Mało prawdopodobne, że się z nią porozumiemy”: Priluchny o pulchnym Muceniec

Policja potwierdziła wyjazd pracowników do chaty Priluchny - http://www.tumen.kp.ru/

W zeszłym tygodniu Komsomolskaja Prawda opublikowała wiadomość, że na trzy dni przed Nowym Rokiem, a konkretnie 28 grudnia wieczorem, policja wtargnęła na domek rodziny Priluchnych. Przybyli do zupełnie nowej rezydencji pary gwiazd, którą niedawno nabyli w wiosce Trouville, niestety, aby nie gratulować aktorom nadchodzących świąt. Ale wręcz przeciwnie. Miejscowy policjant otrzymał wiadomość od dziewczyny, że jej koleżanka jest bita w domu przez męża. Według reportera jej koleżanka Agata Muceniece nie może wyjść z domu, ponieważ została zamknięta i pobita.

Sami aktorzy oczywiście odmówili skomentowania tego, co się wydarzyło, po prostu odłożył słuchawkę i kategorycznie zaprzeczał faktowi przemocy domowej. Koleżanka Agathy Muceniece, a na pół etatu jej menedżerka PR Mariam Khalilova, powiedziała, że ​​nie dzwoniła na policję, a wszystko, co publikuje w mediach, to kompletny nonsens, wymyślony przez dziennikarzy.

Udało nam się uzyskać komentarz służby prasowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych dla obwodu moskiewskiego w sprawie tego incydentu. Przez kilka dni pracownicy szukali tego samego wezwania o bicie kobiety przez własnego męża.

– Wieczorem 28 grudnia oficer dyżurny otrzymał wiadomość od dziewczyny, która powiedziała, że ​​mężczyzna bije żonę na pobliskim posterunku we wsi Trouville – służba prasowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Obwodu Moskiewskiego zgłoszone. Na miejsce przybyła policja i przesłuchała mężczyznę i kobietę. Ta ostatnia odmówiła napisania oświadczenia przeciwko mężowi.

Jak informowało nas wcześniej źródło w policji, tego dnia na miejsce przyjechał komendant policji rejonowej. W tym czasie kłótnia między Pawłem Priluchnym a jego żoną Agatą już się nie powiodła. Poznali policjanta, który odszedł już od szalejącej ostatnio afery, więc dziewczyna odmówiła napisania oświadczenia o swoim mężu. Podobno konflikt został zażegnany, a teraz ich rodzina jest spokojna i spokojna.

agataagata Agata Muceniece 100788 polubień481 komentarzy

Ciekawe, że same gwiazdy uwielbiają być szczere w tych tematach i wielokrotnie przyznawały w swoich wywiadach, że w ich rodzinie dochodzi do nieporozumień ze względu na porywczy charakter obu. Dosłownie na tydzień przed przybyciem policji do rodzinnej rezydencji para udzieliła szczerego wywiadu magazynowi OK, w którym opowiedziała historię wakacyjnej przerwy. Latem 2018 roku Pavel i Agatha pokłócili się tak bardzo, że nawet się rozstali i już chcieli się rozwieść. I oczywiście usunęli się nawzajem z Instagrama, tak nawiasem mówiąc, pojawiły się plotki o zerwaniu, co sama para później potwierdziła. Ale, jak przyznaje sama Agata w wywiadzie, gdy burza w szkle ucichła, spokojnie rozmawiali i układali związek.

READ
Melania Trump oczarowała publiczność szykowną sukienką

Tym razem z jakiegoś powodu gwiazdorska para zaprzecza nie tylko konfliktowi z pobiciem, ale nawet samemu faktowi wezwania policji. Na poparcie swojej prawdy Agatha opublikowała zdjęcie na Instagramie środkowym palcem do wszystkich mediów, ironicznie podpisując post.

– Drogie media! Ten palec jest dla Ciebie! Nawiasem mówiąc, nie jesteś aż tak głęboki! Zapomnieli napisać, że Paweł pobił mnie na śmierć, nie, nie w ten sposób. Właściwie jestem w śpiączce. i oczywiście moje ulubione, że jestem w ciąży od dwóch lat, po prostu nie mogę urodzić! Czyje to w ogóle dziecko? Kurtyna. – Tekst pod zdjęciem ze środkowym palcem.

Pavel Priluchny i ​​Agatha Muceniece spotkali się na planie serialu „Szkoła zamknięta”. Aktorzy pobrali się w 2011 roku, potajemnie podpisując się w jednym z moskiewskich urzędów stanu cywilnego. Wychowują syna Timothy’ego i córkę Mię.

BTW

„Bije i nie wypuszcza go z domu”: policja przyjechała do Pawła Priluchnego po oskarżeniach o pobicie żony

Na kilka dni przed Nowym Rokiem policja zrobiła nalot na domek rodziny aktora Pavla Priluchnego. Przyjaciel jego żony Agathy Muceniece i na pół etatu menedżer PR Mariam Khalilova powiedział, że Pavel bije Agathę i nie wypuszcza jej z domu (szczegóły)

WYWIAD

Pavel Priluchny: Jeśli moja żona zostanie zbombardowana do 160 kg, raczej nie będziemy się z nią komunikować

Rodzina gwiazd opowiadała o tym, jak chodzili po Petersburgu i skąd wzięli ślubne tatuaże (szczegóły)

CZYTAJ TAKŻE

Mąż Valerii złamał palce, a Marat Basharov woli bić żony po twarzy

Rosyjskie gwiazdy wielokrotnie spotykały się z przemocą domową. Pamiętamy tych, którzy ucierpieli z powodu napaści ich niegdyś ukochanych mężczyzn (szczegóły).

Forum filmowe, które zgromadziło ponad 100 znanych aktorów, reżyserów, scenarzystów, kompozytorów potrwa do 30 sierpnia. 24 sierpnia w Orenburgu odbyło się główne wydarzenie kulturalne roku — uroczyste otwarcie XI Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „East&West. Klasyka i awangarda.

Gdzie szuka mąż?: Sobczak, który zakrył intymne miejsce książką, jest rozszarpany

Gdzie szuka mąż?: Sobczak, który zakrył intymne miejsce książką, jest rozszarpany

Zdjęcie przedstawia całkowicie nagie ludzkie ciało. W tym samym czasie Xenia zakryła swoje intymne miejsce książką. Co czytasz tego lata? – Sobczak podpisał zdjęcie (pisownia i interpunkcja autorów zachowana – przyp. red.). Sama prezenterka telewizyjna, sądząc po kadrze, studiuje tom Sebastiana Haffnera „Ktoś Hitler. Polityka przestępczości”. Jednak fani nie martwili się o wydanie książki. Ludzie byli zdziwieni, czyje ciało znajduje się na fotografii. „To jest jej ciało. Nogi są długie. Szew na brzuchu”, „Każdy widzi, co chce! Osobiście widzę ciało dziecka), a ludzie o słabych umysłach najwyraźniej widzą, że to Ksenia”, „To wszystko szum, żeby nie zapomnieć, wszystko wydaje się tam być, ale nudno bez gówna. Ciało nie jest jej, ale czyta komentarze i cieszy się”, „Komentatorzy, czy w ogóle się tam nadajecie? Może nie wytrzeźwieli od piątku? Już ciało dziecka zostało przeciągnięte do Vitorgana, akstites ”- napisali hejterzy pod postem Kseni. Inni wzywali Maxima Vitorgana do interwencji w tej sytuacji. „Mama też jest wezwana. Gdzie mąż patrzy? Nie mąż, tylko fuu pod pantoflem”, „Maxim, uspokój się Ksenia, jest całkowicie rozdarta”, „Czy to wszystko jest przyjemne dla mojego męża na patrzenie?” – powiedzieli abonenci Sobczaka.

READ
Ani Lorak jest na skraju bankructwa

Kino „Iluzja” ponownie otwarte po remoncie

Kino „Iluzja” ponownie otwarte po remoncie

Historyczne wydarzenie dla koneserów filmowych arcydzieł. W wieżowcu na nasypie Kotelnicheskaya otwarto po remoncie kino Illusion. Pół wieku temu został stworzony specjalnie do prezentacji taśm z kolekcji Gosfilmofond. Dziś w repertuarze Illusion znajdują się obrazy autorskie i rzadkie filmy archiwalne.

Aleksander Puszkin, Piotr Wiazemski, Wasilij Żukowski, Aleksander Griboedov, Denis Davydov, Konstantin Batyushkov, Nikolai Gogol i wielu innych często odwiedzali rosyjski Parnas. 8 września Państwowe Muzeum-Osiedle „Ostafyevo” – „Rosyjski Parnas” w Moskwie będzie gospodarzem święta „Dzień.

Widowisko muzyczno-teatralne odbywało się na Placu Czerwonym.

Akcja „Noc kina” odbędzie się 25 sierpnia we wszystkich regionach Rosji.

Dzień Wulkanu stał się już wizytówką regionu. Oficjalne otwarcie regionalnego święta Wulkanu odbyło się 25 sierpnia u podnóża wulkanu Kozielskiego, informuje służba prasowa rządu Terytorium Kamczatki. O godzinie 15:00 czasu lokalnego odbyło się oficjalne otwarcie.

Amfest American Film Festival odbędzie się w Moskwie od 26 września do 31 października.

Film „Loro” („Oni”) opowiada historię kariery włoskiego potentata medialnego i polityka Silvio Berlusconiego. Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Przesłanie do człowieka” odbędzie się w Petersburgu w dniach 15-22 września. Koneserzy sztuki filmowej czekają na tę recenzję ze szczególną niecierpliwością.

Tim Burton obchodzi dziś urodziny. 60 lat dzisiaj, 25 sierpnia, jeden z najbardziej ekstrawaganckich i niezwykłych reżyserów filmowych w Hollywood – Tim Burton. Tim Burton jest autorem i ucieleśnieniem najśmielszych fantazji na ekranie. Każdy z jego wydanych filmów jest wydarzeniem.

Muzyczne lato. Koktebel Jazz Party

Muzyczne lato. Koktebel Jazz Party

Na Krymie rozpoczął się festiwal Koktebel Jazz Party. Spektakl odbywa się od 2003 roku i stał się jednym z uznanych międzynarodowych forów jazzowych. Wykonawcy z całego świata przyjeżdżają tutaj, aby cieszyć się krymskim latem, morzem i ulubioną muzyką. Julia Kundryukova będzie kontynuować.

Zwycięzcy konkursu wystąpią w Sali Beethovena Teatru Bolszoj w Moskwie. 31 sierpnia w Jekaterynburgu rozpocznie się VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Wiery Lothar-Szewczenki. W nominacjach głównych i młodzieżowych wystąpi 44 wykonawców z Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii.

Nakład limitowanej serii to 1 tys. egzemplarzy.

Headlinerami święta będą Vakhtang i 5sta Family. 26 sierpnia w Wołgogradzie odbędzie się festiwal młodzieży „Wybrzeże”. W parku naprzeciwko Volgograd Arena czeka na gości 12-godzinna kreatywna praca non-stop. W kilku miejscach tematycznych odbywać się będą różne wydarzenia.

READ
Gwiazdy, które ponownie przybrały na wadze po utracie wagi

Na Krecie miejscowy mieszkaniec odkrył dwa groby. Według greckiego Ministerstwa Kultury 25 sierpnia starożytne znalezisko zostało odkryte na Krecie przez archeologów z greckiego Urzędu Starożytności w Lasithi. Pierwszy grób odkrył mieszkaniec wioski Kentri niedaleko Ierapetry. Rolnik.

„O prawach ptaka” w Muzeum Puszkina im. JAK. Puszkina

„O prawach ptaka” w Muzeum Puszkina im. JAK. Puszkina

Japoński artysta Tadashi Kawamata założył gniazdo w Muzeum Sztuk Pięknych im. Puszkina. I nie jeden. Jego instalację „O prawach ptaka” można zobaczyć w różnych i nieoczekiwanych zakątkach muzeum.

W sumie w wystawie bierze udział około 100 pojazdów bojowych i specjalnych.

Muzyk miał 61 lat.

Sobianin otworzył festiwal zespołów wojskowych „Spasskaya Tower”

Sobianin otworzył festiwal zespołów wojskowych „Spasskaya Tower”

W tym roku tematem święta był bal oficerski.

„Mało prawdopodobne, że się z nią porozumiemy”: Priluchny o pulchnym Muceniec

„Mało prawdopodobne, że się z nią porozumiemy”: Priluchny o pulchnym Muceniec

Tak więc podczas jednego z wywiadów poruszono temat postaci Agaty. Faktem jest, że do roli w serialu „Wielka gra” aktorka musiała przybrać na wadze, ale w końcu Muceniece nie pojawiło się w filmie.Agacie obiecano rolę i poproszono, by jak najszybciej przytyła możliwy. „Były święta noworoczne, zjadłem wszystko z rzędu, niczego sobie nie odmawiałem. Pamiętam, jak zapytałem chłopaków: „Jesteś pewien, że mnie zabierzesz?” – odpowiedzieli: „Dokładnie, dokładnie”. A potem pojawił się nowy producent i „wyciekłem”. Zyskałem osiem kilogramów “- skarżyła się aktorka. W tym czasie w rozmowie z dziennikarzem interweniował mąż artystki Pavel Priluchny. „Nie widziałeś, jaka była chuda! Byłem na diecie, uprawiałem sport, odmawiałem sobie wszystkiego. A gdy tylko schudła, powiedzieli jej: „Przytyjmy” – wyjaśnił – „Sytuacja oczywiście była bardzo nieprzyjemna. I kiedy utknąłem w wadze granicznej “Agata podniosła ręce. W tym momencie korespondent Komsomolskiej Prawdy z Petersburga zapytał, który Priluchny bardziej lubi swoją żonę – szczupłą lub zaokrągloną. ” Tak, nie obchodzi mnie to. Nie, cóż, oczywiście, jeśli zostanie zbombardowana do 160 kilogramów, jest mało prawdopodobne, aby się z nią komunikować ”- powiedział Pavel, śmiejąc się. Agatha była nieco urażona tą uwagą. „Powiedziałeś, że cię to nie obchodzi” – oburzyła się dziewczyna. „Ustawmy ramy co najmniej w zakresie 120 kilogramów. Interesujące jest oczywiście spojrzenie na ciebie w tej wadze “Priluchny postawił ultimatum. Przypomnijmy, że popularni aktorzy Agatha Muceniece i Pavel Priluchny podpisali się 19 lipca 2011 r., potajemnie przed opinią publiczną i dziennikarzami. W styczniu 2013 roku urodził się ich syn Timothy, a w marcu 2016 roku córka Miya.

READ
Cały Internet jest pełen wiadomości o katastrofalnym występie Julii Samoilovej na Eurowizji 2023

Projekt obejmuje wszystkie biblioteki miejskie – 440 instytucji – powiedział Alexander Kibovsky, szef stołecznego departamentu kultury.

Wywiad z krytykiem filmowym Antonem Dolinem

Wywiad z krytykiem filmowym Antonem Dolinem

Coroczna “Noc Filmowa” odbędzie się w całym kraju. Na uczestników akcji czekają tematyczne wykłady, koncerty, wycieczki i oczywiście pokazy filmowe.

W hali zainstalowano instalację stworzoną przez chińskich kucharzy, którzy przybyli do Moskwy specjalnie z Chin.

Rada Sztuki wybrała do udziału w festiwalu 155 uczestników z Gambii, Gwatemali, Niemiec, Kanady, Chin i innych krajów.

Alexander Gordon i Konstantin Khabensky powalczą o nagrody Golden Phoenix Film Festival. Od 2 do 6 września w Smoleńsku w kinach „Sovremennik” i „Smena” odbędzie się XI festiwal filmowy „Złoty Feniks”. Osobliwością tej recenzji jest to, że zarówno dla publiczności, jak i dla konkurencji.

70 lat Jean-Michel Jarre

70 lat Jean-Michel Jarre

Nazywany jest pionierem muzyki elektronicznej. W 1997 roku wystąpił na Sparrow Hills z pokazem świetlnym „Oxygen”. Koncert był największym w karierze muzyka – wzięło w nim udział ponad trzy i pół miliona osób.

Rzecznik Sony Music Zia Moddaber powiedział, że w sądzie nie było przyznania, że ​​niektóre utwory z pośmiertnego albumu Michaela Jacksona zostały sfałszowane. Wcześniej w mediach pojawiła się informacja, że ​​inna osoba wykonała dla Jacksona trzy piosenki z albumu Michaela. Kompozycje Breaking News, Keep Your Head Up i Monster okazały się fałszywe. Wykonywał je Impersonator Jason Malachi. Stało się to znane podczas procesu w sprawie pozwu zbiorowego przez fanów muzyka przeciwko wytwórni. Prawnik Moddaber powiedział dziennikarzom, że te oświadczenia zostały złożone w ramach hipotetycznego rozumowania, a przedstawiciele wytwórni fonograficznej nie dokonali żadnego uznania. Ponadto przedstawiciel Sony Music zaznaczył, że sąd nie wydał jeszcze żadnych orzeczeń w tej sprawie. Pośmiertny album Michaela Jacksona Michael został wydany w 2010 roku. „Król Popu” zmarł w 2009 roku z powodu przedawkowania narkotyków.

Ceremonia otwarcia ósmego festiwalu filmowego „Na skraju świata” odbyła się 24 sierpnia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: