Manicure „nagi”: 35 gorących opcji dla stylowego trendu

Manicure i niesamowite zdobienia paznokci w nadchodzącym sezonie dla wielu dziewcząt bez wątpienia można uznać za główny atrybut kobiecego piękna, atrakcyjności i pielęgnacji.

Dotyczy to oczywiście również okresu 2022-2023, kiedy trendem będzie wyrafinowana i magiczna „negatywna przestrzeń” czy tzw. „naked” manicure.

Biorąc pod uwagę nowoczesne trendy i zapotrzebowanie na naturalne i naturalne motywy we wszystkim, szczególnie popularny jest modny manicure nago, a także minimalistyczne motywy w zdobieniu paznokci.

Im prostszy i bardziej zwięzły projekt paznokci 2022-2023, tym lepiej. Nie bój się, że modny manicure nude w negatywnej przestrzeni może wydawać się nudny lub bardzo zwyczajny.

Jako negatywne rozwiązania manicure kosmicznego zebraliśmy w jednym wyborze najlepsze rodzaje manicure „nagiego”, których opcje mogą Cię zainspirować i pomóc Ci znaleźć dla siebie oszałamiające zdobienia paznokci w latach 2022-2023.

Sam zabieg manicure „negatywnej przestrzeni” polega na zastosowaniu przezroczystej powłoki do stworzenia niesamowitej stylizacji paznokci w sezonie 2022-2023.

Istnieje kilka sposobów na odtworzenie efektu „nagiego” manicure na palcach. Alternatywnie możesz pokryć płytkę paznokcia bezbarwnym lakierem i użyć narzędzi do manicure, aby stworzyć pożądaną stylizację na stworzonej podstawie.

Druga metoda polega na użyciu specjalnych pasków, za pomocą których tworzy się pewną wolną przestrzeń, która jest pokryta kolorowym lakierem hybrydowym. Po usunięciu pasków otrzymasz doskonały manicure „negatywnej przestrzeni” z lat 2022-2023.

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Jak już zrozumiałeś, stworzenie stylizacji paznokci w stylu „nagiego” manicure lub „negatywnej przestrzeni” nie jest trudne, jeśli masz dobre pomysły i odrobinę cierpliwości.

Oczywiście możemy zaoferować niesamowite i wspaniałe pomysły, przedstawiając do Państwa recenzję ciekawy wybór rozwiązań fotograficznych do manicure „negatywnej przestrzeni” lub „nagiego” projektu paznokci z lat 2022-2023.

Doskonałe i eleganckie zdobienia paznokci w postaci „nagiego” manicure, rozważymy bardziej szczegółowo dalej .

Manicure księżycowy „nagi” 2022-2023

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Klasyczny manicure księżycowy sam w sobie oznacza stworzenie przezroczystej dziury i kolorowe wykonanie głównej części paznokcia. Ale zalety zdobienia paznokci poszły dalej, aw sezonie 2022-2023 oferują najlepsze i skomplikowane pomysły na manicure księżycowy „negatywnej przestrzeni” do przeglądu.

Niesamowite pomysły na naked manicure w księżycowym designie proponujemy z niezwykłymi otworami w postaci serc, kwiatów, skośnych, trójkątnych kształtów i wieloma innymi świetnymi pomysłami.

Dodatkowo manicure księżycowy „negatywna przestrzeń” zawsze możesz uzupełnić brokatem, folią, przetarciami i innymi eleganckimi zdobieniami, które dodadzą wyrafinowania stylizacji paznokci techniką manicure „nagiego”.

Manicure „negatywna przestrzeń” 2022-2023: kurtka „naga”

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Francuski manicure „negatywna przestrzeń” wygląda nie mniej stylowo, co jest również bardzo, bardzo lubiane przez urocze dziewczyny, które preferują umiarkowany i zwięzły styl paznokci.

READ
Bąbelki na paznokciach” czyli manicure techniką „bąbelków” – zdobienie paznokci, które podbiło Internet!

Świetny pomysł na stylową kurtkę „negative space” z czarnym „uśmiechem”, ale na wiosnę i lato preferuj jasne i pastelowe odcienie. Ponadto bądź kreatywny w wykonaniu kurtki, tworząc niezwykłą i niestandardową wersję „uśmiechu”.

Oryginalne i zabawne pomysły na manicure francuski nago znajdziesz w naszej galerii tuż poniżej, w której znajdziesz o wiele więcej pięknych wzorów na paznokcie w negatywnej przestrzeni, zarówno do biura, jak i do wypoczynku.

Spektakularny manicure „nagi” 2022-2023 na ostrych paznokciach

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Stylowy manicure na ostrych paznokciach zawsze wygląda ekstrawagancko i niepowtarzalnie w każdym z projektów – w tym manicure nago na ostrych paznokciach 2022-2023.

Unikalne opcje tworzenia „negatywnej przestrzeni” dla długich paznokci ukazane są w bieli i czerni, cielistych odcieniach i pastelowych odcieniach, które pomagają lepiej ukazać wyższość tego typu zdobienia wśród wielu innych.

Aby stworzyć wykwintny wzór paznokci w postaci „nagiego” manicure 2022-2023, możesz użyć pasków, folii, cekinów, kamifubuki i kamieni, a także użyć luksusowego matowego wykończenia i pocierania.

Ciekawy manicure „negatywna przestrzeń” 2022-2023: bransoletki

Śmieszne bransoletki mogą znajdować się nie tylko na nadgarstkach, ale także na paznokciach uroczych fashionistek, a wszystko dzięki wspaniałemu „nagiemu” zdobieniu paznokci „negatywną przestrzenią”.

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Złote nitki i małe cyrkonie, koraliki i kamyki pozwolą Ci wykonać niesamowitą „negatywną przestrzeń”, która wygląda szczególnie uroczo na krótkich paznokciach.

Bransoletki można uzupełnić zarówno wszystkimi palcami, jak i pojedynczymi, wykorzystując dodatkowe elementy dekoracyjne do stylizacji paznokci – paski, buliony, folię, iskierki.

Manicure „naked” w tej odmianie z pewnością wzbudzi zachwyt i niespotykane dotąd zainteresowanie Twoimi pięknymi paznokciami.

Oszałamiający manicure negatywnej przestrzeni 2022-2023: potłuczone szkło

Luksusowe “odłamki szkła” są w stanie zaprezentować niesamowity i naprawdę oszałamiający efekt na Twoich uchwytach dzięki projektowi “negatywnej przestrzeni”.

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Urocze zdobienie paznokci w stylu „nagiego” manicure, pomożemy Ci stworzyć folię lub specjalny film, którego małe kawałki odbijają promienie światła z płytki paznokcia, tworząc jednocześnie imitację „tłuczonego szkła”.

Połączenie techniki „negatywnej przestrzeni” i potłuczonego szkła jest niezwykle harmonijne i doskonale się uzupełnia, pozwalając na uzyskanie delikatnej i wyrafinowanej stylizacji 2022-2023.

Alternatywnie, każdy z palców nagiego manicure może być wykonany z różnymi wzorami i nadrukami, z których jeden może być po prostu potłuczonym szkłem. Aby projekt był intrygujący, użyj jasnych lakierów i dekoracji, jak na naszych przykładowych zdjęciach.

Elegancki manicure „negatywna przestrzeń” 2022-2023 w stylu minimalizmu

Wspominając styl minimalizmu w zdobieniu paznokci, od razu przychodzi na myśl „nagi” manicure, jakby stworzony, by się nawzajem uzupełniać.

READ
Modny jesienny pedicure: 7 trendów i 16 stylowych nowości

Niesamowity „nagi” manicure w stylu „negatywnej przestrzeni” 2022-2023: najlepsze pomysły, nowe przedmioty, zdjęcia

Te warianty manicure są idealne dla delikatnych i wyrafinowanych dziewczyn o doskonałej organizacji wewnętrznej, które chcą oryginalnej i niezapomnianej stylizacji paznokci w sezonie 2022-2023.

Uzupełnij wolną przestrzeń w manicure „negatywnej przestrzeni” kropkami na każdym palcu, paskami, kawałkami folii, pociągnięciami jasnego lakieru hybrydowego – a „nagi” manicure w stylu minimalizmu jest gotowy.

Nie bój się, że manicure „nagi” w stylu minimalizmu wyda się niedokończony lub nudny – eksperymentuj i zainspiruj się niesamowitymi opcjami manicure „negatywnej przestrzeni” z lat 2022-2023, które wybraliśmy do Twojej recenzji dalej …

Efekt nagiej skóry nie opuszcza listy trendów w makijażu, a „nagie” paznokcie są u szczytu mody w manicure. Nude – dla kochających dyskretny i naturalny wygląd podkreślający naturalne piękno

czytanie zajmie > 5 minut

Tekst: Wiktoria Wołkowa

logotyp do makijażu

nagi manicure z niebieskimi cyrkoniami

Główną zaletą półprzezroczystych powłok z efektem „nagiego” jest to, że nadają paznokciom o dowolnym kształcie i długości zadbany i schludny wygląd (oczywiście w połączeniu z dobrze wykonanym manicure). Ponadto lakiery te służą jako doskonała baza pod zdobienia paznokci. Nago można tworzyć opcje projektowe, które przypadną do gustu nawet tym, którzy kategorycznie sprzeciwiają się dekoracjom na paznokciach.

Manicure „nagi”: co to jest i kiedy jest odpowiedni?

Manicure „nagi” to manicure, który sprawia wrażenie, że na paznokciach nie ma powłoki. Do jej tworzenia używają narzędzi, które wyglądają jak najbardziej naturalnie. W manicure „nagim” stosuje się lakiery z efektem nude. Mogą to być półprzezroczyste odcienie o różowym odcieniu, które są niezbędne w marynarce, lub gęste pudrowe odcienie, a także niektóre pastelowe kolory – na przykład kolor przydymionej róży.

manicure ze złotymi detalami

zakurzona róża polerowana

Do takiego manicure idealny jest lakier Essie „To the fullest”.

Pomimo prowokacyjnej nazwy „nagi” manicure jest odpowiedni w każdej sytuacji. Harmonijnie dopełni wygląd biznesowy, casualowy strój, wieczorową sukienkę z bogatym wystrojem i garnitur w stylu disco.

złota kurtka

jasnoróżowy lakier

półprzezroczysty manicure

Jeśli chodzi o zdobienie paznokci z „gołym” lakierem w bazie, wygląda to szczególnie elegancko, powściągliwie i schludnie. Rysunki, cyrkonie, brokat i grafika dobrze wyglądają na cielistej powłoce. Tak więc przy „nagim” manicure można eksperymentować.

odwrócone francuskie cekiny

czarny wzór na paznokciach

Manicure „nagi”: trendy w modzie i nowości – 2021-2022

Ostateczny minimalizm

Jeśli wcześniej w „nagim” manicure wszystkie rodzaje pudrowych odcieni były bardziej odpowiednie niż inne, to w tym roku mistrzowie paznokci proponują nam stosowanie jeszcze bardziej powściągliwych, a nawet ascetycznych powłok, takich jak lakier „Craftswoman” z Essie. gdzie znaleźć? .

READ
Usiądź i udekoruj! 80 najlepszych pomysłów na manicure z cekinami

manicure z masy perłowej

ombre od paznokcia do paznokcia

Na pokazach Cynthia Rowley i Boss faworyzowano „czyste” bezbarwne lakiery, a na pokazie Coach dopełniał je matowy top, dzięki któremu manicure wyglądał niezwykle atrakcyjnie.

matowy manicure nago

mokry efekt

Jak sprawić, by manicure nude był bardziej oryginalny, nie pozbawiając go przy tym efektu „naked”? Artyści A deam sugerują nadanie płaszczowi matowego wykończenia, a następnie dodanie błyszczących kropel bezbarwnego lakieru. Otrzymujesz więc niezwykły „mokry” projekt.

manicure z kroplami

Klasyczny francuski

Ostatnie kilka sezonów na pokazach mody to najczęściej eksperymenty z marynarką. A w tym roku klasyczny francuski manicure jest ogłoszony osobnym trendem. Można go uznać za jedną z opcji „nagiego” projektu, ponieważ jego podstawa jest bezbarwna. Mały niuans: lepiej narysować cienkie „uśmiechy” na kurtce w latach 2021-2022, tak jak robiono to na pokazach Prabala Gurunga czy K haite. W tym filmie znajdziesz szczegółowe instrukcje, które przydadzą się, jeśli zdecydujesz się samodzielnie zrobić kurtkę.

szary nago

Jasnoszare odcienie, które były również popularne wśród stylistek paznokci, które pracowały na pokazach w 2021 r., w tym roku urozmaicą Twój zwykły manicure nago.

szary manicure

Na pokazach Tibi i Marco de Vincenzo modelki pokazywały właśnie takie lakiery na wybiegu. Wyglądają efektownie iw tym sensie śmiało mogą konkurować z odcieniami nude czy paletą bladoróżowych tonów nude.

Piękny “nagi” wzór na paznokcie o różnych kształtach

owalny rewers francuski

Na średnio owalnych paznokciach możesz urzeczywistnić dowolne pomysły na zdobienia paznokci, więc trudno znaleźć wzór, który nie pasuje do tego uniwersalnego stosunku kształtu i długości.

manicure z kwiatami

wzory na owalnych paznokciach

Powłoka monochromatyczna w odcieniach nude nada takim paznokciom szlachetności, a minimalistyczny design jak marynarka (w tym rewers i skośny) czy np. prosta grafika o zgrabnych liniach – wdzięku.

kurtka w kwiaty

lakier nude

migdały

Paznokcie w kształcie migdałów wyróżniają się lekkim zwężeniem w kierunku końcówek. Ten delikatny punkt sprawia, że ​​są bardzo kobiece, nawet jeśli wyglądają trochę drapieżnie (efekt ten występuje przy dość dużej długości paznokci).

paznokcie ze złotej folii

Staraj się nie zaśmiecać płytki paznokcia dużą ilością szczegółów. Wybierz jeden czysty wzór, jeden motyw, jedną dekorację i użyj go na surowym wykończeniu, które wygładzi śmiałość każdego projektu.

manicure z plasterkami pomarańczy

serca na paznokciach

biało-złote linie na paznokciach

Miękki kwadrat

Ten kształt to idealna propozycja dla miłośniczek manicure z grafiką. Zachęca tylko do eksperymentowania z liniami, geometrycznymi kształtami, kolorowymi blokami i innymi elementami zdobienia paznokci. Sam kształt miękkiego kwadratu sugeruje pomysły; jeśli chcesz, możesz zaokrąglić rogi jeszcze bardziej lub odwrotnie, wyostrzyć je, aby „dopracować” projekt. Nawiasem mówiąc, grafika po prostu świetnie wygląda na cielistym tle – znacznie lepiej i czyściej niż na kolorowym.

READ
Francuski manicure jesień 2023: klasyk Twojego nastroju

miękki kwadrat

Ostra forma

Na ostrych paznokciach manicure z naciskiem na końcówki zawsze wygląda korzystnie. I to nie tylko francuski — dostępnych jest niezliczona ilość opcji. Możesz nałożyć lakier bezbarwny jako bazę, a ostre końce podkreślić przerywanymi liniami graficznymi, iskierkami, wzorami lub ornamentami. A jeśli pozostawisz powłokę monofoniczną, ostrość paznokci wydaje się mięknąć i przestaje sprawiać wrażenie drapieżnej.

Opcje manicure „nagiego” na długie paznokcie

„Naga” francuska

nagi francuski

Długie paznokcie można projektować na różne sposoby i to jest ich duży plus. Najczęściej mówimy o tym w odniesieniu do skomplikowanych zdobień paznokci. Ale bardzo pięknie będzie wyglądać również klasyczna marynarka, w której maksymalnie manifestuje się efekt „nagich” paznokci. Zastosuj półprzezroczysty nude jako tło i narysuj białe lub kolorowe „uśmiechy” na końcówkach.

Perłowy manicure

perły na paznokciach

Osobnym trendem sezonu 2021-2022 jest obszerny manicure perłowy. Delikatne perłowe koraliki zastępują krzykliwe cyrkonie i korzystają z tego, że tworzą romantyczny nastrój. Jednak w manicure można dobrze wykorzystać zarówno perły, jak i małe cyrkonie. W takim przypadku wynik będzie świąteczny.

perła na paznokciu

Ombre z odcieniami nude

nagie ombre

Kto powiedział, że nie można dodać koloru do „nagiego” manicure? Tak prosta i znana technika jak ombre pomoże poradzić sobie z tym zadaniem. „Rozciągnij” jasny kolor od czubków paznokci do środka i tutaj połącz go z odcieniem nude. Nawiasem mówiąc, manicure gradientowy doskonale podkreśla długość. Jeśli zapuszczasz paznokcie, zwróć uwagę.

pastelowy akt

pastelowe blokowanie kolorów

Inną opcją jest uzupełnienie „nagiego” projektu pastelowymi odcieniami, które dobrze komponują się z serią nude. Każdy paznokieć podziel na sekcje, część zostaw „naga”, a pozostałe wypełnij wybranymi kolorami.

niebieski i czerwony manicure

Blokowanie kolorów

kolorowe bloki na paznokciach

Manicure z blokami kolorów jest również dobrym wyborem dla paznokci, które wyrosły. Możesz bawić się kształtem gwoździ, konfigurując same sekcje, które składają się na projekt. Pomaluj je różnymi odcieniami z gamy nude i uzyskaj efekt delikatnej mozaiki.

żółto-różowy manicure

gwiaździste nago

gwiazdorski manicure

Kosmiczne motywy doskonale „spadają” na cielistym tle.

gwiazdki na paznokciach

lekki manicure

Powłokę nude możesz bezpiecznie ozdobić złotymi gwiazdkami lub np. brokatem, który tworzy efekt rozgwieżdżonego nieba. Nawiasem mówiąc, taki wystrój łagodzi „agresywne” wrażenie ostrych paznokci.

złote gwiazdki na lakierze nude

półnaga

Podziel paznokcie na dwie części pionową kreską (kolejny trik podkreślający długość), jedną połowę zostaw z wykończeniem nude, a drugą wypełnij wzorem – zwierzęcym printem w cętki lamparta lub np. szylkretowym.

READ
Doskonałe rysunki na paznokciach: 36 ciekawych pomysłów na manicure dla fashionistek

manicure lamparta

Матовый

matowy manicure nago

Jeśli od dłuższego czasu robisz „nagi” manicure, a lakiery nude już Cię znudziły, spróbuj nadać powłoce matowe wykończenie. Z matowym blatem nawet zwykły manicure będzie wyglądał o wiele ciekawiej i niecodziennie. Możesz go uzupełnić błyszczącymi wzorami lub wzorami, które stworzą piękny kontrast faktur.

photoPomysły „nagi” manicure na krótkie paznokcie

Klejnotowy wystrój

manicure z dżetów

Jeśli kochasz „bogaty” wystrój z kamieniami, złotem, iskierkami i innymi chwytliwymi detalami, nie musisz się powstrzymywać i szukać wymówek dla poczucia winy. Po prostu spróbuj umieścić wszystkie te szczegóły na neutralnym tle w kolorze nude. Na takim lakierze biżuteria będzie wyglądać zauważalnie, ale mniej chwytliwie niż na jasnej kolorystyce.

manicure z kamieniami

minimalistyczny nagość

paski na paznokciach

Aby bezbarwny manicure nie był nudny, dodaj kilka designerskich akcentów do nude tła. Kilka cienkich pasków lub małych kropek jest w porządku.

kolorowe paski na paznokciach

manicure w kropki

Jeśli paznokcie są krótkie, więcej nie jest potrzebne – nie zaleca się przeciążania niewielkiej długości rysunkami i innymi elementami projektu. A drobne szczegóły, wręcz przeciwnie, działają na elegancki i schludny efekt.

Lunar

matowy manicure księżycowy

Próbowałyście kiedyś księżycowego manicure na kremowej bazie? Jeśli nie, to koniecznie spróbuj. Dla wzmocnienia efektu „nagiego” dołki pozostaw puste – bez koloru. Lub wręcz przeciwnie, użyj kontrastowego koloru. A jednocześnie dodaj inny odcień do końcówek paznokci – otrzymasz oryginalną księżycową kurtkę.

wielobarwny księżyc i francuski

Z cekinami i cyrkoniami

kolorowe paznokcie brokatowe

delikatny manicure z kamieniami

Cekiny prawie zawsze kojarzą się z odzieżą dyskotekową i imprezową. Ale co, jeśli chcesz dodać trochę blasku swojemu codziennemu wyglądowi? Tutaj pomoże „nagi” manicure. Pokryj paznokcie lakierem nude, a następnie nałóż brokat.

błyszczący manicure

brokat na krawędzi paznokcia

Nawet jeśli kilka paznokci jest całkowicie pokrytych brokatem, efekt „nagiego” pozostanie.

Z “gołym” wzorem

nagi projekt paznokci

Manicure „nagi” może być bez alegorii. Rysuj wdzięczne kontury ciała na bezbarwnym tle, używając szlachetnych, wyrazistych odcieni lakierów do grafiki – w tym złota czy srebra.

kontury ciała na paznokciach

I zabezpiecz rysunki bezbarwnym blatem.

Gradient

gradient na paznokciach

Jednokolorowy manicure „naked” to świetna opcja na krótkie paznokcie. Gwarantuje im to schludny wygląd. Dla urozmaicenia do każdego paznokcia możesz dobrać własny odcień lakieru nude i stworzyć poziomy gradient z przejściem od kciuka do małego palca lub odwrotnie. Jednak klasyczny manicure ombre na krótkich paznokciach również wygląda dobrze.

Lubisz manicure nago i jakie wersje już wypróbowałeś na swoich paznokciach? Powiedz nam w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: