Lampka nocna: 18 opcji, które uzupełnią wnętrze Twoich pokoi

Lampka nocna to niezbędny przedmiot w Twoim pokoju. Niektóre modele lamp stołowych są niezwykle funkcjonalne i wszechstronne, inne służą do celów dekoracyjnych.

Istnieje ogromna liczba stylowych projektów lampek nocnych. Możesz znaleźć lampę na każdy gust. Wyróżnia się lampy rozproszone, lampy klasyczne, lampy podświetlane, lampy dekoracyjne oraz lampki do czytania, które służą do oświetlania powierzchni roboczej biurka.

Lampy w stylu retro, lampy wielofunkcyjne czy lampy minimalistyczne – o tym wszystkim przeczytasz poniżej w naszym artykule!

Wybierz lampę, która Ci się podoba i która dopełni wnętrze Twojego pokoju. To ważna część Twojego wnętrza, która tworzy przytulność i wygodę.

1. Zmieniająca kolor lampka nocna

Ta lampka nocna pozwala rozświetlić pokój miękkim i kolorowym światłem. Prosty kształt stożka pasuje do niemal każdego wystroju pomieszczenia, a emitowane przez niego światło jest spokojne i ciepłe. Możesz wybierać spośród trzech różnych trybów oświetlenia; W zależności od potrzeb możesz wybrać miękkie, rozproszone lub jasne światło. To urządzenie spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Lampka nocna fot 5

2. Klasyczna lampa stołowa z ładowarką do telefonu

Jeśli zależy Ci na klasycznym designie lampy, sprawdź tę opcję. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła lampka, jednak gdy telefon lub tablet się rozładuje, możesz je naładować lampką. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka u podstawy lampy. Ta wersja lampy jest idealna dla studentów lub miłośników czytania.

Lampka nocna fot 1

3. Eleganckie nocne światło dotykowe

Klasyczny design tej lampy będzie pasował zarówno do mebli w stylu nowoczesnym, jak i antycznym. Beżowa lampa ma ciepły blask, który sprawi, że w każdym pomieszczeniu będzie przytulnie. Jednym dotknięciem możesz go wyłączyć lub włączyć bez wysiłku.

Lampka nocna fot 4

4. Zestaw dwóch klasycznych lamp stołowych

Kiedy masz dwa stoliki nocne, potrzebujesz dwóch lamp. Błyszcząca brązowa podstawa lampy będzie świetnie wyglądać w Twoim pokoju. Ciepłe światło jest wystarczająco jasne: pozwoli ci wygodnie czytać książki wieczorem. Te lampy są niezwykle wszechstronne i stylowe, a włącznik jest dogodnie umieszczony obok gniazdka.

Lampka nocna fot 3

5. Lampa stołowa sterowana dotykiem

Ta lampka nocna po włączeniu tworzy wspaniałe wzory świetlne. Podstawa wykonana jest z metalu. Gdy go włączysz, Twój pokój wypełni się ciepłym, złotym światłem. Dotykowy wyświetlacz pozwala dostosować światło, czyniąc je zarówno zimnym, jak i ciepłym, w zależności od potrzeb.

READ
Jakie znaki zodiaku wzbogacą się w 2023 roku

Lampka nocna fot 2

6. Dotykowa lampka nocna w stylu minimalizmu

Ta minimalistyczna lampka nocna jest idealnym dodatkiem do wystroju każdego mieszkania. Lampa ma niesamowicie stylowy wygląd i tworzy równomierny blask. Możesz umieścić tę lampę na stoliku nocnym, biurku lub w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz więcej światła.

Lampka nocna fot 6

7. Prostokątna lampa z lnianym abażurem

Lampka nocna fot 7

8. Lampa stołowa z funkcją ściemniania

Lampka nocna fot 8

9. Lampa w stylu vintage

Lampka nocna fot 9

10. Lampa stołowa z ładowarką do telefonu

Lampka nocna fot 10

11. Okrągła ceramiczna lampa stołowa

Lampka nocna fot 11

12. Szklana lampka nocna

Lampka nocna fot 12

13. Stylowa konstrukcja lampki nocnej

Lampka nocna fot 13

14. Lampa wisząca retro z ładowarką do telefonu

Lampka nocna fot 14

15. Lampa w sile minimalizmu

Lampka nocna fot 18

16. Ceramiczna lampka nocna

Lampka nocna fot 15

17. Konstrukcja lampy w stylu trójkąta

Lampka nocna fot 16

18. Lampa z drewnianym stojakiem

Lampka nocna fot 17

Wybrałeś lampę? Podziel się w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: