Kudryavtseva pokazała kudłatą Lolitę i łysiejącego Gazmanova

Lera Kudryavtseva pokazała dorosłą piękną córkę

29-10-2022 Lera Kudryavtseva jest odnoszącą sukcesy rosyjską prezenterką telewizyjną. Prowadzi wiele różnych programów i często pojawia się na imprezach towarzyskich. Ma dwoje dzieci, najstarszy syn ma już własną rodzinę, ale więcej wolnego czasu stara się poświęcić swojej małej córeczce Maszy.

Lera Kudryavtseva pokazała dorosłą piękną córkę

Lera Kudryavtseva jest odnoszącą sukcesy rosyjską prezenterką telewizyjną. Prowadzi wiele różnych programów i często pojawia się na imprezach towarzyskich. Ma dwoje dzieci, najstarszy syn ma już własną rodzinę, ale więcej wolnego czasu stara się poświęcić swojej małej córeczce Maszy.

Lera Kudryavtseva postanowiła poświęcić swój wolny dzień Maszy. Na swoich portalach społecznościowych zamieściła film, na którym jej córka ostrożnie je jogurt przy stole. Okazało się, że mama i córka szły do ​​centrum handlowego.

Fani Kudryavtseva podziwiali, jak pięknie rośnie Masza. Pisze o tym portal informacyjny „Teleprogramma”.

„Cóż, co za urok”, „Ona jest urocza”, „Taka dziewczyna! Och, brak słów”, „Radość rośnie”, „Pokaże wszystkim, jak dorośnie”, „Lera, twoja księżniczka rośnie”, „Bardzo mądre dziecko”, „Powiedziałam też rodzicom, że widziałam! Nie uciekaj ”- zaczęli pisać subskrybenci.

imgonline-com-ua-2to1-pdytwrficnmx15m_1667072143_1667072287.webp

Zdjęcie: sieci społecznościowe Lery Kudryavtseva

Tajemnicza strata: gdzie Prigozhin zniknął z programu?

Tajemnicza strata: gdzie Prigozhin zniknął z programu „The Stars Came Together” w NTV

Straciła dużo na wadze i zestarzała się: aktorka z Woroninów zmieniła się nie do poznania

Straciła dużo na wadze i zestarzała się: aktorka z Woroninów zmieniła się nie do poznania

Jedna biologiczna matka: Siergiej Łazariew pokazał dzieciom bardzo do siebie podobne

Jedna biologiczna matka: Siergiej Łazariew pokazał dzieciom bardzo do siebie podobne

Prezenterka telewizyjna Lera Kudryavtseva jest pewna, że ​​​​Sobczak „wszystko zrobi dobrze”

Prezenterka telewizyjna Lera Kudryavtseva jest pewna, że ​​​​Sobczak „wszystko zrobi dobrze”

Lera Kudryavtseva w programie

Lera Kudryavtseva w programie „Superstar!” powiedział, że Irina Saltykova doprowadza ją do szału swoim pięknem

Kudryavtseva pokazała kudłatą Lolitę i łysiejącego Gazmanova

„To tak, jakby żyła wspaniałym życiem”: Lera Kudryavtseva została doprowadzona do łez na Krymie

Witryna posiada system sprawdzania błędów. Po znalezieniu nieścisłości w tekście zaznacz go myszą i naciśnij Ctrl + Enter

Publikacja internetowa CT news.ru 2020 – 2022. Zarejestrowana przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Mediów. Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu El nr ФС77-78454 z dnia 08 czerwca 2020 r. Założyciel – Sergey Anatolievich Getmanov. Redaktorem naczelnym jest Getmanov Sergey Anatolyevich. Dla dzieci powyżej 18 roku życia. Adres e-mail: office@ctnews.ru, tel. redakcyjny +7 (920) 361-17-53. Wszelkie prawa do wszelkich materiałów opublikowanych na stronie są chronione zgodnie z rosyjskim i międzynarodowym prawem własności intelektualnej. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tekstowych, fotograficznych, audio i wideo jest możliwe tylko za zgodą właściciela praw autorskich (CT news.ru). Dane osobowe (FZ 152). Przy pełnym lub częściowym wykorzystaniu materiałów CT news.ru wymagane jest aktywne hiperłącze do materiału źródłowego.

Lera Kudryavtseva to popularna prezenterka telewizyjna, aktorka, ikona stylu, która zgromadziła imponującą armię fanów. Projekty, które celebrytka prowadziła (i nadal prowadzi) w różnych momentach, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Teraz życie osobiste gwiazdy telewizyjnej jest nie mniej interesujące dla publiczności.

Dzieciństwo i młodość

Valeria, najmłodsze z dwójki dzieci pracowników naukowych Lwa Nikołajewicza i Aleksandry Iwanowny, urodziła się w Ust-Kamenogorsk w Kazachstanie w maju 1971 roku. W szkole dziewczyna dobrze się uczyła, zawiodło ją tylko jej zachowanie, ale nauczyciele wybaczyli aktywistce-artyście figle. Wbrew powszechnemu przekonaniu Lera nie marzyła o chwale gwiazdy telewizyjnej w młodym wieku. Patrząc na matkę, która pracowała w laboratorium, chciała zostać lekarzem, potem stewardessą i wstąpiła do miejscowej szkoły kulturalno-oświatowej na wydział reżyserii teatralnej.

READ
Kto wygrywa: 62-letnia Kris Jenner i 32-letnia Irina Shayk przymierzyły tę samą sukienkę

Lera Kudryavtseva

Lera Kudrvtseva w młodości / @leratv

Siostra Oksana, która w tym czasie przeprowadziła się już do Moskwy, zaprosiła przyszłą celebrytkę do odwiedzenia, jej rodzice nie mieli nic przeciwko. I tu też pomógł szczęśliwy wypadek. W młodości Kudryavtseva pracowała w Domu Kultury, gdzie koncertowali artyści koncertujący. Poznała więc perkusistę „Tender May”, aw swoim rodzinnym mieście dziewczyna już nic nie trzymała.

Telewizja

Twórcza biografia Valerii rozpoczęła się od pracy z tancerzami rezerwowymi i chórkami dla znanych artystów. Przyszła gwiazda pracowała na tej samej scenie z Igorem Saruchanowem, Bogdanem Titomirem, Swietłaną Władimirską i Jewgienijem Osinem.

Igor Vernik utorował drogę telewizji Leray, znajomy, z którym według plotek zaowocował powieścią. Artysta poszukiwał współprowadzącego w programie Party Zone kanału TV-6. Kudryavtseva opuścił casting z myślą, że nie warto czekać na zaproszenie. Obok bystrych i eleganckich rywali z agencji modelek wyraźnie przegrywała Kudryavtseva o wzroście 167 cm, 300 afro-warkoczy i kolczykach. Jednak Wernick zadzwonił następnego dnia i powiedział, że ją zabierają.

Gdy tylko kandydatura Lery została zatwierdzona do roli współprowadzącej w „Strefie Imprez”, w kilku programach stała się nie mniej popularna niż artyści, dla których pracowała wcześniej. Zabawny format programu sprawił, że Kudryavtseva stała się osobistą w artystycznym spotkaniu.

Na tej samej TV-6 Valeria pracowała w projekcie MuzOboz, w Muz-TV w programie Test of Fidelity, w klubie byłych żon na TNT. W 2008 roku Valeria wzięła udział w programie Star Ice. W parze z Gwendal Peizerat celebrytka została zwycięzcą projektu. Po pewnym czasie prezenterka telewizyjna wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, tym razem jej partnerem okazał się Aleksiej Mazurin.

W 2009 roku Valeria wraz z Andriejem Razygraevem prowadzili program wymiany kulturalnej na kanale TV Center. Kilka lat później w Muz-TV rozpoczął się autorski program prezentera telewizyjnego „Show with Lera Kudryavtseva”.

Jesienią 2016 roku Lera została gospodarzem programu Secret for a Million w NTV, w którym zaproszonym gwiazdom zadano niewygodne pytania dotyczące życia. Mogą to być zarówno drobne szczegóły z lat szkolnych, o których celebrytka już nie pamiętała, jak i tajemniczy romans, o którym nie wszyscy chcieli mówić. W związku z tym im bardziej prowokacyjne, skandaliczne i intymne pytanie, tym większa jest jego cena.

Natasha Koroleva, Anastasia Volochkova, Boris Moiseev, Anfisa Czechova, Alexander Vasiliev i inni celebryci uczestniczyli w programie i dzielili się z publicznością swoimi sekretami. Pieniądze wygrane przez gwiazdy trafiły na cele charytatywne. Tylko najbardziej szczerzy i odważni uczestnicy decydują się odpowiedzieć na pytanie za milion rubli.

A w 2017 roku w NTV rozpoczął się nowy program „The Stars Came Together”, w którym celebryci dzielili się z publicznością najnowszymi wiadomościami ze swojego życia. Lera działała jako główny prezenter. Przez pierwsze 3 lata istnienia programu Oskar Kuchera pracował w „duecie” z blondynką. Wiosną 2020 roku Kuchera zaraził się koronawirusem i opuścił projekt z powodu nieporozumień z redakcją programu.

READ
10 celebrytów, którzy nigdy nie nauczyli się dobrze czytać

Wkrótce Alexander Koltovoi został zaproszony do zastąpienia Oscara. Nowy partner Lery w serialu pracował do listopada – do momentu jego śmierci w katastrofie lotniczej. Jakiś czas później Kudryavtseva sama była gospodarzem programu, a na początku 2021 r. Współgospodarzem gwiazdy został Anton Privolov.

Jako gospodarz Kudryavtseva uczestniczyła w setkach festiwali muzycznych, koncertów i uroczystości. Od momentu założenia konkursu Nowej Fali Lera zawsze pojawiała się na scenie, przedstawiając uczestników i liczby. Jej partnerami w tym czasie byli Timur Rodriguez, Ksenia Sobczak, Julia Kowalczuk, Tina Kandelaki.

W noworocznej edycji programu „Maska” kanału NTV, który ukazał się 31 grudnia 2020 r., Lera pojawiła się przed publicznością w postaci „śledzia pod futrem”. Gwiazda wykonała popularną „Pieśń około 5 minut”, dezorientując jury, które założyło, że Svetlana Loboda, Tatyana Navka, a nawet Maxim Galkin ukrywali się pod oryginalnym kostiumem.

Lera Kudryavtseva

Prowadząca program „Sekret za milion” Lera Kudryavtseva / @leratv

Wiosną 2021 roku prezenterka telewizyjna pojawiła się w programach Comment Out i Debate Candidates. W pierwszym projekcie prezenter telewizyjny przeszedł kilka trudnych testów. Wśród nich jest konieczność pozostawienia „złośliwego” komentarza na koncie na Instagramie (sieć społecznościowa jest zakazana w Federacji Rosyjskiej, należy do korporacji Meta, uznawanej w Federacji Rosyjskiej za ekstremistyczną) jednego z kolegów z kreatywny warsztat. Kudryavtseva odmówiła napisania „paskudnych rzeczy” do Manizh, ale postanowiła „zameldować się” na stronie Aleksandra Oleshko, po czym ogłosiła, że ​​uXNUMXbuXNUMXbten ostatni przestał się z nią komunikować.

Na drugim pokazie, stworzonym przez partię New People, gwiazda wystąpiła jako ekspert (wraz z dziennikarzem Dmitrijem Gubernievem, blogerem Dava i innymi). Było kilka rewelacji: w ramach jednego z zadań Lera przyznała, że ​​nie może adoptować dziecka zakażonego wirusem HIV. Na Instagramie celebrytka zamieściła post i zdjęcie z kręcenia programu i powiedziała, że ​​program Debata Kandydatów to nowy format, którego wcześniej nie było w telewizji.

A w sierpniu 2021 roku wybuchł skandal z udziałem Kudryavtsevy i reżysera Sarika Andreasyana. Będąc gospodarzem Nowej Fali, Lera odczytała napisany w scenariuszu żart o projektach reżysera, które w większości nie różnią się jakością. Zareagował na słowa celebrytki na swoim koncie na Instagramie, obrażając ją. Mąż Igor Makarow stanął w obronie prezentera telewizyjnego, oferując filmowcowi osobiste spotkanie.

W listopadzie 2021 roku Lera dołączyła do jury nowego sezonu projektu Superstar kanału NTV!, w którym towarzyszyli jej Sergey Sosedov, Stas Piekha i Masha Rasputina.

Filmy

Debiut filmowy Valerii miał miejsce w 2004 roku – wtedy fani zobaczyli gwiazdę w roli Varyi Zamachiny, właściciela baru Goździk, w popularnym serialu Streets of Broken Lights 6. Aktorstwo Kudryavtseva okazało się tak jasne, że późniejsze gwiazdy zaproponowały, że wystąpią w 7. i 8. sezonie projektu.

READ
Top 10 aktorów z wieloma dziećmi w Rosji

W 2007 roku aktorka pojawiła się w filmie „Na dachu świata”, a następnie w „Najlepszym filmie”, w którym zagrała epizodyczną rolę. Rok później Kudryavtseva dostał pracę w trzech filmach jednocześnie – „Och, szczęście!”, „Bardzo rosyjski detektyw” i „Poszukiwacze przygód”. W kolejnych latach celebrytka grała w kilku projektach filmowych, a także występowała jako aktorka dubbingowa w filmach animowanych Bee Movie: Honey Plot, Cinderella: Full Speed ​​​​Ahead! i inni.

wygląd

Przez dziesięciolecia na scenie Lera wyrosła z VJ na kanale muzycznym na prawdziwą ikonę stylu, a dziś dla milionów dziewcząt jest wzorem piękna i kobiecości. Telediva regularnie cieszy subskrybentów nowymi zdjęciami: w sukni wieczorowej, na planie nowych projektów, na wakacjach.

W 2015 roku uwagę prasy przykuło podobieństwo Lery do popularnej zagranicznej gwiazdy Kim Kardashian. Kobiety różniły się kolorem włosów: Kim jest płonącą brunetką, a Lera jest blondynką, chociaż w młodości była ciemna. Kiedy Amerykanka rozjaśniła włosy, tabloidy żartowały, że kopiuje styl rosyjskiej piękności, a celebryci zaczęli być naprawdę zdezorientowani, ponieważ Kudryavtseva jest częstym gościem w Stanach Zjednoczonych. Valeria nie zawstydziła się tym podobieństwem, a na Twitterze gwiazda nawet oznaczyła wiadomość o zamieszaniu hashtagiem #wszystko się dzieje.

Lera Kudryavtseva, Kim Kardashian

Lera Kudryavtseva i Kim Kardashian są podobni / @leratv, @kimkardashian

Lera wygląda niesamowicie jak na swój wiek. W wieku 39 lat prezenter telewizyjny wystąpił w prowokacyjnej sesji zdjęciowej do męskiej edycji Maxima, ukazując luksusową sylwetkę. Celebrytka zaprzeczyła obecności chirurgii plastycznej, rzekomo nawet ona ma alergię na Botox. Ale pod koniec 2019 r. tajemnica stała się jasna – artystka usunęła implanty piersi, ponieważ jeden z nich pękł. Kudryavtseva radziła kobietom, aby uważnie monitorowały swoje zdrowie i nie wierzyły w historie lekarzy o dożywotniej gwarancji na operacje.

Ponadto eksperci zauważyli, że Valeria prawdopodobnie wykonała korekcję nosa i plastykę powiek, lifting kości policzkowych i regularnie „kłuje” usta. Jeśli chodzi o harmonię, chodzi o diety, a sporty są wykluczone z powodu problemów z kręgosłupem. Gwiazda przyznała, że ​​trzeba podziękować genetykom i masażyście, a nikt nie odwołał wyjazdu do kosmetyczki.

Plecy Kudryavtseva zdobi sanskrycki tatuaż Etmente Etanima. Najbliższym tłumaczeniem znaczenia jest: „Zarówno umysł, jak i serce”. Oczywiście te słowa odzwierciedlają spokojny i rozsądny charakter prezentera telewizyjnego. A na nadgarstku – fraza po łacinie, oznaczająca „Najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość”.

Problemy zdrowotne

Początek 2021 roku nie był najłatwiejszy dla prezentera telewizyjnego. Na początku stycznia okazało się, że Lera zachorowała na COVID-19. A pod koniec tego samego miesiąca gwiazda, która ledwo wyzdrowiała z choroby, czekała na nowy „test” – upadła bezskutecznie i złamała kość krzyżową. W sieci pojawiły się filmy, na których Kudryavtseva została zabrana do lekarzy na wózku inwalidzkim.

Nieszczęścia celebrytki na tym się nie skończyły. W marcu 2021 Leroux został zabrany karetką bezpośrednio z planu i umieszczony na oddziale intensywnej terapii. Po badaniu lekarze nie ujawnili niczego poważnego, uznając, że stres, nerwy i brak odpowiedniego wypoczynku były przyczyną złego stanu zdrowia. Duch walki pomógł Valerii szybko dojść do siebie.

READ
Błyski kamer pokazały publicznie srebrny stanik Jasmine, noszony pod przezroczystym strojem

Życie osobiste

Będąc gospodarzem dość prowokacyjnego programu „Sekret za milion”, sama Lera mogła pochwalić się nieoczekiwanymi zwrotami w życiu osobistym. Ale pomimo smutnych stron w jej biografii, zawsze udawało jej się zachować twarz i nie dać prasie wielu powodów, by nakłaniać swoje nazwisko do głośnych nagłówków.

Pierwsze małżeństwo i narodziny syna

Po raz pierwszy Kudryavtseva poślubiła Siergieja Lenyuka, muzyka popularnego zespołu „Tender May”, urodziła syna Jeana. Chłopiec otrzymał tak niezwykłe imię na cześć Jean-Claude’a Van Damme’a, ulubionego aktora gospodarza. Małżeństwo okazało się kruche – mąż zdradził Valerię, co było powodem rozwodu. Gwiazda miała trudności z rozstaniem, zaczęła nadużywać alkoholu, popadła w depresję, ale z czasem przestała.

Drugi mąż Matvey Morozov

Prezenter telewizyjny zawarł drugie małżeństwo z biznesmenem Matveyem Morozowem. Podpisali 3 miesiące po spotkaniu. Ten związek zakończył się rozwodem po 3 latach. Morozow został uwięziony za oszustwo, jednocześnie okazało się, że był już sądzony z poważnego artykułu. Telediva przez długi czas utrzymywała w tajemnicy szczegóły małżeństwa, a ciągłą nieobecność męża tłumaczyła licznymi wyjazdami służbowymi.

Romans z Siergiejem Łazariewem

W latach 2008-2012 Kudryavtseva spotkał się z piosenkarzem Siergiejem Lazarevem. Kochankowie pojawiali się razem na licznych imprezach towarzyskich, a paparazzi od czasu do czasu łapali ich na wakacjach. Bohemia i fani nie mogli się doczekać ślubu celebrytów, ale rozstali się, utrzymując ciepłe relacje. Krążyły plotki, że Lera przygotowuje się do zostania matką, ale straciła dziecko w drugim miesiącu ciąży, a ta tragedia ostatecznie uniemożliwiła parze założenie rodziny.

Lera Kudryavtseva, Siergiej Łazariew

Lera Kudryavtseva i Sergey Lazarev / @leratv

Byli jednak tacy, którzy nie wierzyli w szczerość uczuć Łazariewa i Kudryavtsevy, uważając powieść za przemyślaną kampanię PR. Powiedzmy, że piosenkarz odwodzi w ten sposób publiczność od istnienia relacji z własnym dyrektorem koncertowym, o czym rzekomo Ałła Pugaczowa wymknęła się w rozmowie z wykonawcą.

Skandaliczne spekulacje rozgniewały osobowość telewizyjną, aw 2017 roku doprowadziły do ​​otwartego konfliktu z Dmitrijem Shepelevem. Prezenter telewizyjny opublikował na Instagramie (sieć społecznościowa jest zakazana w Federacji Rosyjskiej, należy do korporacji Meta, która jest uznawana za ekstremistyczną w Federacji Rosyjskiej) post, w którym potwierdził romans z Ekateriną Tulupową. W tym samym czasie showman wyśmiał plotki o swojej niekonwencjonalnej orientacji. Shepelev zauważył, że gdyby potrzebował „osłony”, zwróciłby się do Kudryavtseva.

Valeria nie wahała się odpowiedzieć, grożąc ujawnieniem nieprzyjemnych faktów z biografii artysty. Konflikt pozostał otwarty. Później, w 2020 roku, w wywiadzie dla Kseni Sobchak celebrytka przyznała, że ​​nienawidzi Dmitrija, w szczególności za to, że kpił z Zhanny Friske w ostatnich miesiącach życia piosenkarki.

Związek rodzinny z Igorem Makarowem

W 2013 roku Lera zgodziła się na propozycję ręki i serca hokeisty Igora Makarowa, a 5 lat później dała mu córkę Marię. Pomimo podniecenia otaczającego jej osobę, matka nie ujawniła szczegółów narodzin dziewczynki.

Wiadomo, że początkowo Kudryavtseva planował urodzić w Rosji, ale według wtajemniczonych Maria urodziła się w elitarnej klinice w Los Angeles. To prawda, że ​​nie wszyscy wierzyli, że 47-letnia prezenterka telewizyjna urodziła sama. Hejterzy rywalizowali ze sobą, aby gwiazda skorzystała z usług zastępczej matki.

READ
Ivanka Trump w eleganckiej sukience wzięła udział w konferencji W20 w Berlinie

Sama artystka dolała oliwy do ognia, zamieszczając nowe zdjęcie z Maszą na Instagramie (sieć społecznościowa jest zakazana w Federacji Rosyjskiej, należy do korporacji Meta, która w Federacji Rosyjskiej jest uznawana za ekstremistyczną). Krytycy zauważyli, że dziecko było za duże dla noworodka, a Kudryavtseva wyglądała na zbyt szczupłą, a ponadto bardzo szybko, już po 3 tygodniach, dołączyła do Oscara Kuchery w studiu serialu „Gwiazdy przyszły razem”. W rezultacie Lera postanowiła interweniować w dyskusji, prosząc ich, aby przestali zgadywać, i dodała, że ​​wytrwała i sama urodziła, bez względu na to, jak bardzo ktoś chciałby usłyszeć coś przeciwnego.

Nawiasem mówiąc, w sierpniu 2018 roku media rozpowszechniły informację, że Valeria została babcią. Początkowo celebrytka zaprzeczała takim wypowiedziom, ale później przyznała się do ich prawdziwości. Zwierzak Kudryavtsevy, Fofa, kot szkocki zwisłouchy, ma osobną stronę na Instagramie. Gospodyni tak bardzo kocha zwierzaka, że ​​kiedy raz zniknął, zwróciła się o pomoc do wróżbitów.

Masza, Igor Makarow, Lera Kudryavtseva

Lera Kudryavtseva z mężem Igorem Makarowem i córką Maszą / @leratv

W 2019 roku Lera pojawiła się na konkursie muzycznym w Soczi bez obrączki, co podsyciło plotki o kłótni z mężem. Film opublikowany na koncie Siergieja Łazariewa na Instagramie powiedział również indywidualnym fanom, że Kudryavtseva i Makarov byli bliscy rozwodu. Na filmie byli kochankowie, którzy przybyli do Niemiec na koncert, opowiadają o wznowieniu stosunków.

Żart nie spodobał się fanom hokeisty. Uważali, że w walentynki, kiedy płyta została wydana, prezenterka telewizyjna powinna była pogratulować mężowi, a nie bawić się z byłym chłopakiem. W 2021 roku, biorąc udział w kontrowersyjnym podcaście YouTube Comment Out, celebrytka ponownie dała do zrozumienia, że ​​jej związek z mężem jest daleki od ideału. Zapytana przez Vladimira Marconiego, czy Kudryavtseva często słyszy od innych o swojej seksualności, Lera odpowiedziała, że ​​​​jest mężatką od dawna, a Igor przestał jej mówić coś takiego. O rozwodzie jednak nie było mowy.

Lera Kudryavtseva teraz

Latem 2022 roku Kudryavtseva opublikowała na swoim osobistym blogu krótkie wideo, w którym wraz z Wiaczesławem Makarowem ogłosiła wejście na scenę grupy Worowayki. W komentarzach celebrytka zauważyła, że ​​mówimy o kręceniu nowego show. A po pewnym czasie dowiedział się o tym bardziej szczegółowo. Projekt nosił nazwę „Tylko wakacje!”. Format programu obejmował występy znanych artystów, rozcieńczone dyskusjami gospodarzy na różne tematy.

Jesienią nowym partnerem Lery w serialu „Gwiazdy przyszły razem” był Joseph Prigozhin, który nigdy wcześniej nie próbował się w takiej roli. Producent zauważył, że ma przyjazne stosunki z Kudryavtsevą i cieszy się z możliwości zostania prezenterem telewizyjnym.

W tym samym czasie ukazał się nowy sezon programu Superstar!, w którym Kudryavtseva został ponownie zaproszony jako członek jury.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: