Manicure do pracy wiosna 2023: wyrafinowane pomysły dla pań biznesu

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że ​​to idealny czas na zapoznanie się z modnymi nowościami manicure dla kobiet biznesu. A te nowości są pełne zarówno motywów ścisłych, jak i delikatniejszych, a nawet abstrakcyjnych.

W 2022 minimalizm jest u szczytu popularności. Idealnie wpasuje się w wizerunek kobiety biznesu, która stara się stworzyć zwięzły, ale jednocześnie manicure z niespodzianką. Geometria również nie schodzi z piedestału modowych trendów i wciąż podoba się niejednej płci pięknej, tylko w nieco innej odsłonie.

Nie zapomnij o modnej opcji aktualizacji nagietków – technice cienkiej linii, która świetnie sprawdzi się w zdobieniu paznokci na dni robocze. Co więcej, tę opcję projektowania można rozcieńczyć pastelowymi odcieniami lakierów, a nawet użyć czarno-białej naklejki.

Jeśli mówimy o kolorze, który będzie idealnie wyglądał wiosną 2022 roku na paznokciach kobiet biznesu, to są to oczywiście wszystkie kolory nude, a także odcienie błękitu, różu, czerwieni, bordo, brązu i Pomarańczowy.

Tworząc surowy wiosenny manicure 2022 dla kobiet biznesu, wcale nie trzeba ograniczać wyobraźni do zwykłego manicure. Eksperymenty z kolorem, wzorem i technikami są nie tylko właściwe, ale wręcz obowiązkowe. W końcu ten ostatni doda indywidualności Twojemu manicure i wizerunkowi jako całości. Najważniejsze, aby nie przesadzić i kierować się trendem naturalności i zwięzłości, który w 2022 roku jest uważany za najpopularniejszy temat, zarówno w przypadku garderoby, makijażu, jak i zdobienia paznokci.

Ze swojej strony zebraliśmy w naszym artykule najciekawsze zdjęcia nowości ścisłego wiosennego manicure 2021 dla kobiet biznesu. Zdecydowanie zalecamy przejrzenie wszystkich pomysłów w tym artykule, ponieważ znajdziesz tutaj zarówno surową klasykę, jak i bardziej kreatywne pomysły na stylizacje paznokci dla kobiety pracującej w biurze.

Surowy wiosenny manicure 2022 dla kobiet biznesu na długie paznokcie

instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinailstudio

Surowy wiosenny manicure 2020 foto_27 Surowy wiosenny manicure 2020 foto_28 Surowy wiosenny manicure 2020 foto_29

instagram.com/safinnailsstudio instagram.com/safinnailsstudio instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/chika_nails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails i nstagram.com/lizzynails

Surowy wiosenny manicure 2022 dla kobiet biznesu na krótkich paznokciach

instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/lizzynails instagram.com/chika_nails instagram.com/chika_nails instagram.com/chika_nails instagram.com/chika_nails instagram.com/chika_nails instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/ universe_of_manicure www.instagram.com/universe_of_manicure instagram.com/safinnailsstudio instagram.com/safinnailsstudio instagram.com/safinnailsstudioin stagram.com/safinnailsstudio instagram.com/safinnailsstudio

READ
Manicure z kamifubiki: stylizacja paznokci 2023

Surowy wiosenny manicure 2020 foto_27

instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinailstudio instagram.com/safinnailstudio instaafinstudio. instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinnailstudio instagram.com/safinnailstudio

Biznesowy manicure dla kobiet wiosna 2022 obfituje w niezwykle oryginalne, ale i surowe pomysły, które wspaniale wpasują się w każdy biurowy look.

Kobieta biurowa powinna być idealna od czubka głowy po czubki butów, zwłaszcza jeśli pracuje dla dużej firmy lub poważnej agencji rządowej. Wiele swobód jest jej zabronionych, ponieważ panuje tu Jego Królewska Mość Dress Code.

Większości z nas manicure biurowy kojarzy się z czymś wyjątkowo konserwatywnym, czasem wręcz nudnym. Jednak branża paznokci nie stoi w miejscu i takie pomysły są nieco przestarzałe. Dzięki pojawieniu się różnych ciekawych technik stało się możliwe tworzenie dyskretnych stylizacji z niespodzianką, bez wychodzenia poza surowy dress code.

Zobaczmy teraz, jak wyglądają główne trendy tego trendu, podziwiaj dyskretne i niezwykle eleganckie kreacje projektantów paznokci, spójrz na zdjęcia, które można zrobić jako podstawę do stworzenia wizerunku stylowej kobiety biurowej.

Główne trendy ścisłego projektowania paznokci biurowych

Ubiór jest zaskakująco wszechstronny. Podczas gdy niektóre instytucje wymagają od swoich pracownic maksymalnej powściągliwości, inne są gotowe dać im sprawiedliwy stopień swobody. Dlatego projektowanie paznokci do biura może być zarówno tak konserwatywne, jak to możliwe, a także stosunkowo niepoważne.

Główną ideą manicure biurowego jest maksymalna pielęgnacja bez krzykliwych akcentów. Najważniejsza jest więc jakość samego manicure, czyli obróbka paznokci, a powłoka jest głęboko drugorzędna. Zadbane, zdrowe paznokcie można nawet pokryć bezbarwną emalią – a Ty będziesz olśniewająca.

Wśród głównych wymagań dotyczących najbardziej rygorystycznego manicure biurowego warto wymienić:

  • Powściągliwe, wyciszone dźwięki. Preferowane są odcienie nude, szary, beżowy, jasnoróżowy, brązowy, szaro-niebieski, ciemnozielony. Wyjątek stanowią dwa kontrastujące czyste kolory: biały i czarny.
  • Najwyższa zwięzłość. Mile widziana gładka błyszcząca lub matowa konsystencja. Maksymalna dopuszczalna dowolność to lekki gradient, proszek lub proszek perłowy. Wszelkiego rodzaju cyrkonie, bindi, buliony i inne ekscesy są zabronione. W każdym razie w ramach ścisłego ubioru.
  • Paznokcie o małej lub średniej długości i klasycznym kształcie. O przedłużanych paznokciach lepiej zapomnieć. To prawda, jeśli jakość i kształt płytki paznokcia są dalekie od ideału, możesz zwrócić się do dobrego mistrza, który rzeźbi twoje paznokcie o naturalnym kształcie, nie do odróżnienia od naturalnych. Kształt jest zaokrąglony lub zaokrąglony kwadrat, bez „balerinek” i „szpilek”.
READ
Manicure miętowy: 35 niesamowicie delikatnych pomysłów

A teraz nadszedł czas, aby uzyskać pomysły na surowy manicure biurowy od zaawansowanych projektantów paznokci.

Surowy i biznesowy manicure do biura

Ta część naszej publikacji jest przeznaczona dla kobiet i dziewczyn biznesu, których szefowie nalegają na przestrzeganie najsurowszego dress code’u. Krok w przód lub w tył jest uważany za atak na zasady korporacyjne i podlega karze nagany lub grzywny. Potrzebujesz tego?

Istnieją nawet pewne zalety ograniczeń dotyczących ubioru. Nie możesz zawracać sobie głowy projektem, który pomoże zaoszczędzić zarówno finanse, jak i czas – główną wartość dla kobiety biznesu.

Jeśli uważasz, że piękny projekt paznokci do biura jest niemożliwy bez wszelkiego rodzaju drobiazgów, to głęboko się mylisz. Uwierz mi, eleganckie, zadbane pazurki bez dodatków często wyglądają znacznie korzystniej niż fantazyjne wzory.

Pierwszy numer naszego programu to wieczna klasyka – delikatny nude, który nadaje się zarówno do długich, jak i krótkich paznokci.

Godną konkurencji dla swojego poprzednika jest elegancka powłoka o bardziej nasyconym kolorze, ale w stonowanych tonach.

Kolejnym fajnym rozwiązaniem jest szary. Jest to trend ostatnich sezonów, połączony z dowolną kokardką i wcale nie wygląda wyzywająco.

Chcesz czegoś jaśniejszego, ale boisz się popełnić błąd? Twoje rozwiązanie to elegancki manicure biurowy z matowym wykończeniem. Wygląda arystokratycznie i biznesowo.

Oszałamiająco stylowym rozwiązaniem dla owalnych paznokci jest marynarka, zarówno klasyczna, jak i nieco unowocześniona – że tak powiem, z niespodzianką.

Amerykańska kurtka wygląda nie mniej korzystnie, z wygładzoną „linią uśmiechu”.

Chcesz trochę pokombinować? Proszę: jest mało prawdopodobne, aby eleganckie róże z przezroczystego blatu zdenerwowały władze i dały ci reprymendę!

Moda na naturalne paznokcie spowodowała kolejny wzrost popularności francuskiego manicure w klasycznym wcieleniu. Nawiasem mówiąc, nie ma to nic wspólnego z Francją: ten nieśmiertelny projekt został wymyślony w Hollywood.

Tak zwany „manicure księżycowy” stanowi antypodę dla Francuzów. W tym przypadku akcent kolorystyczny jest umieszczony nie na „linii uśmiechu”, ale na otworze paznokcia.

Świetnym pomysłem na kwadratowe lub owalne paznokcie jest lekki, dyskretny gradient. Tylko nie przesadzaj z nasyceniem kolorów i maksymalnie wygładzaj przejścia!

Spokojny manicure biurowy

Przejdźmy do manicure biurowego z lekkimi nutami dowcipu, tak słodkiego dla prawdziwych kobiet. Ile możesz się wygłupiać? To zależy od polityki twojego kierownictwa.

READ
Litery, słowa i zdobienia paznokci: 100 wspaniałych pomysłów na rok 2023

Uroku klasycznej marynarce doda miniaturowe serduszko.

Wygląda bardzo dobrze i taki łatwy dowcip .

A jeszcze bardziej kontrastowe i obszerne rysunki, najważniejsze jest to, że nie ranią oczu.

Zwróć uwagę na owalne paznokcie z podkreśloną linią skórek. Nie, to nie jest manicure księżycowy, ale teraz bardzo odpowiednia technika Ruffian.

Bardzo spokojne i eleganckie rozwiązanie w technice stemplowania – organicznie wpisuje się w klasyczny styl i nie kłóci się z wizerunkiem.

Dozwolona jest nawet niewielka „inna faktura” i różne kolory, ale w zbliżonych tonach. Świetny pomysł na krótkie paznokcie, prawda?

A Wam jak się podoba taki delikatny manicure, dyskretnie przypominający nadchodzącą wiosnę i zbliżające się wakacje?

Odcienie Marsala są bardzo dobre, łącząc nasycenie i powściągliwość.

Dozwolone są również odcienie niebieskiego, zwłaszcza stonowane odcienie.

Styl biurowy nie akceptuje dodatków. Dlatego lepiej wykonać dyskretny wzór na jednym lub dwóch paznokciach. Niech reszta pozostanie taka sama. Diabeł, jak pamiętasz, tkwi w szczegółach, a nie w obfitości blasku!

Codzienny manicure z lakierem hybrydowym do pracy

Jeśli jedną trzecią życia spędzasz w pracy, to nie jest powód, aby rezygnować z dyskretnych, ale wyrafinowanych stylizacji paznokci. A długoterminowy zasięg to dar niebios dla nowoczesnej kobiety, która ponad wszystko ceni swój czas. O urodę paznokci nie możesz się martwić przez dwa, trzy tygodnie!

Zalecamy zwrócenie uwagi na dyskretne rozwiązania z ujemną przestrzenią. Część paznokcia pozostaje „naga” – to właśnie przyciąga!

Cienkie linie i geometria są bardzo istotne – można nimi dość swobodnie żonglować.

Za pomocą metalowych pasków możesz szybko dodać pikanterii dyskretnej, cielistej powłoce.

A jak Wam się podoba ta improwizacja na owalnych paznokciach z folią i lakoniczną grafiką?

Świetnym pomysłem na długie i krótkie paznokcie będzie obecny motyw „jajka przepiórczego”. Ale oczywiście bez fanatyzmu i tylko w wolnym stylu!

Idealnie wpisujący się w biurowy styl i nieprzeładowany design z hitem ostatnich sezonów, elegancki pajęczyna. Wykonywany jest za pomocą specjalnego lepkiego żelu do polerowania i nie wymaga od mistrza transcendentalnej sztuki.

Gra z ombre jest całkiem do przyjęcia, a gradient można rozciągać nie tylko w pionie, ale także w poziomie, dzięki czemu każdy gwóźdź nieco różni się od następnego, stopniowo przechodząc do monotonii.

READ
20 świeżych pomysłów na jasny letni manicure dla gorących piękności

Świetnym pomysłem pozwalającym ominąć granice ścisłego dress code’u jest projektowanie w korporacyjnych barwach firmy. Możesz nawet lekko przebić logo – iw oczach władz nie jesteś już gwałcicielem porządku, ale ucieleśnieniem ducha zespołowego, którego należy wspierać na wszelkie możliwe sposoby.

Teraz modne „kocie oko” to raczej nie biuro, a pomysł na wieczór. Ale jeśli wybierzesz odpowiedni ton, to jego głęboki blask można również wprowadzić w biznesowy łuk.

Efekt, jak widzisz, jest magiczny: nie chcesz nawet zepsuć go dodatkowym dekorem!

Akcentowe marmurowe paznokcie organicznie ocieniają surowość biurowego łuku i nadadzą mu lekkiego polotu.

Dodatek w postaci srebrnego bindi poszerzy ramę i nie sprawi, że projekt będzie zbyt ciężki. Ale znowu, nie wszyscy pracodawcy to akceptują.

Przy lojalności władz niektóre fantazje o błyskotliwości są dopuszczalne. Na przykład sporo dżetów.

Dopuszczalne są niezbyt swobodne eksperymenty z kryształkami i brokatem.

Odrobina dyskretnego błysku na akcentujących paznokciach – a klasyczny nude wpisze się nie tylko w biurową stylizację, ale również w wieczorową kokardkę.

Paznokcie akcentujące z modelowaniem nie mogą nie zachwycać, ale idealnie wpisują się w ramy nierestrykcyjnego dress code’u.

Oszałamiający efekt wizualny można osiągnąć, eksperymentując z teksturami. W takim przypadku z pomocą przyjdzie ci piasek lub proszek akrylowy. W rzeczywistości jest to ten sam materiał, różniący się jedynie wielkością cząstek.

Efekt ten można osiągnąć w ramach jednego, bardzo powściągliwego koloru.

Ozdoby do manicure biurowego

Surowy styl biurowy jest dość wybredny w kwestii dekoracji. Wystarczy jeden pierścionek – dyskretny, w klasycznym stylu. Idealnie, jeśli ta biżuteria mówi o stanie cywilnym, czyli zaręczynach lub zaręczynach.

Jeśli szef nie jest zbyt surowy, możesz pozwolić sobie na trochę więcej. Na przykład pierścienie falangi .

Pierścienie wolumetryczne z kamieniami nieprzezroczystymi…

A nawet dość prowokacyjne pierścionki o oryginalnym designie!

Lepiej nie eksperymentować z bransoletkami w biurze. Najlepszą opcją byłby ich brak, w skrajnych przypadkach – cienki łańcuszek na nadgarstku. I bez dużych wisiorków!

Nie zapominaj, że dobry zegarek jest uważany za nieodzowny atrybut stylu biznesowego. Ich styl nie powinien być zbyt pretensjonalny – opcje unisex są całkiem do przyjęcia.

Urząd we wszystkim nakłada na nas bardzo dużo ograniczeń. Ale w końcu jesteśmy kobietami, aby móc ominąć je niezobowiązującą elegancją!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: