Które pary zodiaku są najbardziej namiętnymi i silnymi partnerami?

Czytając horoskopy, czasami znajdujesz niesamowite zbiegi okoliczności z rzeczywistością. Dlaczego więc nie skorzystać z tej wskazówki przy wyborze partnera? Opracowaliśmy ocenę najbardziej namiętnych znaków zodiaku, z którymi na pewno będzie gorąco.

Najbardziej namiętne znaki zodiaku wśród kobiet i mężczyzn

Najbardziej namiętne znaki zodiaku u kobiet

Horoskop może wiele powiedzieć o temperamencie seksualnym danej osoby. Chcesz wiedzieć, co myśli twój nowy przyjaciel? Następnie przeczytaj nasze 3 najbardziej namiętne kobiety według znaku zodiaku.

XNUMX miejsce – Skorpion

Kobiety urodzone pod znakiem Skorpiona są nieskończenie atrakcyjne dla płci przeciwnej i zawsze życzliwie traktowane przez swoich fanów. Dziewczyny Skorpiona są bardzo kochliwe, namiętne i namiętne. Te wdzięki nie potrzebują spokojnego, wyważonego i stabilnego związku – podaruj im burzliwy ocean namiętności. Mogą celowo „kołysać” łodzią miłości scenami zazdrości lub romansu z boku. Kobieta Scorpio uwielbia błyszczeć i być w centrum uwagi, którą należy podziwiać. Dążąc do tego, mogą robić bardzo ekscentryczne rzeczy. Ze Skorpionami nic nie dzieje się z umiarem, wszystkiego jest za dużo. Oboje kochają i nienawidzą miażdżąco, oddając dużo energii. Aby podbić przedstawiciela tego znaku, nie wystarczy, aby mężczyzna obsypał ją komplementami. Pokaż dziewczynie swoją determinację i siłę charakteru. Skorpion zajmuje zaszczytne trzecie miejsce w rankingu najbardziej namiętnych znaków zodiaku u kobiet.

Zgodność miłości z innymi znakami: Skorpion, jedna z najbardziej namiętnych kobiet w znaku zodiaku, pasuje do tych partnerów – Lwa, Raka, Skorpiona, Koziorożca, Ryb i Wodnika.

Drugie miejsce – Bliźnięta

Charakter kobiety Bliźniąt jest trudny do zrozumienia, jakby łączyła wiele różnych osobowości. Ta dziewczyna potrafi być namiętna i zimna, radosna i smutna, czuła i twarda. Geminis są w ciągłym ruchu, poszukując nowych doświadczeń i inspiracji. To młode panie, które łatwo dają się ponieść, ale też szybko tracą zainteresowanie, więc partnerka kobiety Bliźniąt zawsze będzie musiała być w dobrej formie: nie toleruje nudy i wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby na pokonanie monotonii – może iść dalej jakaś przygoda lub zdrada. Seks i miłość nie muszą dla niej iść w parze. Potrafi cieszyć się intymnością, mając pełną świadomość, że nic więcej jej nie łączy z tym mężczyzną i nie połączy jej. Bliźnięta mają burzliwy i niespokojny temperament, potrafią zaskoczyć w każdej dziedzinie życia, w tym seksualnej. Zabawa, flirt, eksperymenty – to jest to, czego przedstawiciel znaku potrzebuje powietrza. Nie lubi standardowych zalotów i wielkich gestów, tym bardziej kobietę Bliźniąt pociąga prawdziwa intymność i zrozumienie ze strony partnera, możliwość przemyślanych rozmów na różne tematy. Nie będzie jej się to podobało, jeśli partner będzie próbował dominować, tylko równe partnerstwo jest dopuszczalne dla kobiety Bliźniąt, ponieważ jest bardzo niezależna i docenia swoją niezależność. Bliźnięta to drugi najbardziej namiętny znak zodiaku wśród kobiet.

READ
Kobieta nieznośnie silna w dotyku

Zgodność miłości z innymi znakami: Kobiety Bliźniąt dobrze nadają się do ognistych partnerów – Lwa, Barana, Strzelca. Wystarczająco harmonijne pary dostaną z Wagą i Wodnikiem.

Pierwsze miejsce – Baran

Kobieta Baran w związkach przywiązuje największą wagę do swojej strony fizycznej. Uściski, namiętność i seks – to jest dla niej najważniejsze. Jednocześnie jest bardzo wybredna i zgadza się na intymność tylko z osobą, do której darzy silne uczucia. Oczywiście kochanek o niewystarczającym temperamencie nie może nim zostać. Chłód i bierność kobiety Barana nie wybaczy, nawet pomimo innych wspaniałych cech partnera. Przedstawicielka tego znaku jest uparta i wytrwała – jeśli na kogoś spojrzała, bądź pewna, że ​​osiągnie swój cel. Im trudniejsze zadanie, tym bardziej interesujące jest dla Barana, dlatego takie młode damy uwielbiają podbijać mężczyzn, którzy są nie do zdobycia jak skała. Z wiekiem kobiety Barana pozostają równie namiętne i atrakcyjne jak w młodości. Elementem znaku jest ogień, który nadaje mu impulsywność i emocjonalność. Kobieta urodzona pod tym znakiem jest często zazdrosna: jeśli mężczyzna da jej powód do zwątpienia w jego wierność, będzie nieszczęśliwy. Baran zajmuje zasłużone pierwsze miejsce w rankingu najbardziej namiętnych znaków zodiaku u kobiet.

Zgodność miłości z innymi znakami: Będąc najbardziej namiętnymi kobietami w znaku zodiaku, Baran jest kompatybilny z równie namiętnymi mężczyznami Barana. Dobra para dla przedstawiciela znaku okaże się z Bykiem, Bliźniętami, Lwem i Strzelcem.

„Nie mogę pozwolić ci spalić mnie doszczętnie, ale też nie mogę ci się oprzeć. Nikt nie może być w ogniu i nie zostać przez niego pochłonięty”. — Antonia Susan Byatt

Znakami zodiaku rządzą 4 główne elementy: ogień, ziemia, powietrze i woda. Elementy te są uważane za jeden z głównych czynników decydujących o zgodności partnerów. Oprócz nich istnieją również inne opcje. Może się zdarzyć, że dwa znaki zodiaku należące do tego samego elementu nie będą ze sobą kompatybilne.

Aby zapewnić trochę jasności, zebraliśmy w tym artykule te pary zodiaku, których relacje będą najbardziej namiętne i silne.

1. Baran – Waga

Baran posiada cechy przywódcze, które przejawiają się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wynika z tego, że znaki Zodiaku, które lubią kontrolować swoich partnerów, takich jak Byk, natychmiast odpadają. Najważniejszą rzeczą dla Barana w związku jest uczciwość partnera. Jeśli mówimy o życiu seksualnym, przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą być dość namiętni. W tym przypadku Lew i Skorpion są dla nich odpowiednie, ale przede wszystkim nadal są kompatybilne z Wagą. Barana pociąga uczciwość i dobry charakter Wagi. Potrzeba więzi emocjonalnej Wagi uzupełnia pragnienie kontroli Barana i pozwala im odkrywać się nawzajem. Związek przedstawicieli tych dwóch znaków będzie bardzo silny i namiętny.

READ
40 lat: dlaczego nie można świętować i z czym jest związany znak

2. Byk – Panna

Dla Taurus rodzina jest najważniejsza. Romantyczny Byk dobrze będzie pasował do Panny, która, podobnie jak oni, będzie cieszyć się życiem rodzinnym. Miłość Virgo do estetyki rezonuje z Bykiem i tworzą silną parę. Z kolei Byk powinien trzymać się z dala od Strzelca. Ci żądni przygód ludzie nigdy nie uszczęśliwią Byka.

3. Bliźnięta i Strzelec

Wesołe i towarzyskie Bliźnięta są dobrymi przyjaciółmi. Ale jeśli mówimy o związkach, to z przedstawicielami tego znaku zodiaku może to być dość trudne dla większości innych znaków. Bliźnięta boją się zaangażowania, bo to sprawia, że ​​czują się związani. W swojej bratniej duszy przedstawiciele tego znaku chcą zobaczyć inteligencję i dowcip. Towarzyscy Strzelcy będą dla nich idealnymi partnerami. Faktem jest, że Strzelcy boją się utraty wolności i dlatego będą w stanie zrozumieć Bliźnięta jak nikt inny. Poczucie humoru, które posiadają Strzelcy, zrobi wrażenie na Gemini. Jeśli ta dwójka zdecyduje się na randkę, będą szczęśliwi i pewni swojego związku. Uziemione Koziorożce to najgorsze połączenie dla Bliźniąt.

4. Rak i Byk

Raki to empaty. Sztuczna inteligencja potrzebuje poważnego i długotrwałego związku, w którym będą miały emocjonalny związek ze swoim partnerem. Z tego wynika, że ​​emocjonalny i poważny Byk będzie idealny dla wrażliwych Raków. Na przykład Leo są zawsze bezpośrednie i czasami mogą być aroganckie, obrażają Raka, zamiast go uszczęśliwiać.

5. Lew i Baran

Dumnym Leosom nigdy nie brakuje fanów. Jednak większość znaków zodiaku ma trudności z utrzymaniem długotrwałego związku z Lwami ze względu na ich ego. Przede wszystkim Baran będzie im odpowiadał jako partner ze względu na ich namiętny charakter. Przedstawiciele tych dwóch znaków zodiaku będą wyrażać swoją miłość do siebie tak elegancko i pięknie, że nie będą sobie równi. Dotyczyć to będzie również ich kłótni, które będą równie intensywne i namiętne jak ich uczucia. Przede wszystkim Skorpiony nie są odpowiednie dla Lwów, ponieważ ich wewnętrzna pasja będzie nie do pogodzenia.

6. Panna i Skorpion

Panny to jeden z najbardziej zdyscyplinowanych znaków zodiaku. Zachowują się powściągliwie, ale jednocześnie bardzo zwracają uwagę na swoich partnerów. Niesamowicie namiętne Skorpiony dogadają się z Pannami, a ich związek będzie bardzo emocjonalny. Organizacja Panny pomoże ujarzmić szybkie Skorpiony, których otwarty pokaz seksu z kolei pomoże Pannie w wyzwoleniu. Panny są najmniej kompatybilne ze Strzelcami, ponieważ odpycha ich miłość przedstawicieli tego znaku do przygody.

READ
18 eleganckich sekretów urody do rozwiązywania małych kobiecych problemów

7. Waga i Bliźnięta

Wagi to urodzeni dyplomaci. Z łatwością rozwiążą każdy konflikt. Nie lubią samotności, ale też nie chcą przebywać z osobą, której poziom inteligencji nie jest wystarczająco wysoki. Ciekawska Waga uwielbia zawierać nowe znajomości. Bliźniaki są dla nich idealne. Przedstawiciele tych dwóch znaków są inteligentni i elokwentni, i to właśnie ich do siebie przyciągnie. Stabilność Wagi pomoże utrzymać Bliźnięta na miejscu. Nudne Virgos będą najmniej kompatybilne z Libras.

8. Skorpion i Ryby

Niegrzeczne i bezduszne Skorpiony są w rzeczywistości bardzo emocjonalnymi i mściwymi osobowościami. Czegokolwiek się podejmą, zawsze będą to robić z pasją. W związkach zachowują się agresywnie i władczo. Kiedy Ryby zaczynają spotykać się ze Skorpionami, nic ich nie powstrzyma. Należą do tych par, których przeznaczeniem jest być razem. Skorpiony rozumieją emocjonalne Ryby, których uległość z kolei pomaga w pełni ujawnić pasję Skorpionów. Przedstawiciele tych dwóch znaków zodiaku zrozumieją się na poziomie intuicyjnym. Powierzchowny Baran nie będzie pasował zarówno do Ryb, jak i Skorpionów.

9. Strzelec i Wodnik

Przede wszystkim Strzelcy nie znoszą długiego przebywania w jednym miejscu. Te wolne ptaki urodziły się, by podróżować. Potrzebują wolności, aby przetrwać. Niezależnie od tego, czy są to związki, czy po prostu życie, muszą codziennie próbować czegoś nowego. Jeśli ktoś chce je ze sobą związać, odlecą. Kto lepiej niż Wodnik może zrozumieć tę ich potrzebę? Przedstawiciel tego znaku zodiaku również tęskni za wolnością, dlatego będzie w stanie utrzymać stabilność w związkach dzięki swojej otwartości i zamiłowaniu do przygody. Razem nigdy nie będą się nudzić. Przede wszystkim Strzelec nie będzie pasował do rodzinnego Byka.

10. Koziorożec i Panna

Koziorożce to celowe i ambitne osoby. Wiedzą, czego chcą od tego życia i koncentrują się na tym, aby to osiągnąć. Nawet w związkach dają z siebie wszystko, co z kolei jest powodem, dla którego czasami wolą trzymać się od nich z daleka w obawie przed zranieniem. Panny to zrozumieją i pomogą Koziorożcom utrzymać porządek. Przedstawiciele tych dwóch znaków zodiaku są bardzo zdyscyplinowani, co pomoże im wspólnie stworzyć dobrze zorganizowaną rodzinę. Beztroskie i beztroskie Bliźnięta to najgorsza para dla Koziorożców.

READ
11 przydatnych zakupów na AliExpress

11. Wodnik i Waga

Wodnik najprawdopodobniej będzie protestował do końca, nawet gdy rajd zostanie rozproszony. Jeśli coś jest nie tak, przedstawiciel tego znaku zodiaku zaprotestuje. Wodnicy zawsze opowiadają się za sprawiedliwością i zrobią wszystko, aby wyeliminować nierówności na tym świecie. Waga pragnie również równości, co przyciąga Wodników, którzy chcą, aby ich partner rozumiał ich i wspierał podczas protestów. Będą się szanować. Z drugiej strony rak może uznać Wodnika za trochę szalonego, biorąc pod uwagę ich miłość do protestu, więc ci dwaj nie powinni być w związku.

12. Ryby i Koziorożec

Ryby i Koziorożec to dwa przeciwieństwa, które się do siebie przyciągają. Senne i kreatywne Ryby przyciągają przyziemne Koziorożce. Wierzą, że mogą spełnić wszystkie swoje marzenia, a ta wiara inspiruje Koziorożce. Ryby zrobią wszystko, co możliwe, aby Koziorożce cieszyły się swoją kreatywnością, a Koziorożce z kolei pomogą Rybom zejść z nieba na ziemię i nie być ciągle w chmurach. Panny nie rozumieją marzycielskiej natury Ryb i dlatego starają się trzymać od nich z daleka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: