Które znaki zodiaku nigdy nie wracają do swoich byłych?

Ostatnie „punkty” w związku zawsze są bolesne i nieprzyjemne. I nie ma znaczenia, czy zostałeś oszukany lub oszukany, życie lub dystans zrujnowały twój związek, interwencja rodziców, a może sam jesteś przestępcą lub inicjatorem. W każdym razie decyzja została podjęta, a teraz konieczne jest wycięcie drugiej osoby ze swojego życia i zachowanie maksymalnego dystansu, aby wprowadzić w życie zasadę „poza zasięgiem wzroku, z umysłu”.

Astrologowie twierdzą, że znaki zodiaku reagują na rozstanie na różne sposoby. Ktoś ma tendencję do patrzenia na jeden punkt przez cały dzień i marzenia o powrocie ukochanej osoby, podczas gdy inni uderzają w pracę i zwiększają produktywność, a jeszcze inni decydują się iść dalej, a nawet próbować poprawić swoje życie osobiste z siłą i siłą.

Zobaczmy, jak ciała kosmiczne teoretycznie wpływają na zachowanie ludzi podczas zerwania. Przedstawiamy TOP 10 znaków zodiaku, które z własnej inicjatywy nie wrócą do tych pierwszych.

10. Leo

Istnieją legendy o dumie i arogancji przedstawicieli znaku. Samolubne Lwy mają największą obsesję na punkcie własnych emocji i uczuć, a ponadto wszystkie ich działania są powiązane z opiniami innych. Dlatego nie zainicjuje zjazdu z ukochaną osobą po rozstaniu, nawet jeśli sam ponosi winę. Prośba o przebaczenie i zmiana czegoś w swojej postaci jest dla Leo ciężarem nie do zniesienia. A co pomyślą ludzie – odważny i silny Leo nagle się załamał i zaczął chodzić? W trosce o ich dumę i uczciwość, Lwy często są gotowe poświęcić miłość, a nawet lata spędzone z ukochaną osobą. Być może w sercu żałują tego, co zrobili i marzą, że sam przyjdziesz ze spuszczoną głową, ale tak jest w teorii. Ale w praktyce Leo jest dość zimny na emocje i prośby innych ludzi, dla których jest bezstronnym królem.

9. Baran

Baran należy do żywiołu ognistego, dlatego „języki ognia zawsze tańczą” w jego oczach. Aby puścić, on pozwoli ci odejść, jeśli rozstanie jest jedyną możliwą opcją, ale nie przestanie podążać za życiem. To tylko znak, który „pasuje” twoją stronę w sieciach społecznościowych, ukrywa się na podwórku z niewyobrażalną inwigilacją, zadaje pytania wspólnym znajomym. Czy uważasz, że to chęć powrotu i naprawienia wszystkiego? W żaden sposób! Często Baranem kieruje banalny duch rywalizacji – martwi się tylko, że nie zaczniesz budować relacji z kimś przed nim. A jeśli tak się stanie, Baran natychmiast zacznie porównywać się z twoim nowym partnerem, a jeśli przegra, jego działania mogą być nieprzewidywalne.

READ
Grzeczna dziewczyna”: 8 oznak, że wyglądasz na znudzoną

8. Panna

Virgos stworzone są z myślą o rodzinnej przytulności, wygodzie, cieple, dlatego skrupulatnie szukają kochanka, aby przeżyć ze sobą całe życie. Ale niestety we współczesnym społeczeństwie pierwsza miłość rzadko jest ostatnią i prawdziwą, więc następuje rozstanie. Jeśli zdradziłeś zaufanie Dziewicy, jest mało prawdopodobne, aby cię trzymała i błagała o powrót, nawet pomimo jej miękkości, zdolności do wygładzania ostrych narożników i bycia ujściem w rodzinie. Stracić znaczy stracić. Jeśli przyjdziesz ze spowiedzią, reakcja Dziewicy będzie się różnić w zależności od przestępstwa. Być może, niechętnie, nadal pozwoli ci wrócić do domu, aby nie kultywować niemożliwych do zrealizowania marzeń o wspólnym szczęściu.

7. Wodnik

Przedstawiciele znaku powietrznego szybko wpasowują się w strumień życia, niech niosą je do przodu i tylko do przodu, pomimo przeszkód. Jeśli na ich drodze ma się rozstać z partnerem, to niech tak będzie, jak postanowi los. Wodnik nie wyleje bezproduktywnych łez i jęczy z powodu utraconej miłości – w życiu jest już wiele zmartwień. Ale nie zemści się, nie będzie zazdrosny, nie będzie rozpowszechniał brudnych plotek ani plotek. Wodnik to jeden z tych znaków, które mogą pozostać dobrym przyjacielem po rozstaniu i przyjść na ratunek. Oczywiście w tym przypadku jest szansa, że ​​wrócicie razem. Ale być może inicjatorem tego będzie ty.

6. Skorpion

Istnieje wiele plotek o twardej naturze Skorpiona i jasne jest dlaczego. „Trujące żądło” na niebie nie bez powodu zostało przypisane do konstelacji, ale bezpośrednio lub pośrednio wpływa na los osoby. Jeśli przedstawiciel znaku zostanie ranny, użądli w odpowiedzi i jak! Jeśli obraziłeś go do rozstania, Scorpio zrobi wszystko, abyś dobrze zapamiętał tę lukę. Będą krzyki i łzy, będą oskarżenia, będzie mała podłość i zemsta, napady zazdrości i wszystkie niezbędne „atrybuty” eposu na dużą skalę. O jakim powrocie mówimy – Scorpio po prostu wytrząśnie całą twoją duszę i emocje z was obojga, pozostawiając tylko zniszczenie. Jeśli sam Scorpio jest winny, może próbować zadośćuczynić, ale to wcale nie znaczy, że jest gotowy na to.

5. Bliźnięta

Wietrzne Bliźnięta szybko zmieniają ich uwagę, znajdują coś dla siebie, zanurzają się w nową komunikację lub różne aktywności. Gdyby doszło do rozstania – cóż, szybko wyciągną wnioski, nauczą się życiowej lekcji i zaczną iść dalej. Nie oznacza to, że przedstawiciele znaku zaczną szukać siebie w swobodnych związkach, pokazując swoją „wietrzność”. Ale mogą poświęcać cały swój czas przyjaciołom i kolegom w pracy, więc nie oczekuj, że Bliźnięta usiądą przy oknie ze smutną, rozmarzoną twarzą. Jeśli chcesz jakiegoś aktu pojednania, przejmij inicjatywę, że tak powiem, skieruj uwagę Bliźniąt z powrotem na swoją osobę.

READ
Jak zrobić oszałamiające wrażenie na pierwszej randce: 10 pomocnych wskazówek

4. Waga

Kompetentna i mądra Waga nigdy nie „odcina ramienia”. Do końca będą starali się pogodzić, wygładzić ostre zakręty, priorytetyzować i w każdy możliwy sposób ratować relacje z ukochaną osobą. Jeśli w tej czynności poniosą porażkę, przerwa jest nieunikniona i ostateczna. Waga nie pozwoli już, by cokolwiek wyprowadzało ich z naturalnej równowagi i harmonii, więc z czystym sumieniem i westchnieniem ulgi usuwają ze swojego życia „niepożądane elementy”. Nie doprowadzaj Wagi do tej wyraźnej linii, ponieważ po niej nie pozostanie już żadna nadzieja. Maksimum, jakie zaoferuje ci przedstawiciel znaku, to prawdziwa przyjaźń.

3. Rak

Dla emocjonalnego i duchowego Raka każde rozstanie jest prawdziwą tragedią. Od najmłodszych lat przedstawiciele znaku są nadal naiwni i mili, szczerze chcą poprawiać błędy, dawać szanse ludziom z prawej i lewej strony. W miarę jak „skorupa” Raka starzeje się, a człowiek uświadamia sobie, że wszelkie rozstania nie są przypadkowym błędem, ale naturalnym biegiem wydarzeń. Gdy człowiek odejdzie z życia, powinno tak być, ale w końcu okaże się to lepsze dla obu. Oczywiście wrażliwy Rak zawsze pozostawia nadzieję i szansę, ale nie będzie już inicjował zbliżenia z tymi, którzy kiedyś zdradzili zaufanie.

2. Strzelec

Strzelec po rozstaniu zachowuje się nieprzewidywalnie. Całe pytanie dotyczy tego, czy pasujesz do celu jego życia, czy nie. Jeśli zobaczy w tobie fatalną osobę, od której zależy jego szczęście, nadzieje i dobre samopoczucie, to w żadnym wypadku nie pozwoli ci odejść i zrobi wszystko, aby wrócić. Ale jeśli przestałeś odpowiadać jego celom lub jeśli zmienił te cele, nie ma nadziei na wyzdrowienie. Strzelec ma kodeks moralny, poza który nie przekroczy, nie martwiąc się o późniejszą samotność i trudności. Strzelec szybko otoczy się ciekawymi ludźmi, życząc swojemu byłemu partnerowi powodzenia i szczęścia.

1. Ryba

Wrażliwe Ryby dają tym pierwszym milion szans, dążąc za wszelką cenę do utrzymania miłości i normalnych relacji. Ale to na razie. Nawet Ryby mają punkt, z którego nie ma powrotu, nawet jeśli jest bardzo rozmazany w przestrzeni. Jeśli naprawdę jeszcze raz zdradziłeś Ryby, zachowywałeś się podle lub nisko, to nagle „obudzi się”, „zastartuje” i „odpłynie” od ciebie do piekła, nie dając nawet szansy zbliżyć się i potrząsnąć jej słabym i wyczerpanym umysłem . Z biegiem czasu Ryby będą w stanie utrzymać z tobą zimną i spokojną relację, ale tylko wtedy, gdy całkowicie się wypalą.

READ
O czym milczą kobiety: 9 sekretów, których nigdy nie zdradzimy naszym mężczyznom

Astrologowie mają rację myśląc o tym, jak gwiazdy wpływają na los, czy nie – to zależy od ciebie. Oczywiście czasami niektóre znaki wykazują podobne tendencje, a Ty sam nawet zauważasz podobne rzeczy w swoim otoczeniu. Ale te tendencje w ogóle nie charakteryzują każdej osoby. Dlatego działaj zgodnie z okolicznościami i sumieniem i nie polegaj na wyimaginowanych gwiazdach!

Ostateczne zerwania są bolesne. Właśnie miałeś w swoim życiu znaczącą osobę, a teraz musisz ją całkowicie skreślić i zdystansować tak bardzo, jak to możliwe. A to zawsze jest trudne. W niektórych przypadkach, bez względu na to, jak bardzo się staramy, nadal nie możemy całkowicie wykluczyć takiej osoby z naszego świata i starać się utrzymać przynajmniej przyjazne stosunki. Być może nawet nie masz nic przeciwko ponownemu spróbowaniu i sprawdzeniu, czego nauczyłeś się na swoich błędach.

W teorii danie drugiej szansy związkowi wydaje się dobrym pomysłem, ale kto może zagwarantować, że tym razem się uda i wszystkie problemy w cudowny sposób się rozwiążą?

Czy będziesz mógł wrócić do swojego byłego i jak twój znak zodiaku wpływa na takie decyzje?

1. Baran
Możesz mieć takie myśli, gdy twój były lub były zaczyna spotykać się z kimś innym i budzi się w tobie duch banalnej rywalizacji. Lubisz polować, a jeśli go nie masz, to nie jest to dla ciebie takie interesujące. Nie potrzebujesz ex tak bardzo, jak potrzebujesz procesu i poczucia rywalizacji. Nawet jeśli wygrasz, twoje zainteresowanie natychmiast zniknie wraz ze zwycięstwem.

2. Byk

Prawdopodobnie zajmie Ci dużo czasu, aby zapomnieć o przerwie, która w większości przypadków jest bardzo bolesna dla Twojego znaku. Tak, i dwa razy w tej samej rzece nie jest twoją opcją. Tak czy inaczej, nie chcesz w najbliższym czasie doświadczać tego rodzaju bólu. Kiedy zaufanie zostanie zerwane, nie będziesz w stanie go odbudować.

3. Bliźnięta

Prawdopodobnie nie chciałeś być w zbyt zaangażowanym związku. Twój były wyświadczył ci przysługę, zrywając z tobą, a teraz masz czas, aby zbadać wszystkie inne opcje. Nie masz negatywnego nastawienia do przeszłości, zgadzasz się na przyjaźnie i nawet nie masz nic przeciwko zapraszaniu swojego byłego do odwiedzenia, ale miłosna część twojego związku się skończyła.

READ
Ciężko jest żyć w Korei Północnej: 15 typowych dla nas rzeczy, które są tam zakazane

4. Rak

Najprawdopodobniej naprawdę chcesz wrócić do przeszłości i wrócić do siebie. Wewnątrz nie zaakceptowałeś zerwania, a nawet modliłeś się do wyższych mocy, aby twój były (były) zrozumiał, jaki straszny błąd popełnił. Zawsze potrzebujesz partnera, aby czuć się pewnie i spokojnie. Poza tym jesteś osobą, która po prostu lubi być w związku, a nie sama.

5. Leo

Twój były będzie musiał błagać o przebaczenie i drugą szansę, zwłaszcza jeśli to on zainicjował zerwanie. Twoja lwia duma nie pozwoli im zbyt szybko wrócić do twojego królewskiego świata. Masz nadzieję, że żałują swojego złego zachowania i czują, jak źle się czują bez Ciebie. Myślisz, że najlepszym sposobem na zapomnienie przeszłych związków jest znalezienie kogoś nowego i zawsze masz w tym względzie wybór.

6. Panna

Może mógłbyś dać swojemu ex drugą szansę, ale zwykle nie chcesz. Natychmiast zaczynasz myśleć w kategoriach głębokiej analizy. Czy się zmieniły, czy też ich niedociągnięcia są nadal nieskorygowane? Czy myślą, że wszystko będzie takie samo jak wcześniej? Traktujesz swoje przeszłe relacje jako jedną ze swoich porażek i wolisz nie powtarzać błędów, aby nie być całkowicie rozczarowanym.

7. Waga

Jesteś otwarty na ponowne połączenie, o ile nie jest to dla ciebie zbyt stresujące ani trudne. Jeśli jednak twój były źle cię potraktował, nigdy im nie wybaczysz, a tym bardziej nie dasz im kolejnej szansy. Lubisz pokojowe i cywilizowane relacje, ale wiesz też, jak żywić gniew.

8. Skorpion

Jeśli twój ex oszukiwał lub kłamał, nawet nie rozważasz żadnej możliwości pojednania. Ale jeśli tego nie zrobili, a nadal są między wami iskry, to wszystko jest możliwe. Ponadto były partner już wie, czego się od Ciebie spodziewać, a Ty na pewno to doceniasz.

9. Strzelec

Nie, nie chcesz niczego przywracać. Bardziej interesuje Cię poruszanie się i poznawanie nowych ludzi. Masz swój własny kodeks moralny i najprawdopodobniej twój były lub były go złamał. Nie martwisz się szczególnie samotnością, ponieważ szybko nawiązujesz ciekawe znajomości. Życzysz swojemu ex wszystkiego najlepszego, ale nie zamierzasz myśleć o tym, jak mogło być inaczej.

READ
30 rzeczy, których należy się pozbyć przed następnymi urodzinami: zmienić swoje życie na lepsze

10. Koziorożec

Możesz być gotowy na powrót do odnowionego związku, jeśli twój były chce popracować nad sobą i swoim zachowaniem. Będziesz musiał wprowadzać zmianę powoli i upewnić się, że jest to właściwa decyzja. Minie trochę czasu, zanim znów poczujecie się jak para, ponieważ ciągle będziecie szukać wad i oznak niedoskonałości partnera.

11. Wodnik

Powrót do byłego wydaje ci się niewiarygodnie bezproduktywny. Po co powtarzać to, co nie działało w przeszłości? Czas iść dalej, a raczej tylko do przodu. Może chciałbyś być przyjaciółmi, ale dla Ciebie to zupełnie niepriorytetowe. Jeśli wrócicie razem, prawdopodobnie będziecie mieć wiele emocji, a nawet łez, co z pewnością nie pomoże.

12. Ryba

Dasz drugą szansę, trzecią i czwartą. W rzeczywistości tak bardzo chcesz wrócić do swojego byłego, że czasami wydaje ci się, że miałeś amnezję i nie pamiętasz, dlaczego zerwałeś. Mało tego, zawsze znajdziesz usprawiedliwienie dla powodów, dla których wszystko poszło nie tak. Jeśli zostałeś zdradzony, przekonasz się, że partner się zmienił. Jeśli nie byłeś szczęśliwy w związku, zaczniesz wyobrażać sobie, że ponowna próba będzie znacznie lepsza.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: