Małżeństwa zawarte w niebie: 12 idealnych par w horoskopie

Astrolog Vera Khubelashvili powiedziała nam, które znaki zodiaku tworzą idealne pary. Sprawdź, może Ty i Twoja ukochana jesteście na tej liście?

Zanim zastanowimy się, które pary spośród znaków zodiaku są najbardziej idealne, warto zrozumieć, w co inwestujemy w tę definicję. Nie jest tajemnicą, że każda osoba ma swoje własne doświadczenia życiowe i pewne poglądy. Unia miłosna to zderzenie dwóch światów, które od dawna istnieją niezależnie. Oczywiście próba ich zjednoczenia rzadko przebiega bez trudności. Kłócimy się, obrażamy, oburzamy – jednym słowem przechodzimy okres zgrzytów.

Trudno wyobrazić sobie całkowicie nienaganny związek, który raz rozpoczęty nie miałby w swoim przebiegu żadnych negatywnych epizodów. Oczywiście jest to możliwe, ale tylko jako wyjątek. Jeśli znasz przykłady związków bezchmurnych, napisz o takich znakach zodiaku – możliwe, że porozmawiamy o nich w dalszej części tego artykułu.

10 najgorszych strojów gwiazd w tygodniu

10 najgorszych strojów gwiazd w tygodniu

Więc co rozumiemy przez idealną parę? Jest to kombinacja znaków zodiaku, które mają astrologiczne predyspozycje do bycia razem. Łatwiej im patrzeć oko w oko, znajdować wspólne zainteresowania, pokonywać trudności, zakochiwać się w sobie. Kiedy spotykamy takich ludzi, często ich podziwiamy. Często mówi się, że to małżeństwo wydaje się być zawarte w niebie lub że ci ludzie musieli kochać się nawzajem w poprzednim życiu i spotykać się w tym życiu, aby kontynuować swoje szczęście.

Każdy idealny związek jest wielkim sukcesem i odkryciem, ale to wcale nie oznacza, że ​​ludzie, którzy znaleźli odpowiednią bratnią duszę, nie będą musieli pracować nad sobą ani radzić sobie z trudnościami. Pod pewnymi względami będzie to oczywiście łatwiejsze niż w przypadku większości innych par, ale relacje są zawsze wkładem, zawsze inicjatywą i dbałością o siebie nawzajem.

Teraz przyjrzymy się najbardziej udanym kombinacjom znaków zodiaku, ale pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz tam swojej opcji, to w porządku, ponieważ twój związek stanie się idealny nawet bez niego, jeśli oboje spróbujecie ze względu na wspólne szczęście.

Baran i Wodnik

Często słyszymy, że przedstawiciele żywiołów Powietrza doskonale łączą się w sojusze z przedstawicielami żywiołów Ognia. I to prawda. Para Baran i Wodnik jest jedną z najbardziej harmonijnych i słusznie można ją nazwać idealną. Obaj dążąc do wolności, nowych doświadczeń, odkryć i podróży, partnerzy pasują do siebie jak kawałki układanki. To więcej niż miłość – to także przyjaźń, pełna radości, uśmiechów, namiętności i szczerego wesołego śmiechu. Zapał takich kochanków nie osłabnie z biegiem lat, nigdy nie będą musieli myśleć o tym, jak wypełnić swój wolny czas lub jak spędzić weekend, ponieważ na horyzoncie zawsze pojawiają się nowe pomysły, które są interesujące dla obojga.

READ
Maska do odmładzania skóry z efektem Botoxu: jak pozbyć się zmarszczek w domu

Baran i Strzelec

To nie tylko związek, ale prawdziwy szalejący element ognia. Dwa różne rodzaje płomieni łączą się w jeden. To związek przepełniony energią, której entuzjazm i siłę odczuwają wszyscy ludzie wokół. Komuś z zewnątrz może się wydawać, że Baran i Strzelec to po prostu nierozłączna para przyjaciół, których pasjonują wspólne zainteresowania i jako dorośli zachowują się wobec siebie dziecinnie, ale jest to ocena nieco powierzchowna. W rzeczywistości Baran i Strzelec są po prostu zawsze na tej samej długości fali, jak mówią, są wchłaniani przez siebie i łatwo się komunikują, rozumiejąc wszystko z pół słowa. Ktoś może nazwać ich związek zbyt głośnym, zbyt jasnym, prawie szalonym, ale dla Barana i Strzelca jest to słodkie szaleństwo, które tylko oni mogą dzielić i rozumieć – i nikt inny.

Byk i Rak

Związek między Bykiem a Rakiem zbudowany jest bardzo subtelnie. To zmysłowy związek, nasycony trendami psychologicznymi, które są nieuchwytne dla innych ludzi. Zewnętrznemu obserwatorowi trudno będzie uwierzyć, jak dobrze ci partnerzy czują się nawzajem, jak są uważni na drobiazgi, oszczędni w związkach i łagodni. Wszystko, co mogą powiedzieć ich przyjaciele: Rak i Byk to bardzo silna para, w której praktycznie nie ma sporów. Tak, wygląda dokładnie tak, ale nikt tak naprawdę nie wie, jak ci ludzie wspierają się nawzajem i jak naprawdę wzruszający i romantyczny jest ich związek, ponieważ ich osobisty nie jest przeznaczony dla oczu nieznajomych.

Byk i Koziorożec

Ten związek jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniego. Opiera się na silnej pasji, emocjonalności. Miłość tutaj nie jest kruchą pajęczyną, ale rodzajem niezniszczalnej siły, której posiadanie chcesz wykrzyczeć całemu światu, aby dzielić się radością ze wszystkimi. Nic dziwnego, że namiętny Byk i Koziorożec spędzają tyle czasu w łóżku. Ale byłoby niesprawiedliwe powiedzieć, że strona fizyczna jest jedyną rzeczą, która łączy tych przedstawicieli kręgu zodiakalnego. W rzeczywistości oprócz pasji jest wiele innych powodów, dla których Byk i Koziorożec są ze sobą tak dobrzy. Może nie są zbyt romantyczne, ale są całkowicie zachwycone swoim partnerem, świetnie się z nim czują, są wierne i dzielą swoje hobby. Tego związku zazdrości wielu, którzy chcą mieć takie samo szczęście w związku miłosnym. Logicznie rzecz biorąc, Byk i Koziorożec znajdują się na liście 12 idealnych par.

Byk i Panna

To bardzo zrównoważony związek. Jeśli Byk jest znakiem, który może zbiegać się z wieloma, bo bywa różnie, to Panna jest osobą o surowych zasadach i niezachwianych poglądach. Ta nieugiętość Panny czyni z niej dość trudną partnerkę, z którą bardzo trudno jest znaleźć wspólny język, a tym bardziej znaleźć szczęście w małżeństwie. Niemniej jednak Byk nie tylko jest do tego zdolny, ale także czuje Pannę tak dobrze, że są jedną z najlepiej kompatybilnych par znanych astrologii. Trudno jest wytłumaczyć osobie z zewnątrz, dlaczego Panna i Byk są tak dobrzy razem. Mogą wydawać się nudne i pozbawione pasji. Ale dzieje się tak tylko dlatego, że oboje nie są przyzwyczajeni do publicznego okazywania swoich uczuć. W rzeczywistości ich związek to starannie zaplanowany, dosłownie wymierzony co do milimetra idealny diament, który mieni się jednolitymi aspektami pasji, miłości, szacunku i przyjaźni. Pod względem równowagi Byk i Panna są idealną parą.

READ
Jak określić znak zodiaku według wyglądu i zachowania

Bliźnięta i Waga

Ci dwaj przedstawiciele żywiołu Powietrza mają tendencję do unoszenia się wysoko nad ziemią, więc nie każdy może podejść wystarczająco blisko, aby zrozumieć, dlaczego partnerzy tak bardzo się podziwiają. Z zewnątrz może się wydawać, że mają najspokojniejsze życie, całkowicie pozbawione jakichkolwiek jasnych wydarzeń, drogich przejęć, długich podróży i wszystkiego, czego wielu ludziom tak bardzo potrzeba, aby czuć się szczęśliwymi. Bynajmniej Bliźnięta i Waga nie negują takich wartości i nie odmawiają im, ale stawiają znacznie wyżej psychologiczne aspekty komunikacji i intelekt partnera. Oboje są znakomitymi naukowcami, potrafią prowadzić ożywione rozmowy, zagłębiając się coraz głębiej w najbardziej złożone tematy, marzenia i marzenia partnera, a także w najskrytsze zakamarki wzajemnych świadomości.

Bliźnięta i Wodnik

I znowu przedstawiciele żywiołów Powietrza znaleźli się na liście najbardziej idealnych par w kręgu zodiaku. Ale sytuacja tutaj jest nieco inna niż w poprzednim przypadku. Bliźnięta i Wodnik znajdują wspólne zainteresowania w najbardziej niestandardowych aspektach życia. Są zainteresowani wspólnym odkrywaniem czegoś nowego w tym świecie. Zmienność i niestałość mogą zmylić przedstawicieli różnych znaków zodiaku, ale nie tych dwóch! Wszelkie zmiany są dla nich tylko okazją do nowego odkrycia, badania i zdobywania wiedzy. Nie boją się eksperymentować i wspierać się nawzajem we wszelkich przedsięwzięciach. Niektórym to życie wyda się chaosem, ale dla Bliźniąt i Wodnika jest to huragan emocji, uczuć i szczęścia.

Rak i Skorpion

To bardzo emocjonalny związek. Jest dosłownie nasycony życiem i ma własne szybko bijące serce. Jeśli zapytasz jednego ze znajomych Raka i Skorpiona, czy ci dwaj pasują do siebie, bez wahania odpowie, że nie – i będą się mylić. To rzeczywiście bardzo niezwykłe połączenie. Są to dwie emocjonalne, zmysłowe, głębokie osoby, z którymi komunikacja nie jest dana każdemu przedstawicielowi płci przeciwnej. I wydaje się, że dwie tak złożone osobowości po prostu torturują się nawzajem w jedności, ale tak się nigdy nie dzieje. Scorpio dba o kruchą i wrażliwą naturę Raka, a on z kolei szanuje silną pasję Skorpiona. Jednoczą się na najgłębszych poziomach, co pozwala na stworzenie trwałego i szczęśliwego związku. Czasami Rak i Skorpion nawet nie muszą ze sobą rozmawiać, aby zrozumieć, czego potrzebuje ich partner. Po prostu dobrze się czują z samej bliskości – poczucia, że ​​ukochana osoba jest w pobliżu.

READ
19 rzeczy, które dowodzą, że Japonia już żyje w 3018 roku

Rak i Ryby

To bardzo niezwykła para. Nie są tylko przedstawicielami tego samego żywiołu Wody. To coś więcej. Ludzie postrzegają je jako całość. Mąż i żona w takich związkach stają się do siebie bardzo podobni, mają tę samą opinię w różnych sprawach i generalnie żyją na tych samych falach. Często ktoś, kogo znasz, może, mówiąc coś o jednym, pomylić się i wspomnieć o drugim, i w zasadzie tę parę jest dość trudno dostrzec osobno. Rzadko słyszysz, że Rak i Ryby kłóciły się z powodu niezgody w jakiejkolwiek sprawie. Wystrój ich domu zazwyczaj nie zawiera elementów odstających od ogólnej harmonii. „Dusza do duszy” to zdanie o Raku i Rybach. Zwykle spotykają się na jakichś tematycznych wydarzeniach i zbliżają się na zasadzie wspólnych zainteresowań. Często małżonkowie Rak i Ryby są kolegami z pracy, a jeszcze częściej są to ludzie sztuki, którzy pasjonują się jedną rzeczą. Rodziny artystów i muzyków są zwykle tworzone przez przedstawicieli tych znaków zodiaku.

Lew i Strzelec

Jak nietrudno zauważyć, wiele idealnych par składa się ze znaków zodiaku tego samego żywiołu. Jest to zrozumiałe, ponieważ osoby te mają wspólny charakter, co oznacza, że ​​punktów styku, które ich łączą, jest więcej. Obecna wersja nie jest więc wyjątkiem. W związku Lwa i Strzelca gotują się poważne namiętności. Dwa rodzaje świateł, przeplatając się, tworzą prawdziwy ogień. Są ściśle wplecione w swoje życie i byłoby uczciwie porównać każdego z małżonków z prawdziwą baterią, która karmi siłę i entuzjazm drugiego. Ta para przyjaciół i wspólników, ale nie podobnie myślących ludzi. Każdy z nich ma swoje własne zainteresowania, ale oboje mają głęboki szacunek dla życia i hobby swojego partnera. Dzięki temu Lew i Strzelec zawsze przyjdą sobie na ratunek, pomogą praktyczną radą, aw razie potrzeby sami dołożą starań w jakiejś ważnej dla partnera sprawie. Ich życie intymne mogłoby stać się pierwowzorem spektakularnego filmu erotycznego, a sprawy domowe w ogóle nie budzą kontrowersji. Oczywiście te dwie silne osobowości również stoją w obliczu konfliktu interesów, ale zdarza się to znacznie rzadziej niż wielu innym.

Wodnik i Waga

To zjednoczenie jest niesamowite. Nie starają się być zrozumiani przez innych, ponieważ najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i jasność w relacjach z partnerem. Ich związek może wyglądać ekstrawagancko, egzotycznie, a nawet mieć jakieś mistyczne konotacje. Chodzi o to, że Waga i Wodnik to ludzie, którzy potrafią zaangażować się w najbardziej niezwykłe pytania, a wspólne badania sprawiają im niezrównaną przyjemność. Rodzina astrologów, magików, poszukiwaczy przygód, cyrkowców, wspinaczy – lista jest długa, ponieważ Wodnik i Waga są nieprzewidywalne i zawsze znajdą jakieś niestandardowe wspólne hobby. Ale oprócz zainteresowań łączy ich jeszcze jedna cecha – oboje chętnie ustępują sobie nawzajem, aby osiągnąć harmonię w stosunkach. Równoważą siły, łagodzą konflikty, starają się unikać nadmiernej emocjonalności, dzięki czemu ich serca łatwo i naturalnie biją zgodnie.

READ
Suknie ślubne w stylu greckim: wybór elegancji i kobiecości

Ryby i Skorpion

Mówią o takich ludziach, że mają związek karmiczny. Trudno powiedzieć, czy to zawsze prawda, ale takie właśnie wrażenie sprawia para Ryb i Skorpiona. Wydawało się, że urodzili się, aby się odnaleźć, a kiedy to się stało, nawet nie próbują lepiej się poznać, ponieważ wydaje się, że znali się przez całe życie – nawet jedno. Ich związek przebiega gładko, przejście od randek do małżeństwa jest prawie zawsze naturalne. Może się wydawać, że wszystkie wydarzenia ze wspólnego życia Ryb i Skorpiona były od dawna ćwiczone, a teraz są po prostu grane przed publicznością. Ich połączenie jest tak głębokie, że często nawet słowa nie są potrzebne – wystarczy intuicja, aby zrozumieć, czego chce partner. Jeśli niektóre poglądy na Ryby i Skorpiona są rozbieżne, starają się nie skupiać na tym, woląc przejść na inne tematy.

Przyjrzeliśmy się przykładowi 12 związków, o których możemy powiedzieć, że powstały w niebie. Gwiazdy faworyzują takie pary, ale, jak wspomniano powyżej, nie należy myśleć, że niektórych innych związków nie można nazwać idealnymi. Najważniejsze jest pragnienie, aby stać się lepszym i znaleźć wspólny język z partnerem. Wszyscy jesteśmy do tego zdolni, niezależnie od tego, pod jakim znakiem zodiaku się urodziliśmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub interesuje Cię inne zagadnienie astrologii, koniecznie napisz o tym w komentarzach. W kolejnych artykułach przeanalizujemy najciekawsze oferty.

9 kwietnia, 22:28 | Tatiana Merker Towarzystwo Tatiany Merker 52 749

Astrologowie twierdzą, że w przypadku niektórych znaków silne związki są przewidywane przez same gwiazdy.

Związek stworzony w niebie: TOP 12 par zodiaku o doskonałej kompatybilności

Zdjęcie: Depositphotos / helenaak14

Wiele osób wchodzących w nowy związek spieszy się, aby dowiedzieć się, jaka jest ich zgodność znaku zodiaku z partnerem. Astrologowie zapewniają, że kierowanie się tym to właściwa decyzja. Gwiazdy z łatwością powiedzą Ci, który związek będzie dla pary najbardziej udany.

Byk i Rak

Kompatybilność: 100%

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są przeznaczeni do bycia razem. Spokojny, rozsądny i uparty Byk będzie w stanie w dobry sposób stłumić temperament i emocjonalność Raka. Jednocześnie związek okazuje się interesujący i pełen pasji.

Baran i Wodnik

Kompatybilność: 93%

Te znaki zodiaku nigdy się nie nudzą, naprawdę cieszą się swoim towarzystwem każdego dnia. To dzięki entuzjazmowi partnerów para może istnieć przez wiele lat, prawie unikając kłótni i nieporozumień.

READ
Słabe strony przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Bliźnięta i Koziorożec

Kompatybilność: 97%

Bliźnięta czują Koziorożce na poziomie mentalnym, nie trzeba ich wyjaśniać słowami, aby się zrozumieć. Dosłownie od pierwszego spotkania wydaje im się, że znają się od wieków i spędzą ze sobą nie mniej czasu.

Lew i Strzelec

Kompatybilność: 100%

Idealny związek: oba znaki oddychają głęboko, żyją pełnią życia, to właśnie łączy ich związek. Zrozumienie i zaufanie, które trudno osiągnąć przy innych znakach, są ze sobą sparowane.

Rak i Ryby

Kompatybilność: 90%

Rak i Ryby to jedna z najbardziej romantycznych par zodiaku. W tym związku potrafią wyczuć nastrój drugiej osoby, az czasem dać partnerowi czas na bycie sam na sam ze sobą. Rak jest również porywczy, a także porywczy i to uspokojone Ryby są w stanie zaakceptować tę cechę swojego charakteru.

Panna i Byk

Kompatybilność: 92%

W domu Byka i Panny nigdy nie usłyszysz skandali. Żyją w zgodzie ze sobą i ze światem. Namiętne relacje z rozbijaniem naczyń są wszystkim obce, wolą wracać po ciężkim dniu do spokojnego rodzinnego gniazda.

Waga i Bliźnięta

Kompatybilność: 94%

Relacja między Wagą i Bliźniętami wyrosła z silnej przyjaźni. Znaleźli w sobie interesujących rozmówców i godnych zaufania towarzyszy. Jeden partner jest zawsze gotowy do pomocy, wsparcia i wysłuchania drugiego.

Strzelec i Baran

Kompatybilność: 91%

Senność, wzniosłość, pragnienie nieznanego – to łączy Strzelca i Barana. Są idealnymi towarzyszami podróży i podróży. Kochankowie nie boją się wspólnie wspiąć na szczyt góry i zejść na dno oceanu, nie mówiąc już o naprawie i wyborze nowych mebli.

Skorpion i Rak

Kompatybilność: 89%

Ważne jest, aby te znaki zodiaku nauczyły się zmieniać swoje nastroje, tylko wtedy związek nie zakończy się głośnym skandalem i rzeczami wylatującymi przez okno. Ludzie wokół będą zazdrościć, jak partnerom udaje się patrzeć na siebie po wielu latach małżeństwa z tą samą iskrą w oczach, co na pierwszym spotkaniu.

Koziorożec i Byk

Kompatybilność: 90%

Namiętny Koziorożec i Byk znajdują w sobie idealnych kochanków. Budują relacje i życie wokół łóżka rodzinnego, ale w przeciwieństwie do innych par, jest to gwarantem dobrego samopoczucia kochających serc.

Wodnik i Bliźnięta

Kompatybilność: 96%

Wydaje się, że w tej parze nauczyli się czytać w myślach i odgadywać intencje po subtelnej mimice. Partnerzy znają się jako łuszczący się, ale nie tracą zainteresowania. Wynika to z faktu, że zarówno Wodnik, jak i Bliźnięta poświęcają dużo czasu na hobby i samorozwój, a następnie dzielą się swoją wiedzą.

Wcześniej 5-tv.ru opublikował komentarz astrologa na temat wpływu cykli księżycowych na organizm człowieka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: