Krótko o wszystkim: horoskop na szczęście

Często musimy usłyszeć – „Tu, szczęśliwy człowiek!”, „Co za szczęśliwy, urodził się pod szczęśliwą gwiazdą!”. I odwrotnie – „Pech, człowieku”. Ile wskazówek i podpowiedzi wysyła los, ale my ich nie zauważamy lub odrzucamy z niedowierzaniem. Tematem naszego dzisiejszego materiału jest japoński horoskop szczęścia na dziś i jutro Oha Asa.

W krajach Azji Wschodniej bardzo popularny jest kalendarz japoński, którego cykl składa się z 12 lat. Każdego roku ma odpowiedni symbol zwierzęcia. Uważa się, że osoba urodzona w roku z wyznaczonym symbolem otrzymuje wszystkie fatalne cechy od tego zwierzęcia. Mówimy o właściwościach jednostki w ludzkim rozumieniu. Same zwierzęta najprawdopodobniej o tym nie myślą.

Horoskop japoński Oha Asa

Okha Asa – japoński horoskop szczęścia na jutro, w języku rosyjskim + instrukcje, jak rozumieć i interpretować przepowiednię.

Twoja prognoza online Okha Asa

Jak zrozumieć japoński horoskop Oha Asa i przyciągnąć szczęście. Wybierając rok urodzenia i wpisując swoje imię, otrzymasz krótką przepowiednię składającą się z dwóch części:

 • 1 część – wskazuje twój szczęśliwy kolor na dziś i jutro.
 • 2 część – wymieni przedmiot, który musisz mieć przy sobie lub miejsce, które musisz odwiedzić lub czynność, którą musisz wykonać, aby szczęście Cię odwiedziło.

Co zrobić z tą prognozą. Jeśli chcesz przyciągnąć szczęście, musisz stworzyć sytuację w swoim życiu, w której pojawi się przewidywana rzecz lub wydarzenie. Nie jest to takie trudne, nie trzeba łączyć wszystkich instrukcji w jeden temat. Na przykład, jeśli rolka to „niebieskie biuro”, wystarczy zabrać ze sobą coś niebieskiego do pracy w biurze lub wbiec do dowolnego biura po drodze, zabierając coś niebieskiego.

Oha Asa Japoński horoskop szczęścia

Postaraj się, aby kolor i przedmiot, który wypadł zgodnie z horoskopem, pojawiły się dzisiaj w twoim życiu.

Wtedy czeka na Ciebie szczęście!

*Uwaga: Twoje dane osobowe i wyniki prognoz Oracle nie są zapisywane!

✔ Naciskając przycisk – wyrażasz zgodę na nasze zasady przetwarzania danych osobowych.

Inne horoskopy:

Horoskopy na inne dni

Ocena szczęścia znaków zodiaku według horoskopu japońskiego

Każdego dnia w pewnym momencie zdarzają się sytuacje tranzytowe, które wpływają na planety naszych horoskopów. Znajduje to odzwierciedlenie w naszym życiu ze wzlotami i upadkami, białymi i czarnymi paskami. Czy istnieją najbardziej szczęśliwe znaki, czy też wszystkie są równe wobec fortuny? Od jakich czynników zależy szczęście? dowiemy się.

Horoskopy urodzeniowe mogą pokazywać poziom szczęścia:

 • Osoba ma więcej szczęścia, jeśli w jej wykresie jest wiele korzystnych składników.
 • Jeśli jest więcej słabych i dotkniętych planet, ale awarie będą nawiedzać częściej.

horoskop powodzenia

Najszczęśliwsze znaki zodiaku według japońskiego horoskopu Oho Asa.

Najszczęśliwsze znaki horoskopu

Bliźnięta

Ten znak ma prawo kierować listą.

 • Ich wszechstronne myślenie pozwala dotrzeć tam, gdzie trzeba, we właściwym czasie.
 • Potrafią zbierać informacje i przechowywać je w pamięci przez długi czas, aż do właściwego czasu, aby później jak najefektywniej nimi zarządzać.
 • Kolejną pozytywną cechą Bliźniąt jest towarzyskość. Rozmiar ich fortuny wzrasta proporcjonalnie do ich kręgu społecznego. Daje to świetną okazję do manewrów – tutaj nie ma szczęścia, będziemy szukać gdzie indziej, aż zadziała czynnik szczęścia.
 • Najjaśniejszą zaletą Bliźniąt, które tak bardzo kocha Luck, jest ich pozytywne nastawienie do sytuacji. Negatyw nie wpędza ich w osłupienie, nie przyciągnie jeszcze większych problemów do przejściowych trudności. Wręcz przeciwnie, pewnie wchodząc na powstałą przeszkodę, odpychają się i idą wyżej, ku swojemu szczęściu.

Strzelec

Drugie imię Strzelca to Celowość.

 • Cała istota przedstawicieli tego znaku polega na osiągnięciu celu. Nigdy nie wątpią, że na pewno osiągną to, czego chcą. Cel jest sensem życia Strzelca.
 • Czołowi psychologowie świata zgodnie twierdzą, że wiara w sukces, w siebie, we własne siły prowadzi ludzi do absolutnie realnego sukcesu. Oto cała tajemnica Strzelca: jest Pewność siebie – będzie Sukces! Żaden inny nie jest podany.
READ
10 niesamowitych sekretów piękna, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i czas

Skorpion

Skate Scorpio – intuicja! Jego wrażliwość dostrzega to, czego inni by nie zauważyli.

 • Intuicyjnie przyciąga szczęście i podświadomie do niego dąży. To intuicja stawia Scorpio w pierwszej trójce liderów szczęścia.
 • Ale Scorpio ma tendencję do odczuwania nie tylko szczęścia, ale także złych znaków.
  Mają determinację, by polegać na swoich uczuciach i odmówić potencjalnie tragicznego lotu lub złego zakupu. Trzyma je sam los.

Ryby

Horoskop powodzenia Ocho Asa

Okha Asa to horoskop szczęścia.

Nie najbardziej pozytywne cechy Ryb – melancholia, kruchość, czasem depresja w ogóle nie powinny przyczyniać się do sukcesu. Nie przeszkadza to jednak Rybom w zajęciu czwartej pozycji w rankingu szczęśliwców. Chociaż mogą być w czołówce, ponieważ często dostają dużo za nic! Ich urok i atrakcyjność działają.

 • Każda Ryba ma swój indywidualny zestaw cech, ale wszystkie zdecydowanie działają, aby bez problemów osiągnąć to, o czym marzą.
 • Ich zewnętrzna słabość i bezbronność powoduje chęć pomocy i opieki. Dzięki temu Ryby łatwo nabierają zaufania, zawsze mogą słuchać, wspierać i szczerze współczuć rozmówcy. I to wcale nie jest hipokryzja.
 • Ludzie tak bardzo potrzebują bezinteresownej pomocy, wsparcia miłym słowem, że sami nie zauważają, jak dzielą się swoim szczęściem z Rybami.
 • Znana postać Ryb Bułhakowa dała dobrą radę: „Nigdy o nic nie proś! Nigdy i nic, a zwłaszcza dla tych, którzy są silniejsi od Ciebie. Oni sami zaoferują i oddadzą wszystko!

Wodnik

Niekonwencjonalne myślenie Wodnika czyni go ulubieńcem fortuny.

 • Towarzyskość Wodnika jest selektywna, dlatego w dużej mierze ogranicza przedstawicieli tego znaku.
 • Sukces jest gwarantowany, jeśli Wodnik potrafi otworzyć się na coś nowego, nie boi się trudności i z radością zabierze się do pracy.
 • Gwiazdy dały Wodnikowi ogromny zapas witalności. Ale czasami są bardzo dobrzy w ukrywaniu tego. Wewnętrzna obojętność na to, co się dzieje, jest maskowana słabością.
 • Pomysły Wodnika są niezwykłe, ale podążając za nimi, odniesie sukces. Każdy absurdalny pomysł może być tak niewiarygodny, że z pewnością zadziała.

Znaki z kapryśnym szczęściem

Baran

Szybkość i determinacja w działaniu decydują o szczęściu Barana.

 • Ten znak jest liderem wśród ryzykownych znaków! Czasami nie mają czasu do namysłu, ale szybko podejmują decyzję i od razu zaczynają ją wdrażać.
 • Będąc we właściwym miejscu we właściwym czasie, Baran może unosić się na szczęściu jak surfer na fali. Złapać wpływową osobę na czas, złapać odpowiedni lot, wesprzeć beznadziejną, ale obiecującą w przyszłości… – ich piosenka.
 • Jednak szybkość podejmowania pochopnych decyzji szkodzi Baranowi. Szczęście i szczęście nie zawsze przyjaźnią się z pośpiechem. To decyduje o niejednoznaczności szczęścia dla Barana.
 • Są z natury uparci, więc nadal spotykają się ze swoim szczęściem, omijając przeciwności losu i przeszkody.

Waga

horoskop szczęścia

Jakie znaki zodiaku Okha Asa mają szczęście w życiu.

Ciągła fluktuacja Wagi uniemożliwia im uzyskanie stabilnej porcji szczęścia. W przeciwieństwie do Barana, któremu częściej dopisuje szczęście, Wagę cechuje powolność w działaniu, staranne namysły. W tym czasie ich szczęście po prostu wymyka się innym, pozostawiając Wagę w najlepszym razie z niczym.

 • Ale długie refleksje czasami pomagają Wadze. To oczywiście nie jest intuicja Skorpionów, ale działa skutecznie. Nie bądź w złym czasie w niepotrzebnym miejscu – to powodzenia!
 • Oczywiście Wagi mogą otrzymywać dary losu i szczęśliwe wygrane, ale czy kupują losy na loterię?
READ
9 korzyści zdrowotnych kawy, które zostały potwierdzone naukowo

Lew

Wydawać by się mogło, że cześć i szacunek, jakim cieszy się Leo, powinny mu gwarantować powodzenie we wszystkim. Samo szczęście musi dążyć do jego miękkich łap. Ale nie! Lwy wydają się być leniwe i zrelaksowane.

 • Bezinteresowna praca nie jest dla nich, jeśli nie widzą przed sobą wyraźnych rezultatów. A porażki Leo są niezwykle bolesne. Ale nie ma zwycięstw bez porażek.
 • Lwy, które są pewne siebie i wiedzą, co robią, odniosą sukces. Małym kociętom z nadętą zarozumiałością i strachem przed porażką nie grozi szczęście, nie można na nie liczyć.
 • Każdemu Lwowi przyda się umiejętność dostrzegania zwycięstwa, nawet w porażkach, i czerpania z nich korzyści.
 • Negatywne doświadczenie również przyniesie efekty i nie zapomnij o tym.

Byk

Byk znajduje się na granicy szczęścia i pecha. W ich życiu wzloty i upadki rozkładają się w równych proporcjach i mają taką samą częstotliwość.

 • Praktyczność Taurusa pozwala im być zarówno pracowitymi, jak i leniwymi. Bardzo trudno jest przenieść Byka z miejsca, charakteryzują się niesamowitym uporem. Ale jakoś udaje im się zdobyć to, czego chcą.
 • Można powiedzieć, że Byk jest zarówno sługusami losu, jak i kompletnymi przegranymi.
 • Nie możesz odmówić jednemu Bykowi – często mają szczęście w pieniądzach. Na poziomie intuicyjnym pociąga ich miejsce, w którym czeka stabilność finansowa.
 • Pracują w dobrej pracy lub mieszkają ze wspierającym partnerem. A kobiety Taurus mają oba składniki naraz.

Najbardziej pechowe znaki

rak

Gdyby Rak nie chował się tak często w swojej skorupie, miałby znacznie więcej szczęścia! Jak szczęście zauważy raka zamkniętego w skorupie?

 • Jeśli zaoferujesz kobiecie – Rak wybór między domem a masą dochodowych ofert prowadzących do udanej kariery, zysku, perspektyw, najprawdopodobniej jej wybór będzie na korzyść rodziny. Cóż, ktoś musi zająć się pracami domowymi. To jest ich szczęście, szczęście i szczęście. W tym niezaprzeczalnie odnoszą sukcesy.
 • Ale poza tym rzadko mają szczęście. Raki są bardziej przyzwyczajone do unikania ryzyka i nie słuchania swojej intuicji. Ukryli się i tyle, będą bezpieczni. A szczęście pozostanie nienaruszone tam, gdzie zostało umieszczone.

Koziorożec

Horoskop Ocho Asa

Szczęśliwe znaki zodiaku – horoskop Okha Asa.

Ten znak zodiaku również nie należy do najszczęśliwszych, ponieważ często rozłączają się ze swoimi problemami. Będą desperacko wspinać się pod górę najtrudniejszą trasą, nie szukając objazdów. Ich motto brzmi: „Tylko długa i ciężka praca przyniesie efekty! Aby osiągnąć sukces, trzeba ciężko pracować od rana do wieczora przez siedem dni w tygodniu!”.

 • Po prostu Saturn im patronuje, a ta planeta wyróżnia się sztywnością i praktycznością. Nie pozwala Koziorożcom być lekkimi i beztroskimi.
 • Są obce spontaniczności i zmianie. Są przekonani, że szczęście nigdy nie leży na powierzchni, ale jest pogrzebane gdzieś bardzo głęboko. Dlatego otrzymają ją dopiero pod koniec tygodnia pracy lub na szczytach wysokich gór.

Panna

A oto osoba z zewnątrz naszej oceny szczęścia. „Wszystko na raz” nie jest dla nich. Panny są bardzo krytyczne, odstraszają szczęście i szczęście.

 • Nawyk odkładania decyzji na później uniemożliwia Pannie podejmowanie decyzji w oparciu o intuicję. Nie mają czasu, w którym trzeba wszystko szybko przemyśleć.
 • Kruche szczęście lubi pewnych siebie, pozytywnie myślących i radosnych ludzi z poczuciem humoru. Dlatego szczęście wymyka się Dev.
 • Virgos mogą polegać tylko na sobie i nie czekać na szczęśliwe wypadki.
READ
14 kobiecych cech, które mężczyźni naprawdę doceniają

Powodzenia i szczęścia!

Anna Sergeeva

Ezoteryk, czytelnik tarota, astrolog (konsultant projektu)

Materiał opublikowany: 2020-02-07 , zmodyfikowany: 2022-03-16

Konsultant astrologiczny Astro7 sporządzi dla Ciebie osobistą prognozę miłości i doradzi, jak poprawić swoje życie osobiste, znaleźć miłość, harmonię i szczęście.

Horoskop powodzenia: najbardziej szczęśliwe i pechowe znaki zodiaku

Czy słyszałeś historie o najszczęśliwszych ludziach na świecie? Może jednemu z nich cudem się udało uciec śmierci w tragicznych okolicznościach? A może któryś z nich wygrał kilka milionów na loterii? W ten sam sposób można znaleźć ludzi, którzy mają chronicznego pecha: którzy tracą wszystko i nic nie znajdują, którzy wpadają w okropne sytuacje lub stawiają na niewłaściwego konia.

Poziomy naszego szczęścia widoczne są w horoskopach urodzeniowych: im bardziej sprzyjające aspekty w horoskopie, tym częściej dana osoba uśmiechy szczęściai odwrotnie: jeśli planety są słabe i dotknięte chorobą, częściej mówimy o niepowodzeniach.

Każdy ma w życiu białe i czarne paski: nasze szczęście lub pech w określonych momentach jest w dużej mierze zdeterminowane sytuacje tranzytowektóre odbywają się w danym dniu, wpływ na planety w naszych horoskopach. Ale spróbujmy dzisiaj ustalić, który ze znaków jest zwykle najbardziej szczęśliwy, a kto ma największego pecha i dlaczego?

Dla wygody ułożymy znaki zodiaku nie jak zwykle w kolejności, ale od najszczęśliwszy do nieszczęśliwego.

Jakie znaki są najszczęśliwsze?

GEMINI

Bliźnięta to chyba jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku, ponieważ potrafią myśleć zupełnie inaczejronne i we właściwym czasie mogą być tam, gdzie muszą.

GEMINI

© yuelan / Getty Images

Gemini zbierze wszystkie możliwe informacje, które dobrze zapamiętają. Dlatego w takim przypadku mogą: wpadnij na pomysł ze swojej bogatej mentalnej skarbonki i skieruj ją we właściwym kierunku. Ogromny krąg społeczny każdego Bliźniąt to kolejny plus jego szczęścia, w jednym nie będzie miał szczęścia, ale jest milion innych rzeczy, w których poprowadzi!

Ale co najważniejsze: Bliźnięta są najczęściej są pozytywnewięc szczęście ich kocha! Nie będą rozwodzić się nad negatywnymi i ponurymi myślami, co oznacza, że ​​będą mniej skłonni do przyciągania negatywnych wydarzeń do ich życia. Nawiasem mówiąc, to jeden z sekretów szczęścia i powodzenia: pozytywne myślenie!

SAGITTARIUS

Strzelcy są aktywni i bardzo celowi, zresztą ta celowość – ich drugie ja, bez celu w zasadzie nie ma Strzelca. Dlatego mają pewność, że do niej dotrą. W przeciwnym razie po prostu nie zobaczą sensu życia.

SAGITTARIUS

© egromov / Getty Images

Psychologowie od dawna odkryli, że pewność siebie i zaufanie do sukcesu spraw, aby ten sukces był bardziej realny niż myślisz! Naucz się tego od Strzelca: im więcej pewności siebie, tym większe szanse, że szczęście będzie po twojej stronie!

SCORPIO

Scorpio odnosi sukces, jeśli podąża za intuicją. Wie, jak czuć to, co inni nawet nie zauważy i przejść obok. Dlatego Skorpiony często nie mijają swojego szczęścia i idą w jego kierunku. Na naszej liście ten znak znajduje się w pierwszej trójce najszczęśliwszych znaków zodiaku!

SCORPIO

© Believe_In_Me / Getty Images

Skorpiony mogą przewidzieć zło, to kolejna dobra cecha, która ratuje ich od nieszczęścia, przynosząc im szczęście. To Scorpios nie wejdzie na pokład samolotu, który wkrótce się rozbije lub odmówi biletu na statek wycieczkowy, który nagle zderza się z czymś dużym i nagle tonie. Los często chroni Skorpiony i daje im szczęście.

RYBY

Mimo całej swojej kruchości, melancholii, a czasem nawet depresji, Ryby można nazwać jednym z najszczęśliwszych znaków zodiaku! Czemu? Faktem jest, że Ryby często dostaniesz wszystko za darmoze względu na swoje atrakcyjne właściwości.

READ
Jakie kobiety przyciągają mężczyzn

RYBY

© DimaBerkut / Getty Images

Każda Ryba ma swoje cechy, ale każdy przedstawiciel tego znaku ma coś, co pozwala mu osiągnąć to, czego chce, bez większego wysiłku! Ryba potrafi udawać słabą i bezbronną i chce jej patronować, łatwo wkrada się w łaski, słucha rozmówcy, wspiera go i szczerze współczuje.

Jednocześnie Ryby nie zawsze będą to robić celowo. Ludzie uwielbiają być słuchani i pomagają bezinteresownie, nawet jeśli tylko służą radą, więc są gotowi dzielić się swoim szczęściem z Rybami.

To przedstawiciele znaku Ryb postępują zgodnie z osławioną radą Wolanda: „Nigdy o nic nie proszę! Nigdy i nic, a zwłaszcza dla tych, którzy są silniejsi od ciebie. Oni sami zaoferują i dadzą wszystko sami!

AQUARIUS

Wodnicy również dzięki nim mają wiele szans na sukces niekonwencjonalne myślenie. Podobnie jak Bliźnięta, Wodniki są bardzo towarzyskie, ale często dość selektywne w komunikacji. Jeśli Wodnik jest otwarty na wszystko, co nowe, chętnie podejmie nowy biznes i nie będzie się szczególnie bał trudności, to sukces jest mu zapewniony.

AQUARIUS

© egromov / Getty Images

Wodnik niesamowita wytrzymałość, choć czasami wydaje się, że jest odwrotnie: może wydawać się słaby z powodu swojej obojętności i obojętności. Wodnik będzie miał szczęście, jeśli zastosuje się do swoich niezwykłych pomysłów. Jest dokładnie taką osobą, która może zaproponować zupełnie absurdalny pomysł, o którym ktoś powie: „To niewiarygodne, że to może zadziałać!”

Jakie znaki mogą być szczęśliwe i pechowe?

ARIES

Szczęście Baranów w dużej mierze zależy od ich szybkości i zdolności do działania. To jest być może najbardziej ryzykowny znak Zodiakiem, który potrafi podjąć szybką decyzję i natychmiast podjąć działania, nie mając czasu na dokładne przemyślenie.

ARIES

© wigglestick / Getty Images

Dlatego może być znacznie „ufortyfikowany”, jeśli znajduje się we właściwym miejscu we właściwym czasie: na przykład w ostatniej chwili udało mu się dostać do transportu lub na czas złapać odpowiednią osobę, od której zależał los itp.

Ale jednocześnie szybkość podejmowania decyzji może zaszkodzić. Pośpiech jest zarówno przyjacielem, jak i wrogiem powodzenia i powodzenia. Dlatego bardzo trudno jednoznacznie nazwać Barana szczęśliwym. Ale Baran jest znakiem, który jest w stanie przybliżyć własne szczęście, ponieważ nigdy nie traci serca i śmiało idzie naprzód, mimo pecha!

LIBRA

Tego znaku również nie można nazwać szczęśliwym z powodu jego stała fluktuacja. Jego przeciwnik Baran porusza się szybko, więc ma szczęście lub pecha, Waga jest powolna, często zbyt długo myśli przed podjęciem działania, więc ich szczęście może po prostu wymknąć się im i przyjść . do kogoś innego.

LIBRA

© Maganna / Getty Images

Szczęście Wagi może kojarzyć się również z wahaniem i długim myśleniem. Chociaż nie czują się tak źle z powodu porażki, jak na przykład Skorpiony, mogą po prostu nie bądź w „złym miejscu w złym czasie” z powodu ich długich opłat. Oczywiście przedstawiciele znaku Wagi mogą się jakoś pochwalić wygraną na loterii, ale czy kupią los na loterię? Oto jest pytanie!

Wydawać by się mogło, że Leo jest królem bestii, sukces jest mu gwarantowany i zawsze będzie go używał honor i szacunek, a szczęście po prostu poprosi o bycie w jego łapach! Ale go tam nie było! Leo są często zrelaksowane i leniwe. Nie chcą ciężko pracować, jeśli nie widzą prawdziwego sukcesu i owoców swojej pracy. Dlatego szczęście czasami po prostu się nie pojawia. Ponadto porażka dla Leo jest równoznaczna ze śmiercią, a bez porażki, jak wiecie, nie ma zwycięstw!

READ
9 nieoczekiwanych rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach

LION

Lew oczywiście odniesie sukces, jeśli jest bardzo pewny siebie i wie, co robi, ale jeśli jest małym, słabym kociakiem, który również ma wielka zarozumiałość, ale w sercu to po prostu zgroza, jak bojąc się przegranych bitew, raczej nie liczę na sukces.

Ponadto każdy Lew powinien się uczyć zobacz zwycięstwo nawet w porażce, lub móc skorzystać z porażki! Negatywne doświadczenie to też doświadczenie, a nawet może być znacznie bardziej i bardziej przydatne niż bezwarunkowe zwycięstwo! Jest do czego dążyć.

Byk zdecydowanie nie należy do kategorii szczęśliwych lub pechowych znaków. To także strażnicy graniczni, którzy widzą sukces i porażkę w swoim życiu z jednakowa częstotliwość.

Byk

© egromov / Getty Images

Byk jest praktyczny, ale trudno go ruszyć, potrafi być zarówno pracowity, jak i raczej leniwy, osiąga to, czego chce, ale są zbyt uparty. Wszystko to sprawia, że ​​Byk jest zarówno sługami losu, jak i przegranymi w jednym.

Jedyną rzeczą, w której Byk często ma szczęście, są pieniądze. Intuicyjnie zawsze będą tam, gdzie będzie stabilność finansowa, czy to partner dostarczający, czy dobrze opłacalna praca.

Jakie są najbardziej pechowe znaki?

Nowotwory nie mogą pochwalić się wielkim szczęściem w życiu, a wszystko dlatego, że często po prostu zamykają się na nie w swoim życiu skorupa lub skorupa. Zapytaj kobietę z rakiem, która jest przyzwyczajona do bycia gospodynią domową, że nie otrzymała ciekawych ofert, które dałyby jej szansę na dobrą karierę, rozwój i sukces w życiu? Najprawdopodobniej były takie propozycje, tylko wybór często szedł do zasiłek rodzinny.

CANCER

© igordabari / Getty Images

Cóż, rodzina może też stać się szczęściem, szczęściem i sukcesem. Dlaczego nie? Mimo to raki często mają pecha: są bardziej tradycyjne i nie lubią ryzykować, a w szczęśliwych okolicznościach mogą po prostu ukryjbez słuchania intuicji. Więc ich szczęście zostaje tam, gdzie zostało.

CAPRICORN

Niestety, Koziorożce nie są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ponieważ często są zbyt niespokojni i zbyt zafiksowani na swoim problemie. Jest takie przysłowie: mądry nie pójdzie pod górę, mądry ominie górę! Ale tu nie chodzi o Koziorożce. Ci ludzie po prostu pójdą pod górę i jednocześnie wybiorą najfajniejszą.

CAPRICORN

© Peer_Marlow/Getty Images Pro

Każdy Koziorożec powie ci: „Aby coś zdobyć, trzeba długo i ciężko pracować! Aby odnieść sukces, trzeba orać cały dzień!” Sami osądzają, jak wiadomo.

Planeta Koziorożec – Saturn, jest to dość twarda i praktyczna planeta, która czasami pozbawia Koziorożca wszelkiej lekkości i beztroski. Koziorożec nie lubi zmian, nie lubi spontaniczności, dlatego szczęście często okazuje się nie na powierzchni, ale gdzieś…. na koniec dnia roboczego lub szczyt najwyższej góry!

PANNA

To kolejny znak ziemi, który nie jest przyzwyczajony do otrzymywania wszystkiego naraz, a czasem oczekiwań Panny zbyt krytycznyabyś mógł przyciągnąć szczęście i szczęście.

PANNA

© Julbee/Getty Images Pro

Przedstawiciele tego znaku mogą nie być zbyt zwinni i szybcy w razie potrzeby lub będą długo zastanawiać się przed podjęciem decyzji, nie będą szczególnie ufać intuicyjne podpowiedzi we właściwym momencie. Stąd nieuchwytne kruche szczęście, które kocha pewność siebie, pozytywne myślenie, radosny nastrój i poczucie humoru. Niestety Panna to najbardziej pechowy znak zodiaku!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: