier bez koloru bazowego. Zapraszam do łączenia owoców z żelowymi pajęczynami, kroplami błyszczącego blatu, folią i iskierkami.

manicure z owocami

Manicure owocowy: 100 kolorowych nowoczesnych pomysłów na paznokcie

Matowy manicure owocowy

Matowa baza z połączeniem jasnych owoców to spektakularny i atrakcyjny manicure, który pasuje do każdej długości paznokci. Nie przeciążaj tak kontrastującego wzoru paznokcia dużą ilością dekoracji. Matowa różowa baza i banany to idealna opcja na lato. Aby taki manicure wyglądał bardziej elegancko, możesz zmatowić prawie wszystkie paznokcie i zostawić tylko dwa palce do dekoracji.

READ
Manicure na wino: 32 oszałamiające stylizacje dla pięknych pań

letni manicure owocowy

mieszanka arbuzowa

Arbuzowy manicure to jeden z hitów tego lata. Pamiętaj jednak, że paznokcie do takiego wzoru nie powinny być zbyt ostre i długie – sprawi to, że obraz będzie bez smaku. Jedną z najmodniejszych opcji jest manicure w pastelowych kolorach z motywem „arbuza”. Kolory lakieru powinny być stonowane. Arbuzy na białej podstawie wyglądają bardzo delikatnie i schludnie. Manicure arbuzowy można łączyć z różnymi technikami: od manicure księżycowego po marynarkę.

Plasterek arbuza na paznokciach - manicure owocowy

Popularny manicure: ananasowy nastrój

Manicure ananasowy może być obszerny, z naklejkami, a nawet szablonami. Aby manicure ananasowy wyglądał wyraziście malujemy paznokcie jasnym lakierem, a ananasy sprawiają, że są czarne. Oferujemy najprostszą, ale uroczą wersję manicure ananasowego.

 • Przygotuj lakiery do paznokci w kilku kolorach: żółtym, mlecznym, zielonym, czarnym.
 • I cienki pędzel.

letni manicure owocowy

Manicure z jagodami i owocami

Można tutaj stosować różne kombinacje. Tego lata modne są następujące kombinacje: plastry arbuza i melona, ​​wiśnie i truskawki, granat i papaja, awokado i kiwi, truskawki z limonką. Najmodniejsze kolory z kombinacją owoców: biały, jasnozielony, pomarańczowy, zielony i żółty. Uzyskuje się bardzo efektywną negatywną przestrzeń owoców i jagód w połączeniu z przezroczystą podstawą. Coraz większą popularnością cieszą się również akwarelowe rysunki owoców i jagód, wykonane pędzlem z naturalnym włosiem.

manicure z owocami

Streszczenie owoców

Abstrakcja owocami jest bardzo łatwa do wykonania. Nie musisz być wybitnym artystą, aby spełnić wszystkie swoje marzenia o owocach i jagodach. Po prostu pięknie i zgrabnie łącz kropki, zygzaki, linie, gradienty i owocowe odcienie. Nie zapomnij narysować nasion. Do wykonania manicure nadaje się również technika 3D, lakiery akwarelowe i żelowe.

Abstrakcja - manicure z owocami

Tłoczenie owoców

Tłoczenie zawsze wyróżniało się prostotą i wyjątkowością. Wystarczy kupić płytkę do tłoczenia o pożądanym wzorze i specjalny lakier z pigmentami. Powiemy Ci bardziej szczegółowo, jak wykonać efektowny manicure:

 • Wybieramy żądany wzór i pokrywamy cienką warstwą grubego lakieru.
 • Za pomocą skrobaka usuń lakier z płyty tak, aby pozostał tylko we wgłębieniach wzoru.
 • Dociśnij pieczątkę szybko i wyraźnym ruchem do rysunku.
 • Ostrożnie przenieś rysunek ze stempla na wyschnięty lakier na paznokciu.

Stylowy manicure owocowy

Piękne paznokcie z owocami

Letni manicure z owocami – według gustu każdej dziewczyny. Ten manicure nie pozostanie niezauważony. Lekki i zwiewny dekor z wiśni, gruszek i bananów wygląda soczyście i atrakcyjnie na paznokciach. Szczególnie pięknie ozdobi mleczne, wiśniowe i różowe bazy.

READ
Zimowy nastrój: 20 srebrnych pomysłów na manicure, które zapewnią Ci odpowiedni nastrój

Pomysły na manicure z soczystymi owocami

Projekt paznokci kiwi

Kiwi nie jest daleko w tyle i zyskuje dużą popularność wśród dziewcząt. Istnieje wiele sposobów na to, aby manicure był łatwy i prosty. Aby to zrobić, potrzebujesz białego lakieru, zielonego i czarnego, a także podkładu, lakieru utrwalającego i cieńszego pędzla.

 • Nałóż neonową bazę i pozostaw do wyschnięcia.
 • Nakładamy „miazgę” kiwi – zielony lakier.
 • Na środku każdego gwoździa narysuj biały owal – to jest środek owocu.
 • Bierzemy cienki pędzel i rysujemy cienkie promienie z tego owalu. Aby biały owal wyglądał jak słońce.
 • Zanurzamy pędzel w czarnym lakierze i rysujemy czarne kropki wzdłuż krawędzi. To będą nasiona owocu.

letni manicure z owocami

Stylowy manicure z wiśniami

Wiśnie na paznokciu można narysować na różne sposoby, nawet w formie babeczki. Tło dla jagód może być przezroczyste, różowe lub białe, szare lub nawet czarne. Możesz narysować zarówno jedną jagodę na dwóch paznokciach, jak i wiele małych wiśni.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: