Królowe skandalu: śmiałe wybryki Aleny Vodonaeva, Aizy Dolmatovej i innych

W 2016 roku Alena Vodonaeva (36 l.) przestała komunikować się z Aizą Anokhiną (34 l.) i Ksenią Borodiną (35 l.), chociaż kiedyś były przyjaciółmi. To prawda, że ​​​​żaden z nich nie ujawnił przyczyn kłótni, tylko Borodina kiedyś stwierdziła, że ​​Vodonaeva opowiedziała dziennikarzom o swojej drugiej ciąży przed terminem.

A wczoraj na kanale YouTube „Gentle Editor” pojawił się nowy numer z Aleną Vodonaeva. A wywiad z nią okazał się bardzo skandaliczny!

Uwaga! Film zawiera wulgarny język.

Alena mówiła o tym, dlaczego walczyła z Aizą i Ksyushą: „Byliśmy przyjaciółmi z Ksyushą i miałem innego przyjaciela. Więc ten przyjaciel, w przeddzień tego ranka, powiedział mi, że mąż Borodiny bardzo ją zdradza, opowiadał mi różne nieprzyjemne rzeczy o Ksyushie, o jej rodzinie. Wtedy Isa dzwoni do mnie i zaczyna narzekać na swojego męża. A ja mówię: „Słuchaj, na co na niego narzekasz? Oto, co nasz przyjaciel powiedział dziś o Ksyusha . Dlatego kochaj swojego męża. Nigdy nie wiadomo, kto radzi sobie dobrze, a kto źle”. A potem, według Vodonaeva, Aiza wyrwała swoje słowa z kontekstu i wysłała je do Ksyushy, za co była urażona przez Alenę z powodu plotek o jej rodzinie. Vodonaeva przyznaje, że jest „winna przekazywania cudzych słów o kimś innym”, ale nie rozumie, dlaczego nie zdecydowała się przyjrzeć sytuacji.

Aiza Anokhina

Alena Vodonaeva

Ksenia Borodina

„Traktowałem ją (Aizę – red.) bardzo dobrze, kochałem ją. Ksyushę też dobrze traktowałem. Byłam tak urażona, że ​​płakałam w domu przez tydzień, kiedy doszło do spisku przeciwko mnie. Sama Ksyusha okazała się kartą przetargową w tej historii. Iza bardzo źle o niej mówiła. Powiedziała mi, że mąż Borodiny ją zdradza, opowiadała mi różne rzeczy o Ksyushy, o jej rodzinie ”- powiedziała. A oto, co Vodonaeva powiedziała o oskarżeniach Borodiny, że sprzedała wiadomość o swojej drugiej ciąży: „Jakie odchody z kurczaka powinny być w mojej głowie? Czy naprawdę możesz myśleć o mnie takie rzeczy?

Jak powiedziała Alena, Aiza natychmiast ją zablokowała po kłótni: „Jeśli Bonya utonie, a Aiza utonie, podam rękę Bonyi, ponieważ nie ukrywała swojej niechęci, otwarcie grała przeciwko mnie. I tu zostałem zdradzony. Dlatego jeszcze do niej przyjdę. Przyjdzie chwila, kiedy to zrobię. Zemstę należy podawać na zimno. Nie ma potrzeby mścić się otwarcie, ale jeśli nadarzy się okazja, po prostu nie podam sobie ręki.

READ
Dziwne, niefortunne i wstydliwe zdjęcia, o których gwiazdy chciałyby zapomnieć

A Anokhina postanowiła jej odpowiedzieć! Opublikowała post na Instagramie, w którym napisała: „Chcę życzyć Alenie Vodonaeva zdrowia psychicznego! Prawdziwe, nie wymyślone szczęście! mózg! Talent! I mądrość! Wszystkie rzeczy, których nigdy nie miałeś! Kosztowny! Twój język jest twoim wrogiem! Twoja zazdrość jest twoim grzechem! Rozwiąż problem głową! Obiecałem twojej rodzinie, że cię nie dotknie! Ale po twoich kłamstwach po prostu się trzęsę! Zdradziłeś Ksenię, zdradziłeś mnie! Zdradzasz wszystkich, z którymi się przyjaźnisz! Ty kłamie, napalona dziwko nakręcona na złudzenia! Usiądź dalej w kuchni, przekręć złącze 1049472992, dłubaj w nosie i wymyśl Wiadomości do tego pierwszego. Kochałem cię jak szalony!! I byłem jedynym, który przyjął cię z twoim gównem! Ale nasrałeś mi w duszę! A ty dalej srasz! Wynoś się z mojego życia! Lepiej opiekuj się swoim synem, brakuje mu odpowiedniej matki!! Jesteś zły. Jesteś toksyczny! Jebałeś! I to była ostatnia rzecz, jaką ci powiedziałem! I jeszcze raz powtórzę! Jesteś chory w głowie! Zazdrosny! Głupi i całkowicie niezdolny do miłości i przyjaźni! Jedź na wszystkie pi** i za plecami z Ksenią! Powodzenia! PS: z miłości do wszystkiego co święte, przestań kłamać. Ja najpierw wyleję wszystko, co o tobie wiem. A ty, suko, będziesz musiała iść do klasztoru! I dalej!! Śmieciarz wie o seksie więcej niż ty, Alena! Ty i seksualność to dwie niekompatybilne rzeczy! Jesteś brudny, leniwy, nieumyty! A oto odpowiedź na twoje pytanie, które zadałeś mi przez całą naszą „przyjaźń”: Alena, nie dałbym ci!)))” (Pisownia i interpunkcja autora są zachowane – ok. wyd.). Zastanawiam się, czy Ksyusha przemówi?

Zdanie testów popularności i niebycie w centrum skandalu nie jest łatwe. Jednak bezczelne oderwania można znaleźć nie tylko w showbiznesie, ale także w prawdziwym życiu. Na przykład bohaterki reality show „Boys” w kanale telewizyjnym „Friday!”, Które przybyły do ​​​​projektu, aby położyć kres swojej chuligańskiej przeszłości.
Czy gwiezdnym awanturnikom z naszej selekcji udało się oswoić twój temperament? Sędzia dla siebie.

Kosmo online
Gwiazdy
Nie wiadomości

Otwiera najlepszych zahartowanych chuliganów 47-letnia supermodelka Naomi Campbell, znana ze swojego gwałtownego temperamentu i upartego charakteru. Wpaść w gorącą rękę piękna oznacza być co najmniej zbesztanym, co najwyżej pobitym. Wybuchy czarnej pantery najczęściej dotykają pracowników służby i dziennikarzy.

READ
Fani skrytykowali wizerunek Melanii Trump, którą wybrała do odwiedzenia memoriału

Ashton Kutcher i Mila Kunis oraz inne pary gwiazd, które znają się od dzieciństwa i młodości

Sylvester Stallone, Cameron Diaz i 5 innych gwiazd, które zaczynały w erotyce i porno

W 2000 roku Naomi została uznana za winną napaści na swojego asystenta, aw 2003 roku inny model asystentki oskarżył ją o rzucenie w nią telefonem. Rok później model uderzył pokojówkę, aw 2005 inny asystent oskarżył Naomi o uderzenie jej telefonem w głowę.

W 2006 roku modelka została aresztowana za ponowne rzucenie w gospodynię telefonem wysadzanym klejnotami.

W kwietniu 2008 roku Naomi została aresztowana na londyńskim lotnisku Heathrow za próbę zaatakowania policjanta po zgubieniu jednej walizki.

Jeszcze bardziej oburzający był przypadek, gdy Naomi uderzyła torebkę w twarz włoskiego fotografa Gaetano di Giovanniego, który ją zdenerwował. To nie pierwszy raz, kiedy Naomi walczy z reporterami. W 2011 r. była zamieszana w sprawę „krwawego diamentu” rzekomo podarowaną jej w 1997 r. przez liberyjskiego dyktatora Charlesa Taylora („krew” odnosi się do diamentów wydobywanych w powstańczych regionach Afryki w celu finansowania operacji wojskowych). Pewnego razu, gdy reporter ABC zapytał Campbella o prezent, Naomi przerwała wywiad, a następnie kopnęła kamerę.

Aby pozbyć się agresji, model przymusowo uczęszczał na kursy zarządzania gniewem, które najwyraźniej dały wyniki. Teraz nic nie słychać o skandalach związanych z urodą.

Absolwentka wstrętnego reality show „Dom-2” znana jest z ostrych wypowiedzi – zarówno swoim kolegom w sklepie, jak i wszystkim, którzy podejdą do ręki. Tsunami dyskusji wywołał wiosną tego roku felieton Vodonaeva, poświęcony osobom z nadwagą.

„Jeżdżę windą z grubym mężczyzną, lecę samolotem, wchodzę do tej samej wody, gdy jestem na morzu – a to nieprzyjemne. To prawda, na przykład nie pójdę nawet popływać, jeśli w wodzie lub w basenie jest bardzo duża osoba. Poczekam, aż wyjdzie. I chociaż jestem tym samym fatshamerem, myślę, że w naszym wieku informacji, z naszymi możliwościami, wiedzą i wyborem, aby być osobą z nadwagą, powinno być wstydem ”- powiedziała Alena.

Następnie tancerka Anastasia Volochkova i modelka w dużych rozmiarach Dilyara Larina stanęli po stronie grubych ludzi, a skandal był dyskutowany w Internecie przez kilka tygodni.

Małżeństwo bizneswoman z raperem Gufem, które rozpadło się w 2013 roku, wciąż nie prześladuje byłych małżonków ani fanów. Guf i Aiza próbowali publicznie pogodzić się nie raz, ale wszystkie próby poszły na marne. A jeśli wcześniej młodzi ludzie obrażali się nawzajem na Instagramie, teraz rozwiedzieni małżonkowie rejestrują się nawzajem. Pod koniec października Aiza zaprezentowała Supreme – odpowiedź dla Gufa, który skrytykował swojego obecnego męża Dmitrija Anokhina. Isa obiecała temu pierwszemu, że jej mąż „wybije zęby z miłości”, a ona sama pokaże raperowi „co to jest piekło”. Anokhina „chodziła” nie tylko o osobiste cechy swojego byłego męża, ale także o jego pracę. „W rosyjskim rapie jest jeden żydowski talent, Dolmatow, i to nie ty” – mówi Aiza, nawiązując do porównania Gufa z Oksimironem.

READ
Gauguin Solntsev pobił swoją emerytowaną żonę po operacji plastycznej

Ale najciekawszą rzeczą w tej historii jest reakcja Gufa. Zamiast zareagować na podstęp swojej byłej żony, Aleksiej Dołmatow wyznał jej miłość.

“Miss Rosji – 2003” wywołała skandal na pokładzie w październiku 2014 roku. Lopyreva został usunięty z lotu na lotnisku Koltsovo w Jekaterynburgu. Powodem była odmowa Victorii wyłączenia telefonu komórkowego podczas startu. Stewardesa poprosiła Lopyrevę o pokazanie jej karty pokładowej, ale odmówiła i odwiozła stewardesę. Członek załogi opowiedział kapitanowi statku o zachowaniu pasażera, po czym Lopyreva został usunięty z lotu. Victoria twierdzi, że stewardessa najwyraźniej miała do niej osobistą niechęć i na próżno ją atakowała. Później śledztwo wykazało, że działania załogi samolotu w stosunku do kapryśnej urody były uzasadnione, a kierownictwo linii lotniczej zadeklarowało nawet wdzięczność pracownikom samolotu, którzy wykazali się zawodowym opanowaniem i uczciwością.

Patrząc na wybryki skandalicznej piosenkarki, mimowolnie zastanawia się: dokąd poszła dawna skromna Hannah Montana? Z rudowłosej dziewczyny z lokami piosenkarka zamieniła się w odważną popową divę, a rewolucja w wizerunku i zachowaniu artysty nastąpiła dosłownie w ciągu jednego dnia. 19 czerwca 2013 roku ukazał się klip We Can’t Stop. W kadrze – czerwona szminka, kanapki dolarowe, szalona impreza, twerk, zamieszanie kolorów i młodości, basen i dym między nogami. We wrześniu tego samego roku ukazał się film Wrecking Ball, a kilka Miesiące później Miley jeździła na wielkim hot dogu na scenie w ramach trasy Bangerz. A to był dopiero początek skandalicznej trasy Cyrusa. Na przykład w 2015 roku piosenkarka zamieniła koncert w Chicago w prawdziwy wielki top. Miley pojawiła się przed publicznością w postaci masła, jednorożca z dużym penisem, dziecka w pieluszce i butelce, półksiężyca. Scena pokryta była konfetti i balonami, a jako akcesoria użyto np. wibratora i sztucznych piersi.

Kara to dziewczyna z charakterem. Chociaż najczęściej ta postać przejawia się nie w agresywnych wybrykach, ale w ekstrawaganckich czynach. Ale modelka też wie, jak zwijać skandale. Na przykład w maju ubiegłego roku Delevingne wpadła w złość na paryskim dworcu kolejowym, gdy pracownicy ochrony poprosili ją o poddanie się standardowej kontroli bagażu.

Piękność uznała prośbę za osobistą zniewagę, rozgniewała się i zaatakowała z przekleństwem policję i pasażerów obserwujących incydent. Kara była pewna, że ​​jako celebrytka powinna być traktowana ze szczególnym niepokojem i nie sprawdzać zawartości jej walizek. W rezultacie Delevingne został ukarany grzywną, a sama dziewczyna siedziała w pokoju policyjnym przez około godzinę.

READ
5 певиц с отвратительными голосами без фонограммы

Oglądaj drugi sezon reality show „The Boys” w każdy czwartek o 19:00 na kanale telewizyjnym „Friday!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: