Manicure na okrągłą kurtkę lub ramkę – nowy stylowy trend i 48 pomysłów na jego realizację

French to klasyczny styl stylizacji, który idealnie pasuje do każdego kształtu paznokcia. Zaletą żakietu jest również to, że sprawdzi się zarówno jako codzienny wzór, jak i wieczorowy manicure. Dzięki swojej wszechstronności manicure francuski podbił serca wielu dziewczyn, którym nie są obojętne piękne i zadbane paznokcie.

W tym przeglądzie porozmawiamy o trendach w modzie 2020, które dotyczą ogólnie manicure, aw szczególności kurtki. Od razu zauważamy, że French 2020 to projekt, który w dużej mierze różni się od klasycznego manicure. Teraz francuski manicure nie charakteryzuje się wyraźnymi granicami, zmienił się w kierunku modnego minimalizmu i stał się bardziej promienny. Poniżej przyjrzymy się bliżej trendom paznokciowym w 2020 roku z wizualnymi przykładami zdjęć modnej kurtki.

Zawartość:

Trendy w modzie i nowości 2020 w projektowaniu kurtki

Jeśli mówimy o trendach mody 2020 w manicure, należy wziąć pod uwagę nie tylko aktualne techniki i wystrój, ale także kształt paznokci. Sfera paznokci rozwija się tak szybko, że po każdym sezonie mistrzowie muszą opanować nowe materiały i nowości w projektowaniu paznokci. W zeszłym roku upowszechnił się nowy materiał, żel akrylowy, który w kilku manipulacjach umożliwił wzmocnienie i nadbudowanie kształtu paznokci. W związku z tym właściciele krótkich paznokci mogli sobie pozwolić na nowe formy manicure.

Modne kształty paznokci na french 2020

Francuski manicure stał się bardziej elegancki ze względu na długość paznokci. Wzmocnienie i odbudowa paznokci nie jest teraz trudne nawet w domu. Jeśli chcesz, możesz zrobić dla siebie długą, piękną kurtkę. W związku z tym popularne stały się bardziej kobiece formy paznokci: wydłużone owalne paznokcie w kształcie migdałów i spiczaste końcówki. Klasyczny prostokąt jest teraz rzadki. Na paznokciach w kształcie migdałów dobrze wygląda klasyczna owalna wersja linii „uśmiechu”, a na dłuższych i ostrzejszych paznokciach można eksperymentować z geometrycznymi kształtami. Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze kształty paznokci na 2020 rok.

Modna kurtka

Modna kurtka

Modna kurtka

Ostre długie paznokcie

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Techniki i materiały modowe

Aby wykonać szybki i piękny manicure, nie należy zapominać o nowościach w projektowaniu paznokci, które mogą znacznie ułatwić życie mistrzowi. Po pierwsze, stylizację paznokci w stylu francuskim można wykonać przy mniejszej liczbie manipulacji za pomocą bazy kamuflażu. Wcześniej na paznokciach musiała znajdować się warstwa bazy i 1-2 warstwy kolorowego lakieru żelowego o jasnoróżowym odcieniu. Teraz wszystko jest znacznie prostsze. Nakładamy półprzezroczystą bazę kolorystyczną, podkreślamy końcówki i pokrywamy topem. Ta opcja jest idealna dla mocnych paznokci. Ale jeśli twoja płytka paznokcia jest zbyt cienka i elastyczna, możesz skorzystać ze schematu nr 2.

READ
40 wspaniałych pomysłów na czerwony pedicure

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Modna kurtka 2020 to nie tylko manicure, ale także idealna powłoka wyrównująca paznokcie i wzmacniająca akrylanem. Teraz projekt kurtki zaczyna się od projektu płytki paznokcia. Ustalamy długość, kształt, wyrównujemy powierzchnię i tworzymy idealne podkreślenie. Wszystko to odbywa się za pomocą materiału zwanego akrylanem. Mieszanka żelu i akrylu, która pozwala dobrze wzmocnić paznokieć i nieznacznie zwiększyć jego długość. Również za pomocą tego wspaniałego materiału można naprawić złamaną końcówkę paznokcia lub rozwiązać problem dziobania i skręcania paznokci. Nowa kurtka z żelem akrylowym to szansa dla dziewczynek ze szczerze „złymi” paznokciami na zrealizowanie marzenia o pięknym manikiurze.

Modna kurtka

Budowanie i wzmacnianie akrylanem

Aby zrobić modny projekt na krótkie paznokcie, musisz kupić płaski pędzel, formy przedłużające i sam żel akrylowy. Następnie obejrzyj kilka filmów szkoleniowych i idź. Kładziemy formę, kładziemy akryl, wyrównujemy pędzlem i odtłuszczaczem, polimeryzujemy i robimy trociny.

Modne francuskie wzory 2020

Następnie porozmawiajmy o nowościach 2020 roku w dziedzinie stylizacji paznokci. Modny manicure jest teraz nie do pomyślenia bez użycia błyskotek, ciekawych naklejek, przepełnionych kolorów, niestandardowych wzorów. Trendem jest teksturowany manicure i gra z różnymi opcjami wystroju. Połączenie kilku technik zdobienia paznokci w jednym projekcie jednocześnie. Zacznijmy od najprostszych opcji.

Trend nr 1 – francuskie cekiny

Od dawna znamy koncepcję marynarki milenijnej, ale wraz z pojawieniem się na rynku różnych butelek wypełnionych iskierkami znacznie łatwiej jest zrealizować taki projekt. Możesz wziąć gotowy lakier hybrydowy, w którym troskliwi producenci materiałów do zdobienia paznokci zmieszali już mieszankę cekinów i od razu pomalowali Twoje paznokcie. Jak sprawić, by było pięknie? Nałóż cienki pasek lakieru na końcówkę i za pomocą cienkiego pędzelka i topu zetnij iskierki w kierunku naskórka. Zdjęcie pokazuje kilka opcji tego projektu.

Francuski

Francuski z cekinami

Francuski z cekinami

Francuski z cekinami

Francuski z cekinami

Trend nr 2 – wyżu demograficznego i gradient

Ten rodzaj kurtki pojawił się nie tak dawno temu. A warto zauważyć, że w 2020 roku popularna będzie również kurtka w kolorze nude. Baby boomers to piękne paznokcie z płynnym przejściem koloru od białego na końcach do jasnobeżowego u nasady. To chyba najpiękniejszy francuski projekt do tej pory. Możesz uzupełnić go małym wzorem, ale nie powinien być zbyt jasny i kontrastowy. Najlepiej użyć białego lakieru hybrydowego lub farby. Możesz dodać blasku gradientowej kurtce za pomocą perłowego przetarcia. Innym modnym pomysłem jest lekkie przyciemnienie końcówek kawowym odcieniem zbliżonym do naturalnego koloru.

READ
Surowość ze smakiem: pomysły na manicure 45 bez wzoru

Gradientowa kurtka

Gradientowa kurtka

Modna kurtka

Gradientowa kurtka

Gradientowa kurtka

Trend #3 – Gradient z pionowymi paskami

Kontynuując poprzedni francuski pomysł z 2020 roku, nie można nie wspomnieć o projekcie w paski gradientowe. Wykonuje się go za pomocą taśmy klejącej i dmuchania powietrza (można wziąć gąbkę). Na paznokcie nakładana jest baza kamuflażowa, pośrodku przykleja się taśmę, końcówkę paznokcia przyciemnia się dmuchawką zanurzoną w lakierze żelowym, następnie usuwa się taśmę i nakłada się warstwę nawierzchniową. Dodatkowo brokat można zacieniować na środku paznokcia. W rezultacie otrzymujesz bardzo piękne paznokcie, choć tylko trochę przypominające manicure francuski. Jest to jednak również rodzaj wzoru wynikającego z kurtki gradientowej.

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Trend nr 4 – Prosta kurtka z folią

Na długich paznokciach możesz wykonać wzór za pomocą folii. To jeden z najłatwiejszych sposobów na udekorowanie paznokci bez uciekania się do pędzli i farb. To idealna kurtka dla początkujących. Zamiast mozolnie rysować linię uśmiechu, weź folię i wykonaj nadruki na końcówkach. Linię francuską można wyprostować i wykonać paskiem folii. Podobny projekt francuskiego manicure nie jest całkiem zwyczajny, ale ma również prawo istnieć. Najważniejsze jest trzymanie się pastelowych kolorów. Chociaż na przykład w Walentynki świetnie będzie wyglądał również czerwony manicure z foliowymi nadrukami.

kaftan bezpieczeństwa

kaftan bezpieczeństwa

Trend nr 5 – Modna kurtka z pajęczynami

Aby stworzyć kreatywny projekt, modne jest wykorzystanie modowych pomysłów sezonu 2020 w zdobieniu paznokci. Na przykład, aby uzupełnić klasyczną kurtkę abstrakcyjnym wzorem z pajęczą farbą żelową. Ta opcja zdobienia paznokci jest również dobra dla początkujących. Rzeczywiście, teraz, aby zrobić fajną kurtkę ze wzorem, nie trzeba opanować skomplikowanych technik malowania paznokci. Wystarczy „rzucić” abstrakcyjne paski za pomocą kropek i „rozciągającej” farby żelowej. Najpiękniejszy wzór z pajęczyną uzyskuje się, wykonując tło z folii lub cekinów.

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Trend nr 6 – odwrotny francuski

Rewers kurtka świetnie prezentuje się na paznokciach w kształcie migdałów. Jest również nazywany „odwróconym”. Zdjęcie pokazuje, o co toczy się gra. Trendem w modzie tego sezonu jest zastosowanie metalicznych pasków. Są to elastyczne naklejki, którym można nadać zaokrąglony lub ozdobny kształt. Są idealne do wykonania odwróconego francuskiego wzoru. Paski można łączyć z kryształkami, perłami lub bulionami.

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Trend nr 7 – francuski z napisami

Kolejnym modnym trendem w 2020 roku w stylizacji paznokci jest kurtka z napisami, którą można zrobić w zaledwie 5 minut. Nie musisz niczego szczotkować na paznokciach. Wystarczy kupić w sklepie kilka suwaków transferowych na przezroczystym tle. Modne naklejki z motywującymi lub prowokacyjnymi napisami znajdziesz w każdym specjalistycznym sklepie. Naklejki dobrze prezentują się zarówno pod błyszczącymi, jak i matowymi blatami.

READ
Manicure na krótkie paznokcie lato: 27 stylowych i pięknych opcji

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Francuski

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Trend nr 8 – „Cienka” kurtka na krótkie paznokcie

Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz przedłużania, spójrz na kilka zdjęć z francuskimi pomysłami na krótkie paznokcie. Teraz trendem jest opcja z bardzo cienkimi paskami zamiast linii „uśmiechu”. Wydaje się, że jest zepchnięta do samego końca.

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Cienka kurtka

Cienka kurtka

Trend nr 9 – Geometria

Nie traci na aktualności i geometrii. Piękne geometryczne zdobienia można wykorzystać również przy tworzeniu francuskiego manicure w 2020 roku. Wzór może być wykonany w kolorze lub w kontrastowej czerni i bieli. Ostatnio projektanci paznokci coraz częściej wypełniają geometryczne wzory iskierkami lub kolorowymi lakierami hybrydowymi niczym mozaika.

Francuski z geometrycznym wzorem

Francuski z geometrycznym wzorem

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Francuski z geometrycznym wzorem

Trend #10 – Linie

Na długich paznokciach pięknie wygląda kurtka wykonana w postaci cienkich linii. Delikatną i wyrafinowaną wersję można wykonać przy użyciu jasnych odcieni lakierów hybrydowych, a bardziej stylową i ekstrawagancką z czarnym lakierem hybrydowym. Cyrkonie lub metalowy wystrój będą dobrym dodatkiem do takiego projektu.

Francuski

Modna kurtka

Trend #11 – Abstrakcja

Obok wzoru geometrycznego jednym z najpopularniejszych wzorów w ostatnich czasach jest abstrakcja. Doskonałą interpretacją marynarki mogą być chaotyczne pociągnięcia pędzlem na czubkach paznokci. Możesz łączyć je z brokatem lub folią.

Modna kurtka

Modna kurtka

Trend nr 12 – Półfrancuski

Jeśli masz problemy z narysowaniem nawet symetrycznych linii, możesz wyznaczyć punkty odniesienia przed narysowaniem linii „uśmiechu”. I możesz zrobić modny półfrancuski. To jest kurtka, która jest zrobiona z linii na połowie nagietka. Może być gładka, w postaci kropli lub zakrzywionej abstrakcyjnej linii. Ta opcja pięknie wygląda na paznokciach owalnych lub w kształcie migdałów.

półfrancuski

półfrancuski

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

półfrancuski

Trend nr 13 – Kurtka okrągła

Okrągła kurtka sama w sobie nie jest nowa. Ale w 2020 roku pojawiły się piękne uzupełnione wzory paznokci. Na przykład okrągła kurtka z wzorem w postaci dymu wygląda bardzo ładnie. Podobne rysunki można wykonać na mokrej warstwie lakieru żelowego.

Modna kurtka 2019 - aktualne trendy i nowości

Sezonowy manicure francuski 2020

Oprócz ciekawych nowości, co roku mistrzynie paznokci muszą wymyślać świeże, sezonowe stylizacje paznokci. Aby nic nie wymyślać, możesz wykonać klasyczną kurtkę i uzupełnić ją rysunkami tematycznymi. Tej zimy pojawiło się bardzo dużo wzorów z ażurowymi płatkami śniegu, które zostały uzupełnione srebrnym połyskiem w postaci folii transferowej lub brokatów. Wiosna z reguły przypomina, jak kwiaty i gałązki są rysowane lub odciskane na paznokciach. Latem 2020 r. Istotne będą tak jasne kolory, jak żółty, pomarańczowy, fuksja i zieleń. A jesień w tym roku będzie złota. Popularne będą również proste wzory listków na paznokciach, które wyglądają stylowo, a jednocześnie nie przeciążają manicure.

READ
Projekt paznokci na krótkie paznokcie 2023: 20 najbardziej eleganckich pomysłów

Ostatnio w modzie geometryczne minimalistyczne zdobienia paznokci. Zakochały się w nim prawie wszystkie kobiety świata. Dlatego specjaliści od paznokci poszukują coraz to nowych możliwości jego wykonania, aby nie zdążyła się nudzić. I wychodzą z tym mistrzowie ich rzemiosła.

A więc dosłownie w tym roku nowy hit w manicure, tzw okrągły francuski. Jego twórcą jest słynny stylista paznokci MORGAN TAYLOR Antonio Sacripante. To on, jako prawdziwy twórca, pozwolił kobietom stać się jeszcze piękniejszymi.

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 18

Okrągły żakiet, tworzący elegancką graficzną obwódkę paznokcia, nadaje się do stworzenia absolutnie każdej stylizacji. Czy to na co dzień, biznesowo, romantycznie czy wieczorowo.

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 39 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 38

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 12

Wszystko sprowadza się do jego wszechstronności. Najczęściej stosuje się tutaj główną powłokę nagie odcienie. Ale obrzeże jest czarne, srebrne lub jaśniejsze, co świadczy o Twojej oryginalności.

@dona_salon @imarninails @irina_kapshuk.nails @cndworld @makarova___kristina

Teraz technika okrągłej kurtki nie stoi w miejscu. Mistrzowie paznokci z powodzeniem próbują urozmaicić go ciekawymi pomysłami. Na przykład przy użyciu niestandardowych wzorów, w tym geometrycznych, a także wystroju.

@miniature_nailclub @nailcocktailru @miniature_nailclub @byrdiebeauty @aliciatnails @aliciatnails

Dlatego okrągły żakiet tworzy iście hipnotyzujący efekt. Jego uroda jest niesamowita. Radzimy wypróbować tę niezwykłą nowość, która z wdziękiem podkreśli piękno Twoich dłoni i całego wizerunku.

Okrągła kurtka lub ramka do manicure: nowe przedmioty, zdjęcia, pomysły

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 48 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 47 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 46 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 45 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 44 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 43 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 42

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 41 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 40

@aliciatnails @aliciatnails @arnail_studio @asnail72 @astrowifey

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 29 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 28

@byrdiebeauty @cndworld @cndworld

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 21

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 8 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 6 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 7

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 2 okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 3

okrągła ramka do francuskiego manicure zdjęcie 4

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Dołącz do nas na naszych kanałach w Yandex.Zen: Uroda, Makijaż i Tatuaż, Stylowe pomysły ludzi, Manicure★ zdobienia paznokci, Geniusze i outsiderzy

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: