Które znaki zodiaku są zakochane w 2023 roku? Przeczytaj tutaj!

Horoskop miłości na rok 2023

Czarny Królik Wodny kontroluje rzeki czasu i niekończący się cykl życia, a miłość uważa za główny składnik eliksiru nieśmiertelności! Dlatego nawet nie najbardziej idealny związek w 2023 roku jest gotów zapewnić podatny grunt. Królik przyczyni się do powstania nowych rodzin, wzrostu i pomyślności gałęzi rodziny, a także ich owoców – dzieci.

W roku Czarnego Królika Wodnego miłość stanie się ważną i wrażliwą sferą, która podnieca serca i odsłania struny duszy, pozwala cieszyć się wszystkimi aspektami i odcieniami uczuć, ale to wszystko bez utraty głowy. Rzeczywiście, zgodnie z horoskopem Czarny Królik jest symbolem roztropności, spokoju i harmonii, nawet pomimo bogatej palety emocji, które otwiera żywioł wody z 2023 roku.

W horoskopie na rok 2023 Czarny Królik Wodny jest hojnie obdarzony energią chłonnego Księżyca, wdzięcznej Wenus i kreatywnego Neptuna, które pozwalają wnieść jasne, autorskie akcenty do obrazu rzeczywistości, a nie być w nim bierną postacią. Połączenie tych planet wyostrzy wszystkie pięć zmysłów, pomoże uchwycić najdrobniejsze niuanse emocji i nastrojów, nawiązać energetyczne połączenie z ukochaną osobą i nadawać z nim na tych samych falach, tworząc piękny i harmonijny związek!

Więc nie zdziw się: w 2023 r. w życiu osobistym będziesz potrzebować wyobraźni artysty, bystrego ucha skrzypka, ostrego polotu perfumiarza, wykwintnego smaku degustatora i oczywiście intuicji, który da ci znak, gdy spotkasz swoją fatalną bratnią duszę. Zmysłowe postrzeganie świata otworzy Ci drogę do nowych romantycznych znajomości lub głębszej „znajomości” z osobą, którą znasz od dawna.

Horoskop miłosny na 2023 rok przewiduje, że największe sukcesy w miłości odniosą osoby empatyczne, o wysokiej inteligencji emocjonalnej, które potrafią negocjować, unikać konfliktów i dyplomatycznie reagować na negatywne sytuacje. W roku Czarnego Królika chamstwo i zaniedbanie nie przyniosą szczęścia w miłości – zarówno w wyglądzie, jak iw związkach!

Gwiezdne biuro, jak zawsze, przypisuje Wenus główną rolę patronki miłości w 2023 roku – będzie ona dyrygentem relacji w każdym miesiącu, a jej aspekty z innymi planetami odsłonią przed Wami unikalne menu gustów i preferencji w kocham.

W tej odmianie spróbuj uchwycić podstawowe nuty swoich pragnień: płonące iskierki flirtu, upojna namiętność, słodki romans, miodowo-aksamitny komfort lub orzeźwiająca miętowa świeżość nowości!

READ
Japońska sztuka czyszczenia: 10 skutecznych sposobów na uporządkowanie

Trendy horoskopowe: „Miłosne menu” na rok 2023

Styczeń: Wróżka miłości absyntu

Miłość w styczniu 2023 to źródło niespodzianek, tajemniczych reinkarnacji, hipnotycznych pokus i śmiertelnych pokus! Ekscentryczna Wenus w Wodniku w połączeniu z mistycznym Plutonem będzie zachęcać do eksperymentów i przygód.

Ten okres pomoże Ci wyzwolić się w dziedzinie randek i miłości, pokazać cuda flirtu i uwodzenia, a także zmienić swój wizerunek i dosłownie przemienić się w odpowiednią rolę, by odwrócić czyjąś głowę. W tym czasie nawet nieśmiały romantyk może stać się Don Juanem, a szara mysz może stać się piękną Carmen.

Horoskop miłosny nie zaleca jednak ulegania wątpliwym pokusom dla najbardziej temperamentnych osobowości. Nagła pokusa może okazać się iluzją i doprowadzić do ciężkiego kaca!

Luty 2023: „Czuła ostryga”

Luty 2023 to czas dla smakoszy, koneserów długiego preludium przed główną symfonią miłości. Ospała i nieuchwytna Wenus w Rybach, w połączeniu z cierpliwym Saturnem, wita powolny rozwój związków, bez ostrych emocji i gorących namiętności.

Prawdziwe gwiazdy miłości w tym miesiącu będą podawane z sosem harmonii i umiaru we wszystkim. Spacer w blasku księżyca i romantyczna kolacja przy świecach pomogą zaufać i otworzyć serca na kochanków, zamiast tańczyć na hałaśliwej imprezie.

Marzec: Chili Tequila

W marcu trendy w związkach wyznacza Wenus w płonącym Baranie i zmysłowym Byku w piątym domu przyjemności, zachęcając do szybkiego rozwoju scenariuszy miłosnych, żywej manifestacji seksualności i cielesnej miłości.

Iskry flirtu w tym miesiącu 2023 mogą dotknąć nawet najbardziej niewzruszonych ludzi, podczas gdy najprawdopodobniej związek będzie burzliwy, ale krótkotrwały.

Są jednak szczęśliwcy, którym udaje się zdobyć czyjeś serce poważnie i na długo. Tak czy inaczej, to w marcu zostaną złożone najbardziej żarliwe i pośpieszne deklaracje miłości i pospieszne zawieranie małżeństw. A wszystko pod hasłem: „Po co marnować czas?”

Kwiecień 2023: „Suflet z miętą powietrzną”

W kwietniu nowa miłość będzie jak nagły powiew wiatru w upalne popołudnie – odświeżająco pożądana, ale nieuchwytna. Zwiewna Venus in Gemini w sekstylu z kreatywnym Neptunem nada związkowi niepowtarzalnego stylu – lekkości i luzu, braku gwarancji i zobowiązań.

Jednak powierzchowne figlarne relacje mogą przerodzić się w długotrwały związek, jeśli partnerzy są sobą zainteresowani, jest o czym rozmawiać i marzyć. W tym miesiącu 2023 najszczęśliwsze pary powstaną w oparciu o wspólne poglądy i hobby. Inteligentna kompatybilność będzie na pierwszym miejscu!

READ
Jak czyścić blachę do pieczenia w domu?

Maj: lody waniliowe

W maju 2023 r. uwaga, uczucie i troska wyjdą na pierwszy plan w związkach. W połączeniu z romantyzmem sprawią, że Twoje serce rozpłynie się jak lody w wiosennym słońcu!

Taki jest wpływ majowego aspektu planet: sekstyl szlachetnego Jowisza do wrażliwej Wenus w Raku. Często jednak skłania się ku tradycyjnemu scenariuszowi związku, w którym wszystko toczy się jak zwykle: romantyczny okres zalotów, miłości, oświadczyn, ślubu i narodzin dzieci.

W tym miesiącu gwiazdy zjednoczą ludzi, którzy mają wielką potrzebę stworzenia rodziny!

Czerwiec 2023: „Wiśnia w czekoladzie”

W czerwcu miłość będzie potrzebowała najdroższej oprawy. Patronką romansów będzie wymagająca Wenus w kwadraturze Lwa z Jowiszem, która uwielbia książąt na białych koniach z ich szerokimi gestami i wspaniałymi perspektywami.

W tym miesiącu kandydatami do związków będą przede wszystkim hojni i zamożni panowie, aby pani miała „wszystko w czekoladzie” i żadnych problemów! Jednak wymagania mężczyzn również wzrosną, będą szukać swojej królowej wśród najbystrzejszych i najbardziej pewnych siebie kobiet!

Lipiec: „Szklana pułapka, miłość”

Aby zdobyć czyjeś sympatię i lokalizację w lipcu 2023 będziesz musiał wykazać się szczególną pomysłowością – sztuka uwodzenia będzie dla wielu zbyt trudna!

Wenus w Lwie szykuje się na wakacje wstecz, zalecając odłożenie wspaniałych planów w życiu osobistym na lepsze czasy. Trwałe związki mogą zdać kolejny test siły, a nowa miłość nie będzie tolerować ścisłych ograniczeń i zobowiązań.

W środku lata obie płcie staną się bardziej dumne i niezależne, unikając poważnych związków i małżeństw. Krwawy lipiec w kwadraturze Wenus-Uran woli wolność i nie doceni nawet diamentowej klatki!

Sierpień: „Zmysłowy barszcz”

W sierpniu 2023 r. wykwintne desery miłosne ustąpią miejsca prostej domowej kuchni pełnej szczerości i zaufania, a przyciągające wzrok uwodzicielskie stroje znikną na tle skromnej sukienki utkanej z ludzkiego ciepła i wygody.

Wenus spędzi cały miesiąc na wakacjach wstecznych w Lwie, preferując spokojną i komfortową atmosferę, z dala od hałaśliwej karuzeli rozrywki.

To świetny czas na duchowe rozmowy, wzajemne poznawanie prawdziwych potrzeb, kompromisy i pojednania. Nowe relacje będą sprawdzane pod kątem autentyczności i wiarygodności, braku fałszu i intryg. A pary długofalowej miłości będą mogły ponownie odświeżyć swoje uczucia, jeśli poświęcą sobie nawzajem więcej czasu i uwagi, w tym komplementy i prezenty!

READ
10 zasad etykiety dla dobrze wychowanej osoby

Wrzesień 2023: „Lizaki z cytryną”

Wenus wreszcie 4 września wyrwie się z fazy retro i od razu wejdzie w konflikt z Księżycem, co ma swoje plusy i minusy.

Uczestnicy pierwszych spotkań i randek miłosnych w tym czasie będą mogli poczuć na własnej skórze całą rozbieżność między oczekiwaniami a rzeczywistością.

Prawdziwy zewnętrzny wizerunek partnera może być tak różny od pożądanego, że wywoła co najwyżej kwaśny uśmiech! Jednak to już we wrześniu 2023 roku ludzie o różnych poglądach na życie i przeciwnych temperamentach zostaną przyciągnięci i doskonale się uzupełniają!

Październik: „Herbata rumiankowa”

W październiku miłośnicy żywiołowych uczuć, emocji i innych ekscesów w miłości zostaną narzuceni na ścisłą „dietę”. Czujna Wenus w Pannie w 1. domu nie pozwoli wędrować namiętnościom, ale chętnie wskaże niedociągnięcia i poprowadzi na ścieżce doskonałości.

W tym miesiącu 2023 r. nasili się myślenie krytyczne, aw dialogach częściej zabrzmią nuty krytyki i uwagi. Jednak dzięki spokojnej komunikacji partnerzy mogą wiele wyjaśnić i popracować nad relacjami, oczyszczając je ze zbędnych śmieci i negatywności.

Jeśli coś Cię niepokoi lub Ci nie odpowiada, nie powinieneś wycofywać się w siebie – spokojnie o tym mów!

Listopad: „Wino różane”

Listopad 2023 to czas inspiracji, zmysłowych impulsów, poszukiwań swojego ideału w miłości i… pysznych endorfin szczęścia, za którymi szczególnie samotnym osobom będzie brakować!

Jednak sama bogini miłości stworzy dla ciebie idealne towarzystwo – Wenus w Wadze w 9. domu odległych dróg, która pomoże ci znaleźć bratnią duszę w niekończącym się kalejdoskopie opcji.

Najważniejsze jest, aby wyraźnie wyobrazić sobie wizerunek wybranego, jak artysta malujący portret swojej muzy. Według horoskopu szansa na spotkanie z ukochaną osobą w listopadzie wzrasta wraz z rozszerzeniem gamy znajomych – poza domem, w innych miastach, krajach czy w Internecie.

Grudzień 2023: Dżem kaktusowy

Grudzień będzie miesiącem kontrastów i zawiłych historii miłosnych! Przygotuj się na to, że w imię miłości będziesz musiał omijać ostre zakręty, wygładzać konflikty, szukać wyjścia ze ślepych zaułków i śmiesznych sytuacji, przezwyciężać urazy, zazdrość, a nawet wdawać się w miłosną rywalizację.

Polubienia i antypatie w grudniu 2023 r. będą równie silne, czasem dochodząc do skrajności. Taki jest wpływ namiętnej Wenus w Skorpionie w porównaniu ze zbuntowanym Plutonem – ten aspekt narusza psychologiczną harmonię związków, ale daje wyjątkowe doświadczenie w życiu osobistym.

READ
10 pomysłów, które powiększą przestrzeń małego mieszkania

Najbardziej pikantne wrażenia w grudniu otrzymają miłośnicy przygód, egzotyki, nowości i ostrości uczuć. Mają szansę odwiedzić sieci intryg i trójkątów miłosnych, nawiązać związek z nietuzinkowym partnerem lub urzeczywistnić najbardziej niezwykłe fantazje miłosne!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: