Małżeństwa celebrytów, które się nie ułożyły

Niektórzy z bohaterów tego artykułu nie wytrzymali żaru namiętności i odwołali własny ślub. Dla innych uroczystość nie odbyła się w każdym razie z zupełnie innych powodów – czyjaś dusza jest ciemna i nie do nas należy ocenianie tych celebrytów za ich działania. My w uznayvse.ru postanowiliśmy powiedzieć, dlaczego ta wspaniała uroczystość została odwołana w ostatniej chwili.

Nikolay Baskov

W 2017 roku mówiono tylko o zbliżającym się małżeństwie Nikołaja Baskowa i Miss Rosji 2003 Victorii Lopyrevy. Ceremonia miała odbyć się w Groznym, ale kibice nie czekali na dobre wieści. Ślub się nie odbył, a później piosenkarka wyraźnie zasugerowała, że ​​ich związek z Viką był fikcyjny.

„Miłość” Nikołaja Baskowa i Victorii Lopyrevy okazała się fikcją

Anton Makarsky

W czwartym roku instytutu Anton Makarsky zakochał się w pierwszoklasowej i przyszłej aktorce Evgenii Lyutaya. Powieść rozwijała się błyskawicznie – uczeń złożył nawet propozycję swojej pasji. Ale nie mieli trafić do urzędu stanu cywilnego: Zhenya przeszedł na innego mężczyznę i dał Makarsky’emu „skręt od bramy”.

Evgenia Lyutaya wymieniła Antona Makarsky

Larisa Guzeeva

W młodości Larisa Guzeeva poprosiła swoją przyjaciółkę Nikitę Michajłowskiego (gwiazdę „Nigdy o tym nie śniłeś”) o zawarcie z nią fikcyjnego małżeństwa w celu rejestracji w Leningradzie: studentka przeniosła się do północnej stolicy z regionu Orenburg.

Facet się zgodził. Ale jego rodzice przyjęli tę wiadomość z wrogością i „złamali” biznes, grożąc synowi, że na zawsze pozbawi go wszelkiego wsparcia.

Larisa Guzeeva chciała podpisać umowę z Nikitą Michajłowskim ze względu na rejestrację

Aziza

Piosenkarka pop Aziza jest stale wzywana do małżeństwa, ale udało jej się zakończyć pracę dopiero w 2021 roku. W sierpniu 57-letnia gwiazda została żoną włoskiego restauratora Alexandro Lorte. Warto zauważyć, że dokładnie rok wcześniej Aziza przygotowywała się do ślubu z innym mężczyzną, biznesmenem Davidem Grigoryanem.

Przed ślubem Aziza złapała Davida Grigoryana „na gorącym uczynku”

Panna młoda zamówiła już drogą sukienkę na wrześniową uroczystość i organizowała ucztę dla 600 osób, kiedy dowiedziała się, że pan młody flirtuje z młodymi dziewczynami. David zaprzeczył zdradzie, ale Aziza nie chciała już go widzieć i anulowała obraz.

Prokhor Shalyapin

W marcu 2015 roku wybranka Prochora Szalapina, aktorka Anna Kałasznikowa, urodziła syna Danila. Zwracając uwagę na ważne wydarzenie, para ogłosiła ślub, który miał się odbyć za dwa miesiące. Jednak plany Prochora zmieniły się diametralnie, gdy dowiedział się, że nie jest ojcem dziecka (wyniki badania DNA ogłoszono na antenie programu „Niech mówią”). Po przygnębiających wiadomościach Chaliapin wolał pożegnać się ze swoją pasją i iść „w zachód słońca”.

READ
64-letnia Brigitte Macron oczarowała publiczność stylową sukienką

Elena Kondulainen

W latach studenckich Elena Kondulainen zakochała się w aspirującym aktorze. Młodzi ludzie planowali już wesele z mocą i siłą, kiedy wybrany przez Lenę zaczął demonstrować swój zły humor. Facet był strasznie zazdrosny o pannę młodą, czytał jej osobisty pamiętnik, a nawet podniósł do niej rękę. W przeddzień uroczystości Kondulainen potajemnie udała się do babci i nie pojawiła się w wyznaczonym dniu w urzędzie stanu cywilnego. „Zdałem sobie sprawę, że się go boję. Bezpośrednio poczułem, że może mnie dźgnąć ”- wspomina aktorka. Następnie Elena przymierzała suknię ślubną jeszcze cztery razy, ale teraz znów szuka miłości.

Elena Kondulainen była jedną z najbardziej pożądanych aktorek w sowieckim kinie

Anton Sikharulidze

Łyżwiarz figurowy Anton Sikharulidze był znany jako znany łamacz serc na świeckiej imprezie. A jeszcze bardziej zaskakujące było w 2008 roku usłyszeć, że sportowiec zamierza się pobrać. Panna młoda była studentką Wydziału Dziennikarstwa Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego Nadieżda Obolentseva (przyszła żona reżysera Rezo Gigineishvili). Kochankowie wybrali datę ślubu, zaczęli zapraszać gości. Ale nawet w statusie pana młodego Anton nadal flirtował z pięknymi dziewczynami z mocą i siłą. Zazdrosna Nadia bała się łączyć swoje życie z taką lubieżnością i pospiesznie rozwiązała zaręczyny.

Nadieżda Obolentseva bała się poślubić kochającego Antona Sikharulidze

Powodów odwołania ślubu jest wiele, od banalnej paniki po interwencję osób trzecich. Jedno jest pewne – nie każdy może pochwalić się taką historią.

Anna Semenowicz

W 2014 roku były wokalista grupy Brilliant był gotowy do przejścia z biznesmenem Ivanem Stankevichem. Para mieszkała razem, aw planach było zorganizowanie hucznej uroczystości z dużą liczbą gości i wspaniałą ceremonią.

W przeddzień ślubu Semenovich zorganizował wieczór panieński na Malediwach, na skrzydłach czekała elegancka sukienka, ale w ostatniej chwili kochankowie ogłosili przerwę.

Co spowodowało rozpad, ani Semenowicz, ani jej wybranka nie powiedzieli. Szeptano wtedy na marginesie, że wszystko się zawaliło z powodu problemów z prawem, które miał Stankiewicz. Tak czy inaczej, zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen, zostawiając Semenowiczowi luksusowy apartament w samym centrum Moskwy.

Redaktorzy uznayvse.ru przypominają, że zanim Stankevich Semenovich spotkał się z innym biznesmenem, Dmitrijem Kashintsevem, i również zamierzał go poślubić. Ślub był planowany w Tajlandii, ale w ostatniej chwili zakochani również się rozeszli.

Wcześniej rozmawialiśmy o gwiazdorskich „brzydkich kobietach”, które pomimo nietypowego wyglądu potrafiły znaleźć osobiste szczęście.

READ
Wszystko idzie w marszczenia”: strój dziewczyny Yany Rudkovskiej został uznany za niedorzeczny

„A szczęście było tak możliwe, tak blisko!” Nie! Na mecie coś poszło nie tak. Te pary naprawdę, naprawdę chciały zawiązać węzeł i krzyczały do ​​świata, jak bardzo są szczęśliwe. Niestety, szczęście kocha ciszę, a życie uczy, aby nie mówić „gop”, dopóki nie przeskoczysz .

Jude Law i Sienna Miller

Jude Law i Sienna Miller

Pierwsza historia na naszej liście dotyczy gorzkiej zdrady.
Wydawało się, że nic nie może się zatrzymać planowany ślub Jude Law i Sienna Miller, bo wszystko szło bardzo gładko, zbyt gładko… Zdrada czekała na mecie. Niania dzieci Jude z pierwszego małżeństwa okazała się być gospodynią domową. Sienna poznała gorzką prawdę na kilka miesięcy przed ślubem. Oczywiście żadne „dopóki śmierć nas nie rozłączy” nie wchodziło w rachubę.

Kylie Minogue i Joshua Sass

Kylie Minogue i Joshua Sass

Różnica między panną młodą a panem młodym wynosiła 20 lat, ale czy wiek jest problemem, gdy nowożeńcy są gwiazdą światowej sławy? Młody aktor Joshua Sass chciał już, aby prawie 50-letnia Kylie Minogue stała się legalną żoną, ale kilka dni przed ceremonią ślubną Kylie odwołała wszystko i wyszła, zamykając za sobą drzwi na zawsze. Przygotowania do ślubu otworzyły jej oczy na wiele rzeczy, zmuszając ją do zastanowienia się, czy naprawdę tego chce. Według krewnych Joshua po prostu ją wykorzystał i chciał zarobić na pieniądzach i sławie Kylie.

Sean Penn i Charlize Theron

Sean Penn i Charlize Theron

Cały świat wie o niezbyt przychylnym charakterze aktora. Wspomnienia nieudanego małżeństwa z Madonną w odległych latach 80. też nigdzie nie zniknęły. Kiedy w 2015 roku Charlize Theron miała iść z nim do ołtarza, jej przyjaciele i krewni byli poważnie zaniepokojeni, przypominając sobie nawyk Seana do rozpuszczania rąk. Nikt nadal nie wie dokładnie, co się stało, ale cztery miesiące przed X-Day Theron i Penn ogłosili, że ślubu nie będzie. Nigdy nie będzie ich więcej jako pary. Aby poradzić sobie ze stresem, Charlize adoptowała dziecko z sierocińca i postąpiła słusznie. Kto ogrzeje zmęczoną duszę tak, jak robi to dziecko?

Kiefer Sutherland i Julia Roberts

Kiefer Sutherland i Julia Roberts

Julia zrobiła to osiem lat przed premierą Uciekającej Panny Młodej i zrobiła to zuchwale! Wszystko zaczęło się od banalnej opowieści o tym, jak na miesiąc przed ślubem panna młoda zobaczyła pana młodego w łóżku z tancerką. To tylko kontynuacja jest już w korporacyjnym stylu Julii Roberts. Nie mówiąc nic Sutherlandowi, czekała, aż wyda fortunę na zorganizowanie ceremonii i zaproszenie wszystkich gości. Potem, na kilka dni przed ślubem, pojechała z jego przyjacielem do Dublina. Plan zemsty zadziałał, misja wykonana, Julia Roberts pomściła wszystkie oszukane panny młode na świecie.

READ
Pippa Middleton pokazała najprostszy i najbardziej stylowy obraz lata 2023 roku

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Na początku 2000 roku było najgorętsza para Hollywood. Cały świat śledził ich życie: kochankowie grali razem w filmach, pojawiali się na głośnych wydarzeniach; Ben wystąpił nawet w teledysku swojej narzeczonej „Jenny from the Block” (te same ujęcia na jachcie). Wtedy stało się nieuniknione. Kiedy po pięciu minutach Jennifer była już zamężna, Ben ją zostawił. Później wyjaśnił, że czuł się przy niej nieistotny i przygnębiony. Oczywiście wszystko rozumiemy, ale nie mogłeś jej o tym powiedzieć nie dzień przed ślubem?

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow

To było dawno temu, kiedy Pitt nie był jeszcze marzeniem pięknej połowy globu. Facet dopiero zaczynał karierę i nazywał Gwyneth niczym więcej niż „miłością swojego życia”. Burzliwy romans miał zakończyć się pierścionkiem, suknią ślubną, tortem i lista jest długa, ale w ostatniej chwili Brad powiedział swoje fatalne „nie” i tyle. Gwyneth schudła 40 kg i przez długi czas leczyła się na anoreksję z powodu stresu. Plotka głosi, że Pitt był po prostu zmęczony konfrontacją z rodzicami, którzy szukali lepszego partnera dla swojej córki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: