Larisa Guzeeva, Lolita i inne gwiazdy, które odmówiły utraty wagi

Ostatnio opinia publiczna zauważyła, jak szybko zbudowali Lolita Milyavskaya, Alla Pugacheva, Larisa Dolina, Nikolai Baskov i kilka innych gwiazd popu. Oczywiście wielu ma pytanie, dzięki któremu udało im się tak imponująco schudnąć. Ale wychudzone gwiazdy albo milczały, albo udzielały bardzo niejasnych i niejasnych odpowiedzi.

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

„Jest taki lekarz – endokrynolog” – 58-latka opowiadała o swojej walce z nadwagą. Lolita w niedawnym wywiadzie z blogerem Ide Galicz. – Chodź do tego lekarza. Dajesz testy. A ona mówi do ciebie: „Co my tam mamy? Trzustka? Czy w Twojej rodzinie są chorzy na cukrzycę? Jeśli teraz się nie pozbieramy, ty i ja zachorujemy na cukrzycę typu 2. Tak bardzo schrzaniłem! Moja babcia miała cukrzycę insulinową. I zmarła wcześnie.

Cztery lata temu na festiwalu „Ciepło” Lolita przepłynęła przez Baku jak karawela

Cztery lata temu, na festiwalu ciepła, Lolita przepłynęła przez Baku jak karawela. Fot. Evgenia Gusiewa/Komsomolskaja Prawda

Lekarz mówi: „Widzisz, masz predyspozycje. Musisz brać te leki przez trzy miesiące. Sześć miesięcy – to wszystko. Nie jedz tego i tamtego. I nie dąsaj się. Jeśli nie chcesz być leczony – umrzyj! To twoje osobiste prawo. Jesteś odpowiedzialny za siebie.”

Kiedy pierwszy raz trafiłam do niej w 2015 roku, nie mogłam tego znieść. „Coś utknęło w martwym punkcie” – mówi. – Proces nie jest uruchomiony. Gorzałka? – Pij – mówię. „Witamy! ona mówi. – Mam cholernie dużo pacjentów. Osoby z poważnymi powikłaniami Nie jestem twoją mamą, nie jestem twoim tatą. Nie będę cię ciągnął”. Potem przyjechałem już w 2019 roku i powiedziałem: „Jestem gotów zrobić wszystko”.

Ciało, na którym artysta poddaje śmiałe eksperymenty, w każdej chwili może zawieść. Zdjęcie: Larisa Kudryavtseva

Nadużycia na ciele

– Jest zwyczajem, że artyści wieszają makaron na uszach publiczności, jakby dieta i zdrowy tryb życia pomagały im pozbyć się sytości, ale z tego, co wiem, Lolita i wielu jej kolegów faktycznie schudnie z pomocą leków, które są przepisywane pacjentom z cukrzycą, – oświecony kierownik ds. PR “Gazety Express” Iwan Irbisz kim pracował Enrique Iglesias, Iwan Shapovalov, Rosa Siabitowa i inne gwiazdy. – Są wstrzykiwane do żołądka za pomocą specjalnych strzykawek, a nadwaga zaczyna znikać bez wysiłku.

READ
Zdzieramy maski: jak w rzeczywistości wyglądają bohaterowie „Gry o tron”

Mówią, że Alla Borisovna była jedną z pierwszych, które dały takie zastrzyki. Ale wiadomo, że jest cukrzykiem. Najprawdopodobniej te leki zostały jej przepisane przez lekarzy. A utrata wagi była dla niej tylko miłym dodatkiem.

I ta sama Lolita, sądząc po jej wywiadzie, nie cierpi na żadną cukrzycę. Tak, dzięki tym zastrzykom zauważalnie schudła. Ale nie wygląda to zbyt dobrze. Wydaje mi się, że jest to kpina z ciała, która może prowadzić do negatywnych konsekwencji zdrowotnych.

„Iwan

Iwana Irbisa. Zdjęcie: instagram.com/ivanirbis

Ja, jako osoba, która całe życie walczyła z nadwagą, miałam doświadczenie w stosowaniu różnych środków. Dawno temu, kiedy chciałem schudnąć szybciej, spróbowałem nawet osławionych tajskich tabletek. Następnie zostały zakazane i wycofane ze sprzedaży. Okazało się, że zawierały narkotyk – amfetaminę. Całkowicie straciłem apetyt po tych tabletkach. Nie mogłem nawet wcisnąć w siebie jabłka. Piłem tylko wodę i herbatę. Trzeciego dnia sen został przerwany. Panowała straszna nerwowość. Cały czas płakałam. A czwartego dnia przestałam brać te tabletki.

Wtedy wpadłem na pomysł zrobienia liposukcji. Skonsultowałem się nawet z jednym lekarzem, z którym współpracowałem przy PR. Całkowicie usunął tłuszcz z brzucha ludzi, przylutował włókna tłuszczowe w kostki i stworzył wygląd prasy. Krążyły plotki, że były narzeczony wykonał taką operację. Olga Buzowa Dawid Manukyan. Ale lekarz mnie odradził i nie robiłem już na sobie żadnych eksperymentów. A schudł tylko w naturalny sposób – poprzez odpowiednie odżywianie i uprawianie sportu. Które polecam wszystkim.

„Kolya

Kolya słucha mądrych lifehacków Alli Borisovny. Zdjęcie: Larisa Kudryavtseva

Efekty uboczne

„Dzisiaj tylko jeden lek ma wskazanie do przepisywania otyłości bez cukrzycy” – wyjaśnił kierownik oddziału endokrynologii Miejskiego Szpitala Klinicznego nr 52, doktor nauk medycznych, profesor Wydziału Endokrynologii i Diabetologii Państwa Moskiewskiego Uniwersytet medyczny Tatiana Markowa. – Inne podobne leki są przepisywane wyłącznie na cukrzycę. W każdym przypadku wskazanie do wizyty powinien wybrać lekarz. Ta grupa leków ma szereg przeciwwskazań – wywiad w kierunku raka tarczycy, w tym wywiad rodzinny, zaburzenia czynności nerek i wątroby, przewlekła niewydolność serca, nieswoiste zapalenia jelit. Występują działania niepożądane – nudności, biegunka, wymioty, odbijanie, wzdęcia, zaburzenia smaku (zaburzenia smaku – M. F.), niestrawność (bolesne trawienie – M. F.), jadłowstręt, zapalenie błony śluzowej żołądka, ostre zapalenie trzustki, kamica żółciowa, obrzęk naczynioruchowy, reakcje anafilaktyczne. Stosowanie tych leków bez porady lekarza jest niebezpieczne dla zdrowia!

READ
Britney Spears przyszła na galę półnaga i wyglądała śmiesznie
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: