Manicure graficzny: 30 wyrafinowanych pomysłów

Zgrabny manicure może być zarówno bardzo wyrazisty, jak i zwięzły. Wiele zależy od gustu i celu wizerunku kobiety. Grafika to jeden z topowych trendów ostatnich lat. Surowe, wyraźne linie, figury, punkty i inne detale wyglądają elegancko, stylowo, a jednocześnie ozdabiają kompozycję.

Ten rodzaj projektu jest idealny dla prawie każdego wieku i stylu.

Nic dziwnego, że grafika w zdobieniu paznokci stała się najbardziej poszukiwana. Stworzenie takiego projektu zajmuje mniej czasu niż wtedy, gdy trzeba narysować skomplikowane wzory i ozdoby. Wyrafinowany i wyrafinowany manicure graficzny jest dobry ze względu na zwięzłość i minimalizm.

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 1

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 2

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 3

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 4

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 5

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 6

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 7

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 8

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 9

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 10

Ta stylizacja świetnie prezentuje się na długich i krótkich płytkach o dowolnym kształcie.

Najłatwiejszym sposobem na stworzenie takiego zestawu jest stylizacja wszystkich paznokci w ulubionym odcieniu monochromatycznym i dodanie geometrycznych detali. Bardzo istotne są czarne kompozycje, zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej oraz z brokatem. Doskonałym tłem dla grafiki będą palety pomarańczowe, niebieskie, koralowe, szare, liliowe, beżowe, szkarłatne i różowe.

Długie paznokcie pozwalają tworzyć znacznie bardziej złożone kompozycje.

Co więcej, w różnych technikach i przy użyciu dowolnego wystroju. Spróbuj dodać grafikę do manicure francuskiego lub gradientowego, feng shui lub wykończenia nude. Użyj różnych kresek, linii, okręgów i innych opcji jako detali geometrycznych. Jeśli chodzi o wystrój, folia, brokat, przetarcia, cyrkonie są tutaj bezkonkurencyjne.

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 11

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 12

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 13

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 14

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 15

Krótkie paznokcie nie są powodem do rezygnacji z projektowania graficznego.

Wręcz przeciwnie, wizualnie za pomocą tego zdobienia paznokci można wizualnie rozciągnąć płytkę. Jednocześnie na krótkim gwoździu bardziej odpowiedni byłby minimalistyczny zestaw.

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 16

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 17

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 18

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 19

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 20

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 21

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 22

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 23

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 24

Graficzne wzory na paznokcie: 30 niesamowitych wzorów na 2021 - 25

Grafika w manikiurze to spektakularny sposób na urozmaicenie monochromatycznego lub innego lakonicznego wzoru i dodanie mu pikanterii.

Ważne jest, aby każda dziewczyna lub kobieta zawsze wyglądała atrakcyjnie. Ale ważna jest też umiejętność podkreślania tego, co natura już nam dała. Każda młoda dama powinna dbać o swój manicure. W końcu kobiece dłonie i palce są zawsze podziwiane przez mężczyzn. Do tej pory najpopularniejszym projektem w serwisie paznokci jest manicure graficzny. Wielu jest przekonanych, że ten rodzaj manicure ma ogromną liczbę zalet.

Ten projekt jest spowodowany narysowaniem wzoru w postaci geometrycznych kształtów. Ten styl wygląda bardzo nietypowo i imponująco. Można sobie wyobrazić mistrzów w roli artysty, który maluje na „płótnie” (paznokcie). Jego malarstwo to misternie przecinające się linie o różnych grubościach i rozmiarach, figury, które przypadkowo nakładają się na siebie. Rysunki mogą mieć różną złożoność. Zaczynając od pary trzech przecinających się linii, a kończąc na unikalnych kombinacjach geometrycznych. Które rejestrują niesamowite kolory i tworzą wspaniały projekt. Z pewnością przyciągnie uwagę osób wokół ciebie.

READ
45 eleganckich pomysłów na manicure, które zamienią Cię w królową

Pomimo tego, że taki manicure z zewnątrz wygląda dość skomplikowanie, w rzeczywistości jest bardzo łatwy do wykonania. Można to również zrobić w domu, nawet jeśli daleko ci do bycia artystą.

Głównym plusem jest to, że możesz użyć dowolnego schematu kolorów. Mogą to być delikatne pastelowe kolory lub szalenie jasne i wyzywające kolory. Ze względu na dużą gamę kolorystyczną ten manicure nadaje się do każdego stroju.

Największym plusem jest również to, że w rysowanie obrazu można włożyć całą swoją wyobraźnię i impulsy. I nie ograniczaj się w niczym. Podkreśli Twój indywidualny styl.

Graficzny matowy manicure

Ostatnio szczególną popularność zyskał manicure matowy. Ten rodzaj manicure można wykonać w absolutnie dowolnym kolorze. Matowy manicure będzie wyglądał bardziej solidnie i wyrafinowanie.

Również w tej chwili graficzny manicure matowy jest na szczycie popularności i na pewno nie pozostaniesz bez uwagi.

Idealnie wypielęgnowane paznokcie to pierwsza zasada tego manicure. Ponieważ błyszczące lub błyszczące lakiery mają tendencję do ukrywania niedoskonałości, a matowe wręcz przeciwnie, sprawią, że będą bardzo widoczne. Aby podkreślić miękkość i aksamitność podstawy, pomoże wstążka o srebrnym lub złotym odcieniu.

Jeśli nie mogłeś wybrać dla siebie pożądanego matowego koloru lub po prostu nie masz takiego lakieru, zawsze możesz użyć specjalnej powłoki, którą można kupić w każdym sklepie kosmetycznym. Powłoka ta sprawi, że zastosowany kolor zmatowieje. Podobnie jak najprostszy lakier nakłada się na paznokieć już pokryty pożądanym kolorem. Cóż, lub skorzystaj z prostych „metod ludowych” – trzymaj palce nad parą.

Graficzny francuski

Francuski manicure zawsze był brany pod uwagę i zawsze i wszędzie był uważany za istotny. Nadaje dłoniom elegancji i kobiecości. Ale rzemieślniczki zawsze starają się jakoś wzbogacić taki projekt. Tak więc projekt graficzny sprawi, że ten rodzaj manicure zawsze pozostanie w modzie.

Odróżnienie marynarki graficznej od klasycznej jest bardzo proste, w tej części paznokcia, w której jesteśmy przyzwyczajeni do „uśmiechu”, widzimy geometryczny wzór. Może to być szachownica, prostokąty, kwadraty i po prostu różne paski. Kolory mogą być również dowolne. W żaden sposób nie zepsuje to koncepcji Twojej grafiki.

Na paznokciach o prostokątnym kształcie szczególnie dobrze wygląda manicure graficzny. Często sama płytka paznokcia powinna być pokryta zwykłym przezroczystym lub jasnym lakierem.

READ
Manicure denimowy – 16 oryginalnych pomysłów na Twoje paznokcie

Graficzny manicure księżycowy

Manicure księżycowy to dobry przykład, który łączy klasykę z nowością, a także nie znika z mody. Jeśli manicure w stylu francuskim sugeruje skupiska wzorów na samej krawędzi paznokcia, to księżycowy jest zbierany u samej podstawy.

Możesz umieścić cały rysunek graficzny na całej płytce paznokcia, a otwór pozostanie nietknięty. Lub, aby się na nim skupić, nadaj mu trójkątny, trapezoidalny kształt. Możesz wypełnić go innym kolorem, elementami graficznymi.

Kolejny mały sekret, jeśli pozostawisz dziurę nietkniętą, dzięki temu paznokieć będzie mniej zauważalny.

Jeśli zdecydujesz się wypróbować manicure graficzny spośród wszystkich rodzajów stylizacji paznokci, to bez wątpienia jest to doskonały wybór. Spróbujesz czegoś nowego dla siebie i na pewno zrobisz wrażenie na otaczających Cię osobach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: