Ksenia Sobchak wyśmiewana za staromodne buty

Przedwczoraj TASS i RT poinformowały, że były kandydat na prezydenta jest podejrzanym w sprawie o wyłudzenie: „Sobczak jest podejrzany na podstawie ustępu „b” części 3 art. 163 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej (wyłudzenie w celu uzyskania mienia na szczególnie dużą skalę. Ofiarą w sprawie jest urzędnik Rostec“. Dziś RBC informuje, że Ksenia Sobchak rzekomo nigdy nie została oskarżoną w sprawie karnej, nie jest podejrzaną. “Ona nie ma żadnych skarg. Nie ma jej tu„, – powiedział RBC „źródło znające treść sprawy”.

Czyli tylko asystenci Ksyu, jej dyrektor handlowy Kirill Sukhanov i były redaktor naczelny magazynu Tatler Arian Romanovsky (Kuzmin) są skazani na karę więzienia od 7 do 15 lat? Art Sobczak postanowił odpisać machinacje dwóch homoseksualistów, jakby nie wiedziała o działaniach swoich podwładnych? Skąd zatem decyzja o zatrzymaniu, przeszukanie? Czy wystarczyło tylko wycisnąć skandaliczną panią z kraju? Lub też wkrótce na polu publicznym pojawią się znacznie bardziej śmiertelne fakty dotyczące Sobczaka (związane z nazwiskami Kołomojskiego, zagranicznego agenta Chodorkowskiego, Niewzlina itp., umieszczonego na liście poszukiwanych), automatycznie rzucając gruby cień na matkę Sobczaka – Ludmiłę Narusową / Narusowicz – wieloletni członek Rady Federacji z Republiki Tyva, członek Rady Publicznej Rosyjskiego Kongresu Żydów i prezes Fundacji Anatolija Sobczaka?

kliknij dwukrotnie – edytuj obraz

Tymczasem trwa dyskusja na temat obywatelstwa Sobczaczki. Przypomnijmy, że uciekinier wjechał na Litwę przez Białoruś na izraelskim paszporcie.

Wcześniej Ksenia kategorycznie zaprzeczała obecności izraelskiego obywatelstwa. “Czy nie wstydzisz się kłamać? NIGDY NIE MAM INNEGO PASZPORTU! Wymyślasz jakieś bzdury znikąd. ”. “Świat, który wczoraj był otwarty i prosty, stał się niebezpieczny i niezrozumiały. Specjalnie dla nas, osób, które nie mają innych paszportów niż rosyjski, a innych kart nie ma, poza kartami rosyjskich banków, które dziś już nigdzie nie działają”. “Wszyscy piszą o obywatelstwie izraelskim, więc myślę, dlaczego nie miałbym napisać posta. Znajduję się w rejonie autostrady Rublevo-Uspenskoe. Mieszkam w mieście od wielu lat. Miejsce zamieszkania nie uległo zmianie. nie zaproszę! W skrócie, oto Szabatszalom dla ciebie z regionu moskiewskiego, poszedłem na obiad z moim synem. Cześć wszystkim!„Narusowa miała również urazę do plotek o tym, że jej córka otrzymała izraelski paszport:”Nonsens!“. Chociaż na początku kwietnia najstarsza izraelska gazeta Haaretz informowała, że ​​Sobczak wraz z synem Platonem otrzymali izraelskie obywatelstwo.

READ
Motley mini Irina Shayk podkreśliła swoje nogi, ale dodała centymetry do talii

Sobczak jest obywatelką Izraela, w tym charakterze, na izraelskim paszporcie, może wjechać na Litwę, nie potrzebuje wizy i przebywać tutaj przez 90 dni. Tak, mogę potwierdzić, że Sobczak jest na Litwie. Jak dotąd nie mamy konkretnych danych wywiadowczych, że może to stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.„- powiedział 27 października dyrektor litewskiego Departamentu Bezpieczeństwa Państwowego Darius Jauniškis na antenie radia Ziniu Radijas. “W punkcie kontrolnym Sobczak przedstawił izraelski paszport, który pozwala na wjazd na Litwę bez wizy. Straż graniczna weryfikowała autentyczność dokumentu, a także sprawdzała w bazie danych, czy Sobczak był osobą z listy niepożądanych cudzoziemców na Litwie. Nie było podstaw do odmowy i pozwolono jej wjechać na Litwę– potwierdził szef służby ochrony granic państwowych w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Litwy generał Rustamas Lyubaevas.

Szczerze mówiąc, nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że demaskator i bojownik przeciwko hipokryzji jest tak obłudny. Przez pół roku wyśmiewałem tych, którzy zadawali proste pytanie: czy macie paszport lub pozwolenie na pobyt w innym kraju? A teraz odpowiedziała za nią litewska służba bezpieczeństwa – obywatelstwo izraelskie. Mogę sobie wyobrazić, jak każdy, kto promował materiały wykonane na zamówienie za pomocą swoich zasobów, w tym w stosunku do państwa, urzędników itp., jest teraz spocony. To już nie jest czarny PR ani szantaż. Są poważniejsze „czyny”“- powiedział oficjalny przedstawiciel MSZ Rosji Maria Zacharowa.

Ksenia Sobczak nie powiadomiła Głównej Dyrekcji ds. Migracji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji o posiadaniu obywatelstwa izraelskiego. Zgodnie z prawem musiała to zrobić w ciągu kilku miesięcy po uzyskaniu drugiego obywatelstwa.‘, – powiedział źródło TASS w organach ścigania.

A dziennikarz, PR, zastępca dyrektora generalnego holdingu Gazprom-Media, dyrektor zarządzający Gazprom-Media Entertainment Television, aktor. o. Dyrektor kanału telewizyjnego TNT Tina Kandelaki opublikowała wczoraj w sieci zdjęcia izraelskich dokumentów Sobczaczki, podkreślając: „Jak zawsze za słowami – kłamstwo i nic więcej“. Okazało się, że „socjaliści” otrzymali paszport 20.09.2022 r., status emigranta 28.03.2022 r. Maria Zacharowa natychmiast skomentowała: „Jak napisano po hebrajsku w „paszporcie, którego nie ma”, „krajem pochodzenia jest Rosja; status emigranta otrzymany 28 marca 2022 r.” Jutro mija dokładnie 7 miesięcy od exodusu Kseni Sobczak z naszego kraju. Tylko ciało fizyczne odeszło od nas wczoraj“.

READ
Julia Roberts przesadziła z odchudzaniem

kliknij dwukrotnie – edytuj obraz

kliknij dwukrotnie – edytuj obraz

To jest zabawne. Chłodna mokra Ksyu rzuciła się na panie, które kiedyś delikatnie gruchały z nią w osławionych „moskiewskich salonach”, oświetlonych na świeckich przyjęciach i spotkaniach „Echo Moskwy”.

Tinatin „Tina” Givievna był kiedyś najlepszym przyjacielem Kseni Anatolyevna, pracowali razem (w szczególności prowadzili program „Dwie gwiazdy” na Channel One) i odpoczywali. I jak namiętnie się całowali. Teraz mąż Kandelaki, Wasilij Brovko (znaczący biznesmen, menedżer mediów, producent, współzałożyciel Apostol Center for Strategic Communications, współprzewodniczący grupy roboczej ds. przemysłu cyfrowego przy ANO Tsifrovaya ekonomika, dyrektor ds. zadań specjalnych Rostec i wicedyrektor komisji ds. realizacji projektów krajowych w tej państwowej korporacji)jest świadkiem w sprawie wyłudzenia od swojego szefa Czemezowa„, zauważa National News Service.

kliknij dwukrotnie – edytuj obraz

Kanał TG „Obraz przyszłości”: „W przeddzień Valdai Ludmiła Narusowa próbowała wstawić się za córką w Administracji Prezydenta, ale nikt nie odpowiedział na jej prośby. Publikacja izraelskiego paszportu Kseni Sobczak zmyliła połowę beau monde. Stało się jasne, że szycia w torbie nie da się ukryć. Tak, to nie jest urzędnik państwowy, a nie Brilev, który może. Ale niezręcznie, jeśli starasz się o role w propagandzie. Albo w showbiznesie. Teraz jest na przykład czas, by Ivan Urgant w przerażający patriotyczny sposób stanął w obronie Kseni Sobczak. Ale Iwan milczy, wie, że izraelski paszport jest w jego kieszeni, podobnie jak konta w fińskim banku (dlaczego nie?). Tak czy inaczej, sezon polowań dla wszystkich, którzy odmawiają drugiego paszportu, a jednocześnie piastują urzędy publiczne lub wysysają środki z kieszeni państwa, jest otwarty“.

Ekspert wojskowy Władysław Shurygin: „Jeśli Cho, to jesteśmy Rosjanami, mamy prawo! A jeśli już, to naszym domem jest Izrael! Wygodna! Ale pytania pozostają.
– Kto ujawnił Ksyushie informacje o nakazie aresztowania?
– Jaki mężczyzna z “specjalnej służby” eskortował ją przez granicę?
– Dlaczego cały tłum białoruskich pograniczników towarzyszył jej do „wstążki”?
Naprawdę chcę poznać imiona jej patronów! I ostatnia rzecz o rodzinie Sobczak. Czy mężczyzna, którego córka uciekła z kraju przed nakazem aresztowania, może być rosyjskim senatorem? A czy sama Madame Senator ma izraelski paszport?

READ
Sieć omawia ciążę Victorii Lopyrevy

Politolog Marat Baszirov: „Wygląda na to, że Ksenia Sobczak zdradziła matkę. I obojeobywatele Izraela. A to oznacza, że ​​Narusowa nie może być senatorem“.

Dziennikarz Siergiej Mardan: „Dziwię się, że liberalne media nie ujawniły ucieczki Sobczaka jako aktu walki politycznej. Biorąc pod uwagę, że była kandydatką na prezydenta Rosji, jest to bardzo opłacalny temat. Tak właśnie widzę nagłówki – „Putin eliminuje konkurenta politycznego!”, „Kreml boi się alternatywnych postaci!”, „Putin zardzewiałą kosą odciął głowę liberalnej demokracji!” Ale oczywiście Ksenia Anatolyevna jest tak toksyczną postacią, że nikt nie chce jej pobrudzić sobie rąk. Emocji jest wiele, ale piętna nie ma gdzie umieszczać. Wangyu, że mamy kolejnego emigranta politycznego i zaciekłego działacza na rzecz praw człowieka. „Jestem białą ćmą, jestem nietoperzem”“.

Czczony Artysta RSFSR przemawiał za Ksenią Sobczak („Portfel, portfel. Jaki portfel?!”, honorowy obywatel Gruzji, były powiernik Saakaszwilego, członek Związku Dziennikarzy Federacji Rosyjskiej, wybitny bloger Stanislav Sadalsky. “Ksyusha, trzymaj się, prawda jest za tobą– napisał na swoim blogu LiveJournal.

Nerwowy odrażający mąż Konstantin Bogomołow, dyrektor artystyczny Teatru na Malaya Bronnaya. Magazyn StarHit: “Podczas gdy prezenterka „siedzi” za granicą, śledczy nie odrywają oczu od jej męża Konstantina Bogomołowa. Najpierw policja przeszukała dom małżonków, a następnie przeprowadziła przesłuchanie z Konstantinem. Teraz Federalny Projekt Bezpieczeństwa i Walki z Korupcją zwraca się do Prokuratury Generalnej o sprawdzenie, czy mąż Kseni Sobczak ma podwójne obywatelstwo“. Ale poza tym Bogomołow jak dotąd radzi sobie dobrze. W nadchodzącym miesiącu zaplanowano dla niego kilkanaście przedstawień w czołowych teatrach Moskwy, pisze Izwiestia.

28 października kanał telegramu „Olivier z kawiorem” niespodziewanie „ożywił” (milczy od 24 października) wysłanego do aresztu śledczego Ariana Romanowskiego. Subskrybenci zastanawiają się, kto jest teraz „u steru” kanału. Niektórzy są pewni, że Xenia.

Litewski minister spraw zagranicznych Gabrielius Landsbergis poradził Sobczakowi, aby nie pozostawał w kraju (w rzeczywistości otwarcie zalecił jej jak najszybsze opuszczenie Litwy) i nie wykluczył umieszczenia na czarnej liście obywatela państwa żydowskiego: „Nie było jasnych przesłanek, które miałyby prawne uzasadnienie, ale nie oznacza to, że nie mogą się one pojawić“.

READ
Grigorij Leps zakończy karierę Alli Mikheevy

Ostatnie uderzenie

Siergiej Sznurow, po krótkiej przerwie w Leningradzie, wrócił do show-biznesu z projektem Zoya i teraz masowo masowo uderzając w hity: albo beształ gubernatora Petersburga, potem machał chusteczką za elitami, które opuściły Rosję, a potem wyśmiewał się Ksenia Sobczak i jej maraton sukcesu. Ostatni hit „Szmaraton”, w którym Sznurow wyraźnie stwierdził, że Sobczak rogał jej byłego męża i nazwał ją starą łajdakiem, zrobił dużo hałasu. Obrażony prezenter zlitował się następnie nad młodą solistką Zoyą (prawdziwe nazwisko – Ksenia Rudenko), której głosem Shnurov zaśpiewał swoją skandaliczną piosenkę i przypomniał debiut grupy na SPIEF, który rzekomo okazał się porażką. Na przykład wtedy tylko z litości nie nagłośniła porażki Zoe.

Teraz głośna historia toczy się dalej. W programie Głośny gość w Radiu Komsomolskaja Prawda ulubieniec Sznurowa odpowiedział Kseni Sobczak i opowiedział o swojej współpracy z muzykiem.

O SOBCHAKU

– Na poprzednim koncercie publiczność śpiewała unisono “Żegnaj, Elito”, ten sam “Shmarofon” – okazało się, że to jedna z najbardziej ulubionych piosenek ludzi. Nie bałem się, że polecę do tej piosenki. Mam, jak powiedziała Alla Borisovna, mam gumkę, za pomocą której wymazuję wszelkiego rodzaju paskudne rzeczy, nienawiść i tak dalej. I chcę powiedzieć, że wydaje mi się, że słowa „litość” i „Sobczak” są nie do pogodzenia. I myślę, że gdyby to była porażka, to Ksenia Anatolijewna na pewno nie byłaby leniwa i napisałaby o tej porażce. Ale tak nie było. I pamiętam to forum, pamiętam ten koncert. Był to pierwszy tak duży koncert Zoyi w takim miejscu z taką publicznością. Na koncertach zawsze schodzę do sali. A ja osobiście patrzę ci w oczy, słucham, co ludzie mówią, jak śpiewają lub próbują śpiewać. I to był bardzo fajny koncert! Potwierdzają to liczne zaproszenia na imprezy.

Słowa Sobchak i litość są nie do pogodzenia

O ZNAJOMOŚCI Z SZNUROWEM

– Nie nazwałbym tego przesłuchaniem, to było raczej. Przyjechałem do studia i nie wiedziałem dokąd idę. Zostałem zaproszony przez mojego przyjaciela, jest perkusistą. A kiedy przyjechałem do studia, zobaczyłem profil Siergieja Władimirowicza, to był oczywiście taki zimny pot, drżenie, ale udało mi się.

Nagrywamy zawsze od pierwszego ujęcia, czasem nawet od połowy ujęcia. Nie ma prób, długich dyskusji o tym, co tam będziemy robić. Usiądź, oto kokoshnik, oto koń, chodźmy.

READ
Gela Meskhi skomentowała pogłoski o zerwaniu z Ekateriną Klimovą

O TŁOCZENIA HIT

– Wszystko zależy tylko od inspiracji Siergieja Władimirowicza. Nie mamy harmonogramu, planu, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Przychodzimy do studia i nowe arcydzieło jest już gotowe. To kwestia jednego dnia. I nigdy nie pozwalam sobie sprzeciwić się Siergiejowi Władimirowiczowi. Nadal nie mam takiej umiejętności, jak mówią.

O BYŁYCH SOLOISTACH „LENINGRADU”

– Słuchałem ich. Jestem fanem „Leningradu”, bardzo kocham tę grupę. Dla mnie jako pierwsza usłyszałem Julię Kogan, byłą wokalistkę Leningradu. Moim zdaniem był to album Henny. Nie żebym się uczyła. Nawiasem mówiąc, nie narysowałem paraleli ze sobą, co chyba jest dziwne. Może należało to zrobić.

O RODZINIE

– Jestem z Krasnodaru, moi rodzice w ogóle nie są muzykalni. Mój ojciec dawno ukończył szkołę muzyczną. Ale moja rodzina nie ma nic wspólnego z muzyką. Jednak zawsze mnie wspierali. Oczywiście rodzina się nudzi. Zwłaszcza moja babcia. Ale ona ogląda wszystkie teledyski, wszystkie piosenki, występy. Trochę Corvalolu i to normalne, wszyscy są już przyzwyczajeni do maty.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: