Który ze znaków zodiaku da drugą szansę, a kto przez całe życie będzie chodził obrażony

Ten znak da ci milion szans. Bez względu na to, ile walk przechodzisz, są przywiązani do ludzi, których kochają i nie chcą odpuścić. Nie chcą stracić ludzi, którzy są dla nich ważni, więc będą ci ciągle ufać, nawet jeśli już udowodniłeś, że nie można ufać.

Wodnik

Ten znak zabiera ich przyjaciół, wracając do tej samej osoby, która ich rani w kółko. Zawsze znajduje się w związku, który się kończy i zaczyna od nowa, ponieważ Wodnik jest zagorzałym zwolennikiem miłości. Nie chce, aby ktokolwiek opuścił jego życie. Chce dać z siebie wszystko w związku, nawet jeśli oznacza to, że wkłada więcej wysiłku niż jego partner.

Możesz złamać serce Raka, a on nadal chce być z tobą. Nie musisz go nawet przepraszać, żeby go odzyskać. Nie musisz mu obiecywać, że się zmienisz. Musisz tylko wrócić do jego życia, a on powita cię z otwartymi ramionami, bo już dawno ci wybaczył. W końcu chce być kochany.

Ten znak chce się dłużej złościć. Chciałaby mieć urazę i ukarać ludzi, którzy ją skrzywdzili. Ale jeśli ją rozśmieszysz lub szczerze przeprosisz, rozpłynie się. Jej słabością jest to, że jest zbyt słodka i pozytywna. W jej sercu jest za dużo miłości. Nie potrafi długo gniewać się na tych, których kocha.

Strzelec

Jeśli obrazisz Strzelca, splunie ci w twarz. Powie ci nieprzyjemne, obrzydliwe rzeczy, których nigdy nie będzie mógł cofnąć. Ale gdy tylko się uspokoi, jest gotowy, aby się z tobą zaprzyjaźnić. Tak więc ostatecznie wszystko zależy od tego, czy wybaczysz ich zjadliwe słowa rzucone w sam środek gniewu.

Ten znak ci wybaczy – ale tylko dlatego, że nie lubi konfrontacji. Jeśli Waga musi cię codziennie widzieć w pracy lub gdziekolwiek indziej, spróbują wszystko naprawić. W końcu nie chcą czuć się niekomfortowo za każdym razem, gdy spotykają się z tobą. Wolą być ponad kłótniami, urazami i są na tyle silni, by się tego trzymać.

Leo nie wybaczy komuś, kto nie był w jego życiu długo i nie udowodnił jeszcze swojej wartości. Ale jeśli jesteś rodziną lub spotykasz się z nim od lat, zrobi dla ciebie wyjątek. Porzuci swój gniew, ponieważ nie chce cię stracić z powodu twojego głupiego błędu.

READ
Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Bliźnięta

Gemini powiedzą, że ci wybaczą, ale nie zapomną tego, co zrobiłeś. Pewnego dnia mogą poruszyć to w swobodnej rozmowie lub wykorzystać to, co zrobiłeś, jako wymówkę, by zranić cię w przyszłości. Chociaż wydaje się, że całkowicie ci wybaczyli, to, co zrobiłeś, może pewnego dnia do ciebie wrócić.

Jeśli zdradziłeś Barana, nigdy ci nie wybaczy. Może się do ciebie uśmiechać i udawać, że stoi ponad wszystkim i chce zbawić świat, ale będzie pamiętał wyrządzoną mu obrazę. Za każdym razem, gdy cię zobaczy, będzie pamiętał, co zrobiłeś i już nigdy ci nie uwierzy. Od teraz będzie trzymał cię na dystans.

Niestety Byk ma niesamowitą pamięć. Oznacza to, że jeśli skrzywdziłeś go w przeszłości, zapamięta to. Nie ma znaczenia, czy jesteś pierwszą osobą, która złamie mu serce, czy nie. Resztę życia spędzi nienawidząc cię za to, co zrobiłeś. Jego gorycz nie zniknie z czasem.

Koziorożec

Jeśli zrobisz Koziorożcowi coś niewybaczalnego, wyrzuci cię ze swojego życia i zapomni o twoim istnieniu. Zablokuje twój numer i usunie cię ze znajomych w sieciach społecznościowych. Wyrzuci wszystko, co mu dałeś i spali wszystkie wasze wspólne zdjęcia. Nigdy więcej się do ciebie nie odezwie – i nie będzie miał z tego powodu najmniejszego poczucia winy.

Skorpion

Jeśli skrzywdzisz Skorpiona, nie będzie on na ciebie zły przez całe życie, ale sprawi, że inni ludzie będą się na ciebie gniewać. Opowie znajomym swoją wersję Twojej historii, podając wybrane, korzystne dla niego szczegóły. Upewniają się, że wszyscy jego przyjaciele cię nienawidzą.

Może nie masz problemu z gniewem, ale osoba, którą kochasz, wcale nie jest z ciebie zadowolona. Jesteś teraz naprawdę zdezorientowany!

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

Ale czy kiedykolwiek ci wybaczy? Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, czy masz szansę na przebaczenie, przeczytaj ten artykuł. Twój horoskop może być kluczem do uzdrowienia twojego związku.

READ
Jak różne znaki zodiaku oszczędzają pieniądze

Czy ludzie w końcu ci wybaczą? A może przylgną do swojej frustracji i gniewu w ucisku, dopóki nie zapłacisz tego, na co zasłużyli?

Wszystko zależy od ich znaku zodiaku i tego, jak blisko jesteście. Niektóre znaki zodiaku wybaczają.

Według astrologów są to znaki zodiaku, które najprawdopodobniej wybaczą ci, gdy ich rozgniewasz. Miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży!

Miłująca pokój Waga ponad wszystko ceni harmonię i na pewno Ci wybaczy! Są niezwykle dyplomatyczni i wykorzystają swoje doskonałe umiejętności komunikacyjne do rozwiązywania problemów.

Wagi mogą czasami być zbyt wyrozumiałe. Możesz znaleźć ich losowo przepraszających innych, nawet jeśli mają rację. Dla Wagi ważne jest zachowanie równowagi i poczucia własnej wartości.

Bliźnięta

Bliźnięta są tak skupione na innych rzeczach, że prawdopodobnie zapomną, że były na ciebie wściekłe.

Uparte Bliźnięta nie poruszają się tak swobodnie, jak by chciały. Mając udoskonalone umiejętności społeczne, Gemini wierzą, że najlepszym sposobem rozwiązywania problemów jest ich omawianie.

Myślę, że mogą użyć gryzącego sarkazmu, jeśli problem pozostanie nierozwiązany. Jeśli Bliźnięta zostały zranione, będą chciały zrozumieć punkt widzenia drugiej osoby.

Rak będzie próbował wczuć się w ciebie, chcąc wiedzieć, co zrobiłeś i dlaczego to zrobiłeś.

Nie zapominaj, że ten krab ma roztocza! Rak można łatwo zranić.

Są obdarzeni ogromną empatią i mogą naprawdę wykorzystać swoje współczucie dla większego dobra. Po prostu muszą użyć tego głębokiego zrozumienia, aby przebaczyć.

Strzelec

Strzelec może być bardzo uparty, ale da ci drugą szansę. Jeśli chcesz trzeciej szansy, nie masz szczęścia! Są niezwykle mądrzy i potrafią zrozumieć twoją sytuację.

Strzelec przywróci twój związek do normy i da ci nowy początek.

Nigdy ich nie używaj!

Możesz się założyć, że Baran będzie zły! Kiedy przeminą pierwsze etapy gniewu, będą bardziej niż chętni do wybaczenia i zapomnienia.

Baran może łatwo wybaczyć, a twój związek się poprawi. Nie wspominaj, że zrobiłeś to ponownie, w przeciwnym razie doświadczysz kolejnego wybuchu gniewu.

Być może zrobiłeś coś, co zraniło Barana, ale są szanse, że przypadkowo też cię skrzywdzą!

Baran ten ma czasem problemy z postrzeganiem uczuć innych ludzi. W końcu przebaczenie nie jest zbyt trudne dla Barana.

READ
Konsultacja i kompetentna pomoc psychologa

Wodnik

Wodnik będzie cię unikać, ponieważ trudno mu wyrazić swoje uczucia. Po pewnym czasie wybaczą ci dawanie dobrego przykładu sobie i innym.

Wybaczyć czy nie wybaczyć to pytanie, nad którym zastanawia się Wodnik. Wodnik jest nieprzewidywalny, jeśli chodzi o przebaczenie. Prędzej czy później zdadzą sobie sprawę, że lepiej by było, gdyby ci wybaczyli.

Rozgniewanie Lwa nie jest zalecane. Mają wybuchową naturę, która sprawi, że będziesz drżał.

Jeśli ten związek się pogorszy, Leo będzie bardziej zdenerwowany zaufaniem ci niż komukolwiek innemu.

A Leo nie będzie tolerował, że nadepniesz na ego. Musisz ich szanować iw pełni doceniać to, co robią. Dopóki nie przekroczysz tej linii, wszystko w końcu wróci do normy.

Zła Panna musi wiedzieć, dlaczego to zrobiłeś, jak to zrobiłeś i czy zrobisz to ponownie. Zawsze mogą wybaczyć, ale nigdy nie zapomną.

Chcieliby poprawić swoją relację z tobą, nawet jeśli zostaliby zranieni.

Nadal musisz sprostać ich całkowicie szalonym oczekiwaniom, zanim nawet rozważą Ci wybaczenie.

Koziorożec

Gdy Koziorożec się zdenerwuje, prawie nie ma możliwości, abyś się z nimi pogodził!

Przebaczenie nie jest łatwe dla Koziorożców! Nie chcą ryzykować.

Widzą przeszłość jako przebłysk przyszłości, którą będą mieli z tobą. Planują unikać łez, bólu i wszystkiego, co może być negatywne.

Jedynym sposobem na uratowanie tego związku jest to, że zawsze byłeś dla nich niezawodny w przeszłości.

Rzeczy naprawdę zaczynają wyglądać nie najlepiej dla ciebie. Wkurzyć tego byka to szybka droga na cmentarz.

Im bardziej próbujesz to naprawić, tym bardziej wbijasz się w dziurę.

Byk to najbardziej uparty znak. Nie chcą wybaczyć! Gdy Byk przetnie się z twoim umysłem, będą mieli do ciebie negatywne nastawienie.

Od tego momentu zaczną reagować i myśleć o tobie jak o chorobie.

Czy grzecznie otwierasz im drzwi? To znaczy, że coś ukrywasz. Powiedzmy, że próbujesz ich przekonać, otrzymując prezent?

Będą myśleć, że próbujesz ich szantażować emocjonalnie. Byk musi sam nauczyć się wybaczać ci, ale to będzie ciężka bitwa.

Skorpion

Jeśli wkurzyłeś Skorpiona, jedyną opcją jest odejście! Jedynym sposobem na uchronienie się przed śmiertelną furią Skorpionów jest przystąpienie do Programu Ochrony Świadków.

READ
10 typów dziewczyn, które mężczyzna musi spotkać, zanim znajdzie miłość swojego życia

Nie wiedzą, czym jest przebaczenie, ale będą się z tobą komunikować w taki czy inny sposób. Jad skorpiona jest zabójczy!

Urazy, które żywią, są legendarne i obejmują dziesięciolecia, a nawet całe wcielenia. Czasami uciekają się do szpiegostwa, aby zebrać informacje, których potrzebują do zemsty. Jeśli Scorpio ci wybaczy, natychmiast strzeż się.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: