Który tatuaż pasuje do twojego znaku zodiaku

Wiele osób przed podjęciem decyzji o tatuażu konsultuje się ze specjalistami – często astrologami – aby pokierować swoim życiem we właściwym kierunku. W końcu zastosowanie tatuażu astrologicznego to cały rytuał, który przenika w głąb psychiki i działa na podświadomość, zmieniając w ten sposób aurę osoby. Zmiany mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne, więc tę kwestię należy potraktować poważnie.

Skonsultowaliśmy się z profesjonalnym astrologiem Aleksiejem Fandeevem, aby pomóc Ci wybrać symbol tatuażu, który będzie idealny dla Twojego znaku zodiaku.

Każda osoba zawiera wszystkie 12 znaków zodiaku w różnych proporcjach. W ten czy inny sposób wszyscy jesteśmy jednym i jednocześnie każdy z nas jest wyjątkowy. Opowiem o 12 znakach zodiaku jako o 12 symbolach naszej Jaźni.

Baran – symbol wyższości

To pierwszy znak zodiaku, należy do żywiołu ognia. Znak zodiaku wygląda jak litera V z zakrzywionymi krawędziami. V oznacza zwycięstwo lub V oznacza zemstę. Ten symbol zawiera potężną energię pierwotnego ognia i ustawia swojego właściciela program „Idź do końca we wszystkim!”.

Byk jest symbolem materialności

Znak zodiaku energii ziemi jest rządzony przez planetę Wenus. Symbol Byka – krąg słońca z półksiężycem na szczycie – ma energię, aby przyciągnąć na ten świat wszystko, co niezbędne do życia. Energia elementu Ziemi obejmuje program „Wszystko albo nic!”.

Bliźnięta – symbolika wiedzy

Element powietrzny znaku pod przywództwem Merkurego jest oznaczony jako cyfra rzymska dwa. Jeśli twoje życie jest jak rutyna, to ten symbol, wróg rutyny i monotonii, jest ci po prostu niezbędny. Program “Chcę wiedzieć wszystko!” a zainteresowanie życiem innych ludzi zmieni twoje życie.

Rak jest symbolem natury

Żywioł wody, rządzony przez Księżyc, obdarza właściciela tego symbolu zdolnościami mediumistycznymi, intuicją i empatią. Sam znak wygląda jak dwa przecinki, wiele osób uważa, że ​​są to pazury raka, ale jego znaczenie jest głębsze – to połączenie Yin i Yang, zasad męskich i żeńskich. Obrazy półksiężyca lub cykli księżyca połączą człowieka z energią księżycową i energią natury, która opiera się na głównej tajemnicy stworzenia człowieka. Dlatego Księżyc jest także symbolem macierzyństwa, rodziny i opieki.

Lew jest symbolem Boga

Energia Lwa łączy nas bezpośrednio z energią słoneczną. Symbol Lwa jest podobny do przecinka; na świętym poziomie oznacza plemnik, który niesie genom całej ludzkości. Słońce, jako symbol życia i znak zodiaku Lwa, obdarza właściciela tego symbolu hojnością, bezpośredniością, hojnością i zdolnością do kochania. A najważniejszym programem tego symbolu jest kochać bliźniego jak siebie samego! W końcu dla wszystkich słońce świeci tak samo.

READ
14 stereotypów na temat kobiet, w które wciąż wierzy wiele osób

Panna – symbol czystości

Ten ziemski znak był często przedstawiany jako Dziewica Maryja trzymająca literę „m” z lokiem na końcu – Maria Panna.

Dziewica Maryja jest alegorią Matki Bożej, Matki Bożej, Madonny, ziemskiej matki Jezusa. To symbol służenia ludziom w imię najwyższego dobra. Energia Panny obdarza osobę pracowitością i umiejętnością dostrzegania najwyższych przejawów w ziemskich problemach.

Waga – symbolika związków

Znak równowagi i równości, którym rządzi żywioł powietrza i planeta miłości Wenus. W głębszym ezoterycznym języku symbolem Wagi jest obraz zachodu słońca. Ale z drugiej strony to w miesiącu Wagi występuje równonoc jesienna, w przeciwieństwie do Barana, kiedy następuje symboliczny świt. Dlatego te dwa znaki zodiaku zawierają tajemnicę miłości między mężczyzną a kobietą. Baran jest męski, a Waga jest kobieca. Chcesz poznać sekret miłości? Symbolika Wagi pomoże ci znaleźć równowagę w każdym związku.

Skorpion – symbolika śmierci i zerowania

Znak wodny rządzony przez skalną planetę Pluton. Sam ten znak od czasów starożytnych kojarzony jest z innym światem i śmiercią. Jest przedstawiony jako łacińska litera „m” ze strzałką na końcu znaku. Oznacza żądło skorpiona, którym zabija wrogów lub siebie. Dlatego zawiera programy do wiedzy o życiu i śmierci, magii i jej ukrytych możliwościach. Dla tych, którzy chcą zacząć żyć od zera, jest to świetny symbol.

Strzelec – symbol sukcesu

Znak żywiołu ognia i planety szczęścia Jowisz. Wskazuje na to symbol strzały, którą centaur wystrzelił z łuku. To symbol podróżnika, odkrywcy, poszukiwacza nowego. Na głębszym poziomie jest to określenie ruchu ku Bogu, Stwórcy, ku bezkresnemu kosmosowi. Jeśli zdecydujesz się zastosować ten symbol, przygotuj się na przygodę i zmianę domu.

Koziorożec jest symbolem władzy

Element ziemi i planeta czasu Saturn dadzą właścicielowi tego symbolu intuicję w czynach i działaniach. Sam symbol jest przedstawiony w postaci rogów i ogona, a na starożytnym poziomie okultystycznym przednia część symbolicznego zwierzęcia to tułów kozy, a grzbiet to część ryby. Połączenie Ziemi i Wody mówi o połączeniu materii i emocji. Innymi słowy, ten znak zawiera program „Dlaczego tego chcesz?”. Nic dziwnego, że jest symbolem najwyższej władzy i państwa. Jeśli chcesz, aby wszystko było uczciwe, ten symbol jest zdecydowanie twój.

READ
Zgodność znaków zodiaku z Tamary Globa

Znaki zodiaku tatuażu to jedna z najpopularniejszych opcji. Takie tatuaże nie tylko mają określone znaczenie i znaczenie, ale są również uosobieniem. Z ich pomocą człowiek pokazuje, kim jest.

Tatuaże znaków zodiaku wybierają osoby, które pasjonują się astrologią i wierzą w horoskopy. Widzą w swoim charakterze cechy charakterystyczne dla tego znaku. Uważa się, że taki tatuaż daje siłę i determinację. Z drugiej strony oznacza akceptację własnego losu, o którym decyduje układ gwiazd.

Więcej o każdym ze znaków zodiaku

W kręgu zodiaku znajduje się dwanaście znaków. Każdy z nich jest bardzo symboliczny, ma swoją historię i znaczenie.

 • bliźniacze tatuaże – osobom urodzonym pod tym znakiem trudno jest osiągnąć wewnętrzną harmonię, są sprzeczne i wieloaspektowe;
 • łuski tatuażu – uosabiają równowagę i harmonię. Tacy ludzie łatwo radzą sobie z emocjami, wymiatają nadmiar i dostrzegają istotę rzeczy. Są spokojni i rozważni;
 • Tatuaż Wodnik to symbol wolności i buntu, harmonii umysłu i uczuć. Osoby urodzone pod tym znakiem są spontaniczne, oryginalne, mają potencjał twórczy. Wodnicy często stają się innowatorami w różnych dziedzinach życia;
 • tatuaż rybny – uważa się, że tacy ludzie kochają wygodę i wolą płynąć z prądem. Tatuaż ze znakiem zodiaku ryby charakteryzuje życzliwych, sympatycznych i giętkich ludzi;
 • Tatuaż Strzelca – charakteryzuje aktywnych, impulsywnych ludzi, których można nazwać ludźmi nastroju. Wielu astrologów zauważa taką cechę u Strzelców jak chciwość. Dlatego nie zaleca się przedstawiania tatuażu na ciele Strzelca w postaci znaku zodiaku, ponieważ może to zaostrzyć negatywne cechy charakterystyczne dla tych emocjonalnych i wrażliwych ludzi;
 • Tatuatorka – ludzie urodzeni pod tym znakiem są inteligentni i logiczni, czasami mogą wydawać się chłodni i rozważni. Mają własne zdanie i mogą je łatwo narzucić swoim przeciwnikom;
 • tatuaż byka – wewnętrzna siła i spokój, życzliwość i stałość – takie cechy są charakterystyczne dla ludzi tego znaku. Tacy ludzie nie są obcy romantyzmowi i sentymentalizmowi;
 • Tatuaż Koziorożca – dumni i niezależni właściciele tatuażu znaku zodiaku Koziorożec są cierpliwi i dążą do porządku we wszystkim. Są samolubni, dążą do władzy wszelkimi sposobami, chociaż często nie mają cech przywódczych;
 • Tatuaż Baran – przedstawiciele tego znaku są obdarzeni szczególną charyzmą i temperamentem.Aktywność i determinacja Barana pomagają osiągnąć cel w każdym przedsięwzięciu.
 • tatuaż lwa – pod tym znakiem rodzą się silni i ambitni ludzie. Lwy są liderami, odnoszą sukcesy i mają szczęście. Tatuaż w postaci znaku zodiaku w tym przypadku należy wykonać tylko wtedy, gdy twoja postać odpowiada temu symbolowi. Jest to jeden z najwyraźniejszych przykładów, kiedy przedstawiciel dowolnego znaku zodiaku może wybrać tatuaż;
 • rak tatuażu – dla tych osób ważne jest wsparcie bliskich, są bardzo emocjonalni, a ich nastrój szybko przenosi się na innych. Nowotwory są dumne i uwielbiają być w centrum uwagi; – siła woli i pragnienie władzy wyróżniają przedstawicieli tego znaku. Pewnie dążą do celu i zawsze są gotowi do uderzenia.
READ
20 przydatnych wynalazków dla kobiet, które wydają się pochodzić z przyszłości

Od czasów starożytnych ludzie widzieli związek między losem i charakterem osoby a datą jej urodzenia. Nauka o tym związku – astrologia – powstała w Sumerze, ale została rozwinięta przez starożytnych greckich filozofów, więc ta nauka jest związana z Grecją.

Tatuaże konstelacji znaków zodiaku są ściśle powiązane z mitologią grecką. Każda postać ma swoją historię.

Osoby wolne od uprzedzeń mogą zrobić sobie tatuaż z cudzym znakiem, jeśli odpowiada to ich charakterowi. Dotyczy to zwłaszcza znaków „zwierzęcych” – lwa, raka, skorpiona itp. Obrazy tych zwierząt mają nie tylko znaczenie astrologiczne.

Możesz wykonać tatuaż na dowolnej części ciała. Jeśli jest to symbol zodiaku, to będzie dobrze wyglądał zarówno w wersji minimalistycznej, jak i na szczegółowym rysunku. Mini tatuaże w postaci znaków zodiaku dobrze prezentują się na nadgarstku i kostkach. Średniej wielkości tatuaż na ramieniu, przedramieniu, łopatkach. Duży tatuaż wygląda spektakularnie na plecach.

Nie zapominaj, że za pomocą tatuażu możesz nie tylko ozdobić ciało, ale także ukryć pewne niedoskonałości skóry. Najpopularniejszą opcją jest tatuaż na bliznach. Piękny wzór łatwo zakrywa blizny.

A co najważniejsze – wybierz doświadczonego mistrza, który nie tylko dobrze rysuje, ale także rozumie astrologię i jej symbolikę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: