Lera Kudryavtseva jest strasznie stara

Nasze celebrytki to także osoby, które również mają skłonność do wiosennych nastrojów i chcą zmian. Rosyjska prezenterka telewizyjna Lera Kudryavtseva pokazała swoją nową fryzurę.

Na swojej stronie w sieci społecznościowej Lera pokazała nowe zdjęcie z obciętymi włosami poniżej ramion, a nawet grzywką, co jest hitem sezonu. Nowe zdjęcie wywołało lawinę emocji wśród użytkowników sieci społecznościowej.

Opinie fanów były podzielone, informuje portal Wordyou.ru. Niektórym nie podobała się zbytnio fryzura Lery, więc otrzymała wiele krytycznych komentarzy:

„Tak naprawdę nie idziesz z tą fryzurą”, „Kiedyś było piękniej, ale teraz jest jak wszyscy inni”, „Och, wcale nie twój wizerunek”, „Och, jak rozpieszczałem się tą fryzurą”, „Dodałem 300 lat”

Lera Kudryavtseva, wiadomości, ile lat: nowa fryzura dodała Lerze dziesięć lat

Inni natomiast wyrazili swoją aprobatę:

„W ogóle nie możesz zadowolić Lery, jesteś piękna!”, „Lera może być inna i zawsze piękna”, „Jesteś bardzo piękna!”, „Nie podobał mi się nowy obraz. Po prostu inna osoba.”, “Jak zawsze nie do odparcia.”

Lera Kudryavtseva urodziła się wiosną 1971 roku. Jej twórcza biografia zaczęła się od pracy w tancerzach rezerwowych i wokalu dla znanych artystów.

Teraz Lera uważa, że ​​bez znajomości nie da się wejść do rosyjskiego show-biznesu. Koniecznie zapoznaj się z osobą, która zapozna Cię z odpowiednimi osobami i będzie w stanie negocjować. Jednak ona sama nadal nie mówi, jak udało jej się osiągnąć sukces.

Plotka głosi, że Igor Vernik pomógł dziewczynie zostać celebrytą. Potrzebował gospodarza programu Party Zone i, według plotek, podczas romansu z Leroy wezwał ją na casting do swojego programu.

Krążą jednak inne pogłoski, że jej pierwszy mąż, który był jednym z „Przetargowych Majów”, pomógł jej osiągnąć sukces. Cokolwiek to było, Lera szybko zadomowiła się w programach telewizyjnych jako profesjonalna prezenterka.

Po raz pierwszy Lera wyszła za mąż za Siergieja Lenyuka, który był wokalistą grupy Tender May. W wieku osiemnastu lat urodziła mężowi dziecko o imieniu Jacques. Małżeństwo trwało tylko dwa lata. Siergiej był prawdziwą gwiazdą. Prasa cały czas mówiła o jego powieściach, mimo że był żonaty. Lera była zmęczona ciągłym czytaniem o przygodach męża, więc odeszła.

READ
8 gwiazd Hollywood, które za bardzo dały się ponieść chirurgii plastycznej

Media podały, że dziewczyna była bardzo zdenerwowana rozwodem, zaczęła dużo pić, popadła w depresję, ale zdążyła wyzdrowieć. Obecnie Lera w ogóle nie pije alkoholu.

Lera Kudryavtseva, najnowsze wiadomości, ile naprawdę ma lat: życie osobiste Lery Kudryavtseva

Drugim mężem Lery był Matvey Morozov. Wyszła za mąż za przedsiębiorcę trzy miesiące po tym, jak się poznali. Para ciężko pracowała i prawie nigdy nie było ich w domu. Rok później para rozwiodła się. Mateusz został skazany za oszustwo. Lera przez długi czas ukrywała wszystkie szczegóły małżeństwa, a ciągłą nieobecność kochanka tłumaczyła wyjazdami służbowymi.

W 2008 roku zaczęła budować relacje z Siergiejem Łazariewem. Pomimo dużej różnicy wieku para spędziła razem cztery lata na imprezach towarzyskich, a prasa nieustannie przyłapywała ich na wspólnych wakacjach. Wszyscy czekali na rychły ślub, ale cztery lata później związek się rozpadł. Krążyły pogłoski, że Lera jest w ciąży, ale w drugim miesiącu doszło do poronienia, z powodu którego chłopaki nie mogli założyć rodziny.

Rok później mężem Lery został hokeista Igor Makarow. Ślub był uroczysty i wspaniały. Przed rokiem Lera pokazała w Internecie zdjęcie z czterema blond dziewczynami, mówiąc, że ukrywa prawdę i że tak naprawdę ma pięcioro dzieci.

Po pewnym czasie okazało się, że zdjęcie w sieci społecznościowej to żart. Podczas wakacji nad morzem w Bułgarii Lera zauważyła, że ​​córki jej koleżanek są jasnowłose i wyglądają jak ona, więc postanowiła zażartować.

plastikowe gwiazdki

Prezenterka telewizyjna Lera Kudryavtseva znana jest nie tylko z ciężkiej pracy i szerokiego zakresu zainteresowań, dzięki czemu może być gospodarzem różnych programów. Jest znana ze swojej jasnej, niesłabnącej urody. I wielu słusznie wątpi, że jest to dar natury i wynik zdrowego stylu życia.

Trochę o życiu gwiazdy i wspinaczce na Olimp

Valeria Kudryavtseva urodziła się w prowincjonalnym Ust-Kamenogorsku, w rodzinie ludzi z dala od show-biznesu. Tam ukończyła szkołę edukacji kulturalnej, zostając dyrektorem, po czym udała się na podbój Moskwy. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, plastyczności i muzykalności szybko znalazła swoje miejsce w showbiznesie, choć na początek nie w jego czołówce.

Lera pracowała jako wokalistka wspierająca dla popularnych wówczas wykonawców Evgeny Osin, Bogdan Titomir, Igor Sarukhanov. Wraz z kolegami dużo koncertowała po kraju. To było życie w zużyciu, ale w młodości brak odpoczynku nie wpłynął na wygląd Kudryavtsevy.

READ
Elizaveta Boyarskaya wyszła w przezroczystej sukience

przed i po operacji plastycznej

Jak piosenkarka wyróżniała się w młodości przed operacją plastyczną

Lera Kudryavtseva jest znana jako osoba o łatwym charakterze, zdolności do szybkiego zbliżania się do ludzi, którzy są nad nią na pozycji. Zawsze była pewna siebie. To właśnie te cechy wyróżniały ją wśród dziewcząt, które próbowały stać się częścią artystycznego beau monde.

Po tym, jak Lera poznała aktora Igora Vernika, to on polecił ją konkursowi prezenterów telewizyjnych na nowy kanał muzyczny. Dziewczyna wzięła w nim udział i została jednym ze zwycięzców. Od tego czasu znana jest jako gwiazda Muz-TV, TV-6, TNT i była zapraszana do wielu programów. Ale wtedy Lera nie podjęła poważnych prób zmiany swojego wyglądu.

plastikowe gwiazdki

Lera Kudryavtseva z synem

Najbardziej niezwykłym szczegółem była fryzura. W salonie Lera robiła dredy, co wyróżniało ją na tle kolegów. Następnie Kudryavtseva był gospodarzem wielu festiwali muzycznych, w tym międzynarodowych, koncertów galowych. Jest również wzywana na imprezy firmowe dla elity.

Jeszcze przed jakimikolwiek zabiegami estetycznymi Lerze udało się poślubić perkusistę grupy Tender May, gdy zespół był u szczytu popularności. Życie rodzinne zakończyło się po kilku latach rozwodem, dając Lerze syna. Ale samo małżeństwo z jednym z godnych pozazdroszczenia zalotników w tym czasie wskazuje, że była dość atrakcyjna.

Niedociągnięcia, które Kudryavtseva później znalazła w jej własnym wyglądzie, nie kolidowały ani z jej życiem osobistym, ani udaną karierą.

Polecamy lekturę o plastyce nosa czubka nosa. Dowiesz się o opcjach plastyki nosa czubka nosa, przygotowaniu do operacji, schematach realizacji, wynikach, kosztach.
A tutaj więcej o okresie rehabilitacji po plastyce nosa.

Powody wizyt u chirurgów plastycznych

Sądząc po tym, jak rozwija się życie Lery Kudryavtseva, zawsze była perfekcjonistką. Ale to nie był jedyny powód, dla którego zwróciła się do chirurgii estetycznej. Są też inne powody:

 • Lera zawsze ciężko pracowała, miała mało czasu na dobry odpoczynek. Przy chronicznym braku snu organizm szybko się starzeje, zmiany związane z wiekiem są bardzo wyraźne. Ponadto praca prezentera telewizyjnego, piosenkarza zmusza do spędzenia dużej ilości czasu w makijażu. W rezultacie Lera miała poważne problemy z ogólnym wyglądem, ze skórą, którą można było radykalnie rozwiązać metodami chirurgicznymi, sprzętem i kosmetologią iniekcyjną.
 • We wczesnej młodości Kudryavtseva urodziła syna. Po tym jej biust nie wyglądał już tak elastycznie jak wcześniej. A pozycja gwiazdy telewizyjnej, a nawet na kanale młodzieżowym, zobowiązała ją do nienagannego wyglądu, a przede wszystkim stonowanej, lekkiej sylwetki.
 • Po 3-letnim małżeństwie z biznesmenem Matveyem Morozovem Lera przez jakiś czas pozostawała sama. Jej nową powieścią było biuro. Piosenkarz Sergey Lazarev jest 12 lat młodszy od Lery. I choć wielu uważało, że ich połączenie było czystą reklamą obu przedstawicieli show-biznesu, trwało to kilka lat. Kudryavtseva i Lazarev często pojawiali się razem publicznie, a Lera nie mogła sobie pozwolić na wygląd starszej siostry piosenkarza.
READ
Małżeństwa celebrytów, które się nie ułożyły

I wkrótce w jej życiu pojawił się hokeista Igor Makarow, który miał zaledwie 25 lat. Poważnie zakochał się w 41-letniej Lerze. Pobrali się, a Kudryavtseva oczywiście musiała dorównać swojemu młodemu mężowi.

Mężowie Kudryavtseva

Lera Kudryavtseva z Siergiejem Lazarevem (1 zdjęcie) i obecnym mężem Igorem Makarowem (2 zdjęcia)

Jakie zmiany w wyglądzie wprowadziła Lera Kudryavtseva

Sama prezenterka telewizyjna zapewnia, że ​​nie robi nic specjalnego dla swojego wyglądu, używając tylko zwykłej pielęgnacji za pomocą kremów i masek. A kosmetyki, jak mówi, wcale nie kupują najdroższych. Ale liczne zdjęcia Lery wykonane w różnych latach wskazują na coś przeciwnego. Oczywiście nadal wykonywano operacje estetyczne:

 • Korekcja nosa. W młodości nos Kudryavtsevy wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. Była szersza, a co najważniejsze wystąpiła spora wada – zauważalne odchylenie od osi prostej. Prezenter telewizyjny próbował to poprawić za pomocą kosmetyków, ale pewne oświetlenie sprawiło, że krzywizna była widoczna. A Lera postanowiła interweniować.

Po nim jej nos pozostał dość szeroki, to znaczy jej twarz nie straciła swojej indywidualności. Ale teraz jest bardziej bezpośredni i w pełni zgodny ze wszystkimi kanonami piękna. Chociaż nadal pozostaje niewielkie odchylenie końcówki w bok.

przed i po operacji plastycznej

 • Mammoplastyka. Operacja ta wiązała się z podniesieniem piersi. Chociaż przed nią prezenterka telewizyjna zwiększyła jej biust niewchłanialnym żelem. Później został usunięty i zastąpiony implantami o okrągłym kształcie, dość dużych rozmiarów. Łatwo to zobaczyć, porównując zdjęcie młodej Lery z jej zdjęciami w męskich magazynach z ostatnich czasów. Na ostatnich zdjęciach ma na sobie minimum ubrań, więc jej piersi są wyraźnie widoczne.

przed i po mammoplastyce

 • Cheiloplastyka. Widoczny jest również wzrost wielkości ust. Ponadto interwencja chirurgiczna jest stale uzupełniana wstrzyknięciami żelu biodegradowalnego. W końcu usta Lery Kudryavtseva wyglądają na mniej lub bardziej duże.

Cheiloplastykę najwyraźniej świadczą o zmianach dotyczących górnej wargi. Wcześniej była chuda. A po operacji nie tylko zwiększył się rozmiar. Podczas uśmiechu wyraźnie wyróżnia się kontur ust, co jest typowe dla osób, które przeszły cheiloplastykę.

  Sądząc po doskonałym stanie tego obszaru twarzy Kudryavtseva, nastąpił lifting powiek. Jest zdjęcie, na którym prezenterka telewizyjna ma zauważalne kręgi pod oczami, co nie jest zaskakujące w jej wieku. Ale na jakiś czas magicznie zniknęły. Nie ma też przewieszenia górnej powieki i „kurzych łapek”, których obecność nie jest rzadkością u 46-letnich kobiet. . Sylwetka Lery jest prawie idealna, ale jest też mało prawdopodobne, że jest to tylko dar natury, racjonalnego odżywiania i sportu. Jest zdjęcie, na którym widać „pułapki tłuszczu”, ale prezenterka telewizyjna podejrzanie szybko wraca do formy. Dieta i ćwiczenia nie mogły tak szybko pozbyć się nadmiaru.
READ
Białe spodnie gotowe na pęknięcie na pulchnych biodrach J. Lo

przed i po liposukcji

Oprócz operacji chirurgicznych na twarzy Kudryavtseva wyraźnie widoczne są ślady stosowania poważnych zabiegów kosmetycznych:

 • Zastrzyki z botoksu. Ten prezenter telewizyjny nie jest rozpoznawany. Ale jej czoło wygląda nienaturalnie gładko, nie ma na nim ani jednej zmarszczki. Kremy i maseczki nie dają takiego efektu. Ponadto, gdy emocjonalna Lera mówi, uśmiecha się lub znajduje się w jasnym słońcu, jej czoło pozostaje nieruchome, fałd brwiowy nie tworzy się.
 • Zastrzyki z wypełniaczem przeciwstarzeniowym. Najwyraźniej manipulację przeprowadzono więcej niż raz. Rzeczywiście, czasami twarz prezentera telewizyjnego wygląda na zmęczoną i starą, fałdy nosowo-wargowe pojawiają się na niej wyraźniej, policzki i podbródek trochę opadają. Dzieje się tak, gdy kończy się akcja następnej procedury. Ale po krótkim czasie twarz Lery znów wygląda świeżo i młodo.

Efekt obserwuje się dzięki iniekcjom w okolicy bruzd nosowo-wargowych, kości policzkowych. Usta są również dotknięte przez narkotyki. Chociaż sama prezenterka telewizyjna przyznała tylko, że zrobiła sobie mezoterapię czoła i była niezadowolona. Mówi, że przez kilka miesięcy na skórze utrzymywały się guzki, które trzeba było zakryć kosmetykami.

zastrzyk wypełniaczy i Botox w celu odmłodzenia

 • Korekcja kości policzkowych. Oczywiście, przy tej samej masie ciała, co w młodości, policzki Kudryavtseva stały się zaokrąglone. A jej kości policzkowe wyglądają na bardziej wyraziste. Najprawdopodobniej pomogły zastrzyki leków zwiększających objętość tkanek. Lipofilling jest wykluczony.
 • Tatuaż brwi. W młodości były już dość szerokie. Potem Lera je zerwała, zamieniając w cienkie nitki. Ale nadeszła moda na szerokie, naturalne brwi. A Kudryavtseva wykonał tatuaż, zwiększając je dzięki linii narysowanej wzdłuż górnej krawędzi.

Nieudana operacja plastyczna, czyli dlaczego twarz tak bardzo się zmieniła

Opinia publiczna i eksperci różnie oceniają wygląd Lery i wyniki prób jej poprawy. Ale Istnieje kilka oznak nieudanych zmian:

przed i po operacji gwiazdy

 • Nos prezentera telewizyjnego jest daleki od ideału. Pierwsza operacja została wykonana po kontuzji odniesionej w młodości. Po tym stał się nierówny, z małym garbem. Dalsza interwencja, choć poprawiła wygląd, nie poprawiła go radykalnie.
 • Usta wyglądają nienaturalnie. To chyba największa wada w wyglądzie Kudryavtseva. Ich pojawienie się jest bezpośrednim dowodem korekty, zmiany są bardzo zauważalne.

Powodem tego jest przede wszystkim cheiloplastyka, ale także zamiłowanie do wypełniaczy. Usta są tak spuchnięte, że wygląda na to, że Leroux został ugryziony przez pszczoły. A kiedy się uśmiecha, top jest podciągany do samego nosa, co nie wygląda zbyt atrakcyjnie.

 • Po wyglądzie piersi łatwo stwierdzić, że nie jest ona naturalna. Implanty są bardzo duże, co sprawia, że ​​delikatna sylwetka Lery jest ciężka. Ze względu na wielkość endoprotez silikonowych ich krawędzie wyraźnie przebijają się przez skórę.
READ
Paulina Andreeva na ceremonii zamknięcia MFF-2023

Polecamy zapoznać się z zabiegiem Botox na twarz. Dowiesz się, czym jest Botox, wskazaniach do wprowadzenia Botoxu, zabiegu, pielęgnacji, ewentualnych komplikacjach.
Przeczytaj więcej o powiększaniu ust za pomocą Botoxu tutaj.

Ale dyskusja na temat pojawienia się Kudryavtsevy w prasie, a nawet bezpośrednie pytania dziennikarzy dotyczące chirurgii plastycznej, nie przeszkadzają prezenterowi telewizyjnemu. Nadal maluje jasno, ciężko pracuje, ma romanse z mężczyznami znacznie młodszymi od siebie. I mówi, że zrobi wszystko, aby zachować piękno i świeżość, ale na razie radzi sobie bez pomocy chirurgii plastycznej.

Przydatne wideo

O tym, jakie operacje plastyczne i zabiegi kosmetyczne wykonała Lera Kudryavtseva (opinia chirurga plastycznego), zobacz w tym filmie:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: