Laysan Utyasheva i Tatyana Denisova zrobiły furorę swoimi strojami

12 listopada o godzinie 17:00 w TV-3 odbędzie się premiera nowego reality show „Spadkobiercy i oszustowie”, w którym 18 gwiazd show-biznesu zmierzy się ze sobą i własnymi lękami. W grę wchodzi główna nagroda w wysokości 5 milionów rubli. Gospodarzem będzie niepowtarzalny Laysan Utyasheva. Rozmawialiśmy z nią o udziale w intrygującym projekcie, cechach filmowania, zawiłościach zawodu i życiu osobistym.

– Jakimi kryteriami wybierasz program, w którym jesteś gotowy do wzięcia udziału jako gospodarz?

„Polegam wyłącznie na swojej intuicji. Kiedy rozumiem, że oferują coś oryginalnego i oryginalnego, czego wcześniej nie było, chętnie zgadzam się na casting.

– Spektakl nawiązuje do starej, dobrej gry „Mafia”. Kim najczęściej musisz być lub musisz być, gdy miasto zasypia?

„Zawsze chcę być w mafii. Ale zdaję sobie sprawę, jakie to trudne: trzeba bardzo umiejętnie kłamać. I nie mogę tego zrobić. Dlatego rola cywila jest mi bliższa.

– Jak zbudowana jest dramaturgia „Spadkobierców i pretendentów”? Co zaintryguje widza?

„Już sam tytuł jest intrygujący. Szczegółów nie zdradzę, ale jeśli lubisz tajemnice, tajemnice, mistycyzm, jeśli lubisz patrzeć, jak bystrzy, piękni, inteligentni ludzie ze świata show-biznesu uczestniczą w eksperymentach, łapać ich tok myślenia, jeśli fascynuje Cię pojawienie się nowych gwiazd, to na pewno spodoba ci się reality show „Heirs and Impostors”. Nasz widz jest hazardzistą! W dobrym tego słowa znaczeniu.

„Zawsze marzyłem o małżeństwie z miłości. Wielu mi mówiło, że to niemożliwe, że tak się nie dzieje. Ale mogę śmiało powiedzieć, że wyszłam za mąż dokładnie za mężczyznę, w którym zakochałam się do szaleństwa i widziałam jako ojca moich dzieci ”Z mężem Pawłem Volyą. 2021

Czy chciałbyś wyprodukować lub wyreżyserować program rozrywkowy, czy też czujesz się bardziej komfortowo jako gospodarz?

– Bazując na doświadczeniach z uczestnictwa w różnych projektach, mogę powiedzieć, że nie da się pozostać wyłącznie w roli gospodarza. Trzeba być producentem, moderatorem, reżyserem, montażystą i asystentem reżysera… Telewizja to praca zespołowa. I zdecydowanie jestem graczem zespołowym.

– Artyści mają swoje własne rytuały przed wyjściem na scenę. Masz ich?

– Wszystko zależy od tego, o jakiej scenie mówimy. Jeśli ten, do którego wychodzę jako tancerka w sztuce „Carmen PS”, to naprawdę mam swoje pewne rytuały, których nigdy nie rozwinę. To czysto osobista historia. Jeśli chodzi o scenę, w której pełnię rolę gospodarza programu telewizyjnego, to muszę przejść przez „obowiązkowe” rytuały – od próby dźwięku po generalny bieg. Każdy projekt ma oczywiście swoją własną charakterystykę. Tak więc w „Dances” na TNT nie mamy drugiego ujęcia. Nagrywamy wszystko od pierwszego razu, jak jeden wielki koncert. Przez cały czas nigdy nie zdarzyła się sytuacja, w której powiedziałbym „stop” i poprosiłbym o przestrzelenie eyelinera do numeru. Jeśli strzelanie trwa od półtorej do dwóch godzin, to trwa dokładnie tyle i ani minuty dłużej. W “Descendants and Impostors” jest więcej możliwości improwizacji, więc często musiałem działać intuicyjnie, improwizować. W końcu jest to reality show, w którym musisz natychmiast się włączyć. Nie sposób zrobić pierwszego wrażenia przy drugiej próbie.

READ
Niezwykle niefortunny obraz: Julia Baranovskaya rozczarowana strojem

– Czy program „Odważne gotowanie” to projekt komercyjny dla Ciebie, czy dla duszy?

– Mogę szczerze przyznać – tylko dla duszy. Projekt narodził się w sieciach społecznościowych, gdzie po prostu dzieliłem się przepisami, a potem „chuliganowałem” ze znajomymi. Moi subskrybenci, których zawsze słucham, poprosili o zwiększenie czasu. Ale zrozumiałem, że w takich miejscach nie da się „przyspieszyć”: godzinny pokaz jest męczący i nikt go nie ogląda. Dlatego stworzyliśmy własny kanał w Internecie, na który zaprosiliśmy znajomych. Okazało się bardzo uduchowione! Świadczy o tym pozytywna reakcja ludzi. Lubili intymne rozmowy w kuchni. Teraz jest czas, w którym każdy pragnie życzliwości, ciepła, komfortu. i szczerych rozmów. Później podciągnęli się reklamodawcy, którzy okazali się bliscy filozofii mojego projektu.

– Czy jest osoba, o której można powiedzieć: „Wzbijam mu podziw”?

„Zawsze marzyłam o dużej, pięknej rodzinie. I zrobiła! Życzę wszystkim tego samego wielkiego szczęścia.”

– To raczej obraz zbiorowy. Z aktorek, diw wielkiego kina, imponują mi Monica Bellucci, Charlize Theron, Angelina Jolie. Wśród krajowych gwiazd bardzo podobała mi się Ludmiła Gurczenko. Byłem nią zachwycony! Punkt orientacyjny w sztuce tańca, oczywiście, Maya Plisetskaya. Jej innowacyjność, charakterystyczny styl, jej własna prawda na scenie zawsze były podziwiane. I od wielu lat jestem szaleńczo zakochany w oglądaniu pracy mojego małżonka (showman, rezydent Klubu Komediowego Pavel Volya. – ok. red.). Chociaż pracujemy w zupełnie innych gatunkach.

Co byś zrobił, gdyby w twoim życiu nie było telewizji?

– Uwielbiam telewizję, ale jeśli nagle ją stracę, to nie zostanę bez pracy. Bo kocham pracować. Oprócz telewizji mam wiele innych obszarów działalności: pokazy tańca, lekcje mistrzowskie, programy online… Wielowymiarowy artysta może wiele, co udowodniłem niejednokrotnie.

Jak każda osoba jestem inna. Jednocześnie staram się nie przynosić pracy do domu. Jeśli jestem szalenie zmęczona, to na pewno powiem o tym dzieciom, zrobię sobie przerwę na 10-15 minut, wyłączę telefon, idę pod prysznic, poukładam się i wrócę w piżamie Lyasenki. Tak mnie nazywa Pasza.

Czy jesteś surową mamą? Jak wychowujesz dzieci? Czego ich uczysz, a czego oni uczą ciebie?

Nie jestem surowa, ale uczciwa. Mogę im coś polecić, zasugerować, ale nie uczę. Najważniejsza dla mnie jest dyscyplina. Jeśli wyznaczyliśmy określoną godzinę, to nigdy się nie spóźniamy (pokazuję to na własnym przykładzie). Jeśli codziennie ćwiczymy, nie jesteśmy leniwi. Jeśli odmawiamy fast foodów, nie oszukujemy. Jeśli wszystko jasne, idziemy spać i spać. Jak dla każdego rodzica, dla nas prawdziwą plagą są gadżety. Ale zgodziliśmy się, że dzieci mnie kontrolują, a ja je kontroluję. Dlatego staramy się „trzymać przy telefonie” jak najmniej czasu. Jak na razie wszystko działa dobrze. Jednocześnie zawsze dotrzymuję obietnic złożonych synowi i córce. Moja miłość do nich nie ma końca!

READ
20 znanych ról filmowych, które pierwotnie miały być grane przez innych aktorów

„Jeśli lubisz tajemnice, tajemnice, mistycyzm, jeśli lubisz oglądać, jak ludzie ze świata show-biznesu biorą udział w eksperymentach, jeśli jesteś urzeczony pojawieniem się nowych gwiazd, to na pewno spodoba ci się reality show „Spadkobiercy i oszustowie Na planie serialu Spadkobiercy i pretendenci. 2022

– W jednym ze swoich stand-upów Paweł opowiadał o tym, jak astronomicznie drogie jest dziś kształcenie dziecka. Czy zgadzasz się, że w czasach sowieckich szkoła była bardziej dostępna, a wiedzy było więcej?

– Ten temat można dyskutować bardzo długo. Ale tylko czas pokaże wszystkim. Jestem zadowolona z kierunku, w jakim rozwijają się moje dzieci. Podoba mi się, że są wieloaspektowe, znają już dwa języki (rosyjski i angielski), potrafią nie tylko je czytać, ale także spokojnie prowadzić rozmowę. Za moich czasów trudno było to sobie wyobrazić. Nie pamiętam, żeby w wieku 9 lat jeden z moich rówieśników mógł swobodnie korespondować po angielsku. Widzę matematyczny sposób myślenia Roberta: liczy bez kalkulatora, w kolumnie. Chociaż nie mógł cierpieć, mając tyle możliwości technicznych. Prawdziwa duma matki!

Czy pomagasz dzieciom w odrabianiu prac domowych?

– Początkowo uzgodniliśmy z dziećmi, że praca domowa to ich praca. Dopiero jeśli coś im nie wyjdzie, przychodzę na ratunek. Jak dotąd radzą sobie świetnie i nie chcę zrujnować wspaniałego procesu, w którym pomagają sobie nawzajem. Robert oczywiście częściej pomaga Sophii, ponieważ jest starszy. Z wielką przyjemnością je oglądam. Moją funkcją jest tylko przypomnienie o przesłaniu ukończonej pracy domowej nauczycielowi.

– Publiczne wyznania Pavela o miłości do ciebie stały się już memem. Czy to pochlebia? Czy to prawda, że ​​kobieta kocha uszami?

Zawsze się uśmiecham, kiedy je słyszę. Z jednej strony jest to bardzo zabawne, z drugiej strony miłe. Myślę, że każda kobieta na moim miejscu czułaby się tak samo.

Czy jesteś zazdrosny w życiu rodzinnym i w swoim zawodzie?

„Reklama stała się integralną częścią mojego zawodu. Mogę powiedzieć jedno: jestem bojownikiem o prywatność. Nie lubię, kiedy zaglądają do tego bez pytania” Na planie serialu „Nowe tańce”. 2022

– Przede wszystkim jestem za uczciwością! W życiu rodzinnym tak bardzo szanuję mojego partnera i ufam mu, że ten temat nawet nie jest poruszany. A w zawodzie od czasu do czasu pojawiają się wybuchy emocji, ale szybko zanikają. Mówię sobie: jesteś w showbiznesie, gdzie często zapomina się o takich pojęciach jak uczciwość i przyzwoitość. To nie jest sport. Chociaż w sporcie teraz pojawiają się pewne pytania w tym zakresie.

READ
Największe hollywoodzkie powroty wszech czasów

– Lubisz być osobą publiczną? Co pomaga, co przeszkadza?

– Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Reklama stała się integralną częścią mojego zawodu. Mogę powiedzieć jedno: jestem bojownikiem o prywatność. Nie lubię, kiedy patrzą na to bez pytania. A tym bardziej, kiedy zaczynają wymyślać. Mówię i pokazuję dokładnie tyle, ile uznam za stosowne. Wchodzenie do mojego domu bez pukania jest bezużyteczne – nadal go nie otworzę. W rozwiązywaniu niektórych osobistych problemów nigdy nie cieszyłem się popularnością. Ci, którzy dobrze znają Paszę i mnie, mogą potwierdzić, że jesteśmy „cichymi ludźmi”, którzy starają się spędzać ze sobą więcej czasu, a nie na imprezie.?

– Czy spełniło się (lub się spełnia) to, o czym marzyłeś jako dziecko? Jak jako dziecko wyobrażałeś sobie, kim będziesz w wieku, w którym jesteś teraz?

Zawsze marzyłam o małżeństwie z miłości. Wielu mi mówiło, że to niemożliwe, że tak się nie dzieje. Ale mogę śmiało powiedzieć, że wyszłam za mąż dokładnie za mężczyznę, w którym zakochałam się do szaleństwa i widziałam ojca moich dzieci. Moi ukochani dziadkowie powiedzieli, że najważniejszą rzeczą dla dziewczynki jest szczęście w jej życiu osobistym. Zawsze marzyłam o dużej, pięknej rodzinie. I zrobiła! Życzę wszystkim tego samego wielkiego szczęścia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: